Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Komorócki Máté Tamás
Születési dátum: 1993-07-07
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V-VVSE - HETE  2022/04/24  15-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - II. ker Sport Kft.  2022/05/14  14-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KESI  2022/04/09  10-8
          YBL WP C II. - Sportliget  2022/04/09  3-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE II.  2022/03/05  5-18
          YBL WPC - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/05  3-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - OSC ÚJBUDA 2.  2022/04/30  2-16
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence PLus B - PÁPAI SE  2022/02/12  7-4
          Velence PLus B - Velence Plus A  2022/02/12  12-5
          PÁPAI SE - Velence Plus A  2022/02/12  12-3
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE/B - Pápai Se  2022/04/02  6-6
          Soproni VSE/B - Oázis Kft  2022/04/02  13-9
          AVE VE - Oázis Kft  2022/04/02  14-2
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVK Gyermek III. - AVUS  2022/03/26  7-6
          KVK Gyermek III. - Balaton VK  2022/03/26  11-10
     Játékvezető 19
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - POLO SC Bp.Serd 2005  2022/05/14  21-38/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas II.  2022/05/14  9-78.5/10 (85%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - FTC-Telekom II.  2022/04/09  10-208/10 (80%)
          Tigra-Zf-Eger - Oázis SC  2022/04/09  3-107/10 (70%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE III. - FTC-Telekom leány  2022/03/05  15-07/10 (70%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - Sportsziget SE  2022/04/30  13-38.5/10 (85%)
          VUK Kistarcsa - VUA  2022/04/30  12-39/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2022/04/03  9/10 (90%)
          KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA  2022/04/03  8.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - UVSE II.  2022/04/03  9/10 (90%)
          Honvéd - Érd - Honvéd  2022/04/03  9/10 (90%)
          Oázis SC - KSI SE II.  2022/05/22  9/10 (90%)
          Honvéd - BVSC-Zugló  2022/05/22  8/10 (80%)
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK lány - SZVK  2022/02/12  14-46.5/10 (65%)
          VTUVE - Balaton VK lány  2022/02/12  4-146.5/10 (65%)
          VTUVE - SZVK  2022/02/12  4-177/10 (70%)
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVE VE - Új-Hullám SE  2022/04/02  35-19/10 (90%)
          Pápai Se - Új-Hullám SE  2022/04/02  32-28.5/10 (85%)
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE-Gyerek III - AVUS  2022/03/26  5-77.5/10 (75%)
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok