VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1997. 04. 26.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
50
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/0419 - 2
FTC - Valdor Szentes2023/10/2519 - 11
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Eszterházy SC2023/11/0413 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1013 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/015 - 12
Váci Vízilabda SE - Sportliget S.E.2024/03/039 - 15
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/219 - 25
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1014 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/018 - 9
Váci Vízilabda SE - Sportliget SE2024/03/0315 - 14
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/218 - 27
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1017 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/0112 - 14
Váci Vízilabda SE - Sportliget SE2024/03/034 - 15
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/04/2115 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/054 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/056 - 22
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - KSI SE2023/11/057 - 21
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/11/1223 - 13
ELTE BEAC - FTC2024/04/146 - 15
YBL WPC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/1421 - 8
YBL JUNIOR - III.Kerületi TVE2024/04/149 - 15
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/09/237 - 5
OSC Kft. - BVSC2023/09/237 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/2320 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/03/096 - 17
MGM 2009 - Vasas Sport Club2024/03/094 - 14
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/03/098 - 12
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0926 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - KÓPÉ ÚVSE II.2023/11/1816 - 1
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/11/182 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - KIS-PINGVIN SE2023/11/1815 - 7
KÓPÉ ÚVSE II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/182 - 17
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2016 - 1
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/04/208 - 12
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/04/202 - 6
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/208 - 14
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/207 - 8
YBL WPC - MATE-GEAC-MSA2024/04/2019 - 6
MVLC - FTC Utánpótlás2024/05/048 - 9
Kópé UVSE - PSN Zrt.2024/05/0411 - 12
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/0415 - 5
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Egri VizilabdaKlub - OSC VSE2024/02/250 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás III.2024/02/250 - 0
Budafóka XXII. SE - Egri VizilabdaKlub2024/02/250 - 0
Semmelweis VKS - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/05/260 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/05/260 - 0
FTC Utánpótlás III. - Oázis SC2024/05/260 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás III.2024/05/260 - 0
2022/2023
meccs
Titkár
47
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - SZNVE T&N2023/03/2614 - 7
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1619 - 1
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/2622 - 8
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1624 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - SZNVE2023/03/2623 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/04/1613 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/2616 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2023/04/160 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/02/187 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Sportliget SE2023/02/1815 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Pilisvörösvár2022/10/0119 - 1
BVSC - MATE-GEAC-MSA2022/10/0111 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2022/10/017 - 4
FTC Utánpótlás II. - MVLC2023/02/253 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/254 - 20
OSC VSE - UVSE II.2023/02/254 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Sport és Szabadidő Kft2023/02/0419 - 4
MVLC - UVSE II.2023/02/046 - 7
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/02/048 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/02/0414 - 9
OSC VSE II. - KIS-PINGVIN SE2023/03/047 - 4
Polo Academy Sport Club - Oázis SC2023/03/047 - 10
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2023/03/0411 - 10
MATE-GEAC-MSA - Aquaworm Kft2023/03/048 - 1
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE II.2023/03/0411 - 6
KSI SE II. - Sport és Szabadidő Kft2023/04/018 - 9
UVSE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/0112 - 5
MVLC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/018 - 12
KSI SE II. - Egri Vízilabda Klub2023/04/012 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE B - Kistarcsa2023/02/117 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II2023/02/1112 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. kerületi TVE2023/02/112 - 11
Kistarcsa - Új-Hullám SE B2023/05/069 - 3
III. kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/067 - 3
OSC VSE II - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/05/064 - 7
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/09/045 - 7
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/09/0419 - 4
III. kerületi TVE - FTC Utánpótlás2022/09/041 - 28
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/09/0412 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - Oázis SC2023/04/230 - 0
Váci Vízilabda SE - Kópé UVSE2023/04/230 - 0
Vágta - FTC Utánpótlás2023/04/230 - 0
Egri VizilabdaKlub - Ceglédi VSE2023/04/230 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Kft2022/11/1224 - 2
BUSC - Iron WP2022/11/124 - 13
BUSC - Balaton Vízilabda Kft2022/11/127 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Iron WP2022/11/1219 - 10
2021/2022
meccs
Titkár
43
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Mohacs 12022/01/2241 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/01/227 - 25
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/01/2211 - 15
Vasas SC II. - Mohacs 12022/02/1918 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Vasas Sport Club2022/02/199 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - Vasas II.2021/11/2714 - 3
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2021/11/2719 - 3
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2021/12/045 - 13
FTC Utánpótlás - Iron waterpolo2021/12/0433 - 1
POLO Sport Club - Iron waterpolo2022/02/0518 - 3
OSC VSE 2. - KSI SE2022/02/054 - 17
FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/06/046 - 8
Iron waterpolo - BVSC2022/06/046 - 29
KSI SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/06/0414 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/10/0224 - 4
Oxigén Úszósuli - POLO Sport Club2021/10/023 - 7
BVSC - OSC VSE2021/12/118 - 11
FTC Utánpótlás - KSI SE2021/12/1111 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT. - Sportliget Sport Egyesület2022/03/2612 - 7
Oázis SC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/03/2613 - 13
FTC Utánpótlás II. - Egri Vízilabda Klub2022/03/262 - 9
OSC Kft. - YBL WPC II.2022/03/261 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
VSD - Oxigén Úszó és Sportsuli2021/11/069 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2021/11/061 - 16
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/11/200 - 13
Oázis SC - BVSC-Zugló II2021/11/208 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC2021/11/208 - 4
Sportliget Sport Egyesület - MVLC2021/12/048 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - FTC Utánpótlás II.2021/12/1811 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - VSD2021/12/183 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportsziget SE - Százhalombatta2022/04/090 - 15
OSC VSE II - Kistarcsa2022/04/0917 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - POLO Sport Club2022/04/091 - 16
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budafóka XXII. SE2021/10/100 - 0
SOTE VKS - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2021/10/100 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2022/02/129 - 13
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/02/129 - 7
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2022/02/1210 - 3
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2022/02/1215 - 4
Erzsébeti SMTK - Balaton Vízilabda Klub2022/02/125 - 16
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Mohacs Baby2022/02/130 - 0
Győri VSE - Soproni VSE2022/02/130 - 0
Cápa VK - Új-Hullám SE2022/02/130 - 0
Időmérő
2
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - POLO Sport Club2022/04/2410 - 12
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - POLO Sport Club2022/04/248 - 11
2020/2021
meccs
Titkár
14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Angyalföldi SI DSE2021/04/2414 - 10
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/04/2413 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/04/175 - 20
YBL WPC II. - UVSE I.2021/04/174 - 13
POLO Sport Club - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/05/156 - 5
UVSE I. - OSC VSE II.2021/05/1521 - 5
Angyalföldi Sportiskola II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/05/295 - 9
Új-Hullám SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/05/298 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport club - III. Kerületi TVE2021/04/105 - 9
KÓPÉ ÚVSE II. - FTC-Telekom Waterpolo2021/04/104 - 15
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - FTC-Telekom Waterpolo2021/05/080 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2021/05/082 - 16
YBL WPC II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2021/06/0514 - 5
FTC-Telekom Waterpolo - POLO Sport club2021/06/055 - 0