VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1964. 09. 07.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
70
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/1618 - 12
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/09/3015 - 10
Eszterházy SC - DVSE2023/10/1410 - 13
OSC Kft. - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1115 - 6
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/11/2513 - 15
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - DVSE2023/12/0218 - 11
OSC Kft. - Oázis SC2024/02/2410 - 8
DVSE - Eszterházy SC2024/03/029 - 9
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/04/0610 - 9
ASI DSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/2523 - 10
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/11/189 - 7
FTC - UVSE2024/04/287 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/168 - 14
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1612 - 10
Békéscsaba - Invictus SC2024/03/2318 - 10
PTE-PEAC - Szentesi Üdülőközpont2024/03/2312 - 16
PTE-PEAC - Invictus SC2024/03/2318 - 14
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/138 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/1313 - 13
Békéscsaba - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/279 - 13
Szentesi Üdülőközpont - PTE-PEAC2024/04/2716 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi Üdülőközpont2024/04/2712 - 24
Invictus SC - PTE-PEAC2024/04/275 - 12
Békéscsaba - PTE-PEAC2024/05/1110 - 10
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/1110 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2024/05/119 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2621 - 11
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/118 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/2815 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/105 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2023/08/189 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/289 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1011 - 8
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2612 - 6
Tatabányai Vízmű SE - III. kerületi TVE2024/02/1111 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/03/100 - 28
Fehérvár Vízilabda SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/177 - 17
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - III. kerületi TVE2024/03/107 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1713 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/1043 - 2
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/01/2726 - 5
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/274 - 25
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/11/118 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC2023/11/1112 - 11
YBL WPC - KSI SE2023/12/029 - 13
YBL WPC II. - OSC Kft.2024/02/038 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - MVLC2024/02/034 - 19
OSC VSE - III. Kerületi TVE2024/02/2414 - 1
KSI SE - YBL WPC2024/02/249 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/2016 - 3
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2026 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2023/09/237 - 5
KSI SE - OSC VSE2023/09/236 - 7
PSN Zrt. - KSI SE2023/09/236 - 13
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/11/1810 - 4
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/11/182 - 17
KÓPÉ ÚVSE II. - KIS-PINGVIN SE2024/02/107 - 15
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/02/109 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/05/0410 - 6
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/05/048 - 15
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/0418 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE2023/10/0720 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/10/072 - 17
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/05/2512 - 15
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2023/11/2521 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/11/2519 - 4
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Soproni VSE2024/03/0914 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/03/0914 - 9
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/03/095 - 6
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/114 - 9
Időmérő
47
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/1225 - 10
FTC - BVSC-Zugló2024/04/2016 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Eszterházy SC2023/12/0214 - 15
Ceglédi VSE - DVSE2024/05/184 - 9
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2024/01/206 - 11
KSI SE - FTC2024/03/169 - 7
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Semmelweis VKS2023/09/167 - 17
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/09/1611 - 8
ELTE BEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/1626 - 4
Szentesi Üdülőközpont - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/2321 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2024/03/236 - 15
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/1317 - 10
MAFC-INFINITYN - Váci Vízilabda SE2024/04/1315 - 12
Invictus SC - Békéscsaba2024/04/275 - 11
Invictus SC - Szentesi Üdülőközpont2024/05/1114 - 21
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2024/05/1115 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/286 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/1015 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2614 - 9
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/1117 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/08/3019 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - MVLC2023/08/3015 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1716 - 13
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/2710 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/11/1114 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC Kft.2024/02/036 - 13
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2024/02/245 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/04/204 - 13
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/04/209 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE I2023/09/232 - 17
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/236 - 9
UVSE I - OSC VSE2023/09/2315 - 0
BVSC-Zugló II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/11/182 - 8
KIS-PINGVIN SE - KÓPÉ ÚVSE II.2023/11/1816 - 1
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/105 - 9
Sportsziget SE - BVSC-Zugló II2024/02/102 - 10
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/05/044 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/05/046 - 8
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/05/0413 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/0711 - 6
BVSC - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 6
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/2511 - 4
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Balaton Vízilabda Klub2023/11/254 - 6
Velence Plus - Cápa VK2023/11/256 - 10
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0913 - 8
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/097 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/1113 - 2
Titkár
5
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Kaposvár2024/03/0220 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft2024/03/0217 - 4
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/098 - 4
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2024/03/3017 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/04/065 - 7
2022/2023
meccs
Játékvezető
73
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Neptun VSC2022/10/1511 - 12
Neptun VSC - DVSE2022/10/225 - 23
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/199 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/02/263 - 18
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - UVSE I.2022/11/0214 - 8
Oázis SC - MVLC2023/02/265 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/028 - 15
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/09/187 - 21
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/09/185 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - WP Brothers SE2022/10/0211 - 9
MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.2022/10/025 - 0
FTC - Poseidon VSE2022/10/1618 - 5
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2022/10/1611 - 9
BVSC - OSC Kft.2022/12/048 - 17
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/02/120 - 5
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/195 - 0
Oázis SC - ELTE BEAC2023/02/1919 - 10
Semmelweis VKS - Poseidon VSE2023/02/2615 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - KSI SE2022/10/154 - 13
OSC VSE - YBL WPC2022/10/1511 - 6
YBL WPC II. - Vasas Sport Club2023/04/2910 - 9
Oázis SC - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/04/2925 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC2023/06/0615 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/12/1014 - 6
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2022/12/104 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/02/119 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/02/114 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/04/1515 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - UVSE II.2023/04/159 - 11
BVSC - KSI SE2023/05/2412 - 6
Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/043 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - BVSC-Zugló II2022/09/2418 - 4
Pilisvörösvár - Kópé UVSE2022/09/248 - 11
UVSE II. - Százhalombatta2022/10/2217 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Oázis SC2022/10/2213 - 5
Pilisvörösvár - BVSC-Zugló II2022/11/198 - 12
VÁGTA Multisport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/11/195 - 11
Pilisvörösvár - BVSC-Zugló II2023/01/213 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kópé UVSE2023/01/216 - 10
OSC VSE II. - KIS-PINGVIN SE2023/03/047 - 4
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2023/03/0411 - 10
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE II.2023/03/0411 - 6
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/04/065 - 9
Egri Vízilabda Klub - MVLC2023/04/066 - 2
Budapesti Honvéd Sportegyesület - VÁGTA Multisport Club2023/04/224 - 3
BVSC-Zugló II - Pilisvörösvár2023/04/228 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - PSN Zrt.2022/10/2914 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/10/2911 - 4
FTC Utánpótlás - SOTE VKS2022/10/2916 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/11/057 - 9
Új-Hullám SE B - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/11/052 - 17
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/055 - 5
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/01/282 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - MATE-GEAC-MSA2023/01/285 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/06/105 - 6
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/06/105 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/06/103 - 13
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/0313 - 3
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/09/031 - 41
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - SOTE VKS2023/01/220 - 0
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/01/220 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Latorca2023/01/220 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - KSI SE2023/01/220 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/03/252 - 20
Velence PLUS - PSN Zrt.2023/03/257 - 16
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/12/1710 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Iron WP2022/12/1718 - 3
Velence Plus - Iron WP2022/12/173 - 11
Erzsébeti SMTK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/184 - 6
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/183 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/0510 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - AVUS2023/02/054 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/02/053 - 12
Időmérő
45
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Szolnoki Dózsa2023/01/149 - 16
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - SZNVE2023/01/2519 - 7
TVSE Vízilabda Kft - Egri Vízilabda Kft.2023/03/0111 - 20
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - KSI2022/11/1113 - 3
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/027 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/02/2615 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2022/09/185 - 22
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/1511 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/2919 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás II.2022/12/106 - 7
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/12/102 - 8
MVLC - UVSE II.2023/02/119 - 3
MVLC - OSC VSE2023/04/1513 - 8
Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2022/09/044 - 7
UVSE I. - FTC Utánpótlás2022/09/049 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MATE-GEAC-MSA2022/09/240 - 15
VÁGTA Multisport Club - KIS-PINGVIN SE2022/09/244 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/10/224 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2022/10/2221 - 10
Kópé UVSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/11/1912 - 5
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2022/11/193 - 7
YBL WPC II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/213 - 10
VÁGTA Multisport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/01/216 - 11
Polo Academy Sport Club - Oázis SC2023/03/047 - 10
MATE-GEAC-MSA - Aquaworm Kft2023/03/048 - 1
Sport és Szabadidő Kft - UVSE II.2023/04/068 - 14
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2023/04/0610 - 12
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/04/223 - 7
Kópé UVSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/229 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - KSI SE2022/11/054 - 13
KSI SE II. - Budapesti honvéd Sportegyesület II2022/11/0513 - 5
KIS-PINGVIN SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/01/286 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2023/04/152 - 6
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - BVSC2022/09/030 - 21
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/09/0322 - 6
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs IFI - PSN Zrt.2023/03/257 - 22
Mohacs IFI - Ifi-serdülő2023/03/251 - 25
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Cápa VK2022/12/171 - 16
Cápa VK - Balaton Vízilabda Klub2022/12/174 - 25
Győri VSE - Cápa VK2023/03/184 - 8
Cápa VK - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/03/186 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Erzsébeti SMTK2023/03/187 - 12
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/059 - 3
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/052 - 13
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/051 - 16
Titkár
2
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - UVSE Kft.2022/10/194 - 19
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/03/087 - 15
2021/2022
meccs
Játékvezető
6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2022/06/1213 - 11
MAFC-BME - SOTE VKS2022/06/127 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2022/05/2819 - 11
YBL WPC II. - Sportliget SE2022/05/2811 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oxigén Úszósuli - POLO Sport Club2022/06/117 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kópé UVSE2022/06/116 - 10
Időmérő
2
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - BVSC2022/05/287 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola II. - OSC VSE 2.2022/06/115 - 18