VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

0000. 00. 00.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
243
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/139 - 15
OSC VSE - Kaposvár2023/09/1614 - 8
Metalcom Szentes - UVSE Vízilabda Kft.2023/10/148 - 9
PannErgy-MVLC-Miskolc - FTC2023/10/218 - 19
Kaposvár - Egri Vízilabda Kft.2023/10/2814 - 10
Metalcom Szentes - A-Híd VasasPlaket2023/11/049 - 14
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Pécsi VSK2023/11/1810 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár2023/11/258 - 10
OSC VSE - FTC2023/12/0214 - 17
BVSC-Zugló - FTC2024/03/167 - 16
FTC - OSC VSE2024/03/3020 - 5
BVSC-Zugló - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/1311 - 7
Pécsi VSK - KSI2024/04/178 - 7
BVSC-Zugló - OSC VSE2024/05/1513 - 15
A-Híd VasasPlaket - FTC2024/05/2114 - 21
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vízilabda Egylet - Egri Vízilabda Kft.2023/10/259 - 8
Egri Vízilabda Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/089 - 12
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szegedi Vízilabda Egylet2023/11/2218 - 7
Valdor Szentes - TVSE Vízilabda Kft2024/04/0613 - 9
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2018 - 6
FTC - UVSE Kft.2024/05/0810 - 11
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 13
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/08/1816 - 6
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 11
BVSC-Zugló - KSI2023/08/1821 - 7
BVSC-Zugló - FTC2023/08/269 - 15
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2023/11/1011 - 17
FTC - UVSE Kft.2023/11/1112 - 13
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2023/10/0710 - 17
Neptun VSC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/169 - 12
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/0413 - 10
YBL WPC - ASI DSE2024/05/1111 - 12
ELTE BEAC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/150 - 0
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Semmelweis VKS2023/12/098 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - ELTE BEAC2023/12/095 - 14
Semmelweis VKS - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0919 - 10
Tatabányai Vízmű SE - ELTE BEAC2023/12/097 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0910 - 10
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2024/02/2413 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2024/02/245 - 11
Invictus SC - Szentesi Üdülőközpont2024/02/2412 - 19
Békéscsaba - PTE-PEAC2024/02/2413 - 9
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/249 - 19
Győri VSE - ELTE BEAC2024/03/237 - 14
MATE-GEAC-MSA - SZVTK OBII.2024/03/238 - 7
MATE-GEAC-MSA - ELTE BEAC2024/03/2314 - 10
Győri VSE - SZVTK OBII.2024/03/234 - 7
Békéscsaba - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/279 - 13
Szentesi Üdülőközpont - PTE-PEAC2024/04/2716 - 8
Invictus SC - Békéscsaba2024/04/275 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi Üdülőközpont2024/04/2712 - 24
Invictus SC - PTE-PEAC2024/04/275 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/0810 - 9
Váci Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/089 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/0817 - 15
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/087 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/083 - 16
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1514 - 8
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 11
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0523 - 4
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 8
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 12
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0315 - 16
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/106 - 12
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1310 - 18
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1713 - 9
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/148 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/2114 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/2812 - 13
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/056 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1210 - 16
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1914 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/11/2616 - 10
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2821 - 6
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/02/047 - 10
Győri VSE - YBL WPC2024/02/104 - 18
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/2411 - 12
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2820 - 6
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/076 - 17
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/2610 - 18
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/0816 - 15
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1517 - 5
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/299 - 14
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0511 - 12
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 9
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 23
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0311 - 20
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/03/105 - 6
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1318 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1715 - 9
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/147 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/2118 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/288 - 7
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/056 - 14
PSN Zrt. - BVSC2024/05/1212 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1212 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/05/1213 - 4
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/05/129 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1214 - 21
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1913 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Győri VSE2023/11/267 - 9
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 4
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/02/049 - 8
Győri VSE - YBL WPC2024/02/108 - 5
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 8
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2812 - 7
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/073 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/268 - 6
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/08/0318 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/08/1711 - 15
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/08/2415 - 16
BVSC - KSI SE2023/09/0313 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/083 - 10
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1520 - 5
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 21
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0514 - 8
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0313 - 12
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/117 - 21
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0316 - 9
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/104 - 19
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/138 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1712 - 7
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/147 - 20
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/219 - 18
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/284 - 7
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/057 - 10
BVSC - KSI SE2024/05/2516 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/05/258 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1212 - 13
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/194 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/11/266 - 11
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 5
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/02/045 - 21
Győri VSE - YBL WPC2024/02/1010 - 7
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 12
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2818 - 8
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/0713 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Dunakanyar Waterpolo2024/05/266 - 26
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0828 - 2
FTC Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1520 - 2
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3110 - 20
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/257 - 8
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/1427 - 1
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/06/0212 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/06/0211 - 7
AVUS - Egri Vízilabda Klub2024/06/0212 - 7
UVSE I - KSI SE2024/06/0217 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0815 - 2
FTC Vízilabda Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1517 - 7
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/10/3111 - 9
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/259 - 6
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/1411 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0817 - 10
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1543 - 1
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3116 - 12
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/255 - 7
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/146 - 13
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/01/277 - 22
TVSE Vízilabda Kft V - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/276 - 8
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/01/276 - 31
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/276 - 10
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Egri VizilabdaKlub2023/09/094 - 3
Budafóka XXII. SE - PSN Zrt.2023/09/096 - 10
UVSE - OSC VSE2023/09/093 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Semmelweis VKS2023/10/1511 - 9
Polo Academy Sport Club - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/296 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE2023/11/0517 - 7
ELTE BEAC - Sportliget S.E.2023/11/0512 - 12
YBL WPC - WPBSE2023/11/059 - 12
Poseidon VSE - Szent István Polo2023/11/1213 - 17
YBL WPC - Sportliget S.E.2023/11/199 - 11
YBL JUNIOR - Új-Hullám SE2023/11/1920 - 4
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/269 - 15
MAFC-BME-INFINITYN - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/2624 - 7
Új-Hullám SE - WPBSE2023/11/268 - 12
BVSC - OSC Kft.2023/12/038 - 11
Ozorai-Hullámtörők SC - III.Kerületi TVE2023/12/035 - 28
Polo Academy Sport Club - YBL JUNIOR2024/02/187 - 18
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2024/03/0314 - 5
YBL JUNIOR - OSC Kft.2024/03/0312 - 13
RETR-O-SC Sport Egyesület - Semmelweis VKS2024/03/104 - 20
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/1011 - 17
Ozorai-Hullámtörők SC - BVSC2024/03/105 - 7
WPBSE - Oázis Sport Club 2.2024/03/249 - 8
Semmelweis VKS - Poseidon VSE2024/03/2420 - 11
BVSC - HETE2024/04/0313 - 11
Poseidon VSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/076 - 13
HETE - YBL WPC2024/04/219 - 13
Polo Academy Sport Club - Poseidon VSE2024/04/218 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2024/04/2818 - 7
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2024/05/0517 - 7
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/05/0511 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2024/05/1220 - 6
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/1913 - 7
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2024/05/1910 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2023/11/2510 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC Kft.2023/11/2510 - 12
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/11/256 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC Kft.2024/05/1119 - 4
BVSC - KSI SE2024/05/1116 - 6
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/05/117 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - KSI SE2024/04/136 - 17
MVLC - OSC VSE2024/04/136 - 13
YBL WPC - OSC Kft.2024/04/1317 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/072 - 22
FTC Utánpótlás - MGM 20092023/10/0716 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - BVSC2023/10/077 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 4
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/05/049 - 4
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/047 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2024/05/0412 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - BVSC2023/10/2812 - 3
KSI SE - YBL WPC2023/10/2814 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE I.2023/10/282 - 23
KSI SE - YBL WPC2024/06/0111 - 5
BVSC - UVSE I.2024/06/016 - 11
KSI SE - OSC Kft.2024/06/014 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/165 - 5
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2023/12/161 - 16
KÓPÉ ÚVSE II. - YBL WPC II.2023/12/168 - 9
UVSE I - KSI SE2023/12/1710 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2023/12/178 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/176 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - OSC VSE II2024/02/179 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - III. kerületi TVE2024/02/1715 - 0
Latorca - OSC VSE II2024/02/1711 - 9
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/03/096 - 8
UVSE - OSC VSE2024/03/095 - 14
Balaton Vízilabda Klub - KSI SE2024/03/091 - 13
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/01/1316 - 12
III.Kerületi TVE - Oázis SC2024/01/1310 - 14
BVSC - YBL JUNIOR2024/02/0311 - 13
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2024/02/030 - 5
FTC - III.Kerületi TVE2024/02/037 - 10
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/146 - 7
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Csabai Csirkefogók VK2023/10/1416 - 1
Szegedi Vizipóló Suli - Szegedi VPS II.2023/10/1411 - 1
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/146 - 13
Csabai Csirkefogók VK - Mórahalmi Vízisport Klub2023/10/145 - 14
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/10/142 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi VPS II.2023/10/1418 - 3
Mórahalmi Vízisport Klub - Szentesi Vízilabda Klub2023/10/147 - 13
2022/2023
meccs
Ellenőr
7
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/113 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/06/117 - 6
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/06/1111 - 9
OSC VSE - UVSE2023/06/117 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/176 - 6
FTC-Telekom Waterpolo - Vasas Sport Club2023/06/178 - 12
OSC VSE - YBL WPC2023/06/1711 - 8