VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1984. 09. 17.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
90
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2627 - 14
Váci Vízilabda SE - Sportliget S.E.2024/03/039 - 15
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/289 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/194 - 16
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0311 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/1813 - 7
Váci Vízilabda SE - Sportliget SE2024/03/0315 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2817 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/11/196 - 19
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2617 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/034 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/188 - 13
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 9
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/218 - 12
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Egri VizilabdaKlub2023/09/0912 - 1
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - PSN Zrt.2023/09/093 - 5
Budafóka XXII. SE - AVUS2023/09/099 - 6
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/092 - 4
AVUS - UVSE2023/09/095 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3013 - 18
MVLC - YBL WPC II.2023/09/3023 - 13
FTC Utánpótlás - YBL WPC II.2024/04/1313 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/1330 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - UVSE II.2023/11/112 - 32
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1121 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC VSE2024/03/237 - 23
Polo Academy Sport Club - KIS-PINGVIN SE2024/03/238 - 15
OSC VSE - KIS-PINGVIN SE2024/03/2312 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/10/148 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sportsziget SE2023/10/149 - 2
KÓPÉ ÚVSE II. - BVSC-Zugló II2023/10/142 - 16
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/188 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0211 - 7
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/05/045 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/05/0416 - 1
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/047 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - OSC VSE II2023/11/2511 - 3
OSC VSE II - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
OSC VSE II - Sport és Szabadidő Kft2023/12/094 - 11
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/1413 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás III.2023/10/080 - 0
Egri VizilabdaKlub - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/10/080 - 0
Budafóka XXII. SE - OSC VSE2023/10/080 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/050 - 0
Vasas Sport Club - Vágta2023/11/050 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budafóka XXII. SE2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás III. - OSC VSE2023/11/050 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - BVSC-Zugló2023/11/050 - 0
Ceglédi VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/100 - 0
Semmelweis VKS - FTC Utánpótlás2023/12/100 - 0
FTC Utánpótlás - Oázis SC2023/12/100 - 0
Egri VizilabdaKlub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/03/240 - 0
Ceglédi VSE - OSC VSE2024/03/240 - 0
Budafóka XXII. SE - Vasas Sport Club2024/03/240 - 0
Vágta - Oázis SC2024/04/210 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - FTC Utánpótlás III.2024/04/210 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Vágta2024/04/210 - 0
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/04/210 - 0
FTC Utánpótlás III. - Oázis SC2024/05/260 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás III.2024/05/260 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/06/020 - 0
baby - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/06/020 - 0
PSN Zrt. - AVUS2024/06/020 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - AVUS2023/11/120 - 0
Balaton Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/120 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2023/11/120 - 0
Soproni VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/120 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/04/070 - 0
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/070 - 0
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2024/04/070 - 0
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/04/070 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/12/025 - 8
Velence PLUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/022 - 27
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/04/2010 - 14
Velence Plus - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/04/206 - 10
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Mohacs 32023/10/0721 - 3
Mohacs 3 - Sportliget Sport Egyesület2023/10/072 - 23
Cápa VK - Sportliget Sport Egyesület2024/02/035 - 9
Sportliget Sport Egyesület - Mohacs 32024/02/0316 - 2
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/2813 - 1
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/2412 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/2413 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/249 - 4
Új-Hullám SE - Mohács 22024/04/069 - 16
Balaton VK - Cápa VK2024/04/0617 - 4
Balaton VK - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MGM 2009 - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2713 - 4
MVLC - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2723 - 2
Időmérő
49
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/12/0210 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2812 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/11/1910 - 12
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0312 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/1811 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2626 - 8
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/107 - 19
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Sportliget SE2024/03/034 - 15
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/04/2125 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - FTC Utánpótlás2024/04/211 - 21
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2023/12/0310 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/09/304 - 11
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/1316 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/116 - 22
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2023/11/119 - 15
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/03/2316 - 11
Százhalombatta - Sportliget Sport Egyesület2024/03/2313 - 6
Sportliget Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/1410 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - YBL WPC II.2023/10/1416 - 1
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/1411 - 3
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2023/11/185 - 15
MVLC - Cívis Póló VSE2023/11/1815 - 0
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/03/023 - 9
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/03/0218 - 3
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/05/040 - 15
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/05/0416 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/05/044 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Latorca2023/11/2513 - 5
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/253 - 9
Latorca - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/097 - 10
Kistarcsa - Latorca2023/12/096 - 12
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/023 - 24
Pápai SE - Ifi-serdülő2023/12/025 - 9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Mohács 12024/04/2021 - 4
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/075 - 22
Kaposvár Vízilabda Klub - Sportliget Sport Egyesület2023/10/0715 - 3
Velencei-tavi UVE - Mohacs 32024/02/034 - 16
Cápa VK - Velencei-tavi UVE2024/02/0321 - 4
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/10/285 - 14
Új-Hullám SE - AVUS2023/10/281 - 16
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2024/02/244 - 5
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/245 - 14
PSN Zrt. - AVUS2024/02/249 - 7
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Mohács 2 - Soproni VSE2024/04/065 - 14
Cápa VK - Új-Hullám SE2024/04/0617 - 2
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2024/04/2717 - 3
MGM 2009 - Cívis Póló VSE2024/04/2714 - 6
2022/2023
meccs
Játékvezető
51
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - BVSC2022/12/118 - 7
RETR-O-SC Sport Egyesület - WP Brothers SE2022/12/1113 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/209 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Sportliget SE2022/10/1527 - 1
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2022/10/018 - 11
Sportliget Sport Egyesület - YBL WPC2022/10/155 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2022/10/3110 - 4
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/10/317 - 18
Városgazda Utánpótlás Akadémia - VÁGTA Multisport Club2022/11/059 - 13
BVSC-Zugló II - MATE-GEAC-MSA2022/11/050 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Új-Hullám SE2022/09/1715 - 0
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/09/171 - 16
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/10/151 - 16
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - BVSC2022/12/1016 - 12
KSI SE - SOTE VKS2022/12/1016 - 1
KIS-PINGVIN SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/01/286 - 13
Sportsziget SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/02/2512 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - BVSC2023/03/1111 - 4
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/250 - 0
Oázis SC - FTC Utánpótlás2022/09/250 - 0
UVSE II. - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2022/09/250 - 0
Vágta - Egri VizilabdaKlub2022/09/250 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi VSE2023/03/190 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - BVSC-Zugló2023/03/190 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Oázis SC2023/03/190 - 0
Vágta - KSI SE2023/03/190 - 0
KSI SE - Váci Vízilabda SE2023/04/020 - 0
Latorca - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/020 - 0
Oázis SC - UVSE II.2023/04/020 - 0
OSC VSE - SOTE VKS2023/04/020 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/04/230 - 0
Budafóka XXII. SE - BVSC-Zugló2023/04/230 - 0
UVSE II. - Latorca2023/04/230 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - KSI SE2023/04/230 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa VSE - Blamax-Kaposvár Baby I.2022/10/160 - 0
Blamax-Kaposvár Baby I. - PSN Zrt.2022/10/160 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2023/02/190 - 0
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/02/190 - 0
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/03/120 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - PSN Zrt.2023/03/120 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sport és Szabadidő Kft2023/04/018 - 9
MVLC - MATE-GEAC-MSA2023/04/0113 - 4
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Velence Plus2023/04/2211 - 4
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Velence Plus2023/04/226 - 15
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Iron WP2023/02/0420 - 5
Iron WP - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/044 - 9
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2022/11/2716 - 1
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Cápa VK2022/11/2716 - 4
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/04/1616 - 1
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/04/167 - 4
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/161 - 13
Időmérő
32
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Szent István Polo2022/12/1115 - 9
MAFC-BME-INFINITYN - FTC2022/12/114 - 17
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Hegyvidék-YBL2023/04/028 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/208 - 5
YBL WPC II. - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/05/2026 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/10/014 - 18
UVSE I. - KSI SE2022/10/0111 - 11
Vágta Multisport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/10/155 - 5
Pilisvörösvár - BVSC2022/10/155 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II. - Aquaworm Kft2022/10/319 - 6
Sport és Szabadidő Kft - YBL WPC II.2022/10/3110 - 5
KIS-PINGVIN SE - Kópé UVSE2022/11/0516 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Pilisvörösvár2022/11/0516 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/09/173 - 17
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2022/10/153 - 18
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/12/109 - 9
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/01/282 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - MATE-GEAC-MSA2023/01/285 - 7
III. kerületi TVE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/02/252 - 16
OSC VSE II - Új-Hullám SE B2023/02/2513 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - KSI SE2023/03/115 - 8
FTC Utánpótlás - SOTE VKS2023/03/1110 - 3
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - MVLC2023/04/012 - 24
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/04/223 - 11
Iron WP - Pápai SE2023/04/2212 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/0410 - 2
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/049 - 18
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2710 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/278 - 1
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/1610 - 8
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/1610 - 6
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/1614 - 9
2021/2022
meccs
Időmérő
16
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2022/02/1210 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Komplex Póló Suli SE - 1427 JSMA2022/04/2410 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás II.2022/01/294 - 14
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT. - Sportliget Sport Egyesület2022/01/2912 - 11
OSC VSE 2. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/05/2817 - 5
POLO Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/2821 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - VSD2022/02/0516 - 1
OSC Kft. - Oxigén Úszó és Sportsuli2022/02/052 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - UVSE II.2022/04/023 - 14
YBL WPC - Sportliget Sport Egyesület2022/04/026 - 9
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Százhalombatta2022/02/267 - 14
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2022/02/2615 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/04/305 - 4
KSI SE II. - OSC VSE2022/04/300 - 15
POLO Sport Club - Kistarcsa2022/05/146 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2022/05/144 - 13
Játékvezető
11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/01/295 - 20
BVSC - Aquaworm Waterpolo Göd2022/05/285 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/02/0516 - 1
FTC Utánpótlás II. - OSC VSE 2.2022/04/025 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Oxigén Úszósuli2022/02/2617 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2022/04/3015 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/04/3012 - 11
OSC VSE II - Oxigén Úszósuli2022/05/1415 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Győri VSE2022/03/060 - 0
Győri VSE - Mohacs Baby2022/03/060 - 0
Soproni VSE - Új-Hullám SE2022/03/060 - 0