MűSOR
2022. május 21.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
MEFOB
 92742  2022. máj. 21. 09:00 BME-MAFC BGE 12 - 13 Miskolctapolcai Strand
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92727  2022. máj. 21. 10:00 Vasas Mladost Zagreb 10 - 11 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
MEFOB
 92740  2022. máj. 21. 10:00 TF Eger 12 - 8 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92743  2022. máj. 21. 10:00 Debrecen ELTE 16 - 15 Miskolctapolcai Strand
 92741  2022. máj. 21. 11:00 Szeged Pécs 22 - 8 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92744  2022. máj. 21. 11:00 Corvinus Szeged 15 - 14 Miskolctapolcai Strand
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92728  2022. máj. 21. 11:15 Partizan Beograd FTC 14 - 12 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
MEFOB
 92745  2022. máj. 21. 12:00 TF Eger (Eszterházy) 19 - 14 Miskolctapolcai Strand
 92746  2022. máj. 21. 12:00 SE MATE 22 - 16 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92729  2022. máj. 21. 12:30 UVSE Budapesti Honvéd 17 - 3 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
MEFOB
 92747  2022. máj. 21. 13:00 Károli Győr 22 - 13 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92752  2022. máj. 21. 13:00 Pécs Debrecen 11 - 7 Miskolctapolcai Strand
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92730  2022. máj. 21. 13:45 KSI THG 12 - 8 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
MEFOB
 92753  2022. máj. 21. 13:50 Eger Győr 11 - 7 Miskolctapolcai Strand
 92748  2022. máj. 21. 14:00 MATE Pécs 12 - 20 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92754  2022. máj. 21. 14:40 TF Szeged 15 - 13 Miskolctapolcai Strand
 92750  2022. máj. 21. 15:00 BME-MAFC ELTE 22 - 11 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92749  2022. máj. 21. 16:00 SE Pécs 11 - 21 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
 92751  2022. máj. 21. 16:00 BGE Debrecen 16 - 10 Miskolctapolcai Strand
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92757  2022. máj. 21. 16:00 Vasas THG 10 - 9 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
MEFOB
 92755  2022. máj. 21. 17:00 Corvinus TF 16 - 13 Miskolctapolcai Strand
 92756  2022. máj. 21. 17:00 Szeged Eger (Eszterházy) 10 - 24 Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Benedek Tibor II. Emléktorna 202
 92758  2022. máj. 21. 17:15 Partizan Beograd Budapesti Honvéd 9 - 7 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
 92759  2022. máj. 21. 18:30 UVSE KSI 12 - 10 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
 92760  2022. máj. 21. 19:45 FTC Mladost Zagreb 9 - 8 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
Férfi OB I/B
 68623  2022. máj. 21. 11:30 ASI Kanizsa Vízil. Kft. 12 - 17 Kőér utcai uszoda
 68624  2022. máj. 21. 13:00 Invictus SC AVUS 12 - 13 Martfűi uszoda
BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
 71384  2022. máj. 21. 14:30 Balaton VK SZVPS II 8 - 15 Balatonfűzfői Uszoda
BENU Fiú Serdülő Bajnokság
 71484  2022. máj. 21. 13:15 Balaton VK SZVPS II 11 - 14 Balatonfűzfői Uszoda
BENU Fiú Gyermek Bajnokság
 73175  2022. máj. 21. 11:00 Genesys OSC-Újbuda SZVPS 20 - 6 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 71584  2022. máj. 21. 12:00 Balaton VK SZVPS II 17 - 16 Balatonfűzfői Uszoda
 73176  2022. máj. 21. 13:00 Szolnoki Dózsa BVSC-Zugló 6 - 9 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 73177  2022. máj. 21. 15:00 UVSE I. Vasas SC 15 - 8 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 73178  2022. máj. 21. 17:00 KSI SE FTC-Telekom 17 - 13 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
BENU Leány Serdülő Országos
 73219  2022. máj. 21. 10:00 Győri VSE Tigra-ZF-Eger 11 - 13 Eger - Bárány uszoda
 73220  2022. máj. 21. 11:15 Fehérvár VSE POLO Sport Club serd 2 - 23 Eger - Bárány uszoda
 73221  2022. máj. 21. 12:30 KESI Tigra-ZF-Eger 7 - 10 Eger - Bárány uszoda
 73222  2022. máj. 21. 13:45 SZNVE SE POLO Sport Club serd 7 - 13 Eger - Bárány uszoda
 73201  2022. máj. 21. 15:00 Genesys OSC-Újbuda DFVE 17 - 18 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 73223  2022. máj. 21. 15:00 Győri VSE KESI 3 - 9 Eger - Bárány uszoda
 73224  2022. máj. 21. 16:15 Fehérvár VSE SZNVE SE 5 - 11 Eger - Bárány uszoda
 73202  2022. máj. 21. 16:30 TVSE Kft. BVSC-Zugló 6 - 10 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 73199  2022. máj. 21. 18:00 UVSE FTC-Telekom 17 - 9 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 73200  2022. máj. 21. 19:30 KSI SE Szentes 16 - 7 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
BENU Leány Gyermek II.
 70536  2022. máj. 21. 11:00 FTC-Telekom SZENTES 11 - 7 FTC Uszoda - Népliget
 70538  2022. máj. 21. 12:00 KSI SE Oázis SC 20 - 6 Széchy Tamás u. Margitsziget
 70572  2022. máj. 21. 12:45 FTC-Telekom SZENTES 12 - 2 FTC Uszoda - Népliget
 70574  2022. máj. 21. 13:30 KSI SE Oázis SC 24 - 8 Széchy Tamás u. Margitsziget
Délkeleti Gyermek I. Bajnokság
 70351  2022. máj. 21. 10:00 Békéscsaba SVSE Baja Gyerek 12 - 11 Mórahalmi Sportuszoda
 70311  2022. máj. 21. 11:00 Csongrád-Koelner LEGRAND SZENTES 8 - 21 Csongrádi Városi Fürdő
 70352  2022. máj. 21. 11:00 Ceglédi Lányok MVSK 5 - 11 Mórahalmi Sportuszoda
 70312  2022. máj. 21. 12:00 CPVSE Szolnoki Dózsa 13 - 4 Csongrádi Városi Fürdő
 70353  2022. máj. 21. 12:00 Invictus SC Békéscsaba 12 - 6 Mórahalmi Sportuszoda
 70313  2022. máj. 21. 13:00 KESI Csongrád-Koelner 20 - 8 Csongrádi Városi Fürdő
 70354  2022. máj. 21. 13:00 SVSE Baja Gyerek Ceglédi Lányok 15 - 6 Mórahalmi Sportuszoda
 70314  2022. máj. 21. 14:00 LEGRAND SZENTES CPVSE 10 - 15 Csongrádi Városi Fürdő
 70355  2022. máj. 21. 14:00 Invictus SC MVSK 23 - 5 Mórahalmi Sportuszoda
 70315  2022. máj. 21. 15:00 KESI Szolnoki Dózsa 16 - 5 Csongrádi Városi Fürdő
Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
 72405  2022. máj. 21. 10:00 ÚKSE HVSC 1 - 16 Békéscsabai uszoda
 72406  2022. máj. 21. 11:00 Gyula Békéscsaba 0 - 15 Békéscsabai uszoda
 72407  2022. máj. 21. 12:30 ÚKSE Békéscsaba 1 - 16 Békéscsabai uszoda
 72408  2022. máj. 21. 13:30 Gyula HVSC 0 - 15 Békéscsabai uszoda
Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
 68361  2022. máj. 21. 14:00 Honvéd FTC-Telekom 11 - 12 FTC Uszoda - Népliget
 68364  2022. máj. 21. 15:00 OSC ÚJBUDA 2. Mohacs IFI 19 - 9 FTC Uszoda - Népliget
 68365  2022. máj. 21. 16:00 Oázis SC OSC ÚJBUDA 14 - 13 FTC Uszoda - Népliget
 68363  2022. máj. 21. 17:00 Vasas SC KSI SE 8 - 10 FTC Uszoda - Népliget
 68362  2022. máj. 21. 18:00 Vasas II. BVSC-Zugló 13 - 13 FTC Uszoda - Népliget
Budapesti Gyermek I. Bajnokság (
 67825  2022. máj. 21. 11:00 Iron waterpolo FTC-Telekom 7 - 30 Szőnyi úti uszoda
 67827  2022. máj. 21. 12:00 OSC ÚJBUDA 2. UVSE 6 - 11 Szőnyi úti uszoda
 67828  2022. máj. 21. 13:00 POLO SC Bp.I. 2007 YBL WPC 3 - 38 Szőnyi úti uszoda
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
 73254  2022. máj. 21. 10:30 Vágta MSC KSKDVK 4 - 4 Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
 73252  2022. máj. 21. 11:30 MATE-GEAC-MSA Zempléni VK 19 - 4 Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
 73250  2022. máj. 21. 12:00 Tigra-Zf-Eger leány AQUA SE Leány 13 - 4 Bitskey Aladár uszoda
 73255  2022. máj. 21. 12:30 KSKDVK Vágta MSC 6 - 7 Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
 73248  2022. máj. 21. 13:00 Tigra-Zf-Eger fiú PannErgy-Miskolc 12 - 2 Bitskey Aladár uszoda
 73253  2022. máj. 21. 13:30 Zempléni VK MATE-GEAC-MSA 1 - 10 Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
 73251  2022. máj. 21. 14:00 AQUA SE Leány Tigra-Zf-Eger leány 5 - 19 Bitskey Aladár uszoda
 73249  2022. máj. 21. 15:00 PannErgy-Miskolc Tigra-Zf-Eger fiú 7 - 11 Bitskey Aladár uszoda
U18-as vb: Magyarország-Spanyolország 10-7 (Fotók: Dobos Sándor)
U18-as vb: Magyarország-Olaszország 11-4 (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok