VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1976. 02. 21.
Üröm
2023/2024
meccs
Játékvezető
165
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Metalcom Szentes - OSC VSE2023/09/137 - 15
Egri Vízilabda Kft. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/278 - 11
Metalcom Szentes - Kaposvár2023/09/3011 - 13
Kaposvár - Pécsi VSK2023/10/1412 - 12
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2023/10/2211 - 10
Pécsi VSK - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/289 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - BVSC-Zugló2023/11/117 - 14
PannErgy-MVLC-Miskolc - Kaposvár2023/11/189 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár2023/11/258 - 10
OSC VSE - FTC2023/12/0214 - 17
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - FTC2024/03/028 - 11
BVSC-Zugló - FTC2024/03/167 - 16
Metalcom Szentes - Pécsi VSK2024/03/238 - 7
FTC - OSC VSE2024/03/3020 - 5
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2024/04/0611 - 8
BVSC-Zugló - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/1311 - 7
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/2012 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/260 - 0
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/047 - 12
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/10/1110 - 20
FTC - Valdor Szentes2023/10/2519 - 11
TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE2023/11/226 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Valdor Szentes2024/02/2818 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - FTC2024/03/059 - 15
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2024/04/177 - 14
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2417 - 10
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vízilabda Egylet - BVSC-Zugló2023/09/168 - 15
BVSC-Zugló - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/09/1619 - 6
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2023/09/2916 - 7
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Metalcom Szentes2023/08/1815 - 16
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2023/10/0710 - 17
OSC Kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0711 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/1610 - 6
Eszterházy SC - ASI DSE2024/04/0611 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Neptun VSC2024/04/270 - 0
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - ELTE BEAC2024/02/249 - 9
MATE-GEAC-MSA - Győri VSE2024/02/2414 - 10
SZVTK OBII. - MATE-GEAC-MSA2024/02/248 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1711 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/10/0115 - 11
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3113 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/2611 - 12
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2912 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1010 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1514 - 15
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2718 - 6
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/284 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1110 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1815 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/136 - 10
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/2411 - 12
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/078 - 16
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/188 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2120 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/280 - 0
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/0818 - 16
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2424 - 8
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0820 - 10
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1511 - 10
Győri VSE - III. Kerületi TVE2023/11/1213 - 6
MVLC - SZVPS II2023/11/1822 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget S.E.2023/11/194 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/035 - 16
SZVPS II - Ceglédi VSE2023/12/109 - 16
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3114 - 7
III. Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/02/0419 - 10
Győri VSE - YBL WPC2024/02/104 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Százhalombatta2024/02/1126 - 5
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/0317 - 12
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/142 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2024/04/2113 - 10
YBL WPC - MVLC2024/04/280 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - AVUS2023/10/0116 - 3
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2911 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1510 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2717 - 5
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/116 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/1311 - 12
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 17
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/03/2410 - 13
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1410 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1812 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2124 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/280 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2413 - 18
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0818 - 2
Győri VSE - III. Kerületi TVE2023/11/1218 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2023/11/1910 - 3
III. Kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/0415 - 4
Győri VSE - YBL WPC2024/02/108 - 5
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2014 - 15
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - BVSC2023/08/165 - 32
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/08/1711 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1722 - 2
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3120 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/105 - 12
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 7
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/076 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/1113 - 4
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1417 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/0814 - 2
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1521 - 3
MVLC - SZVPS II2023/11/1816 - 1
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/038 - 24
SZVPS II - Ceglédi VSE2023/12/104 - 18
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3111 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Százhalombatta2024/02/1119 - 6
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/0312 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/205 - 15
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/147 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2024/04/2114 - 7
YBL WPC - MVLC2024/04/280 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 21
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2917 - 13
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/127 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/11/195 - 13
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/12/067 - 12
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/034 - 19
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 15
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1527 - 6
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1210 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/11/199 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/0319 - 4
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/12/067 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1831 - 5
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/0310 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/177 - 10
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/245 - 18
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/078 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1521 - 7
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2910 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/0322 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1811 - 20
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/175 - 7
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/247 - 3
Egri Vízilabda Klub - BVSC-Zugló2024/04/0712 - 8
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - OSC VSE 2024/02/0315 - 13
Szegedi VPS - Szentes2024/02/0318 - 13
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2024/02/0312 - 15
Szegedi VPS - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/02/099 - 8
Vasas Sport Club - ZF-Eger2024/02/1416 - 13
PannErgy-MVLC-Miskolc - Vasas Sport Club2024/02/2514 - 15
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - FTC2023/10/299 - 21
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/269 - 15
Új-Hullám SE - WPBSE2023/11/268 - 12
Szent István Polo - MAFC-BME-INFINITYN2024/02/118 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2024/03/0315 - 7
Új-Hullám SE - OSC Kft.2024/03/249 - 18
Szent István Polo - ELTE BEAC2024/04/218 - 8
YBL WPC - FTC2024/04/280 - 0
YBL JUNIOR - HETE2024/04/280 - 0
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/072 - 22
Aquaworm Waterpolo Göd - BVSC2023/10/077 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Százhalombatta2023/12/093 - 18
Százhalombatta - OSC VSE2023/12/094 - 13
BVSC - MATE-GEAC-MSA2024/02/243 - 17
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - PSN Zrt.2024/02/176 - 12
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/02/176 - 3
OSC VSE - PSN Zrt.2024/04/1311 - 3
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - PSN Zrt.2024/04/270 - 0
Kaposvár VK - PSN Zrt.2024/04/270 - 0
Időmérő
63
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/1611 - 12
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - A-Híd VasasPlaket2023/08/1811 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Győri VSE2024/02/2416 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/146 - 15
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/149 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2010 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1713 - 14
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3115 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/2610 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/12/1011 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1810 - 6
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/076 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/086 - 12
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1517 - 5
MVLC - SZVPS II2023/11/1818 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Soproni VSE2023/12/037 - 17
SZVPS II - Ceglédi VSE2023/12/109 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3113 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Százhalombatta2024/02/1129 - 4
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/039 - 24
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/1412 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - YBL WPC2024/04/218 - 9
YBL WPC - MVLC2024/04/280 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/0114 - 3
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2917 - 5
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/155 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2716 - 6
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1114 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/03/1310 - 5
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/2411 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1810 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2024/04/2115 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/280 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Váci Vízilabda SE2023/09/2418 - 9
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0817 - 9
Győri VSE - III. kerületi TVE2023/11/1222 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2023/11/194 - 11
III. kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/049 - 10
Győri VSE - YBL WPC2024/02/1010 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1528 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/0330 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Győri VSE2024/02/1822 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/03/173 - 11
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/245 - 19
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/0717 - 23
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2924 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2023/10/082 - 39
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1218 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC-Zugló2023/11/1919 - 8
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/12/068 - 11
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - POLO Sport Club2024/03/030 - 14
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Szentes2024/02/0317 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/2624 - 7
Sportliget S.E. - Polo Academy Sport Club2024/03/2418 - 12
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - MGM 20092023/10/0716 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Polo Academy Sport Club2023/12/097 - 8
Polo Academy Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0916 - 6
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budafóka XXII SE2024/02/249 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/1718 - 5
PSN Zrt. - KSI SE2024/04/136 - 17
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton VK I - Kaposvár VK2024/04/270 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2024/04/270 - 0
2022/2023
meccs
Időmérő
6
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/06/107 - 15
PTE-PEAC - Semmelweis VKS2023/06/1016 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/045 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/06/0216 - 4
Fehérvár Vízilabda SE - SZNVE T&N2023/06/0211 - 17
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/05/2615 - 8
Játékvezető
16
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/179 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1017 - 7
ELTE BEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1011 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/0414 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/0412 - 3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda SE2023/06/0217 - 7
POLO Sport Club - SZNVE T&N2023/06/0219 - 12
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/06/0214 - 9
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/06/0213 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/05/2625 - 4
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2613 - 10
TVSE Vízilabda Kft III - Szentesi VK2023/05/268 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - III.Kerületi TVE2023/05/0711 - 9
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/2710 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - OSC VSE2023/05/274 - 7