Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kelemen Attila
Születési dátum: 1953-11-11
Város: Eger
Szezon Meccs
  2021/2022
     Ellenőr 53
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Vasas SC  2021/10/03  6-17
          PannErgy-Miskolc - Oázis SC  2021/10/17  11-4
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  4-17
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  6-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Vasas SC  2021/10/03  8-13
          PannErgy-Miskolc - Oázis SC  2021/10/17  18-11
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  7-21
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  13-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Vasas SC  2021/10/03  6-14
          PannErgy-Miskolc - Oázis SC  2021/10/17  9-6
          AQUA SE - Soproni VSE  2022/02/27  9-4
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  12-8
       Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - CPVSE  2021/12/11  8-3
          LEGRAND SZENTES - Csongrád-Koelner  2021/12/11  16-10
          Szolnoki Dózsa - KESI  2021/12/11  7-5
          CPVSE - LEGRAND SZENTES  2021/12/11  6-28
          Csongrád-Koelner - KESI  2021/12/11  8-17
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2022/02/26  16-1
          BFSE - ASI-MSA  2022/02/26  11-16
          Honvéd - KSI SE II.  2022/02/26  4-13
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Tigra-Zf-Eger  2022/05/14  11-12
          PannErgy-Miskolc - CPVSE  2022/05/14  10-12
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE  2022/05/14  23-9
          CPVSE - PannErgy-Miskolc  2022/05/14  17-11
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - AQUA SE  2022/01/29  3-23
          AQUA SE - Kópé-B.Sport  2022/01/29  26-1
          AQUA SE Leány - AQUA SE  2022/05/06  7-5
          Kópé-B.Sport - GyAVC  2022/05/06  19-5
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KSKDVK  2021/11/13  17-4
          Aquaworm - Eger_gy.IV.leany  2021/11/13  1-16
          KSKDVK - Vágta MSC  2021/11/13  6-9
          Aquaworm - Tigra-Zf-Eger  2021/11/13  12-14
          Eger_gy.IV.leany - AQUA SE  2021/11/13  14-4
          Tigra-Zf-Eger - Vágta MSC  2021/11/13  6-13
          Vágta MSC - Eger_gy.IV.leany  2022/03/12  9-13
          AQUA SE - Tigra-Zf-Eger  2022/03/12  11-2
          Eger_gy.IV.leany - KSKDVK  2022/03/12  5-0
          Aquaworm - Vágta MSC  2022/03/12  1-16
          Tigra-Zf-Eger - KSKDVK  2022/03/12  5-0
          AQUA SE - Aquaworm  2022/03/12  15-0
          KSKDVK - Aquaworm  2022/05/28  8-14
          Vágta MSC - AQUA SE  2022/05/28  6-14
          Eger_gy.IV.leany - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  24-4
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - CPVSE  2021/11/27  
          Eger_baby_I.-II. - Vágta MSC  2021/11/27  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - PannErgy-Miskolc  2021/11/27  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - Eger_baby_I.-II.  2021/11/27  
          Eger_baby_I.-II. - Nyíregyházi VSE  2022/02/06  
          Nyíregyházi VSE - Vágta MSC  2022/02/06  
          Tigra-Zf-Eger_baby_I - Eger_baby_I.-II.  2022/02/06  
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/02/26  8-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/02/26  13-2
     Időmérő 2
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - GyAVC  2022/01/29  41-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE Leány  2022/01/29  1-31
  2020/2021
     Ellenőr 30
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Váci VSE  2021/06/05  13-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  8-12
          DVSE - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/03/28  20-4
          KSI SE - SZVPS  2021/04/18  14-5
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  12-17
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  29-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  5-25
          DVSE - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/28  16-11
          KSI SE - SZVPS  2021/04/18  8-5
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  7-12
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  9-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  10-24
          DVSE - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/28  10-18
          KSI SE - SZVPS  2021/04/18  13-5
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  22-6
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  14-15
       Észak-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC-Miskolc - AQUA SE  2021/03/13  6-17
          AQUA SE - Zempléni VK  2021/03/13  11-14
          PannErgy-Miskolc - CPVSE  2021/03/13  10-8
          MEAFC-Miskolc - CPVSE  2021/03/13  6-17
          PannErgy-Miskolc - Zempléni VK  2021/03/13  17-12
       Észak-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vágta MSC - KSKDVK  2021/04/11  10-3
          Zempléni VK - Tigra-ZF-Eger leány  2021/04/11  8-22
          Vágta MSC - Tigra-ZF-Eger fiú  2021/04/11  2-17
          Zempléni VK - KSKDVK  2021/04/11  10-5
          Tigra-ZF-Eger fiú - Tigra-ZF-Eger leány  2021/04/11  6-10
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - NYVSE  2021/05/30  
          KSKDVK - Váci VSE  2021/05/30  
          Octopus BVSE - AQUA SE  2021/05/30  
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - DFVE  2021/05/22  14-18
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok