VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1963. 11. 03.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
206
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Metalcom Szentes - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/288 - 13
Pécsi VSK - UVSE Vízilabda Kft.2023/11/118 - 7
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2024/03/167 - 8
Egri Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/2315 - 12
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/0617 - 8
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/10/1112 - 10
Valdor Szentes - BVSC-Zugló2023/10/289 - 16
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC-Zugló2024/03/2011 - 6
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/2410 - 7
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/05/055 - 10
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC-Zugló2023/08/2524 - 16
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/09/2313 - 12
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/10/077 - 15
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/11/2513 - 15
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/12/0210 - 10
PTE-PEAC - AVUS2024/02/1713 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/0213 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Neptun VSC2024/04/2717 - 12
DVSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/05/0920 - 6
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Neptun VSC2024/05/258 - 8
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - UVSE2024/02/035 - 20
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda SE2023/09/1612 - 10
Egri Vízmű Sport Club - Invictus SC2023/09/1622 - 6
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - MATE-GEAC-MSA2023/09/166 - 15
Váci Vízilabda SE - Invictus SC2023/09/1623 - 7
Egri Vízmű Sport Club - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/09/1613 - 14
Győri VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/10/148 - 9
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2023/10/146 - 7
PTE-PEAC - Balaton Vízilabda Klub2023/10/146 - 7
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1414 - 7
PTE-PEAC - Soproni VSE2023/10/148 - 12
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/11/117 - 4
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri VSE2023/11/117 - 10
Balaton Vízilabda Klub - PTE-PEAC2023/11/1111 - 11
Soproni VSE - Győri VSE2023/11/119 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - PTE-PEAC2023/11/119 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1715 - 6
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0811 - 13
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/125 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/11/1910 - 7
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 8
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0711 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1717 - 7
OSC VSE - BVSC2024/05/178 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2417 - 4
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/0823 - 12
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/1819 - 10
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 9
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/2812 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1719 - 3
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/085 - 11
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/1211 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2023/11/195 - 4
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 6
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2813 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0719 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2429 - 3
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/087 - 11
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/1820 - 19
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 5
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/08/0427 - 4
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/1810 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1712 - 6
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/085 - 13
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/122 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/11/198 - 14
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 11
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/075 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2435 - 1
Oázis SC - AQUA SE Nyíregyháza2023/10/088 - 9
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/189 - 10
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/248 - 5
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 20
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/11/052 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1918 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2630 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2024/02/2520 - 7
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/148 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/053 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1914 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2628 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2024/02/2516 - 3
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1010 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/04/145 - 16
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2024/05/188 - 5
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/187 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/056 - 33
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/199 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2620 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2024/02/2512 - 6
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/1412 - 7
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/01/2726 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/2710 - 6
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/274 - 25
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/06/010 - 0
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/06/010 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC-Zugló2024/06/010 - 0
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0419 - 12
PSN Zrt.-PVSK - Vasas Sport Club2024/02/0410 - 20
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL JUNIOR2023/10/0111 - 16
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/10/0118 - 8
Ozorai-Hullámtörők SC - Semmelweis VKS2023/10/014 - 25
BVSC - Új-Hullám SE2023/10/1512 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.2023/10/156 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - Poseidon VSE2023/10/1513 - 20
Oázis SC - Oázis Sport Club 2.2023/10/1820 - 9
Szent István Polo - Polo Academy Sport Club2023/11/1912 - 8
Polo Academy Sport Club - BVSC2023/11/268 - 10
ELTE BEAC - Polo Academy Sport Club2023/12/0315 - 10
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/12/0310 - 8
YBL JUNIOR - Semmelweis VKS2023/12/0310 - 13
RETR-O-SC Sport Egyesület - YBL JUNIOR2023/12/106 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - FTC2023/12/107 - 19
Sportliget S.E. - Új-Hullám SE2023/12/1017 - 10
ELTE BEAC - Oázis Sport Club 2.2024/02/1116 - 5
YBL WPC - Polo Academy Sport Club2024/02/1117 - 5
YBL JUNIOR - Poseidon VSE2024/02/1116 - 8
III.Kerületi TVE - Szent István Polo2024/02/1814 - 4
Semmelweis VKS - Sportliget S.E.2024/02/189 - 13
Szent István Polo - FTC2024/03/2411 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/09/304 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3013 - 18
MVLC - YBL WPC II.2023/09/3023 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/1611 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/12/161 - 21
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/12/162 - 18
MGM 2009 - Vasas Sport Club2023/12/165 - 11
BVSC - KSI SE2024/03/095 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2024/03/096 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/0910 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/02/244 - 22
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2417 - 0
Sportliget Sport Egyesület - KIS-PINGVIN SE2024/02/243 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE II.2024/05/277 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2023/12/1616 - 1
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/109 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/02/109 - 4
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/02/104 - 18
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/04/209 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/04/2014 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2016 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/05/0416 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/05/044 - 14
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/047 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Balaton Vízilabda Klub2023/11/042 - 9
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/11/045 - 10
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/042 - 14
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2023/11/163 - 8
PSN Zrt. - BVSC2023/11/2210 - 3
OSC VSE II - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
Latorca - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/097 - 10
OSC VSE II - Sport és Szabadidő Kft2023/12/094 - 11
Kistarcsa - Latorca2023/12/096 - 12
Sport és Szabadidő Kft - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/092 - 14
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - BVSC2024/01/054 - 17
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - OSC VSE2024/04/210 - 0
OSC VSE - Egri VizilabdaKlub2024/04/210 - 0
Budafóka XXII. SE - Ceglédi VSE2024/04/210 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/05/260 - 0
FTC Utánpótlás III. - Oázis SC2024/05/260 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás III.2024/05/260 - 0
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - MAFC-BME-INFINITYN2024/01/149 - 10
Oázis SC - BVSC2024/01/1417 - 4
YBL JUNIOR - BVSC2024/01/2819 - 13
FTC - Oázis SC2024/01/2819 - 18
MAFC-BME-INFINITYN - III.Kerületi TVE2024/01/288 - 17
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/12/025 - 8
Pápai SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/023 - 24
Velence PLUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/022 - 27
Pápai SE - Ifi-serdülő2023/12/025 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Erzsébeti SMTK2024/03/0216 - 12
PSN Zrt. - Ifi-serdülő2024/03/027 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2024/03/0218 - 7
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2024/03/029 - 9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Balaton Vízilabda Klub2023/11/254 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2023/11/2521 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/11/2519 - 4
Velence Plus - Cápa VK2023/11/256 - 10
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Iron waterpolo2024/04/275 - 11
Balaton VK I - Kaposvár VK2024/04/272 - 25
Soproni VSE - PSN Zrt.2024/04/272 - 7
Iron waterpolo - Balaton VK I2024/04/2716 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2024/04/274 - 19
Kaposvár VK - PSN Zrt.2024/04/277 - 5
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Sportliget Sport Egyesület2024/02/035 - 9
Velencei-tavi UVE - Mohacs 32024/02/034 - 16
Sportliget Sport Egyesület - Mohacs 32024/02/0316 - 2
Cápa VK - Velencei-tavi UVE2024/02/0321 - 4
Sportliget Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2024/04/1311 - 5
Mohacs 3 - Cápa VK2024/04/135 - 13
Sportliget Sport Egyesület - Cápa VK2024/04/1311 - 6
Mohacs 3 - Velencei-tavi UVE2024/04/1317 - 8
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/178 - 12
Kaposvár Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/1714 - 3
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2024/02/178 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/1717 - 6
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/1714 - 6
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/176 - 7
2022/2023
meccs
Játékvezető
36
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/3018 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/04/018 - 9
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - MVLC2023/04/0810 - 10
BVSC-Zugló - Kaposvár2023/04/1216 - 9
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/1512 - 6
Szolnoki Dózsa - FTC2023/04/193 - 10
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2023/04/2211 - 9
Szolnoki Dózsa - MVLC2023/05/0314 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/05/1610 - 12
OSC VSE - FTC2023/05/186 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZNVE - TVSE Vízilabda Kft2023/04/287 - 5
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/05/069 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2023/03/269 - 6
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/04/029 - 16
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Dózsa2023/04/2320 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2023/03/2615 - 10
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/04/025 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Dózsa2023/04/2315 - 12
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Szentesi VK2023/03/267 - 10
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1619 - 1
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Szentesi VK2023/03/2612 - 6
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1624 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - WP Brothers SE2023/03/1916 - 14
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2023/04/029 - 10
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/04/0211 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2023/04/160 - 5
RETR-O-SC Sport Egyesület - III.Kerületi TVE2023/04/304 - 17
Sportliget S.E. - FTC2023/04/307 - 10
FTC - Sportliget S.E.2023/05/0715 - 2
Semmelweis VKS - III.Kerületi TVE2023/05/0711 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - YBL WPC2023/03/2010 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2023/04/063 - 10
OSC VSE - YBL WPC2023/04/068 - 1
PSN Zrt. - UVSE I2023/04/065 - 15
Időmérő
8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2023/03/2623 - 6
Ceglédi VSE - UVSE II.2023/04/029 - 12
UVSE I. - Szolnoki Dózsa2023/04/2313 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1612 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Szentesi VK2023/03/267 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/04/1613 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2023/03/196 - 19
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/04/064 - 11