Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Dobos Viola
Születési dátum: 1979-04-16
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 47
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - PannErgy-Miskolc  2022/04/23  10-11
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - AVUS  2022/02/05  12-10
          YBL WPC - AVUS  2022/03/26  11-17
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2022/05/29  14-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Aquaworm Waterpolo  2022/02/13  14-18
          POLO Sport Club OBs - III. KER. TVE  2022/04/10  5-10
          Aquaworm Waterpolo - ASI DSE  2022/04/24  12-10
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-12
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2022/05/29  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - Aquaworm Waterpolo  2022/02/13  7-17
          POLO Sport Club OBgy - III. KER. TVE  2022/04/10  8-11
          Aquaworm Waterpolo - ASI DSE  2022/04/24  8-16
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-6
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2022/05/29  15-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - ASI  2022/05/22  14-15
          YBL WPC - ASI  2022/05/22  10-8
          Oázis SC II. - RETR-O-SC  2022/05/29  7-7
          Komplex PSE - V-VVSE  2022/05/29  21-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/02/26  12-10
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/26  9-14
          FTC-Telekom - ASI-VASAS  2022/03/26  12-7
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE  2022/03/26  7-12
          Honvéd - ASI-VASAS II.  2022/04/09  15-6
          BVSC-Zugló II. - Kópé Úvse  2022/04/09  16-7
          Kópé Úvse - Oxigén 2008  2022/05/28  14-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom leány - YBL WPC  2022/02/19  15-0
          OSC ÚJBUDA 2. - KESI  2022/02/19  9-7
          UVSE II. - Sportliget  2022/02/19  19-4
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2022/04/23  5-11
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - UVSE II.  2022/02/06  
          Oázis SC - Honvéd  2022/02/06  
          BFSE - Oázis SC  2022/03/13  
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2022/03/13  
          BFSE - BVSC-Zugló  2022/05/01  
          Ceglédi VSE - Honvéd - Érd  2022/05/01  
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - GYVSE-UNI GYŐR  2022/03/05  21-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VKFT - MAFC-INFINITYN  2022/05/29  3-13
          POLO Sport Club UP - BVSC-Zugló  2022/05/29  16-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  13-11
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club ifj  2022/04/03  9-12
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  10-13
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club serd  2022/04/03  15-14
          KESI - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/06  8-16
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  14-15
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club gy  2022/04/03  5-11
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZENTES  2022/05/28  12-13
          BVSC-Zugló - SZENTES  2022/05/28  14-11
U18-as fiú vb: Kazahsztán-Magyarország (Fotó: Dobos Sándor)
SEAT Kupa: Magyarország-Ausztrália 10-8 (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok