VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1979. 07. 27.
Székesfehérvár
2023/2024
meccs
Játékvezető
52
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/09/2313 - 12
AVUS - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1413 - 8
AVUS - Oázis SC2023/11/0414 - 5
Oázis SC - ASI DSE2024/03/0211 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2024/02/2412 - 9
Tatabányai Vízmű SE - MAFC-INFINITYN2024/02/2410 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Váci Vízilabda SE2024/02/2417 - 6
Csongrád Városi Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2321 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2314 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - FTC Utánpótlás2023/10/086 - 26
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/1310 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1211 - 12
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/1911 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget S.E.2023/11/2616 - 5
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/105 - 11
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunakanyar Waterpolo2024/02/1114 - 10
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2024/03/0310 - 15
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1017 - 8
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/2613 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/185 - 19
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/249 - 11
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri VSE2023/10/019 - 7
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/128 - 9
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/1910 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2023/11/2619 - 4
Győri VSE - YBL WPC2024/02/108 - 5
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunakanyar Waterpolo2024/02/1111 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2024/03/0318 - 17
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1014 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - FTC Utánpótlás2023/10/085 - 10
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/183 - 26
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/1310 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/2410 - 4
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri VSE2023/10/0119 - 18
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/109 - 4
Győri VSE - YBL WPC2024/02/1010 - 7
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/2613 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/151 - 13
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/054 - 20
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/1516 - 15
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/057 - 21
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/0212 - 3
MATE-GEAC-MSA - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/0210 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/04/066 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/063 - 18
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/04/064 - 1
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Soproni VSE2023/10/010 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/05/184 - 10
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/05/182 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/05/188 - 11
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/10/299 - 15
Cápa VK - Balaton Vízilabda Klub2023/10/298 - 19
Időmérő
37
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Eszterházy SC2023/10/0711 - 11
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - AVUS2023/10/286 - 14
AVUS - ASI DSE2023/11/1811 - 7
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/02/1718 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/0213 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - PTE-PEAC2024/05/156 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/02/245 - 14
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2024/03/239 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/2317 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/1810 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/244 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri VSE2023/10/019 - 12
Győri VSE - YBL WPC2024/02/104 - 18
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - FTC Utánpótlás2023/10/082 - 22
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/134 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/1015 - 10
Győri VSE - Csabai Csirkefogók VK2024/05/2615 - 5
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Tatabánya VSE2023/08/1816 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1217 - 5
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/198 - 5
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2023/11/267 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunakanyar Waterpolo2024/02/1110 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2024/03/036 - 18
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1020 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/157 - 19
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/056 - 22
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/029 - 5
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC2024/03/024 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/063 - 3
BVSC - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/04/0612 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/068 - 5
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1818 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/05/187 - 12
Győri Vízisport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/05/187 - 8
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/291 - 16
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/2914 - 13
2022/2023
meccs
Időmérő
42
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE2022/11/238 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Ceglédi VSE2022/10/1513 - 14
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - AVUS2022/10/2210 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Eszterházy SC2022/11/1915 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Neptun VSC2022/12/1015 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Invictus SC2023/01/218 - 18
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/01/289 - 15
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/1114 - 15
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Oázis SC2023/03/0413 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/1512 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/10/087 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/10/086 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2022/10/087 - 21
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/10/3011 - 12
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 7
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/0417 - 3
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 7
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/057 - 10
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/04/2311 - 10
Kaposvár VK - Cívis Póló VSE2023/04/245 - 4
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2613 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/093 - 25
Balaton Vízilabda Klub - UVSE II.2022/10/169 - 21
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2022/12/1114 - 7
Soproni VSE - OSC Kft.2023/02/268 - 13
Kaposvár VK - AVUS2023/03/1915 - 13
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/024 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Győri VSE2023/02/1914 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/198 - 11
Győri VSE - SZNVE T&N2023/03/1221 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/208 - 23
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2619 - 17
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE2022/11/1311 - 18
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/05/1315 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/05/138 - 6
Kaposvár VK - Soproni VSE2023/05/1313 - 8
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Kaposvár Vízilabda Klub2023/03/183 - 16
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/03/186 - 13
Balaton Vízilabda Kft - BUSC2023/04/2211 - 7
Mohacs 3 - Balaton Vízilabda Kft2023/04/229 - 13
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Soproni VSE2023/05/270 - 15
Cápa VK - Soproni VSE2023/05/271 - 15
Játékvezető
54
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - PTE-PEAC2022/10/087 - 16
Győri VSE - Soproni VSE2022/10/0810 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2022/10/087 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/0912 - 8
Ifi-serdülő - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/10/168 - 13
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2022/12/1110 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Győri VSE2023/02/1919 - 3
Soproni VSE - OSC Kft.2023/02/2611 - 12
Kaposvár VK - AVUS2023/03/198 - 7
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0223 - 22
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - OSC VSE2022/10/309 - 11
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/0611 - 4
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/045 - 20
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Győri VSE2023/02/1916 - 4
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0516 - 7
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/04/2312 - 8
Kaposvár VK - Cívis Póló VSE2023/04/2413 - 4
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2616 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/096 - 11
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/10/1612 - 20
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/10/3016 - 6
KSI SE - Szolnoki Dózsa2022/11/067 - 6
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/049 - 14
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2022/12/115 - 11
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1819 - 8
Soproni VSE - OSC Kft.2023/02/267 - 6
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0513 - 5
Blamax-Kaposvár Gyermek - AVUS2023/03/198 - 5
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0214 - 6
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/04/2311 - 7
Blamax-Kaposvár Gyermek - Cívis Póló VSE2023/04/245 - 3
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/267 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE T&N2022/11/1322 - 13
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2022/11/205 - 21
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2614 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE2022/11/1330 - 10
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/196 - 10
Győri VSE - SZNVE2023/03/1225 - 0
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/202 - 43
TVSE Vízilabda Kft IV - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/1910 - 8
Győri VSE - SZNVE2023/03/1226 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2616 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - OSC Kft.2022/11/2012 - 6
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/02/120 - 0
Mohacs Baby - Tatabányai Vízmű SE2023/02/120 - 0
Mohacs Baby - baby2023/02/120 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Tatabányai Vízmű SE2023/05/138 - 7
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű SE2023/05/135 - 23
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/03/189 - 11
Iron WP - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/03/187 - 12
BUSC - Mohacs 32023/04/2214 - 13
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/272 - 17
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/276 - 15
2021/2022
meccs
Játékvezető
39
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2022/02/269 - 16
AVUS - Ceglédi VSE2022/03/0515 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/03/1913 - 17
PTE-PEAC - Váci Vízilabda SE2022/03/1922 - 8
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Szentesi VK2022/04/0314 - 8
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/246 - 11
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0520 - 4
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - III. Kerületi TVE2022/02/139 - 18
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/0610 - 7
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/1310 - 9
PSN Zrt. - Kaposvár VK2022/03/206 - 7
PSN Zrt. - Szentesi VK2022/04/0314 - 7
Kaposvár VK - AVUS2022/04/1011 - 12
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/247 - 8
Cápa VK - Százhalombatta2022/05/1512 - 24
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2022/05/2111 - 14
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/2214 - 4
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/067 - 9
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/139 - 17
PSN Zrt. - Kaposvár VK2022/03/2019 - 7
Kaposvár VK - AVUS2022/04/107 - 9
Cápa VK - Százhalombatta2022/05/159 - 12
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2022/05/2117 - 16
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/2218 - 2
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0514 - 10
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZNVE T&N2022/02/2717 - 2
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZNVE2022/02/2717 - 6
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2022/05/0710 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/04/0214 - 10
OSC VSE - Vasas Sport Club2022/04/0212 - 7
OSC VSE 2. - Vasas SC II.2022/04/0210 - 13
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - Csabai Csirkefogók VK2022/05/2821 - 6
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2022/05/2811 - 5
Csabai Csirkefogók VK - Blamax-Kaposvár Gyermek III2022/05/284 - 13
Szentesi Vízisport Klub - BVSC-Zugló2022/05/286 - 17
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Erzsébeti SMTK2022/03/0521 - 1
AVUS - Erzsébeti SMTK2022/03/0515 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/02/124 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2022/02/124 - 13
Időmérő
26
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Invictus SC2022/02/1910 - 13
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2022/04/1413 - 11
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Eszterházy Károly FSC2022/04/2314 - 21
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2022/05/1410 - 19
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - SOTE VKS2022/03/1915 - 8
Csongrád Városi Vízilabda SE - SOTE VKS2022/03/199 - 12
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2022/03/1917 - 13
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/0613 - 4
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/136 - 12
PSN Zrt. - Kaposvár VK2022/03/2022 - 1
Kaposvár VK - AVUS2022/04/109 - 12
Ifi-serdülő - SZVPS II2022/05/218 - 15
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/227 - 8
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0514 - 5
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Szentesi VK2022/04/0315 - 12
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/2413 - 7
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZNVE2022/02/2720 - 12
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/04/028 - 6
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Blamax-Kaposvár Gyermek III2022/05/286 - 7
MVLC - UVSE I2022/05/286 - 16
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Balaton Vízilabda Klub2022/03/056 - 12
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2022/03/057 - 10
Tatabányai Vízmű SE - PSN Zrt.2022/03/0513 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/02/123 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2022/02/1217 - 2
Sportliget Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/127 - 14