VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1993. 02. 06.
Budapest
2024/2025
meccs
Játékvezető
2
BENU Fiú Ifjúsági Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/08/130 - 0
E.ON Fiú Gyermek Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/08/130 - 0
Időmérő
1
DAIKIN Fiú Serdülő Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/08/130 - 0
2023/2024
meccs
Játékvezető
138
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - OSC Kft.2023/10/1416 - 16
DVSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/11/1121 - 8
Eszterházy SC - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1110 - 6
AVUS - YBL WPC2024/02/2413 - 8
Oázis SC - AVUS2024/04/067 - 14
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/1320 - 7
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - BVSC2023/10/1414 - 17
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/09/1613 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/09/165 - 10
Győri VSE - Soproni VSE2023/09/1616 - 6
Szentesi Üdülőközpont - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/2321 - 9
Békéscsaba - Invictus SC2024/03/2318 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2024/03/236 - 15
PTE-PEAC - Invictus SC2024/03/2318 - 14
Semmelweis VKS - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 8
Semmelweis VKS - SZUVTE BT2024/04/1313 - 13
Soproni VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 17
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/2711 - 20
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Váci Vízilabda SE2024/04/2718 - 14
Soproni VSE - Győri VSE2024/05/1115 - 15
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/05/116 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/2413 - 20
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/246 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/086 - 8
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/015 - 12
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0816 - 3
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/2913 - 11
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/118 - 9
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/039 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0713 - 14
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2114 - 7
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/04/286 - 7
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/1213 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0511 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1715 - 9
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/248 - 11
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/147 - 8
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0514 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/086 - 7
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/018 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0311 - 9
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1020 - 4
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3113 - 4
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/1117 - 8
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/0319 - 7
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/107 - 19
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/0711 - 4
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/126 - 13
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Tatabánya VSE - Kaposvár VK2023/08/1615 - 24
BVSC - OSC VSE2023/08/2315 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/2410 - 12
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0514 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1216 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1712 - 7
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/1410 - 8
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/056 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/086 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/2911 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/037 - 8
III. kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1010 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3111 - 8
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 9
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2112 - 6
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/04/285 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/156 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1511 - 19
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2024/04/2110 - 11
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/05/186 - 3
Győri VSE - III. kerületi TVE2024/05/1819 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/05/1811 - 16
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub2023/10/1426 - 4
BVSC-Zugló - Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub2023/10/1432 - 2
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
Egri VizilabdaKlub - PSN Zrt.2023/09/095 - 9
OSC VSE - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/0917 - 1
BVSC-Zugló - UVSE2023/09/093 - 15
MVLC - Budafóka XXII. SE2023/09/096 - 8
AVUS - BVSC-Zugló2023/09/096 - 3
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/095 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
WPBSE - BVSC2023/10/0819 - 5
HETE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/1510 - 12
YBL JUNIOR - YBL WPC2023/10/2911 - 9
BVSC - OSC Kft.2023/12/038 - 11
Ozorai-Hullámtörők SC - III.Kerületi TVE2023/12/035 - 28
Semmelweis VKS - WPBSE2023/12/1022 - 8
Polo Academy Sport Club - YBL JUNIOR2024/02/187 - 18
Sportliget S.E. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/03/0311 - 10
Új-Hullám SE - Poseidon VSE2024/03/0311 - 9
ELTE BEAC - BVSC2024/04/289 - 8
Poseidon VSE - OSC Kft.2024/04/2810 - 9
OSC Kft. - Polo Academy Sport Club2024/05/0517 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/09/309 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/09/3013 - 8
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/10/288 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/283 - 16
YBL WPC II. - MVLC2023/12/0213 - 17
OSC Kft. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0218 - 6
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0214 - 4
MVLC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0316 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2024/02/037 - 11
FTC Utánpótlás - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2418 - 2
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/02/1718 - 8
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/179 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/0423 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/11/049 - 19
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/066 - 15
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092024/04/069 - 17
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/0613 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE II.2023/12/0911 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2023/12/099 - 7
Sport és Szabadidő Kft - OSC Kft.2024/06/018 - 15
Polo Academy Sport Club - OSC VSE2024/06/014 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2023/12/1610 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2023/12/167 - 10
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/12/1618 - 4
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/01/274 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/01/2710 - 1
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/101 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/02/104 - 8
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC2024/02/105 - 14
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/03/027 - 15
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/020 - 15
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/04/205 - 8
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/207 - 9
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2024/04/2013 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2024/05/048 - 14
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0416 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE2023/11/086 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE2024/03/099 - 10
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/0911 - 8
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/2513 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE2024/05/256 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás III.2024/06/090 - 0
Oázis SC - Vágta2024/06/090 - 0
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - FTC2024/01/2010 - 14
BVSC - III.Kerületi TVE2024/01/209 - 22
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/02/113 - 15
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/02/115 - 5
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/079 - 17
Időmérő
68
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - PTE-PEAC2023/09/1612 - 4
PTE-PEAC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/1610 - 13
PTE-PEAC - Szentesi Üdülőközpont2024/03/2312 - 16
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/04/1313 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/2715 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2024/04/277 - 23
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2024/05/114 - 6
SZVTK OBII. - Győri VSE2024/05/116 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0523 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/03/1713 - 9
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/1421 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/039 - 10
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1019 - 18
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3114 - 7
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/245 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1218 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/084 - 10
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/298 - 9
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2117 - 5
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/2813 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/245 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/086 - 10
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/0112 - 14
Tatabányai Vízmű SE - III. kerületi TVE2024/02/1111 - 8
YBL WPC - Ceglédi VSE2024/03/039 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2024/04/076 - 9
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/129 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2024/04/217 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1820 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1514 - 8
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/10/1418 - 6
KSI SE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/10/1419 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Oázis Sport Club 2.2023/10/1820 - 9
WPBSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/298 - 14
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE2023/11/0517 - 7
III.Kerületi TVE - HETE2023/12/1017 - 10
BVSC - III.Kerületi TVE2024/03/069 - 20
WPBSE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/289 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - YBL WPC2023/09/3011 - 12
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/10/287 - 11
MVLC - III. Kerületi TVE2023/12/0216 - 6
III. Kerületi TVE - YBL WPC II.2024/02/036 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2024/02/244 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2024/02/1712 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/04/069 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/093 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/092 - 5
BVSC - YBL WPC2024/06/0111 - 7
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2024/06/014 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2023/12/163 - 6
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/12/164 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2023/12/1616 - 1
Oázis SC - UVSE II.2024/01/277 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/01/2719 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/02/107 - 10
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1013 - 14
Oázis SC - UVSE II.2024/03/023 - 10
Kópé UVSE - MVLC2024/04/205 - 16
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/2016 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/04/205 - 10
KSI SE - BVSC2024/05/0417 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/0920 - 8
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/2518 - 3
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/114 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/119 - 4
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2024/02/1112 - 3
2022/2023
meccs
Időmérő
12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1412 - 5
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2110 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - SZNVE T&N2023/06/036 - 4
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - SZNVE2023/05/2622 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3011 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2023/05/065 - 10
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/04/2214 - 11
KSI SE - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/229 - 3
Vasas Sport Club - KSI SE2023/05/134 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Pilisvörösvár2023/06/1720 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/2014 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE B - Sportsziget SE2023/06/173 - 5
Játékvezető
29
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Eszterházy SC2023/05/069 - 20
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2023/04/237 - 21
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/146 - 12
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2111 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2023/04/2310 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1417 - 15
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2113 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/04/3014 - 8
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/06/039 - 7
Fehérvár Vízilabda SE - OSC VSE2023/06/0310 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3023 - 6
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/2622 - 5
Győri VSE - OSC VSE2023/05/2614 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - Hegyvidék-YBL2023/04/238 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - YBL WPC2023/05/0616 - 6
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/05/064 - 10
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Mom Sport YBL2023/04/226 - 10
Mom Sport YBL - Sportliget SE2023/04/224 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Mom Sport YBL2023/05/1322 - 0
Sportliget SE - Oázis SC2023/05/134 - 15
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/05/130 - 16
BVSC - FTC-Telekom Waterpolo2023/05/136 - 8
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/05/273 - 15
Oázis SC - BVSC2023/05/2716 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/175 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE I2023/05/202 - 17
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/05/207 - 14
BVSC-Zugló - YBL WPC2023/05/208 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/176 - 3