VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1971. 07. 21.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
117
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - BVSC-Zugló2023/09/198 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC-Zugló2023/10/118 - 13
OSC VSE - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/1414 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/248 - 6
Metalcom Szentes - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/288 - 13
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/0512 - 9
Pécsi VSK - UVSE Vízilabda Kft.2023/11/118 - 7
Egri Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2023/11/1813 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2023/12/0219 - 7
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2024/03/1614 - 23
Egri Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/2315 - 12
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/03/2815 - 12
FTC - Kaposvár2024/04/1916 - 7
Pécsi VSK - KSI2024/04/2711 - 5
Kaposvár - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0311 - 25
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2024/05/1015 - 7
BVSC-Zugló - OSC VSE2024/05/1513 - 15
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/0419 - 2
Egri Vízilabda Kft. - III. kerületi TVE2024/02/2823 - 12
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - III. kerületi TVE2024/03/2715 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/04/065 - 7
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/05/055 - 10
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/08/2712 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3016 - 3
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - Ceglédi VSE2023/11/1810 - 9
OSC Kft. - Eszterházy SC2023/11/2513 - 10
OSC Kft. - DVSE2023/12/1615 - 10
OSC Kft. - ASI DSE2024/02/1012 - 10
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/02/179 - 12
AVUS - Ceglédi VSE2024/04/1310 - 12
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - ELTE BEAC2024/06/1413 - 15
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC2024/05/119 - 5
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Egri Vízmű Sport Club2024/06/0814 - 7
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízmű Sport Club2024/06/086 - 12
MAFC-INFINITYN - Csongrád Városi Vízilabda SE2024/06/0816 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0117 - 6
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1115 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1510 - 7
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 11
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/125 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/11/1910 - 7
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1013 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1514 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2718 - 9
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/284 - 15
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/1111 - 9
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2414 - 11
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0714 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/2114 - 11
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/309 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/12/0310 - 14
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/04/286 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/177 - 11
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0121 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1512 - 7
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/1211 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/2610 - 11
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1019 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2712 - 5
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/2813 - 14
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/119 - 11
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/247 - 13
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0716 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/2118 - 10
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/05/129 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/2813 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/1810 - 9
OSC VSE - Oázis SC2023/08/2522 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 21
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/11/198 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/155 - 8
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1811 - 8
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/108 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/12/035 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0132 - 3
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda SE2023/10/2229 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2024/02/2520 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/1720 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2024/05/2517 - 8
BVSC - Szentesi VK2024/05/2613 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1914 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0119 - 8
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/228 - 20
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/199 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2024/02/2512 - 6
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2024/03/1721 - 8
KSI SE - Szentesi VK2024/05/0412 - 14
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/05/046 - 11
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - BVSC2024/02/1417 - 11
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd2024/02/2426 - 27
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Új-Hullám SE2023/10/0123 - 4
Semmelweis VKS - Szent István Polo2023/10/2923 - 6
Szent István Polo - Polo Academy Sport Club2023/11/1912 - 8
FTC - BVSC2024/04/0727 - 3
WPBSE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/289 - 6
ELTE BEAC - BVSC2024/04/289 - 8
Semmelweis VKS - III.Kerületi TVE2024/05/1213 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2024/05/2610 - 12
FTC - III.Kerületi TVE2024/05/266 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/11/047 - 16
Vasas Sport Club - BVSC2023/11/046 - 10
BVSC - KSI SE2024/05/1116 - 6
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/05/117 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/11/2513 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/252 - 33
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budafóka XXII SE2024/04/278 - 12
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2714 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/2010 - 7
BVSC - UVSE I2024/04/206 - 16
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - Oázis SC2024/01/1310 - 14
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/04/1312 - 16
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/133 - 19
Időmérő
35
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2024/06/089 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/2611 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/299 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2023/11/195 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - PSN Zrt.2023/12/1510 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1816 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/12/0310 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/1718 - 7
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0122 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/10/1520 - 2
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/122 - 8
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0313 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1011 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/01/2725 - 3
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/285 - 26
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/1119 - 5
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2413 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/219 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/04/285 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1918 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0127 - 5
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/2218 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2024/02/2516 - 3
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2024/03/1715 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/047 - 12
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/047 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - OSC Kft.2024/04/2810 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - OSC Kft.2023/11/047 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC Kft.2024/05/1119 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2522 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/04/278 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2024/04/2012 - 9
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/01/1316 - 12
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2024/04/133 - 13
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2024/04/135 - 8
2022/2023
meccs
Játékvezető
74
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Endo Plus Service-Honvéd2023/02/156 - 14
BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa2023/02/2210 - 11
FTC - Kaposvár2023/02/2420 - 4
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/189 - 7
Szentesi VK - OSC VSE2023/03/257 - 20
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/03/298 - 10
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szentesi VK2023/04/196 - 7
BVSC-Zugló - Pécsi VSK2023/04/2213 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2023/04/2811 - 7
Kaposvár - Pécsi VSK2023/05/077 - 5
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/05/176 - 8
MVLC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/199 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Kft.2023/03/1411 - 12
SZNVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/04/017 - 9
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1313 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Invictus SC2023/02/1810 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - Eszterházy SC2023/02/2514 - 12
OSC Kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0412 - 12
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1510 - 9
Dunakanyar Waterpolo - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1511 - 22
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1519 - 10
Győri VSE - Váci Vízilabda SE2023/06/1010 - 15
SZUVTE BT - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/06/1012 - 16
SZUVTE BT - Váci Vízilabda SE2023/06/1011 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1917 - 13
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/2610 - 9
Egri Vízilabda Klub - BVSC2023/03/057 - 10
Szentesi VK - AVUS2023/03/1218 - 17
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2023/03/199 - 15
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Klub2023/04/0218 - 10
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/167 - 10
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2315 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/303 - 16
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/05/1214 - 11
PSN Zrt. - BVSC2023/05/149 - 13
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/1910 - 15
Egri Vízilabda Klub - BVSC2023/03/053 - 19
Szentesi VK - AVUS2023/03/1210 - 13
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2023/03/197 - 13
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/269 - 18
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Klub2023/04/0216 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE I.2023/04/305 - 15
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/115 - 13
AVUS - OSC VSE2023/06/115 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/06/117 - 9
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/113 - 13
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/06/1111 - 9
OSC VSE - UVSE2023/06/117 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/197 - 18
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1914 - 12
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/268 - 7
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/268 - 7
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/169 - 8
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2312 - 11
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - TVSE Vízilabda Kft II2023/03/059 - 12
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/1916 - 11
OSC VSE - Győri VSE2023/04/237 - 19
Győri VSE - FTC Utánpótlás2023/06/048 - 10
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/06/0413 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/06/0417 - 2
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - TVSE Vízilabda Kft III2023/03/058 - 13
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/197 - 6
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/168 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/169 - 15
OSC VSE - Győri VSE2023/04/2315 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Oázis Sport Club 2.2023/02/1211 - 11
YBL WPC - Semmelweis VKS2023/02/128 - 8
Hegyvidék-YBL - Ozorai-Faterpolo VSE2023/02/1219 - 9
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - ZF-Eger2023/02/1715 - 19
Szegedi VPS - FTC Komjádi Kupa2023/03/239 - 14
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Iron WP2023/06/032 - 15
Velence Plus - Pápai SE2023/06/039 - 6
Időmérő
24
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1510 - 11
Győri VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/06/1015 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/195 - 17
Budafóka XXII. SE - Ifi-serdülő2023/03/2614 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/196 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/264 - 7
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/163 - 16
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/2315 - 4
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/2113 - 12
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE2023/06/117 - 17
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/06/117 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - BVSC2023/03/058 - 10
Szentesi VK - AVUS2023/03/1214 - 7
Szentesi VK - Cívis Póló VSE2023/03/1911 - 4
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Klub2023/04/0210 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/308 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/166 - 16
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/049 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Győri VSE2023/04/238 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - TVSE Vízilabda Kft IV2023/03/059 - 12
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/199 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - YBL WPC2023/02/194 - 25
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/06/036 - 11
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Iron WP2023/06/033 - 24