VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1970. 07. 01.
Gyál
2023/2024
meccs
Játékvezető
67
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - MAFC-INFINITYN2024/04/2822 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/0117 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - III. Kerületi TVE2023/10/0826 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget S.E.2023/10/1417 - 7
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/11/0513 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/11/126 - 17
Ifi-serdülő - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/043 - 12
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/035 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/1015 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - III. Kerületi TVE2023/10/0820 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1422 - 0
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2927 - 4
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0317 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/1011 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/016 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/10/0814 - 1
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2934 - 3
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/11/0511 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/11/1210 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/043 - 18
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - POLO Sport Club2023/10/1514 - 9
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2023/11/261 - 34
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1913 - 5
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1010 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - POLO Sport Club2023/10/1510 - 9
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1923 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/264 - 18
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1015 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/296 - 8
HETE - Oázis Sport Club 2.2023/11/1915 - 8
HETE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/02/1115 - 10
HETE - Szent István Polo2024/03/1010 - 9
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2024/03/1013 - 16
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/048 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0414 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE2024/06/019 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2024/06/016 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - FTC Utánpótlás2024/05/048 - 9
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/0415 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2024/05/047 - 10
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/1613 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/09/169 - 5
BVSC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/05/258 - 2
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/254 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/280 - 0
FTC Utánpótlás - Ceglédi VSE2024/01/280 - 0
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/280 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC-Zugló2024/04/210 - 0
Semmelweis VKS - FTC Utánpótlás2024/04/210 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Latorca2024/04/210 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Ceglédi VSE2024/05/260 - 0
Budafóka XXII. SE - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/05/260 - 0
Ceglédi VSE - Egri VizilabdaKlub2024/05/260 - 0
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Újszilvás - Túri Fullánkok2024/05/239 - 15
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád VVSE - Szolnoki Vízilabda SC2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Vízilabda SC2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/120 - 0
Gyula - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/120 - 0
Gyula - Csongrád VVSE2024/05/120 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - baby2023/11/260 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BUSC2023/11/260 - 0
Kaposvári VK BABY - Tatabányai Vízmű SE2024/02/180 - 0
Mohacs Baby - BUSC2024/02/180 - 0
Tatabányai Vízmű SE - BUSC2024/02/180 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/120 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2024/04/2717 - 3
MGM 2009 - Cívis Póló VSE2024/04/2714 - 6
Időmérő
24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/1010 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2023/10/2921 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/016 - 19
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/11/0515 - 5
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/1210 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/044 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1413 - 8
Soproni VSE - Oázis SC2024/03/0318 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/1911 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/106 - 15
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - POLO Sport Club2023/10/1516 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/262 - 23
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/02/044 - 14
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2024/06/017 - 4
Polo Academy Sport Club - Sportliget Sport Egyesület2024/06/0116 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - PSN Zrt.2024/05/0411 - 12
Egri Vízilabda Klub - MVLC2024/05/0411 - 13
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/05/047 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/09/1615 - 4
SOTE VKS - Egri Vízilabda Klub2023/09/168 - 18
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/05/259 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/05/254 - 17
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MGM 2009 - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2713 - 4
MVLC - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2723 - 2
2022/2023
meccs
Időmérő
28
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket2023/02/0411 - 10
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/02/155 - 14
SZNVE - Szentesi VK2023/03/1811 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2023/02/0410 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/09/2523 - 9
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0616 - 9
OSC Kft. - Ifi-serdülő2022/11/2016 - 5
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/1810 - 22
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/04/029 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/143 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/197 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2022/09/2517 - 6
Fehérvár Vízilabda SE - FTC Utánpótlás2023/02/126 - 24
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1624 - 18
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/01/1411 - 11
Vasas Sport Club - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/06/1721 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE II.2022/10/3120 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE II.2022/10/3120 - 5
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/10/3110 - 16
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/0716 - 4
YBL WPC - OSC VSE2023/01/073 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/01/149 - 8
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/03/123 - 17
Cívis Póló VSE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/03/127 - 16
Vasas Sport Club - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/03/125 - 5
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Erzsébeti SMTK2023/04/229 - 13
Győri VSE - Erzsébeti SMTK2023/04/224 - 13
Győri VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/228 - 13
Játékvezető
36
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/194 - 21
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda SE2022/09/2513 - 5
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0621 - 8
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2021 - 14
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/185 - 15
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/195 - 11
Ceglédi VSE - UVSE II.2023/04/029 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/09/2510 - 12
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0637 - 4
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2024 - 5
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/189 - 18
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/04/025 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1619 - 1
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/2523 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/02/124 - 28
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/2532 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/02/127 - 33
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/04/1613 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - III.Kerületi TVE2023/02/126 - 24
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2023/04/160 - 5
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/06/179 - 6
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/176 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/315 - 11
Százhalombatta - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2022/10/312 - 17
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2023/01/078 - 9
UVSE I - PSN Zrt.2023/01/0714 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2023/01/148 - 6
OSC VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/01/1414 - 3
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2023/03/125 - 12
Aquaworm Waterpolo - Zempléni Vízilabda Klub2023/03/1219 - 5
Nyíregyházi VSE - Zempléni Vízilabda Klub2023/03/129 - 8
Nyíregyházi VSE - Aquaworm Waterpolo2023/03/127 - 10
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/226 - 17
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/221 - 25
2021/2022
meccs
Időmérő
14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Eszterházy Károly FSC2022/03/0517 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2022/03/1910 - 5
ASI DSE - Ceglédi VSE2022/03/2612 - 11
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - SZVPS II2022/02/208 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Hódmezővásárhelyi VSC2022/04/246 - 19
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2022/05/226 - 11
Sportliget SE - Győri VSE2022/05/299 - 10
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2022/04/0314 - 8
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2022/04/0311 - 6
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Oázis SC2022/04/0217 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Oázis SC2022/04/0221 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - YBL WPC2022/05/2918 - 9
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs 1 - Komárom VSE2022/04/0216 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Mohacs 12022/04/0214 - 14
Játékvezető
16
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - SZVPS II2022/02/2015 - 16
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2022/03/2313 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Hódmezővásárhelyi VSC2022/04/2412 - 5
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2022/05/226 - 13
Sportliget SE - Győri VSE2022/05/298 - 11
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - SZVPS II2022/02/2019 - 7
III. kerületi TVE - Százhalombatta2022/03/2315 - 14
AQUA SE Nyíregyháza - Hódmezővásárhelyi VSC2022/04/2415 - 2
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2022/05/2217 - 14
Sportliget Sport Egyesület - Győri VSE2022/05/298 - 19
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - 1427 JSMA2022/04/108 - 11
Váci Vízilabda SE - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/04/109 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2022/02/2612 - 10
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - OSC VSE2022/02/269 - 14
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/04/026 - 17
Komárom VSE - Velence PLUS2022/04/025 - 4