VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2000. 02. 01.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
36
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/0117 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/016 - 19
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/016 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - HETE2023/10/2910 - 15
FTC - Poseidon VSE2023/11/0517 - 4
Polo Academy Sport Club - BVSC2023/11/268 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - III. Kerületi TVE2023/10/289 - 3
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/2816 - 5
MVLC - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/2829 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - MATE-GEAC-MSA2024/03/234 - 10
BVSC - YBL WPC II.2024/03/239 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Sportsziget SE2023/11/1816 - 1
OSC VSE II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/1814 - 11
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/188 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/11/250 - 5
MATE-GEAC-MSA - III. kerületi TVE2023/11/2518 - 3
Kópé UVSE - ASI-VASAS2023/11/255 - 16
OSC VSE II - III. kerületi TVE2023/12/095 - 0
Latorca - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/097 - 10
OSC VSE II - Sport és Szabadidő Kft2023/12/094 - 11
Kistarcsa - OSC VSE II2024/02/179 - 3
Váci Vízilabda Sport Egyesület - III. kerületi TVE2024/02/1715 - 0
Latorca - OSC VSE II2024/02/1711 - 9
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/04/066 - 5
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/063 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/063 - 18
BVSC - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/04/0612 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/04/064 - 1
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/068 - 5
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - BVSC-Zugló2024/01/280 - 0
OSC VSE - Budafóka XXII. SE2024/01/280 - 0
Egri VizilabdaKlub - BVSC-Zugló2024/01/280 - 0
Latorca - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Vágta2024/02/250 - 0
Vasas Sport Club - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Latorca - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/250 - 0
2021/2022
meccs
Titkár
21
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Szolnoki Dózsa2021/11/036 - 14
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Pécsi VSK2021/09/1816 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2021/10/1619 - 9
FTC Utánpótlás II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/10/1611 - 17
FTC Utánpótlás II. - Oázis SC2021/10/2215 - 11
BVSC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2021/11/2710 - 13
POLO Sport Club - Angyalföldi Sportiskola II.2021/11/2716 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/12/0415 - 0
BVSC-Zugló - PSN Zrt.2021/12/0418 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Százhalombatta2022/02/267 - 14
POLO Sport Club - Oxigén Úszósuli2022/02/2617 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2022/02/2615 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2021/11/070 - 0
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2021/11/070 - 0
FTC Utánpótlás - KSI SE2021/12/190 - 0
Ceglédi VSE - KSI SE II.2021/12/190 - 0
FTC Utánpótlás - SOTE VKS2022/04/030 - 0
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/04/030 - 0
KSI SE II. - Budafóka XXII. SE2022/04/030 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/010 - 0
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/05/010 - 0
2020/2021
meccs
Titkár
9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/04/1711 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/04/173 - 14
YBL WPC II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/05/154 - 10
UVSE I. - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2021/05/1518 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KÓPÉ ÚVSE II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/02/273 - 9
Vidám Vízilovak Vízilabda Sport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2021/02/2712 - 5
KSI SE II. - MVLC2021/06/0513 - 6
Oxigén Úszó és Sportsuli - Aquaworm Kft2021/06/056 - 9
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Kistarcsa2021/05/0113 - 8