VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1973. 07. 08.
Budapest
2024/2025
meccs
Időmérő
1
BENU Fiú Ifjúsági Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/08/090 - 0
Játékvezető
2
DAIKIN Fiú Serdülő Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/08/090 - 0
E.ON Fiú Gyermek Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/08/090 - 0
2023/2024
meccs
Játékvezető
139
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - A-Híd VasasPlaket2023/09/278 - 17
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
Pécsi VSK - KSI2024/04/178 - 7
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - BVSC-Zugló2023/10/114 - 8
Valdor Szentes - III. kerületi TVE2023/10/2111 - 16
Szegedi Vízilabda Egylet - Egri Vízilabda Kft.2023/10/259 - 8
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/138 - 16
Egri Vízilabda Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/2016 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/066 - 9
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/2712 - 13
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - KSI2023/08/1924 - 10
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Hódmezővásárhelyi VSC2023/09/237 - 5
YBL WPC - DVSE2023/11/0412 - 9
Tatabányai Vízmű SE - ASI DSE2023/11/259 - 8
AVUS - Eszterházy SC2023/12/1612 - 5
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/037 - 10
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/02/179 - 12
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/1320 - 7
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - ELTE BEAC2024/06/1413 - 15
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/03/236 - 7
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2024/03/2311 - 12
Soproni VSE - Semmelweis VKS2024/03/237 - 21
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/04/1313 - 9
Semmelweis VKS - SZUVTE BT2024/04/1313 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2024/06/089 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízmű Sport Club2024/06/086 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1716 - 7
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0112 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1518 - 17
KSI SE - PSN Zrt.2023/10/158 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/11/0510 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/0813 - 5
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/125 - 13
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/267 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/037 - 15
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/172 - 17
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/2710 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1011 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2217 - 15
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0714 - 6
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/1413 - 11
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0521 - 9
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/05/1714 - 11
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1813 - 14
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1917 - 18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget S.E.2023/09/2411 - 7
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2918 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3114 - 7
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/02/047 - 10
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2421 - 15
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/219 - 25
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1718 - 10
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/018 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/088 - 6
AVUS - Egri Vízilabda Klub2023/11/193 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/0311 - 12
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0716 - 5
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/147 - 9
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/284 - 15
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1113 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1212 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/086 - 12
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2423 - 2
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2930 - 1
MVLC - SZVPS II2023/11/1818 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3113 - 4
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/248 - 18
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/218 - 27
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - MVLC2023/07/287 - 20
YBL WPC - Cívis Póló VSE2023/08/029 - 12
Tatabánya VSE - PSN Zrt.2023/08/1111 - 21
KSI SE - MVLC2023/08/1717 - 8
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/08/186 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/2311 - 14
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/08/2415 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/09/028 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1512 - 6
KSI SE - PSN Zrt.2023/10/1519 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/11/0510 - 17
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/122 - 8
AVUS - Egri Vízilabda Klub2023/11/1910 - 6
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/265 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/032 - 24
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/1712 - 13
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/279 - 13
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/108 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2210 - 21
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/2814 - 6
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0517 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/0814 - 2
MVLC - SZVPS II2023/11/1816 - 1
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/02/045 - 21
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/04/2115 - 16
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 20
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/297 - 14
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2023/11/054 - 36
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/12/067 - 12
Fehérvár Vízilabda SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/177 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2024/05/2517 - 8
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2024/06/025 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/06/0211 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2920 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/11/056 - 31
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1010 - 5
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/178 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/12/068 - 11
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 16
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1716 - 13
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/04/2125 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - FTC Utánpótlás2024/04/211 - 21
TVSE Vízilabda Kft V - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/06/018 - 9
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0319 - 10
PSN Zrt.-PVSK - BVSC2024/02/0314 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - WPBSE2023/10/1512 - 8
HETE - Oázis Sport Club 2.2023/11/1915 - 8
Poseidon VSE - ELTE BEAC2023/11/2612 - 12
Oázis SC - HETE2023/11/2618 - 5
FTC - BVSC2024/04/0727 - 3
Oázis Sport Club 2. - Új-Hullám SE2024/04/079 - 9
Oázis SC - WPBSE2024/04/0714 - 9
YBL WPC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/1421 - 8
YBL JUNIOR - III.Kerületi TVE2024/04/149 - 15
HETE - WPBSE2024/05/0513 - 13
WPBSE - FTC2024/05/127 - 16
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2024/04/276 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/04/274 - 12
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/274 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/1410 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - YBL WPC II.2023/10/1416 - 1
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/1411 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE2024/03/099 - 10
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/0920 - 8
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/09/3015 - 6
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3017 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/11/255 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/11/256 - 3
Időmérő
57
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Kaposvár2023/11/189 - 8
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/08/198 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - SZUVTE BT2024/03/2312 - 10
Semmelweis VKS - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 8
Soproni VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/1313 - 17
MAFC-INFINITYN - Egri Vízmű Sport Club2024/06/0814 - 7
MAFC-INFINITYN - Csongrád Városi Vízilabda SE2024/06/0816 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Egri Vízilabda Klub2023/11/1910 - 11
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1810 - 11
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/289 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/0818 - 16
MVLC - SZVPS II2023/11/1822 - 13
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/2812 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/154 - 13
KSI SE - PSN Zrt.2023/10/1514 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/11/055 - 14
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/1211 - 12
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2620 - 8
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/177 - 19
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/278 - 18
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1014 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/225 - 16
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/05/0518 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/02/049 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1717 - 0
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/016 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/0813 - 6
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/142 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2416 - 3
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2917 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3111 - 8
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2415 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 13
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/06/0212 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/12/067 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1713 - 16
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2024/05/1713 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2923 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2023/11/0511 - 25
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/218 - 12
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/06/0115 - 13
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - TVSE Vízilabda Kft V2024/06/016 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - FTC2023/11/266 - 14
ELTE BEAC - FTC2024/04/146 - 15
FTC - YBL JUNIOR2024/05/0518 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2719 - 6
OSC VSE - Százhalombatta2024/04/2710 - 4
OSC VSE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2721 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/10/148 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sportsziget SE2023/10/149 - 2
KÓPÉ ÚVSE II. - BVSC-Zugló II2023/10/142 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/0911 - 8
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3021 - 3
Erzsébeti SMTK - PSN Zrt.2023/09/3010 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/251 - 32
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2023/11/253 - 23
Soproni VSE - Cápa VK2023/11/2510 - 8
2022/2023
meccs
Játékvezető
34
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/2115 - 12
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZNVE - TVSE Vízilabda Kft2023/04/287 - 5
Szentesi VK - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/0110 - 5
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - POLO Sport Club2023/06/0814 - 12
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/05/0612 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Erzsébeti SMTK2023/05/068 - 13
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/06/107 - 15
ELTE BEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1011 - 8
PTE-PEAC - Semmelweis VKS2023/06/1016 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/2313 - 8
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2617 - 9
Szentesi VK - AVUS2023/04/307 - 14
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0713 - 5
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1417 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1411 - 10
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/046 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/2310 - 7
Blamax-Kaposvár Gyermek - Szentesi VK2023/04/265 - 13
Szentesi VK - AVUS2023/04/3014 - 8
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0717 - 4
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/0413 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/309 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/05/2615 - 8
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2613 - 10
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2810 - 14
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/05/2816 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/308 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/318 - 15
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/05/1311 - 13
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/137 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/05/273 - 15
Oázis SC - BVSC2023/05/2716 - 8
Sportliget SE - YBL WPC2023/05/314 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/05/063 - 17
Időmérő
17
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/04/228 - 14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Új-Hullám SE2023/05/0611 - 13
Erzsébeti SMTK - Polo Academy Sport Club2023/05/067 - 14
PTE-PEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1017 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/049 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2610 - 8
Szentesi VK - AVUS2023/04/3010 - 16
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0714 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - Soproni VSE2023/05/1413 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/304 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/05/2625 - 4
TVSE Vízilabda Kft III - Szentesi VK2023/05/268 - 11
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/288 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2816 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1317 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - MVLC2023/05/0617 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/05/079 - 7