VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2000. 05. 10.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
66
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - KSI2023/12/0212 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/1610 - 9
BVSC-Zugló - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/1311 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/04/207 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - TVSE Vízilabda Kft2023/10/0322 - 8
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/028 - 6
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2024/03/1313 - 11
III. kerületi TVE - Valdor Szentes2024/03/1610 - 8
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - YBL WPC2023/12/1312 - 19
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - Ifi-serdülő2023/12/1011 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/104 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/1011 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda SE2023/10/2229 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/2218 - 4
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/228 - 20
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/01/2726 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/2710 - 6
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/274 - 25
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/10/288 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/283 - 16
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/10/287 - 11
FTC Utánpótlás - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2418 - 2
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2024/02/244 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/02/248 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/3011 - 2
BVSC - YBL WPC2023/09/309 - 11
KSI SE - UVSE I.2023/09/309 - 12
Százhalombatta - BVSC2023/11/117 - 8
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE2023/11/116 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2023/11/114 - 16
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/03/2316 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC VSE2024/03/237 - 23
Százhalombatta - Sportliget Sport Egyesület2024/03/2313 - 6
Polo Academy Sport Club - KIS-PINGVIN SE2024/03/238 - 15
Sportliget Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 8
OSC VSE - KIS-PINGVIN SE2024/03/2312 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/04/278 - 11
BVSC - Budafóka XXII SE2024/04/278 - 12
KSI SE - YBL WPC2024/06/0111 - 5
BVSC - UVSE I.2024/06/016 - 11
KSI SE - OSC Kft.2024/06/014 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2023/09/237 - 14
Cívis Póló VSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/09/237 - 11
MATE-GEAC-MSA - MVLC2023/09/235 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/11/184 - 10
BVSC - OSC VSE2023/11/186 - 11
UVSE I - PSN Zrt.2023/11/1815 - 0
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/165 - 8
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2023/12/1610 - 5
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/1614 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1013 - 14
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/02/104 - 8
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC2024/02/105 - 14
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC2024/03/024 - 19
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/027 - 2
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/029 - 10
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/05/0416 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/05/044 - 14
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/047 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/09/1615 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/1613 - 4
SOTE VKS - Egri Vízilabda Klub2023/09/168 - 18
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/09/169 - 5
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/04/2010 - 14
Iron WP - Mohács 12024/04/2021 - 4
Velence Plus - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/04/206 - 10
2022/2023
meccs
Titkár
75
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - Szentesi VK2023/03/2511 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2023/02/0410 - 12
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2023/05/0612 - 9
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2023/05/069 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/05/0617 - 11
Ceglédi VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/05/0610 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/05/1310 - 5
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1310 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda SE2023/06/0217 - 7
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/06/0216 - 4
POLO Sport Club - SZNVE T&N2023/06/0219 - 12
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/06/0214 - 9
Fehérvár Vízilabda SE - SZNVE T&N2023/06/0211 - 17
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/06/0213 - 16
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/037 - 13
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/038 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Semmelweis VKS2022/10/0212 - 6
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - ELTE BEAC2023/03/1910 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/03/1110 - 5
OSC Kft. - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/03/1130 - 7
YBL WPC II. - Oázis SC2023/03/119 - 10
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/04/1522 - 9
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/1515 - 8
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/318 - 15
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2022/10/2217 - 2
YBL WPC - Vasas Sport Club2022/10/223 - 5
KSI SE - OSC VSE2022/10/2217 - 5
Oázis SC - YBL WPC2023/03/043 - 7
BVSC - Vasas Sport Club2023/03/045 - 11
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/046 - 6
FTC-Telekom Waterpolo - Sportliget SE2023/03/047 - 5
Mom Sport YBL - OSC VSE2023/03/043 - 9
Oázis SC - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/159 - 8
YBL WPC - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/227 - 6
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/227 - 9
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/04/2217 - 6
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/05/273 - 15
Oázis SC - BVSC2023/05/2716 - 8
Sportliget SE - YBL WPC2023/05/314 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2022/11/2612 - 6
FTC Utánpótlás II. - OSC VSE2022/11/264 - 11
UVSE II. - FTC Utánpótlás II.2022/12/106 - 7
OSC VSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/12/1014 - 6
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/12/102 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2022/12/104 - 4
UVSE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/01/287 - 4
FTC Utánpótlás II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/286 - 10
OSC VSE - MVLC2023/01/285 - 8
UVSE I. - FTC Utánpótlás2023/02/2510 - 2
OSC Kft. - KSI SE2023/02/257 - 7
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/2511 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - BVSC-Zugló2022/11/1911 - 2
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2022/11/1910 - 2
OSC VSE - KSI SE2022/11/1914 - 6
MVLC - YBL WPC2022/11/191 - 15
KSI SE - PSN Zrt.2022/11/1911 - 7
Aquaworm Kft - Százhalombatta2023/02/1817 - 7
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2023/02/184 - 3
Oázis SC - OSC VSE II.2023/02/189 - 6
III. Kerületi TVE - Polo Academy Sport Club2023/02/1812 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/159 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - OSC VSE2022/10/153 - 18
BVSC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/10/1515 - 7
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/149 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - Egri Vízilabda Klub2023/01/1414 - 16
Kópé UVSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/147 - 18
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - KSI SE II.2023/01/1415 - 7
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/250 - 0
Oázis SC - FTC Utánpótlás2022/09/250 - 0
UVSE II. - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2022/09/250 - 0
Vágta - Egri VizilabdaKlub2022/09/250 - 0
Kópé UVSE - Vágta2023/04/020 - 0
Ceglédi VSE - Budafóka XXII. SE2023/04/020 - 0
BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/020 - 0
FTC Utánpótlás - Egri VizilabdaKlub2023/04/020 - 0
2021/2022
meccs
Titkár
61
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Szentesi VK2021/11/2713 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Tatabányai Vízmű SE2022/03/2617 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - Váci Vízilabda SE2022/02/2616 - 11
Csongrád Városi Vízilabda SE - PTE-PEAC2022/02/268 - 17
Egri Vízmű Sport Club - SOTE VKS2022/02/2614 - 21
Csongrád Városi Vízilabda SE - Váci Vízilabda SE2022/02/2614 - 22
PTE-PEAC - Egri Vízmű Sport Club2022/02/2625 - 7
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Hódmezővásárhelyi VSC2022/02/206 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/03/2020 - 1
Dunakanyar Waterpolo - MVLC2022/06/0510 - 13
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Hódmezővásárhelyi VSC2022/02/2022 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2022/03/208 - 7
Dunakanyar Waterpolo - MVLC2022/06/057 - 14
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Hódmezővásárhelyi VSC2022/02/2012 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/03/207 - 16
Dunakanyar Waterpolo - MVLC2022/06/059 - 13
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/03/067 - 9
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/03/060 - 5
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/03/066 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/02/2011 - 12
ASI DSE - Jog-Ászok VSK2022/04/2422 - 12
Komplex Póló Suli SE - BVSC-Zugló II2022/05/1519 - 15
Váci Vízilabda SE - Oázis Sport Club 2.2022/06/1213 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - KSI SE2022/01/233 - 27
YBL WPC - OSC VSE2022/01/233 - 22
BVSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/01/237 - 5
YBL WPC - KSI SE2022/03/195 - 11
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/03/191 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE 2.2022/03/1910 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2022/03/1917 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/03/195 - 16
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC II.2021/10/022 - 10
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola II.2021/10/0224 - 8
Kópé UVSE - Oázis SC2021/10/164 - 22
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT. - OSC VSE 2.2021/10/1612 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2021/11/138 - 10
Egri Vízilabda Klub - OSC Kft.2021/12/1119 - 1
YBL WPC - UVSE I.2021/12/115 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Oázis SC2021/12/043 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/12/0416 - 5
BVSC-Zugló II - OSC Kft.2021/12/0414 - 1
Százhalombatta - VSD2022/02/0516 - 1
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/02/0516 - 1
OSC Kft. - Oxigén Úszó és Sportsuli2022/02/052 - 8
Oxigén Úszó és Sportsuli - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/04/0217 - 2
VSD - Oázis SC2022/04/0212 - 11
Százhalombatta - BVSC-Zugló II2022/04/0215 - 7
Halassy Olivér Emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2022/06/047 - 6
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE2022/06/041 - 6
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Egri Vízilabda Klub2022/06/041 - 5
MVLC - Szentesi Vízilabda Klub2022/06/049 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/11/2716 - 1
Oxigén Úszósuli - Sportsziget SE2022/04/3013 - 3
Százhalombatta - OSC VSE II2022/04/302 - 16
Kistarcsa - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/04/3012 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budafóka XXII. SE2021/11/070 - 0
Oázis SC - SOTE VKS2021/11/070 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2021/12/190 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - SOTE VKS2021/12/190 - 0
SOTE VKS - KSI SE2022/03/130 - 0
OSC VSE - KSI SE II.2022/03/130 - 0
2020/2021
meccs
Titkár
11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület2021/04/242 - 20
OSC VSE II. - Vasas Sport Club2021/04/244 - 18
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola II. - Új-Hullám SE2021/04/1723 - 3
Iron Waterpolo - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/04/174 - 11
POLO Sport Club - OSC VSE II.2021/05/158 - 4
YBL WPC II. - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2021/05/154 - 4
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola II.2021/05/2916 - 11
Iron Waterpolo - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/05/290 - 32
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Vidám Vízilovak Vízilabda Sport Club - YBL WPC II.2021/04/107 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - BVSC-Zugló II2021/06/0516 - 1
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/06/0519 - 13