Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tóth József
Születési dátum: 1960-08-09
Város: Nagyvárad
Szezon Meccs
  Vidék gyerek I.
     Időmérő 6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2016/11/05  8-8
          Szentes B - Koelner-Csongrád  2016/11/05  14-9
          SZVSC - Vojvodina  2016/11/05  9-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2016/11/05  16-0
          Vojvodina - Szentes B  2016/11/05  8-12
          CSSV - SZVSC  2016/11/05  2-24
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - CSSV  2016/11/12  13-8
          Békéscsaba - Újszilvás  2016/11/12  32-1
          PannErgy-MVLC - Invictus Sc  2016/11/12  20-6
          Invictus Sc - Békéscsaba  2016/11/12  1-12
          CSSV - PannErgy-MVLC  2016/11/12  14-8
          Újszilvás - Dinamo Orade  2016/11/12  1-20
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSSV - HVSC  2016/11/19  3-13
          Octopus - B.Sport  2016/11/19  6-6
          CSSV - Octopus  2016/11/19  6-6
          B.Sport - KVSE  2016/11/19  13-10
          CSSV - SVSE  2016/11/20  8-4
          Octopus - KVSE  2016/11/20  14-5
          KVSE - CSSV  2016/11/20  4-10
  Vidék gyerek II.
     Időmérő 6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2016/11/05  8-8
          Szentes B - Koelner-Csongrád  2016/11/05  14-9
          SZVSC - Vojvodina  2016/11/05  9-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2016/11/05  16-0
          Vojvodina - Szentes B  2016/11/05  8-12
          CSSV - SZVSC  2016/11/05  2-24
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - CSSV  2016/11/12  13-8
          Békéscsaba - Újszilvás  2016/11/12  32-1
          PannErgy-MVLC - Invictus Sc  2016/11/12  20-6
          Invictus Sc - Békéscsaba  2016/11/12  1-12
          CSSV - PannErgy-MVLC  2016/11/12  14-8
          Újszilvás - Dinamo Orade  2016/11/12  1-20
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSSV - HVSC  2016/11/19  3-13
          Octopus - B.Sport  2016/11/19  6-6
          CSSV - Octopus  2016/11/19  6-6
          B.Sport - KVSE  2016/11/19  13-10
          CSSV - SVSE  2016/11/20  8-4
          Octopus - KVSE  2016/11/20  14-5
          KVSE - CSSV  2016/11/20  4-10
  Vidék gyerek III.
     Időmérő 7
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2016/11/05  8-8
          Szentes B - Koelner-Csongrád  2016/11/05  14-9
          SZVSC - Vojvodina  2016/11/05  9-12
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2016/11/05  16-0
          Vojvodina - Szentes B  2016/11/05  8-12
          CSSV - SZVSC  2016/11/05  2-24
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - CSSV  2016/11/12  13-8
          Békéscsaba - Újszilvás  2016/11/12  32-1
          PannErgy-MVLC - Invictus Sc  2016/11/12  20-6
          Invictus Sc - Békéscsaba  2016/11/12  1-12
          CSSV - PannErgy-MVLC  2016/11/12  14-8
          Újszilvás - Dinamo Orade  2016/11/12  1-20
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CSSV - HVSC  2016/11/19  3-13
          Octopus - B.Sport  2016/11/19  6-6
          CSSV - Octopus  2016/11/19  6-6
          B.Sport - KVSE  2016/11/19  13-10
          CSSV - SVSE  2016/11/20  8-4
          Octopus - KVSE  2016/11/20  14-5
          KVSE - CSSV  2016/11/20  4-10

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok