Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tóth Frank dr.
Születési dátum: 1970-06-17
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Ellenőr 133
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Neptun VSC  2021/10/16  15-6
          ASI - KSI SE  2021/10/30  13-20
          Oázis SC - TVSE  2021/10/30  17-11
          Kanizsa Vízil. Kft. - Ceglédi VSE  2021/11/20  15-7
          TVSE - Neptun VSC  2021/11/27  14-11
          Kanizsa Vízil. Kft. - ASI  2022/01/29  11-10
          VIWA-második.ker - Neptun VSC  2022/05/22  10-5
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/08/14  10-12
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2021/08/17  14-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - SZVPS  2021/09/26  14-16
          Legrand Szentes - KSI SE  2021/10/03  12-17
          SZVPS II - Ceglédi VSE  2021/10/10  9-17
          Kaposvári VK - KESI  2021/10/17  9-6
          Soproni VSE - YBL WPC  2021/10/31  7-17
          CPVSE - BVSC-Zugló  2021/11/07  4-18
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  9-6
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2022/02/20  11-7
          SZVPS II - Sportliget  2022/03/20  17-6
          KVSE - Váci VSE  2022/05/08  11-12
          BFSE - TVSE  2022/05/15  9-11
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  8-9
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/08/14  7-6
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2021/08/17  12-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - SZVPS  2021/09/26  7-16
          Legrand Szentes - KSI SE  2021/10/03  9-15
          SZVPS II - Ceglédi VSE  2021/10/10  7-10
          Kaposvári VK - KESI  2021/10/17  12-3
          Soproni VSE - YBL WPC  2021/10/31  9-11
          CPVSE - BVSC-Zugló  2021/11/07  5-13
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  10-4
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2022/02/20  26-11
          Százhalombattai VSE. - POLO Sport Club OBs  2022/03/06  27-7
          SZVPS II - Sportliget  2022/03/20  17-11
          Százhalombattai VSE. - CVK  2022/03/27  19-10
          POLO Sport Club OBs - III. KER. TVE  2022/04/10  5-10
          KVSE - Váci VSE  2022/05/08  16-8
          BFSE - TVSE  2022/05/15  3-17
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  13-4
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/08/14  9-11
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2021/08/17  18-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - SZVPS  2021/09/26  13-15
          LEGRAND SZENTES - KSI SE  2021/10/03  7-27
          SZVPS II - Ceglédi VSE  2021/10/10  7-20
          Kaposvári VK - KESI  2021/10/17  6-19
          Soproni VSE - YBL WPC  2021/10/31  9-11
          CPVSE - BVSC-Zugló  2021/11/07  8-19
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  11-14
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2022/02/20  17-12
          Százhalombattai VSE - POLO Sport Club OBgy  2022/03/06  10-8
          SZVPS II - Sportliget  2022/03/20  10-8
          Százhalombattai VSE - CVK  2022/03/27  15-17
          Vasas SC - FTC-Telekom  2022/04/10  9-6
          POLO Sport Club OBgy - III. KER. TVE  2022/04/10  8-11
          KVSE - Váci VSE  2022/05/08  21-12
          BFSE - TVSE  2022/05/15  8-23
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Oázis SC II.  2022/03/06  13-18
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/06/04  6-8
          Iron waterpolo - BVSC-Zugló  2022/06/04  6-29
          KSI SE - Fehérvár VSE  2022/06/04  14-6
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KESI  2022/02/12  13-2
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2022/02/12  11-6
          ASI-VASAS - YBL WPC I.  2022/03/12  12-15
          UVSE - KSI SE  2022/05/14  13-9
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2022/05/14  12-8
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2022/05/14  8-7
          FTC-Telekom - YBL WPC I.  2022/05/14  8-2
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2021/09/25  12-11
          TVSE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/09/25  12-17
          ASI DSE - Tigra-Zf-Eger  2021/09/25  8-3
          Aquaworm - Oxigén 2009  2021/11/06  9-3
          VUA - Százhalombattai VSE  2021/11/06  1-16
          OSC Vízilabda Kft. - Oázis SC  2022/03/05  1-12
          Százhalombattai VSE - VUA  2022/03/05  15-0
          Aquaworm - Oxigén 2009  2022/03/05  9-12
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - POLO SC Bp.IV. 2010  2021/10/16  15-0
          Oxigén - VUK Kistarcsa  2022/03/12  4-12
          Sportsziget SE - POLO SC Bp.IV. 2010  2022/03/12  1-16
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KÓPÉ ÚVSE  2021/10/24  
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom  2021/10/24  
          UVSE - OSC ÚJBUDA  2021/10/24  
          Honvéd - Érd - KSI SE  2021/10/24  
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/19  9-15
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2022/02/19  12-9
          KVSE - TVSE  2022/02/19  4-15
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2022/02/19  21-7
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2022/02/19  11-9
          Soproni VSE - Balaton VK  2022/02/19  11-5
          Pápai Se - Oázis Kft  2022/04/30  7-4
          Soproni VSE/B - Új-Hullám SE  2022/04/30  23-10
          Pápai Se - AVE VE  2022/04/30  4-18
          Új-Hullám SE - Oázis Kft  2022/04/30  0-35
          Soproni VSE/B - AVE VE  2022/04/30  15-3
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - GYŐRI VSE-Gyerek III  2021/10/02  6-1
          TVSE - Soproni VSE  2021/10/02  12-2
          GYŐRI VSE-Gyerek III - Soproni VSE  2021/10/02  10-7
          AVUS - TVSE  2021/10/02  15-9
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - VALDOR SZENTES  2021/11/27  7-12
          GYVSE-UNI GYŐR - III. KER. TVE  2022/03/23  6-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - ASI DSE  2022/01/08  9-8
          DFVE - ASI DSE  2022/04/09  33-4
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club UP  2022/04/09  8-12
          ASI DSE - HVSC  2022/04/09  16-15
          HVSC - BVSC-Zugló  2022/04/09  5-12
          Genesys OSC-Újbuda - DFVE  2022/04/28  6-15
          POLO Sport Club UP - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/11  11-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - Győri VSE  2021/09/19  12-7
          Szentes - III. KER. TVE  2021/10/03  12-6
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  10-17
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  10-9
          SZNVE IF - Fehérvár VSE  2022/03/20  21-5
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club ifj  2022/04/03  9-12
          Fehérvár VSE - SZNVE IF  2022/04/24  10-16
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - Győri VSE  2021/09/19  13-7
          Szentes - KESI  2021/10/03  19-8
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  4-12
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  4-18
          POLO Sport Club serd - TVSE Kft.  2022/02/13  10-9
          SZNVE SE - Fehérvár VSE  2022/03/20  14-6
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club serd  2022/04/03  15-14
          Fehérvár VSE - SZNVE SE  2022/04/24  4-13
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2021/09/19  8-16
          Szentes - KESI  2021/10/03  14-4
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  8-22
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  8-19
          POLO Sport Club gy - TVSE Kft.  2022/02/13  11-15
          SZNVE GY - Fehérvár VSE  2022/03/20  4-18
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club gy  2022/04/03  5-11
          Fehérvár VSE - SZNVE GY  2022/04/24  9-13
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/11/13  2-24
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/11/13  7-30
          TVSE Kft. - SZENTES  2022/01/15  7-9
          TVSE Kft. - SZENTES  2022/01/15  5-9
  2020/2021
     Ellenőr 31
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - VIWA-második.ker  2021/04/17  12-12
          Neptun VSC - Eszterházy SC  2021/04/17  10-9
          FVSE - YBL WPC  2021/04/24  6-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - Győri VSE  2021/05/16  12-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - FVSE  2021/05/02  7-17
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta VSE. - Soproni VSE  2021/04/11  13-9
          KVSE - FVSE  2021/05/02  9-17
          Soproni VSE - CVK  2021/05/16  10-1
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Soproni VSE  2021/04/11  10-17
          KVSE - FVSE  2021/05/02  4-16
          Soproni VSE - CVK  2021/05/16  24-4
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - BVSC-Zugló  2021/04/10  0-16
          Honvéd - KSI SE  2021/04/10  1-32
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H.  2021/03/06  4-21
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom II.  2021/03/27  18-3
          Oázis SC - Honvéd I.  2021/03/27  18-11
          Tigra-ZF-Eger - Ceglédi VSE  2021/03/27  6-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/03/27  5-5
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - Honvéd  2021/03/06  16-1
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/04/17  16-5
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/17  3-13
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  3-8
          DFVE - FTC-Telekom  2021/04/18  8-10
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2021/05/23  14-12
          DFVE - Tatabánya  2021/05/29  8-11
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  13-14
          DFVE - FTC-Telekom  2021/04/18  10-16
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  8-10
          DFVE - FTC-Telekom  2021/04/18  8-7
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta  2021/03/13  13-14
          Oázis SC - DFVE  2021/03/13  2-10
A fiú U18-as válogatott vb-kerete (Fotók: Dobos Sándor)
Belgrádba érkezett az U18-as válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok