VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

0000. 00. 00.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
134
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Metalcom Szentes2023/09/1520 - 6
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3013 - 9
OSC VSE - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/3015 - 6
BVSC-Zugló - Metalcom Szentes2023/11/2518 - 7
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/11/2911 - 12
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/12/0217 - 6
BVSC-Zugló - Pécsi VSK2023/12/0218 - 9
BVSC-Zugló - FTC2024/03/167 - 16
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/04/1311 - 11
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Szegedi Vízilabda Egylet2023/10/0311 - 6
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/259 - 16
BVSC-Zugló - FTC2023/11/2212 - 16
GYŐRI VÍZISPORT KFT - FTC2024/03/059 - 15
UVSE Kft. - Valdor Szentes2024/03/1327 - 8
BVSC-Zugló - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/1620 - 9
UVSE Kft. - III. kerületi TVE2024/03/2022 - 7
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/036 - 14
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/200 - 0
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/259 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Oázis SC2023/10/1414 - 9
Eszterházy SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0914 - 8
YBL WPC - PTE-PEAC2024/04/1311 - 13
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - FTC2023/10/1421 - 24
KSI SE - UVSE2023/11/184 - 13
MAFC-INFINITYN - UVSE2024/02/035 - 20
MAFC-INFINITYN - BVSC2024/03/164 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/267 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - SZVPS II2023/09/2420 - 11
Budafóka XXII. SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/1512 - 15
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2911 - 14
Sportliget S.E. - Dunakanyar Waterpolo2023/12/0311 - 9
Sportliget S.E. - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2620 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - SZVPS II2023/09/2412 - 10
Budafóka XXII. SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/157 - 15
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/299 - 17
Sportliget SE - Dunakanyar Waterpolo2023/12/033 - 9
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2024/04/149 - 13
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - YBL WPC2023/08/1525 - 7
Oázis SC - BVSC2023/08/165 - 32
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/08/228 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/265 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - SZVPS II2023/09/2411 - 10
Budafóka XXII. SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/157 - 16
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2914 - 10
Sportliget SE - Dunakanyar Waterpolo2023/12/037 - 5
Sportliget SE - III. kerületi TVE2024/04/1413 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0132 - 3
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/1911 - 5
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/245 - 19
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0127 - 5
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1913 - 5
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/245 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0119 - 8
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1923 - 5
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/247 - 3
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - ZF-Eger2024/02/1416 - 13
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - BVSC-Zugló2023/09/0911 - 6
MVLC - AVUS2023/09/095 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/09/092 - 10
Egri VizilabdaKlub - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/098 - 7
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/0911 - 3
BVSC-Zugló - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/092 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - ELTE BEAC2023/10/299 - 19
Sportliget S.E. - BVSC2023/10/2917 - 13
BVSC - Oázis SC2024/02/1110 - 23
Új-Hullám SE - Semmelweis VKS2024/02/115 - 8
HETE - Szent István Polo2024/03/1010 - 9
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2024/03/1013 - 16
Sportliget S.E. - Polo Academy Sport Club2024/03/2418 - 12
Új-Hullám SE - OSC Kft.2024/03/249 - 18
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/04/076 - 12
Ozorai-Hullámtörők SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/073 - 21
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC Kft.2023/11/258 - 5
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/2517 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/10/2811 - 13
III. Kerületi TVE - MVLC2023/10/286 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - OSC Kft.2023/10/283 - 17
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/0423 - 7
MGM 2009 - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/043 - 19
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/309 - 3
BVSC - KSI SE2023/09/308 - 7
UVSE I. - OSC Kft.2023/09/309 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - Sport és Szabadidő Kft2023/11/1110 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/119 - 8
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/111 - 4
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/119 - 7
Százhalombatta - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2419 - 3
OSC VSE - Polo Academy Sport Club2024/02/2417 - 3
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2024/02/246 - 8
Sport és Szabadidő Kft - YBL WPC2024/03/2311 - 12
BVSC - KSI SE2024/03/2310 - 7
UVSE I. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/2323 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/236 - 9
Százhalombatta - Oázis SC2023/09/234 - 19
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2023/09/2315 - 0
Sportsziget SE - OSC VSE II.2023/11/184 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sport és Szabadidő Kft2023/11/186 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2023/11/1814 - 11
UVSE I - KSI SE2023/12/1710 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2023/12/178 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/176 - 4
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/109 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/02/109 - 4
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/02/104 - 18
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/04/200 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2024/04/200 - 0
Százhalombatta - OSC VSE II.2024/04/200 - 0
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/11/044 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/045 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/11/043 - 6
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/175 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/02/1717 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE2024/03/099 - 10
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/0911 - 8
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/0920 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - FTC Utánpótlás2023/11/050 - 0
Oázis SC - Semmelweis VKS2023/11/050 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi VSE2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/050 - 0
Vasas Sport Club - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/04/210 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budafóka XXII. SE2024/04/210 - 0
Ceglédi VSE - Vasas Sport Club2024/04/210 - 0
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - FTC2024/01/2010 - 14
BVSC - III.Kerületi TVE2024/01/209 - 22
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Sportliget Sport Egyesület2024/02/035 - 9
Velencei-tavi UVE - Mohacs 32024/02/034 - 16
Sportliget Sport Egyesület - Mohacs 32024/02/0316 - 2
Cápa VK - Velencei-tavi UVE2024/02/0321 - 4
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - MGM 20092023/12/091 - 23
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/093 - 22
Kópé UVSE - MVLC2023/12/092 - 22
Gyöngyösi Alligátorok VC - MVLC2023/12/093 - 21
2022/2023
meccs
Titkár
116
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - MVLC2023/01/1410 - 10
KSI - Kaposvár2023/02/017 - 10
BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa2023/02/2210 - 11
BVSC-Zugló - Szentesi VK2023/02/2519 - 5
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2023/03/259 - 14
A-Híd VasasPlaket - Szentesi VK2023/03/2913 - 10
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/04/0417 - 8
KSI - Pécsi VSK2023/04/125 - 9
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/1512 - 6
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/04/193 - 15
BVSC-Zugló - Pécsi VSK2023/04/2213 - 8
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/05/039 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/05/1610 - 12
BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 6
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft2023/05/218 - 19
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2022/12/106 - 10
BVSC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/01/2116 - 6
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/02/0415 - 3
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/02/158 - 4
BVSC - FTC2023/02/226 - 11
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/078 - 4
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/03/087 - 15
BVSC - UVSE Kft.2023/03/1411 - 12
UVSE Kft. - FTC2023/03/187 - 9
GYŐRI VÍZISPORT KFT - SZNVE2023/04/066 - 11
BVSC - III. kerületi TVE2023/05/0213 - 8
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/05/045 - 12
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/05/174 - 10
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC2023/05/1116 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - Erzsébeti SMTK2022/12/0314 - 5
SZUVTE BT - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/05/2010 - 18
Váci Vízilabda SE - Győri VSE2023/05/2012 - 7
Váci Vízilabda SE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/05/2017 - 10
SZUVTE BT - Győri VSE2023/05/2013 - 10
Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE2023/06/1011 - 10
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 11
Erzsébeti SMTK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 16
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2023/06/109 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0411 - 13
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/12/189 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2023/03/0113 - 7
Budafóka XXII. SE - Ifi-serdülő2023/03/2614 - 9
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2311 - 17
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/2618 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0414 - 8
KSI SE - UVSE I.2022/12/186 - 10
UVSE I. - PSN Zrt.2023/03/016 - 13
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/269 - 18
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2310 - 12
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/04/2716 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - AQUA SE Nyíregyháza2022/12/0423 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/12/187 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2023/03/0118 - 8
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/268 - 7
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2023/04/239 - 10
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/264 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/0513 - 14
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0212 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/1618 - 7
BVSC - FTC Utánpótlás2023/04/3013 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/0517 - 9
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0210 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/1617 - 3
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/306 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/059 - 10
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0216 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/1617 - 4
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2023/04/308 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/219 - 22
Győri VSE - OSC VSE2023/05/2127 - 9
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2120 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/195 - 0
Oázis SC - ELTE BEAC2023/02/1919 - 10
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0512 - 15
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2023/03/1220 - 5
BVSC - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/1219 - 8
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2023/03/1215 - 6
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2023/03/196 - 19
Oázis SC - Sportliget S.E.2023/03/199 - 16
MAFC-BME-INFINITYN - WP Brothers SE2023/03/1916 - 14
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/0211 - 7
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2023/04/029 - 10
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/04/0211 - 11
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - MAFC-INFINITYN2023/01/157 - 13
ASI DSE - ELTE BEAC2023/01/1515 - 10
BVSC - Oázis SC2023/01/158 - 20
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/318 - 5
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/03/118 - 6
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/03/118 - 11
KSI SE - OSC VSE2023/03/114 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - KSI SE2023/02/041 - 21
OSC VSE - Oázis SC2023/02/049 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Egri Vízilabda Klub2023/03/188 - 12
KSI SE II. - MVLC2023/03/186 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/03/189 - 6
Sport és Szabadidő Kft - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/03/1811 - 7
Pilisvörösvár - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/05/134 - 2
VÁGTA Multisport Club - BVSC-Zugló II2023/05/133 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/05/135 - 4
YBL WPC II. - Kópé UVSE2023/05/134 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - BVSC2023/01/286 - 21
KSI SE - OSC VSE2023/01/285 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/288 - 5
KSI SE II. - Kópé UVSE2023/01/285 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2023/02/1111 - 8
PSN Zrt. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/02/110 - 15
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/119 - 4
III. kerületi TVE - Kistarcsa2023/03/2516 - 1
Sportsziget SE - Új-Hullám SE B2023/03/252 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/03/251 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2023/04/152 - 6
KSI SE - BVSC2023/04/158 - 4
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/153 - 13
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Vágta2022/12/040 - 0
Ceglédi VSE - KSI SE2022/12/180 - 0
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2022/12/180 - 0