VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2000. 01. 08.
Budapest
2023/2024
meccs
Időmérő
50
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/068 - 2
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/2413 - 20
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0113 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/2310 - 15
Sportliget S.E. - Százhalombatta2023/10/0812 - 11
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/1213 - 11
Ifi-serdülő - Százhalombatta2023/11/1917 - 10
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0321 - 1
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/038 - 11
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0714 - 15
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/140 - 0
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2024/04/210 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/185 - 8
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/248 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 5
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2023/11/261 - 34
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2023/12/104 - 8
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/10/296 - 18
BVSC - Győri VSE2023/11/0511 - 10
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/033 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2023/11/0510 - 15
Oázis Sport Club 2. - YBL JUNIOR2024/03/108 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Vasas Sport Club2024/04/067 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/12/165 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - UVSE II.2023/11/112 - 32
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1121 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE II.2023/12/0911 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2023/12/099 - 7
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2421 - 10
UVSE II. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2415 - 6
OSC Kft. - BVSC2024/03/238 - 4
Sport és Szabadidő Kft - YBL WPC2024/03/2311 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/1811 - 3
Angyalföldi Sportiskola DSE - MVLC2023/11/1811 - 11
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/188 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/03/027 - 15
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/020 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - FTC Utánpótlás2023/09/166 - 7
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/165 - 16
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS II. - Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület2024/04/130 - 0
Csabai Csirkefogók VK - Szegedi VPS II.2024/04/130 - 0
Szentesi Vízilabda Klub - Csabai Csirkefogók VK2024/04/130 - 0
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szentesi Vízilabda Klub2024/04/130 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Mohács 12024/04/200 - 0
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/04/200 - 0
Velence Plus - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/04/200 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kópé UVSE2024/02/2515 - 0
AQUA leány - Kópé UVSE2024/02/2517 - 6
Játékvezető
91
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - DVSE2023/11/259 - 13
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - YBL WPC2024/02/035 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2821 - 6
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/1814 - 9
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/1014 - 13
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2421 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/245 - 13
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/018 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/235 - 15
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/089 - 4
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/124 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/1918 - 7
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0318 - 3
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/01/2822 - 4
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/0311 - 8
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0712 - 9
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/140 - 0
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2024/04/210 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Vasas Sport Club2023/09/2410 - 12
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0112 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/237 - 16
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/085 - 6
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/128 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/194 - 14
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0318 - 5
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/183 - 15
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/039 - 6
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2415 - 6
Angyalföldi SI DSE - Oázis SC2024/04/0719 - 6
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/140 - 0
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2024/04/210 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - BVSC2023/10/296 - 23
BVSC - Győri VSE2023/11/0520 - 4
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/039 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/262 - 23
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2023/12/109 - 12
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1814 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/10/294 - 15
BVSC-Zugló - Győri VSE2023/11/057 - 16
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/264 - 18
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/0312 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2023/12/1012 - 10
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1821 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Semmelweis VKS2023/11/058 - 22
Ozorai-Hullámtörők SC - OSC Kft.2023/11/059 - 15
WPBSE - YBL JUNIOR2023/11/126 - 12
Oázis SC - YBL WPC2024/03/1011 - 12
III.Kerületi TVE - YBL WPC2024/04/0717 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2024/04/069 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/068 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - III. Kerületi TVE2023/12/0216 - 6
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0214 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/168 - 4
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/169 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/116 - 22
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2023/11/119 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/093 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/092 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/248 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - FTC Utánpótlás2024/02/246 - 18
YBL WPC - KSI SE2024/03/235 - 7
OSC Kft. - UVSE I.2024/03/236 - 6
BVSC - KSI SE2024/03/2310 - 7
UVSE I. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/2323 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - MATE-GEAC-MSA2023/11/185 - 8
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2023/11/185 - 15
MVLC - Cívis Póló VSE2023/11/1815 - 0
Oázis SC - UVSE II.2024/03/023 - 10
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - KSI SE2023/09/163 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - SOTE VKS2023/09/1615 - 1
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - BVSC2024/03/094 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/03/097 - 12
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2024/02/0312 - 9
Szentesi VK - Koelner-Csongrád VVSE2024/02/038 - 8
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. - Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Baja II.2024/02/0313 - 5
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mórahalmi Vízisport Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/130 - 0
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Mórahalmi Vízisport Klub2024/04/130 - 0
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/130 - 0
Szegedi Vizipóló Suli - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2024/04/130 - 0
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi Vízilabda Klub - MVSK2023/11/250 - 0
MVSK - Gyula2023/11/250 - 0
Szentesi Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda SC2023/11/250 - 0
Gyula - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/250 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - BUSC2023/11/260 - 0
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/11/260 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Pápai SE2024/04/200 - 0
Pápai SE - Velence Plus2024/04/200 - 0
Iron WP - Mohács 12024/04/200 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA leány - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/257 - 12
Vasas Sport Club - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/2515 - 6
2022/2023
meccs
Játékvezető
52
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Tatabányai Vízmű SE2022/10/305 - 14
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2022/11/0613 - 14
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2022/11/2712 - 13
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/1118 - 9
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0225 - 4
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2311 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - KSI SE2022/10/025 - 12
UVSE II. - Tatabányai Vízmű SE2022/10/304 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/138 - 3
Budafóka XXII. SE - YBL WPC2022/11/202 - 27
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/049 - 17
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/2611 - 8
Tatabányai Vízmű SE - UVSE II.2023/03/0510 - 7
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0211 - 17
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2310 - 12
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - KSI SE2022/08/153 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Blamax-Kaposvár Gyermek - KSI SE2022/10/021 - 26
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2022/11/067 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1312 - 18
Budafóka XXII. SE - YBL WPC2022/11/201 - 22
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2022/11/2712 - 7
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/040 - 5
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/118 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/264 - 7
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/03/057 - 13
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - KSI SE2022/08/152 - 27
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - BVSC2022/09/259 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2022/10/167 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/03/129 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/1618 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Vízilabda Utánpótlás2022/10/1612 - 17
KSI SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1924 - 2
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/03/1211 - 9
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/2611 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - BVSC-Zugló2022/09/2518 - 19
KSI SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1920 - 6
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/267 - 28
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/1617 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL WPC2022/11/1312 - 16
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/135 - 0
III.Kerületi TVE - YBL WPC2022/12/1111 - 7
WP Brothers SE - Poseidon VSE2023/02/1214 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - YBL WPC II.2023/02/253 - 26
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2022/12/037 - 12
Vasas Sport Club - Sportliget SE2022/12/0320 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC-Telekom Waterpolo2023/01/2115 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/01/216 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - VÁGTA Multisport Club2023/04/066 - 4
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/04/069 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Egri Vízilabda Klub2023/01/1414 - 16
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - KSI SE II.2023/01/1415 - 7
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/02/256 - 8
Időmérő
30
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - KSI SE2022/10/028 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1323 - 2
Budafóka XXII. SE - YBL WPC2022/11/203 - 15
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/047 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/267 - 18
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/03/0512 - 7
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - KSI SE2022/08/153 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2022/11/0614 - 13
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2022/11/2717 - 6
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2022/12/1112 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Tatabányai Vízmű SE2022/10/3011 - 12
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/029 - 8
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2023/04/239 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Fehérvár Vízilabda SE2023/02/1917 - 3
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/266 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - BVSC2022/09/2513 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/1617 - 3
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2022/10/166 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC-Zugló2023/03/128 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC2022/11/2710 - 11
Ozorai-Faterpolo VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/115 - 0
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/259 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC Kft.2023/02/254 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2022/12/036 - 6
OSC VSE - OSC Kft.2022/12/0311 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2023/01/214 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/062 - 11
BVSC-Zugló II - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/04/068 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/149 - 7
Kópé UVSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/147 - 18
2021/2022
meccs
Időmérő
13
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - KSI SE2022/05/288 - 22
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - DVSE2022/05/280 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2022/05/285 - 0
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2022/04/279 - 17
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2022/04/3010 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Budafóka XXII. SE2022/05/0812 - 10
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2022/04/3016 - 4
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Soproni VSE2022/05/155 - 14
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Vízilabda Utánpótlás2022/04/246 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs 1 - Vasas Sport Club2022/05/075 - 34
OSC VSE - Vasas SC II.2022/05/0718 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - Oázis SC2022/05/147 - 9
OSC Kft. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT.2022/05/140 - 15
Játékvezető
14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - DVSE2022/05/285 - 0
Fehérvár Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/05/288 - 8
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Soproni VSE2022/05/158 - 6
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2022/04/2711 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Budafóka XXII. SE2022/05/0811 - 9
Váci Vízilabda SE - Soproni VSE2022/05/153 - 16
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2022/04/2712 - 8
Dunakanyar Waterpolo - Budafóka XXII. SE2022/05/0816 - 9
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/04/2411 - 14
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/04/249 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - BVSC-Zugló II2022/05/0118 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC2022/05/0710 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/05/144 - 12
Egri Vízilabda Klub - Sportliget Sport Egyesület2022/05/1411 - 10