VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1981. 08. 29.
Budapest
2023/2024
meccs
Időmérő
52
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/198 - 15
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1013 - 9
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2724 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/158 - 24
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1210 - 16
Ifi-serdülő - SZVPS II2024/03/0310 - 11
Sportliget S.E. - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 16
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2116 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/2610 - 18
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/289 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1817 - 6
Sportliget SE - Budafóka XXII. SE2024/03/1010 - 5
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0716 - 8
Szentesi VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/06/020 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2934 - 3
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1219 - 2
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2620 - 19
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/12/067 - 12
Fehérvár Vízilabda SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/177 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - Semmelweis VKS2023/12/0310 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - KSI SE2023/10/147 - 15
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/068 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/2813 - 10
YBL WPC II. - OSC Kft.2024/02/038 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/164 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/048 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/02/045 - 15
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/2016 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - KSI SE2023/11/112 - 23
UVSE I. - BVSC2023/11/1114 - 11
UVSE I. - YBL WPC2023/12/0910 - 3
UVSE I. - OSC Kft.2023/12/096 - 10
YBL WPC II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/06/010 - 0
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2024/06/010 - 0
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/02/109 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/02/105 - 14
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2024/02/1011 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2024/03/0219 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/03/0215 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/09/168 - 5
ASI-VASAS - Oázis SC2023/11/2511 - 3
OSC VSE - KSI SE2024/02/1713 - 14
Oázis SC - MATE-GEAC-MSA2024/03/095 - 8
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2024/03/094 - 11
KIS-PINGVIN SE - SOTE VKS2024/03/096 - 12
UVSE - PSN Zrt.2024/05/253 - 4
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/3013 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Velence PLUS2023/09/3017 - 5
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/04/2010 - 14
Velence Plus - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/04/206 - 10
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - MGM 20092023/12/0211 - 4
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/023 - 33
Játékvezető
90
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/068 - 2
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2812 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2921 - 7
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1816 - 15
Sportliget S.E. - Budafóka XXII. SE2024/03/1011 - 12
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0710 - 8
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1214 - 3
Szentesi VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/06/020 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/192 - 20
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1014 - 9
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2728 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/1513 - 3
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2927 - 4
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1214 - 21
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0310 - 8
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 13
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/216 - 12
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/129 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/268 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/1917 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1017 - 13
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2717 - 5
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2817 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/157 - 16
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1212 - 13
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1825 - 6
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0313 - 9
Sportliget SE - Budafóka XXII. SE2024/03/1013 - 7
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0712 - 7
Sportliget SE - III. kerületi TVE2024/04/1413 - 10
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2024/04/2113 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/266 - 26
Szentesi VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/06/020 - 0
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2613 - 15
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/12/067 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1713 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/268 - 14
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/12/068 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1716 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Sportliget S.E.2023/11/0512 - 12
YBL WPC - WPBSE2023/11/059 - 12
Poseidon VSE - Szent István Polo2023/11/1213 - 17
ELTE BEAC - Polo Academy Sport Club2023/12/0315 - 10
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/12/0310 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/10/148 - 4
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/146 - 15
KSI SE - OSC VSE2024/04/069 - 6
OSC Kft. - Vasas Sport Club2024/04/067 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/10/286 - 13
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2814 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - MVLC2024/02/034 - 19
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC Kft.2024/02/036 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/1610 - 14
BVSC - FTC Utánpótlás2023/12/168 - 8
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/02/042 - 16
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0423 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/04/204 - 13
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2026 - 5
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/04/209 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/1111 - 3
KSI SE - BVSC2023/12/097 - 6
KSI SE - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0915 - 5
BVSC - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0914 - 8
OSC Kft. - YBL WPC2023/12/099 - 1
MATE-GEAC-MSA - BVSC2024/06/010 - 0
Váci Vízilabda Sport Egyesület - BVSC2024/06/010 - 0
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/06/010 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/06/010 - 0
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/109 - 2
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/02/104 - 18
Sport és Szabadidő Kft - Százhalombatta2024/02/1015 - 5
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2024/03/0211 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/09/1611 - 5
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC-MSA2023/11/257 - 6
III. kerületi TVE - Kópé UVSE2023/11/254 - 18
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/02/179 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/02/177 - 15
SOTE VKS - Kópé UVSE2024/03/0912 - 10
Kópé UVSE - ASI-VASAS2024/03/095 - 12
MATE-GEAC-MSA - ASI-VASAS2024/03/0912 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/05/252 - 14
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/05/255 - 8
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/05/050 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/05/050 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/050 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Velence PLUS2023/09/304 - 10
Ifi-serdülő - Pápai SE2023/09/3024 - 5
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Mohács 12024/04/2021 - 4
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Kópé UVSE2023/12/0225 - 2
Gyöngyösi Alligátorok VC - Kópé UVSE2023/12/0210 - 13
2022/2023
meccs
Játékvezető
45
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/198 - 6
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2310 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0215 - 7
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2312 - 1
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/1914 - 6
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0218 - 4
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - SZNVE T&N2023/03/2614 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2023/02/1211 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/02/1216 - 11
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - SZNVE2023/03/2623 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - KSI SE2022/11/124 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/1212 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC-Telekom Waterpolo - YBL WPC2022/11/1910 - 7
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/11/197 - 5
YBL WPC - BVSC2023/02/0412 - 2
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/02/048 - 7
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/03/1813 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/03/1817 - 2
Sportliget SE - FTC Utánpótlás2023/03/180 - 28
YBL WPC - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/227 - 6
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/04/2217 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
VÁGTA Multisport Club - MATE-GEAC-MSA2022/10/223 - 17
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Pilisvörösvár2022/10/2210 - 6
PSN Zrt. - OSC VSE2022/12/035 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC-Zugló2022/12/034 - 15
MATE-GEAC-MSA - Polo Academy Sport Club2023/04/0110 - 5
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/04/019 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/159 - 5
BVSC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/10/1515 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/1017 - 5
Kistarcsa - Sportsziget SE2022/12/1010 - 3
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Velence Plus2023/03/1215 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Velence Plus2023/03/1215 - 0
Dunántúli Gyermek III. Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/08/1810 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Blamax-Kaposvár Gyermek III2022/08/189 - 14
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/08/1911 - 2
PSN Zrt. - Győri Vízisport Egyesület2022/08/1910 - 4
Győri Vízisport Egyesület - Blamax-Kaposvár Gyermek III2022/08/1910 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2022/11/067 - 13
AVUS - Soproni VSE2022/11/0615 - 0
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2710 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/278 - 1
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/2616 - 4
AVUS - PSN Zrt.2023/02/2611 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/2611 - 5
Időmérő
37
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/11/127 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - AVUS2022/12/0315 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0217 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/199 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/236 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/02/124 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/2622 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/2616 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - BVSC2022/11/123 - 17
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2022/11/199 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC-Telekom Waterpolo2023/02/0418 - 7
OSC VSE - KSI SE2023/03/183 - 14
Oázis SC - Mom Sport YBL2023/03/1812 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/227 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - KIS-PINGVIN SE2022/10/221 - 16
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2022/10/2219 - 9
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/12/0310 - 8
UVSE I - YBL WPC2022/12/0310 - 2
Oázis SC - Aquaworm Kft2023/04/016 - 14
III. Kerületi TVE - KIS-PINGVIN SE2023/04/016 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - OSC VSE2022/10/153 - 18
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2022/12/1016 - 1
OSC VSE II - III. kerületi TVE2022/12/101 - 16
Új-Hullám SE B - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/100 - 5
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/03/1216 - 1
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2023/03/1215 - 0
Dunántúli Gyermek III. Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Blamax-Kaposvár Gyermek III - PSN Zrt.2022/08/183 - 14
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/08/1817 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri Vízisport Egyesület2022/08/1812 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Blamax-Kaposvár Gyermek III2022/08/1910 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/08/195 - 13
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2022/11/060 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2022/11/2716 - 1
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Cápa VK2022/11/2716 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/02/2616 - 1
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/02/2617 - 2
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/2611 - 15
2021/2022
meccs
Időmérő
9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus A - Balaton Vízilabda Klub 22022/03/055 - 8
Velence Plus B - VTUVE2022/03/0521 - 9
Velence Plus B - Balaton Vízilabda Klub 22022/03/057 - 5
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Oázis Nonprofit Kft2022/04/307 - 4
Pápai SE - AVE VE2022/04/304 - 18
Soproni VSE/B - AVE VE2022/04/3015 - 3
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DFVE I (leány) - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/02/2710 - 12
DFVE I (leány) - Soproni VSE2022/02/276 - 8
DFVE II (fiú) - Soproni VSE2022/02/272 - 8
Játékvezető
14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs 1 - BVSC2022/03/3010 - 22
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - VTUVE2022/03/0515 - 4
Pápai SE - Szekszardi Sportközpont Nkft.2022/03/0518 - 4
Velence Plus A - Szekszardi Sportközpont Nkft.2022/03/0512 - 4
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE/B - Új-Hullám SE2022/04/3023 - 10
Új-Hullám SE - Oázis Nonprofit Kft2022/04/300 - 35
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Mohacs Baby2022/02/130 - 0
Soproni VSE - Cápa VK2022/02/130 - 0
Győri VSE - Soproni VSE2022/02/130 - 0
Soproni VSE - Cápa VK2022/03/270 - 0
Cápa VK - Győri VSE2022/03/270 - 0
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/03/270 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DFVE II (fiú) - Cápa VK2022/02/273 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Cápa VK2022/02/2717 - 4