Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Pazonyi György
Születési dátum: 2002-05-27
Város: Nyíregyháza
Szezon Meccs
  BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
     Titkár 4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
  BENU Fiú Serdülő Bajnokság
     Titkár 4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
  BENU Fiú Gyermek Bajnokság
     Titkár 4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
  Északkeleti Gyermek II. Bajnoksá
     Titkár 6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
  Északkeleti Gyermek IV. Bajnoksá
     Titkár 3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
  Északkeleti Baby I. Bajnokság
     Titkár 3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  4-23
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-10
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  12-16
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  10-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-8
          AQUA SE - Győri VSE  2022/02/13  15-14
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          AQUA SE - Váci VSE  2022/04/10  22-14
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2022/04/09  24-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2022/04/09  1-11
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2022/04/09  2-13
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2022/04/09  26-10
          AQUA SE - GyAVC  2022/04/09  6-3
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/03/19  
          PannErgy-Miskolc - Eger_baby_I.-II.  2022/03/19  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2022/03/19  
Split, Eb: a férfidöntő és az éremátadás képei (Fotók: Kovács Anikó)
Split, Eb: a döntő előtti utolsó átmozgató edzés (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok