Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Madarasi Gyula
Születési dátum: 1968-05-12
Város: Eger
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 19
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest H.  2021/09/08  20-16
          Tigra-ZF-Eger - AHID-VasasPlaket  2021/09/11  9-17
          Tigra-ZF-Eger - DVSE-Master Good  2021/10/22  17-2
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/11/06  8-19
          Tigra-ZF-Eger - PVSK- Mecsek Füszért  2021/11/27  14-6
          Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2021/12/18  18-13
          Tigra-ZF-Eger - Kaposvári VK  2022/02/24  10-7
          Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2022/04/13  15-11
          Tigra-ZF-Eger - Kaposvári VK  2022/04/28  8-9
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Kanizsa VKft.  2021/09/13  15-5
          Kanizsa VKft. - Tigra-ZF-Eger  2021/09/14  6-14
          Tigra-ZF-Eger - FTC Telekom  2021/10/15  8-13
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2021/10/27  5-9
          Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest H.  2021/11/03  10-17
          Tigra-ZF-Eger - GYVSE-UNI GYŐR  2022/03/11  15-5
          Tigra-ZF-Eger - VALDOR SZENTES  2022/03/30  10-8
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE SZTE - Tigra-Zf-Eger  2021/11/19  6-15
          Tigra-Zf-Eger - TVSE Kft.  2021/11/19  16-4
          TVSE Kft. - SZNVE SZTE  2021/11/19  10-7
     Játékvezető 111
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - DVSE  2022/06/11  11-199/10 (90%)
          DVSE - Fehérvár VSE  2022/06/11  16-138.5/10 (85%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  21-69/10 (90%)
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  8-118.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE  2021/11/14  20-49/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-Miskolc  2021/11/21  5-289/10 (90%)
          KSI SE - AVUS  2021/12/19  18-28.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - UVSE II.  2022/02/13  17-79/10 (90%)
          Honvéd - AVUS  2022/04/03  9-108/10 (80%)
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  6-108/10 (80%)
          AQUA SE - Polo Academy Bp  2022/05/15  6-168.5/10 (85%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  18-89/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - SZVPS II  2021/10/03  21-68.5/10 (85%)
          Sportliget - AQUA SE  2021/10/10  9-69/10 (90%)
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  13-78.5/10 (85%)
          Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2021/11/07  11-138.5/10 (85%)
          AQUA SE - PannErgy-Miskolc  2021/11/21  2-249/10 (90%)
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2021/11/28  15-118.5/10 (85%)
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  8-96.5/10 (65%)
          KSI SE - AVUS  2021/12/19  14-68.5/10 (85%)
          III. KER. TVE - POLO Sport Club OBs  2022/02/20  18-39/10 (90%)
          ASI DSE - Százhalombattai VSE.  2022/02/20  21-108/10 (80%)
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2022/03/06  14-58.5/10 (85%)
          CPVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/13  13-118.5/10 (85%)
          Polo Academy Bp - AQUA SE  2022/03/27  16-4
          POLO Sport Club OBs - Aquaworm Waterpolo  2022/03/27  7-15
          Honvéd - AVUS  2022/04/03  16-148/10 (80%)
          AQUA SE - Polo Academy Bp  2022/05/15  7-88/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - SZVPS II  2021/10/03  20-28/10 (80%)
          Sportliget - AQUA SE  2021/10/10  9-129/10 (90%)
          Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE  2021/11/07  15-58/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE  2021/11/14  14-98.5/10 (85%)
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2021/11/28  15-98/10 (80%)
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  6-148.5/10 (85%)
          KSI SE - AVUS  2021/12/19  24-39/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - UVSE II.  2022/02/13  15-68.5/10 (85%)
          ASI DSE - Százhalombattai VSE  2022/02/20  20-118.5/10 (85%)
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2022/03/06  10-99/10 (90%)
          CPVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/13  6-188/10 (80%)
          Polo Academy Bp - AQUA SE  2022/03/27  8-24
          POLO Sport Club OBgy - Aquaworm Waterpolo  2022/03/27  10-7
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  12-88/10 (80%)
       Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - Csongrád-Koelner  2021/12/11  16-108/10 (80%)
          CPVSE - LEGRAND SZENTES  2021/12/11  6-288/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC - MAFC-BME  2021/10/10  6-79/10 (90%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA  2022/04/03  13-148/10 (80%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/04  2-219/10 (90%)
          UVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/12/04  11-49/10 (90%)
       Észak-keleti Nyári Utánpótlás Vízilabda Magyar Kupa - Baby I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Tigra-ZF-Eger  2021/08/01  9/10 (90%)
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - PannErgy-Miskolc  2021/11/06  3-349/10 (90%)
          KSKDVK - Kópé-B.Sport  2021/11/06  4-249/10 (90%)
          MEAFC-Miskolc - KSKDVK  2021/11/06  24-49/10 (90%)
          MEAFC-Miskolc - Kópé-B.Sport  2022/01/29  12-118/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - Kópé-B.Sport  2022/01/29  33-58.5/10 (85%)
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - PannErgy-Miskolc  2022/04/23  14-118/10 (80%)
          Tigra-Zf-Eger - PannErgy-Miskolc  2022/04/23  9-108/10 (80%)
          CPVSE - AQUA SE  2022/04/23  16-78/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - CPVSE  2022/05/14  10-128/10 (80%)
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE  2022/05/14  23-98/10 (80%)
          CPVSE - PannErgy-Miskolc  2022/05/14  17-118/10 (80%)
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - GyAVC  2021/11/27  29-59/10 (90%)
          GyAVC - Tigra-Zf-Eger  2021/11/27  1-419/10 (90%)
          AQUA SE Leány - AQUA SE  2022/05/06  7-58/10 (80%)
          Kópé-B.Sport - GyAVC  2022/05/06  19-58/10 (80%)
          GyAVC - AQUA SE  2022/05/28  8-229/10 (90%)
          Tigra-Zf-Eger - GyAVC  2022/05/28  30-99/10 (90%)
          AQUA SE - Kópé-B.Sport  2022/05/28  13-48/10 (80%)
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger leány - AQUA SE Leány  2021/10/29  9-69/10 (90%)
          AQUA SE Leány - KSKDVK  2021/10/29  11-29/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - MATE-GEAC-MSA  2021/12/21  12-89/10 (90%)
          MATE-GEAC-MSA - Vágta MSC  2021/12/21  21-109/10 (90%)
          Vágta MSC - PannErgy-Miskolc  2022/01/23  3-189/10 (90%)
          Vágta MSC - MATE-GEAC-MSA  2022/01/23  7-209/10 (90%)
          Tigra-Zf-Eger leány - AQUA SE Leány  2022/02/12  6-49/10 (90%)
          Tigra-Zf-Eger fiú - PannErgy-Miskolc  2022/04/13  4-49/10 (90%)
          AQUA SE Leány - PannErgy-Miskolc  2022/04/13  5-128.5/10 (85%)
          Tigra-Zf-Eger fiú - PannErgy-Miskolc  2022/05/21  12-29/10 (90%)
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger leány  2022/05/21  5-198.5/10 (85%)
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Aquaworm  2021/10/30  12-79/10 (90%)
          Eger_gy.IV.leany - KSKDVK  2021/10/30  20-99/10 (90%)
          Aquaworm - Vágta MSC  2021/10/30  9-118.5/10 (85%)
          AQUA SE - Vágta MSC  2022/02/27  17-29/10 (90%)
          Aquaworm - KSKDVK  2022/02/27  13-88.5/10 (85%)
       Északkeleti Terület Baby I. VÍzilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Nyíregyházi VSE II. - Nyíregyházi VSE  2022/01/08  8.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - Vágta MSC  2022/01/08  8/10 (80%)
          Nyíregyházi VSE - PannErgy-Miskolc  2022/01/08  9/10 (90%)
          Eger_baby_I.-II. - Nyíregyházi VSE  2022/02/06  9/10 (90%)
          Nyíregyházi VSE - Vágta MSC  2022/02/06  9/10 (90%)
          Zempléni VK - Nyíregyházi VSE II.  2022/05/29  8/10 (80%)
          Nyíregyházi VSE II. - Zempléni VK  2022/05/29  8/10 (80%)
          Vágta MSC - Tigra-Zf-Eger_baby_I  2022/05/29  9/10 (90%)
       Észak-keleti Nyári Utánpótlás Vízilabda Magyar Kupa - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2021/08/01  6-138.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - CPVSE  2021/08/01  8-28.5/10 (85%)
          Zempléni VSK - KSKDVK  2021/08/01  9-89/10 (90%)
          CPVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/08/01  6-58.5/10 (85%)
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VALDOR SZENTES - UVSE Hunguest H.  2021/11/13  3-198/10 (80%)
          DFVE - GYVSE-UNI GYŐR  2022/01/15  24-38/10 (80%)
          TVSE Kft. - DFVE  2022/01/22  3-129/10 (90%)
          III. KER. TVE - UVSE Hunguest H.  2022/02/16  4-138/10 (80%)
          TVSE Kft. - III. KER. TVE  2022/03/05  10-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - SZNVE SZTE  2022/03/26  16-86.5/10 (65%)
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - VALDOR SZENTES  2021/11/20  9-199/10 (90%)
          GYVSE-UNI GYŐR - III.Ker.TVE  2021/11/20  6-108/10 (80%)
          DFVE - III.Ker.TVE  2021/12/04  13-48.5/10 (85%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. KER. TVE  2021/10/17  8-69/10 (90%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  9-48.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/17  16-69/10 (90%)
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/03/20  6-108.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  10-39/10 (90%)
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/17  12-49/10 (90%)
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/03/20  1-107.5/10 (75%)
     Időmérő 70
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE-Master Good - PVSK- Mecsek Füszért  2021/09/25  5-7
          DVSE-Master Good - Genesys OSC-Újbuda  2022/02/02  7-19
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - Invictus SC  2021/09/25  13-10
          Eszterházy SC - ASI  2021/10/16  14-11
          Eszterházy SC - VIWA-második.ker  2021/10/30  13-11
          Eszterházy SC - Kanizsa Vízil. Kft.  2022/03/22  6-9
          Eszterházy SC - Ceglédi VSE  2022/05/07  11-12
          Eszterházy SC - Oázis SC  2022/05/14  14-7
          Eszterházy SC - TVSE  2022/05/28  14-6
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquatics Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/06/11  19-12
          Aquatics Waterpolo - KVSE  2022/06/11  21-9
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BVSC-Zugló  2021/09/19  9-23
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - SZVPS II  2021/10/03  26-8
          Sportliget - AQUA SE  2021/10/10  13-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2021/11/28  13-3
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  11-10
          CPVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/13  16-17
          Polo Academy Bp - AQUA SE  2022/03/27  17-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE  2021/11/14  8-7
          PannErgy-Miskolc - UVSE II.  2022/02/13  14-10
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  13-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  16-7
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  10-16
          AQUA SE - PannErgy-Miskolc  2021/11/21  3-5
          III. KER. TVE - POLO Sport Club OBgy  2022/02/20  16-7
          Honvéd - AVUS  2022/04/03  12-9
          AQUA SE - Polo Academy Bp  2022/05/15  20-3
       Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - CPVSE  2021/12/11  8-3
          Szolnoki Dózsa - KESI  2021/12/11  7-5
          Csongrád-Koelner - KESI  2021/12/11  8-17
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - 1427 JSMA  2021/09/26  10-11
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Iron waterpolo  2021/12/04  33-1
          YBL WPC - POLO SC Bp.I. 2007  2021/12/04  10-3
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - GENESYS OSC ÚJBUDA  2022/02/22  16-12
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC-Miskolc - PannErgy-Miskolc  2021/11/06  4-25
          Kópé-B.Sport - Zempléni VK  2021/11/06  9-14
          Szent István Polo - KSKDVK  2022/01/29  23-4
          PannErgy-Miskolc - Szent István Polo  2022/01/29  33-6
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE  2022/04/23  4-11
          AQUA SE - Tigra-Zf-Eger  2022/05/14  11-12
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - AQUA SE Leány  2021/11/27  12-5
          AQUA SE Leány - Kópé-B.Sport  2021/11/27  35-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2021/11/27  2-28
          AQUA SE - Tigra-Zf-Eger  2022/05/06  1-22
          GyAVC - AQUA SE Leány  2022/05/06  1-29
          Tigra-Zf-Eger - Kópé-B.Sport  2022/05/06  27-1
          Kópé-B.Sport - AQUA SE Leány  2022/05/28  1-30
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Zempléni VK  2021/10/29  5-10
          Tigra-Zf-Eger leány - Zempléni VK  2021/10/29  14-9
          Vágta MSC - Tigra-Zf-Eger fiú  2021/12/21  1-16
          PannErgy-Miskolc - Tigra-Zf-Eger fiú  2021/12/21  13-10
          Tigra-Zf-Eger fiú - PannErgy-Miskolc  2022/01/23  11-12
          MATE-GEAC-MSA - Tigra-Zf-Eger fiú  2022/01/23  4-9
          Tigra-Zf-Eger fiú - AQUA SE Leány  2022/02/12  15-0
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger leány  2022/04/13  7-14
          Tigra-Zf-Eger fiú - Tigra-Zf-Eger leány  2022/04/13  9-4
          Tigra-Zf-Eger leány - AQUA SE Leány  2022/05/21  13-4
          PannErgy-Miskolc - Tigra-Zf-Eger fiú  2022/05/21  7-11
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - KSKDVK  2021/10/30  22-9
          Vágta MSC - Eger_gy.IV.leany  2021/10/30  3-18
          Vágta MSC - Tigra-Zf-Eger  2022/02/27  9-17
          Eger_gy.IV.leany - Aquaworm  2022/02/27  10-12
          Tigra-Zf-Eger - Eger_gy.IV.leany  2022/02/27  12-10
          KSKDVK - AQUA SE  2022/02/27  0-15
       Észak-keleti Nyári Utánpótlás Vízilabda Magyar Kupa - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Zempléni VSK  2021/08/01  2-6
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - SZNVE SZTE  2022/02/12  8-13
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  21-7
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/03/20  15-9
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2021/10/16  1-14
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2021/10/16  3-9
  2020/2021
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - METALCOM SZENTES  2020/12/05  11-11
     Játékvezető 94
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - SOTE VKS  2020/11/14  11-198/10 (80%)
          SOTE VKS - Váci VSE  2020/11/14  12-128/10 (80%)
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  19-57/10 (70%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/07/29  15-127.5/10 (75%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/09/20  6-147.5/10 (75%)
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  13-117.5/10 (75%)
          AQUA SE - Békéscsaba  2020/10/31  13-97.5/10 (75%)
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/08  6-228.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2020/12/06  8-97/10 (70%)
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  14-78/10 (80%)
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  6-86/10 (60%)
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  8-128/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  24-69/10 (90%)
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  12-178/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/05/02  12-98.5/10 (85%)
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  29-98/10 (80%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  17-107.5/10 (75%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/07/29  17-157.5/10 (75%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/10/11  21-48.5/10 (85%)
          AQUA SE - Békéscsaba  2020/10/31  15-77.5/10 (75%)
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/08  8-198/10 (80%)
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  19-79/10 (90%)
          Aquaworm Göd - Százhalombatta VSE.  2020/11/15  4-119/10 (90%)
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  23-58/10 (80%)
          Sportliget - Százhalombatta VSE.  2020/11/22  15-168.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2020/12/06  7-98/10 (80%)
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  7-118.5/10 (85%)
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  2-77.5/10 (75%)
          YBL WPC - Győri VSE  2021/01/31  17-59.5/10 (95%)
          Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA  2021/02/21  10-77/10 (70%)
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  5-258.5/10 (85%)
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-108/10 (80%)
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  7-128/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/05/02  6-157.5/10 (75%)
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  9-138/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/09/20  11-167/10 (70%)
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  8-258/10 (80%)
          KSI SE - DVSE  2020/10/11  24-97/10 (70%)
          AQUA SE - Békéscsaba  2020/10/31  9-168/10 (80%)
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  20-79/10 (90%)
          Aquaworm Göd - Százhalombatta  2020/11/15  14-49/10 (90%)
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  34-99/10 (90%)
          Sportliget - Százhalombatta  2020/11/22  8-178.5/10 (85%)
          YBL WPC - Győri VSE  2021/01/31  14-46.5/10 (65%)
          Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA  2021/02/21  16-128/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  20-59/10 (90%)
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-38.5/10 (85%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Heavy T. - Oázis Sc  2020/11/22  7-188/10 (80%)
          BVSC-Zugló Lokomotív - RETR-O-SC  2021/04/11  5-78.5/10 (85%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/17  11-138/10 (80%)
          FTC-Telekom - Oázis SC  2020/10/17  18-58.5/10 (85%)
          Vasas SC - Sportliget  2020/10/17  14-98/10 (80%)
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Jászberényi Vidrák  2020/10/29  35-210/10 (100%)
          DVSE - Kópé-B.Spor  2020/10/29  10-138.5/10 (85%)
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2020/10/29  4-258.5/10 (85%)
          Jászberényi Vidrák - Kópé-B.Spor  2020/10/29  2-2910/10 (100%)
          Tigra-ZF-Eger - Kópé-B.Spor  2020/11/28  8-139/10 (90%)
          Kópé-B.Spor - DVSE  2020/11/28  14-69/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - DVSE  2020/11/28  11-159/10 (90%)
          Kópé-B.Spor - Tigra-ZF-Eger  2021/01/21  9-128.5/10 (85%)
          Kópé-B.Spor - AQUA SE  2021/04/24  11-98.5/10 (85%)
          MEAFC-Miskolc - DVSE  2021/04/24  4-239/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2021/04/24  9-88.5/10 (85%)
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - DVSE  2020/12/05  3-1810/10 (100%)
          Octopus BVSE - DVSE  2020/12/05  7-169/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-Miskolc  2021/03/20  17-128.5/10 (85%)
          AQUA SE - Tigra-ZF-Eger  2021/03/20  4-168.5/10 (85%)
       Észak-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger fiú - Vágta MSC  2021/01/16  16-19/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger leány - Zempléni VK  2021/01/16  11-79/10 (90%)
          Vágta MSC - Zempléni VK  2021/02/27  7-229/10 (90%)
          Zempléni VK - Tigra-ZF-Eger fiú  2021/02/27  14-1310/10 (100%)
          KSKDVK - Tigra-ZF-Eger leány  2021/02/27  7-1510/10 (100%)
          Tigra-ZF-Eger leány - Tigra-ZF-Eger fiú  2021/05/28  8-119/10 (90%)
          Zempléni VK - Vágta MSC  2021/05/28  10-109/10 (90%)
          KSKDVK - Zempléni VK  2021/05/28  2-149/10 (90%)
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Váci VSE  2020/12/12  9/10 (90%)
          DVSE - Tigra-ZF-Eger  2020/12/12  9/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - AQUA SE  2020/12/12  9/10 (90%)
          Váci VSE - NYVSE  2020/12/12  10/10 (100%)
          AQUA SE - KSKDVK  2020/12/12  9/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - NYVSE  2020/12/12  9/10 (90%)
          KSKDVK - Octopus BVSE  2020/12/12  10/10 (100%)
          Octopus BVSE - PannErgy-Miskolc  2020/12/12  10/10 (100%)
          AQUA SE - NYVSE  2021/05/30  9/10 (90%)
          KSKDVK - Váci VSE  2021/05/30  9/10 (90%)
          Octopus BVSE - AQUA SE  2021/05/30  9/10 (90%)
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - SZTE SZEGED  2020/10/10  7-218/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZTE SZEGED  2020/11/18  17-68/10 (80%)
          III. kerületi TVE - FTC Telekom  2021/02/20  10-187/10 (70%)
          DUE-Maarsk Graphics - SZTE SZEGED  2021/04/10  11-48/10 (80%)
          HUNGERIT SZENTES - III. kerületi TVE  2021/04/17  9-58/10 (80%)
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZNVE  2020/07/28  19-27.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/08/04  22-87.5/10 (75%)
          III. kerületi TVE - BHSE  2020/08/13  26-107.5/10 (75%)
     Időmérő 48
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - METALCOM SZENTES  2020/09/19  16-9
          METALCOM SZENTES - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/16  16-10
          PannErgy-Miskolc - OSC ÚJBUDA  2021/03/03  8-15
          DVSE - METALCOM SZENTES  2021/04/07  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - Ceglédi VSE  2021/05/08  10-9
          Eszterházy SC - Kanizsa Vízilabda Kf  2021/05/15  10-14
          Eszterházy SC - FVSE  2021/05/29  12-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - BFSE  2020/11/14  11-9
          MAFC-BME-INFINITYN - BFSE  2020/11/14  13-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/10/11  21-6
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  20-7
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  19-9
          YBL WPC - Győri VSE  2021/01/31  12-9
          Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA  2021/02/21  10-12
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/09/20  6-15
          DVSE - Vasas SC  2020/10/04  12-23
          UVSE Hunguest H. II. - Győri VSE  2021/04/11  27-4
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  22-9
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/07/29  12-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/08  6-23
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2020/12/06  15-18
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2021/01/17  12-10
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  4-5
          AQUA SE - Oázis SC  2021/03/21  10-24
          AQUA SE - BFSE  2021/04/25  22-6
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/05/02  17-14
          AQUA SE - Győri VSE  2021/05/16  14-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis SC 2  2020/11/22  12-3
          BVSC-Zugló Heavy T. - MAFC-BME-INFINITYN  2021/04/11  7-16
          KPSE - OSC Kft.  2021/04/18  12-15
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/17  7-15
          KPSE - Komplex  2020/10/17  9-5
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - SZVPS  2021/01/27  13-11
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC-Miskolc - Kópé-B.Spor  2021/04/24  5-22
          Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2021/04/24  7-10
          AQUA SE - Tigra-ZF-Eger  2021/04/24  10-7
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/12/05  15-0
          KSKDVK - Tigra-ZF-Eger  2020/12/05  0-15
          Tigra-ZF-Eger - DVSE  2021/03/20  24-6
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2021/03/20  12-11
       Észak-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Tigra-ZF-Eger fiú  2021/02/27  1-8
          Vágta MSC - Tigra-ZF-Eger leány  2021/02/27  8-23
          Tigra-ZF-Eger fiú - Tigra-ZF-Eger leány  2021/05/28  15-16
          Vágta MSC - KSKDVK  2021/05/28  4-10
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphics  2021/01/19  15-10
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - DFVE  2021/05/22  14-18
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - POLO Sport Club serd  2021/05/15  10-14
     Titkár 20
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - DVSE  2020/09/19  17-10
          Tigra-ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft  2020/10/01  14-4
          TVSE Vízilabda Kft - OSC ÚJBUDA  2020/10/07  3-18
          Tigra-ZF-Eger - A-Híd VasasPlaket  2020/10/10  6-8
          Tigra-ZF-Eger - BVSC Zugló  2020/10/14  6-11
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd  2020/11/08  13-17
          DVSE - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/30  7-12
          Tigra-ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2021/02/03  10-10
          Tigra-ZF-Eger - METALCOM SZENTES  2021/03/10  5-3
          Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2021/03/27  9-13
          Tigra-ZF-Eger - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/14  18-11
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2021/04/28  11-16
          Tigra-ZF-Eger - SZVE  2021/05/01  10-9
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PannErgy-Miskolc  2020/09/16  14-8
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - SZTE SZEGED  2020/11/07  13-12
          Tigra-ZF-Eger - HUNGERIT SZENTES  2021/02/13  12-12
          Tigra-ZF-Eger - BVSC Zugló  2021/03/13  6-11
          Tigra-ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft  2021/03/17  12-6
          Tigra-ZF-Eger - III. kerületi TVE  2021/03/20  9-13
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HUNGERIT SZENTES  2020/08/18  11-9
  2019/2020
     Időmérő 37
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - PVSK-Mecsek Füszért  2019/09/07  13-9
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/18  9-6
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2019/11/02  16-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2019/10/06  17-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - BVSC-Zugló  2019/09/29  9-23
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  12-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak - Honvéd  2019/10/27  8-3
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/03  5-15
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  18-9
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  18-7
          Vasas SC - Legrand Szentes  2020/02/16  15-6
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  8-13
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  0-8
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/11/17  8-4
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - MEAFC-Miskolc  2019/12/07  5-22
          Jászberényi Vidrák - Dynamo Ungvár  2019/12/07  3-29
          Dynamo Ungvár - Octopus BVSE  2019/12/07  29-4
          MEAFC-Miskolc - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/07  4-17
          MEAFC-Miskolc - Jászberényi Vidrák  2020/01/04  25-0
          KSKDVK - Dynamo Ungvár  2020/01/04  2-22
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - GyAVC  2019/12/14  20-4
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/14  16-12
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/01/19  14-10
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/01/19  11-23
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - ZF-Eger  2020/01/11  3-31
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger II. - CPVSE  2019/12/15  7-19
          B.Sport-Kópé - ZF-Eger II.  2019/12/15  15-17
          CPVSE - ZF-Eger II.  2020/01/25  20-9
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2020/01/25  11-9
          Octopus BVSE - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  14-2
          Zempléni VK - GyAVC  2020/02/29  13-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - FTC Telekom  2020/02/12  8-12
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - PTE-PEAC  2020/03/07  17-0
          ASI DSE - FTC Telekom  2020/03/07  8-19
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  16-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  3-25
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/06  5-9
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Honvéd  2019/10/19  15-8
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2019/11/27  17-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LFÁ-ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphics  2019/10/12  5-12
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - FTC Telekom  2019/11/16  7-18
     Játékvezető 75
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/25  19-78.5/10 (85%)
          DVSE - Neptun VSC  2020/03/07  17-89/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - BVSC-Zugló  2019/09/29  14-138.5/10 (85%)
          Vidám Vízilovak - Honvéd  2019/10/27  19-138.5/10 (85%)
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/03  15-108.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  20-69/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  18-138.5/10 (85%)
          Vasas SC - Legrand Szentes  2020/02/16  11-108.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  9-208/10 (80%)
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  18-128.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2019/10/06  16-109/10 (90%)
          Vidám Vízilovak - honvéd  2019/10/27  2-229/10 (90%)
          POLO Sport Club OBs - Sportliget  2019/10/27  14-128/10 (80%)
          honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/03  8-78.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  9-78/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - KESI  2020/02/02  15-109/10 (90%)
          Vasas SC - Legrand Szentes  2020/02/16  7-138/10 (80%)
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  18-258.5/10 (85%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - BVSC-Zugló  2019/09/29  10-218.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2019/10/06  10-118/10 (80%)
          POLO Sport Club OBgy - Sportliget  2019/10/27  16-138/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  13-158/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - HETE  2019/10/27  5-109/10 (90%)
          HETE - Oázis SC 1.  2019/11/17  5-169/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - ZF-Eger  2019/11/16  7-149/10 (90%)
          CRIORD - Vkv  2019/11/16  3-89/10 (90%)
          Vkv - Szegedi VPS  2019/11/17  5-118.5/10 (85%)
          Legrand Szentes - CRIORD  2019/11/17  13-109/10 (90%)
          Vkv - Legrand Szentes  2019/11/17  8-98.5/10 (85%)
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/01/25  10-118/10 (80%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-127.5/10 (75%)
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSKDVK - Jászberényi Vidrák  2019/12/07  14-109/10 (90%)
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/07  16-149/10 (90%)
          GyAVC - KSKDVK  2019/12/07  7-129/10 (90%)
          GyAVC - Zempléni VK  2019/12/07  3-259/10 (90%)
          Dynamo Ungvár - GyAVC  2020/01/04  18-310/10 (100%)
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2020/01/04  0-1510/10 (100%)
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport-Kópé - Zempléni VK  2019/12/14  8-118/10 (80%)
          B.Sport-Kópé - BVSC-Zugló  2019/12/14  2-238/10 (80%)
          BVSC-Zugló - GyAVC  2019/12/14  20-39/10 (90%)
          CPVSE - AQUA SE  2020/01/19  14-68.5/10 (85%)
          AQUA SE - Zempléni VK  2020/01/19  10-138.5/10 (85%)
          CPVSE - BVSC-Zugló  2020/01/19  4-178.5/10 (85%)
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2019/11/30  3-99/10 (90%)
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2019/11/30  2-199/10 (90%)
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2019/11/30  27-39/10 (90%)
          Piranha-Kópé - Octopus BVSE  2020/01/11  7-108/10 (80%)
          ZF-Eger - Piranha-Kópé  2020/01/11  17-28.5/10 (85%)
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - GyAVC  2019/11/02  16-19/10 (90%)
          MEAFC-Miskolc - Dynamo Ungvar  2019/11/02  1-169/10 (90%)
          KSKDVK - ZF-Eger II.  2019/11/24  1-169/10 (90%)
          B.Sport-Kópé - CPVSE  2019/11/24  2-189/10 (90%)
          KSKDVK - CPVSE  2019/11/24  0-159/10 (90%)
          ZF-Eger II. - B.Sport-Kópé  2019/11/24  15-148/10 (80%)
          B.Sport-Kópé - KSKDVK  2019/12/15  15-010/10 (100%)
          CPVSE - KSKDVK  2019/12/15  15-010/10 (100%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2020/01/25  12-168/10 (80%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Dynamo Ungvar  2020/01/25  19-108/10 (80%)
          AQUA SE - Dynamo Ungvar  2020/01/25  16-48/10 (80%)
          KSKDVK - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  2-1210/10 (100%)
          Zempléni VK - B.Sport-Kópé  2020/02/29  14-69/10 (90%)
          KSKDVK - B.Sport-Kópé  2020/02/29  0-1510/10 (100%)
          Octopus BVSE - GyAVC  2020/02/29  6-179/10 (90%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2019/11/09  2-138/10 (80%)
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2019/11/15  11-39/10 (90%)
          BHSE - UVSE-Tungsram-Hungue  2020/02/01  3-299/10 (90%)
          Tatabánya - UVSE-Tungsram-Hungue  2020/02/08  3-269/10 (90%)
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - DSC-SI  2020/03/07  18-710/10 (100%)
          PTE-PEAC - DSC-SI  2020/03/07  2-1710/10 (100%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/06  7-98.5/10 (85%)
          POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  8-259/10 (90%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/06  13-48.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  13-19/10 (90%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  11-189/10 (90%)
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  15-119/10 (90%)
  2018/2019
     Időmérő 55
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - Kecskeméti VE  2018/11/17  11-6
          Szentes - Bertók Szentes  2018/11/17  3-12
          Bertók Szentes - Kecskeméti VE  2018/11/17  14-8
          SE VK - Szentes  2019/03/30  9-3
          SE VK - AQUA SE  2019/03/30  10-7
          Soproni VSE - VVSE  2019/04/13  11-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/04/13  14-7
          AQUA SE - Bertók Szentes  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - SE VK  2019/06/01  6-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - LEGRAND SZENTES  2018/09/23  13-7
          DVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  11-13
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2019/03/24  13-4
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  23-2
          DVSE - FTC-Telekom  2019/04/07  11-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/04/14  13-17
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2019/05/05  16-15
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - AVUS  2018/10/21  12-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2018/12/02  10-11
          KESI - Vízilovak  2019/02/17  9-12
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  11-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - KSI SE  2019/03/03  2-25
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  4-7
          YBL WPC - HVSC  2019/03/10  25-4
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  9-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Gyerek - HUVK SE II  2019/02/24  3-26
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Crisul  2019/01/27  6-5
          Gyula - Crisul  2019/01/27  3-16
          ZF-Eger - DVSE  2019/01/27  12-6
          DVSE - Gyula  2019/02/23  14-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Oázis SC Felnőtt - RETR-O-SC  2019/02/24  11-4
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Jászberény  2018/12/01  14-3
          Jászberény - PannErgy-MVLC  2018/12/01  1-24
          GyAVC - KSK Delfin VK  2019/02/16  15-9
          GyAVC - Zempléni VK  2019/02/16  8-12
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/02/16  8-16
          Jászberény - GyAVC  2019/04/06  3-14
          GyAVC - PannErgy-MVLC  2019/04/06  5-20
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2018/11/24  11-5
          PannErgy-MVLC - SK HORNETS Kosice  2018/11/24  7-16
          SK HORNETS Kosice - AQUA SE  2019/01/13  12-6
          ZF-Eger - SK HORNETS Kosice  2019/01/13  2-18
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - DVSE vegyes  2019/02/02  17-2
          DVSE vegyes - PannErgy-MVLC  2019/02/02  0-15
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2019/03/09  7-7
          AQUA SE - DVSE  2019/03/09  4-13
          DVSE - ZF-Eger  2019/06/08  15-1
          ZF-Eger - AQUA SE  2019/06/08  2-5
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/09  4-13
          ASI DSE - Hungerit Szentes  2019/03/09  2-14
          HVSC - ASI DSE  2019/03/09  10-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Fehérvár VSE  2018/12/02  3-14
     Játékvezető 169
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - BHSE  2018/09/29  7-89/10 (90%)
          DVSE - KVSE  2018/10/13  6-159/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2018/12/14  10-158.5/10 (85%)
          DVSE - FTC Telekom  2018/12/15  9-88.5/10 (85%)
          FTC Telekom - Neptun VSC  2019/01/26  12-119/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - ASI DSE  2019/02/09  11-198.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - Neptun VSC  2019/02/23  10-119/10 (90%)
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  14-49/10 (90%)
          BVSC-Zugló - Fehérvár VSE  2019/03/02  18-158/10 (80%)
          MAFC 113 - Ceglédi VSE  2019/03/02  11-138/10 (80%)
          DVSE - HVSC  2019/03/09  10-128.5/10 (85%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2019/03/13  11-99/10 (90%)
          DVSE - Vasas SC  2019/05/04  10-108.5/10 (85%)
          DVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/05/11  9-159/10 (90%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - SZVTK  2018/11/17  19-88.5/10 (85%)
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/11/17  8-149/10 (90%)
          Koelner-Csongrád - Szentes  2018/11/17  19-89/10 (90%)
          AQUA SE - Százhalombatta  2019/03/30  14-59/10 (90%)
          Százhalombatta - Szentes  2019/03/30  11-69/10 (90%)
          Dr.Synergy-Miskolc - SZUVTE BT  2019/04/13  11-199/10 (90%)
          SZUVTE BT - VVSE  2019/04/13  21-138.5/10 (85%)
          SE VK - Vízilo  2019/06/01  9-89/10 (90%)
          Vízilo - Bertók Szentes  2019/06/01  15-89/10 (90%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-119/10 (90%)
          DVSE - AVUS  2018/10/21  10-79/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - BHSE  2018/10/28  15-178.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2018/12/02  6-128.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  12-109/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2019/01/20  7-108.5/10 (85%)
          DVSE - BHSE  2019/01/27  10-128.5/10 (85%)
          KESI - Vízilovak  2019/02/17  13-119/10 (90%)
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  17-197.5/10 (75%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - KSI SE  2019/03/03  7-148/10 (80%)
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  5-77.5/10 (75%)
          YBL WPC - HVSC  2019/03/10  7-1410/10 (100%)
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  9-209/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Market-Vasas  2019/04/28  11-109/10 (90%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/12  18-109/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - PSN Zrt.  2019/06/02  15-29/10 (90%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - LEGRAND SZENTES  2018/09/23  10-118/10 (80%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  9-138.5/10 (85%)
          BHSE - AVUS  2018/10/14  12-59/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - BHSE  2018/10/28  8-148.5/10 (85%)
          Százhalombatta - HUVK SE II  2018/11/11  8-189/10 (90%)
          Invictus SC - Aquaworm Serdülő  2018/11/18  8-259/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  18-59/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2019/01/20  13-128.5/10 (85%)
          DVSE - BHSE  2019/01/27  12-98.5/10 (85%)
          AQUA SE - Aquaworm Serdülő  2019/02/03  18-09/10 (90%)
          Aquaworm Serdülő - HUVK SE II  2019/02/24  4-249.5/10 (95%)
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2019/03/24  8-107.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  16-77.5/10 (75%)
          DVSE - FTC-Telekom  2019/04/07  9-199/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/04/14  10-159/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Market-Vasas  2019/04/28  13-128.5/10 (85%)
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2019/05/05  16-179/10 (90%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/12  11-158/10 (80%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - PSN Zrt.  2019/06/02  9-139/10 (90%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - LEGRAND SZENTES  2018/09/23  11-99/10 (90%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  11-138.5/10 (85%)
          BHSE - AVUS  2018/10/14  15-89/10 (90%)
          DVSE - AVUS  2018/10/21  10-129/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - BHSE  2018/10/28  7-89/10 (90%)
          Százhalombatta - HUVK SE II  2018/11/11  11-229/10 (90%)
          Invictus SC - Aquaworm Gyerek  2018/11/18  8-69/10 (90%)
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-129/10 (90%)
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2018/12/02  14-138.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  4-129/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2019/01/20  15-129/10 (90%)
          DVSE - BHSE  2019/01/27  8-99/10 (90%)
          AQUA SE - Aquaworm Gyerek  2019/02/03  11-110/10 (100%)
          KESI - Vízilovak  2019/02/17  15-79/10 (90%)
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  8-68/10 (80%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - KSI SE  2019/03/03  3-209/10 (90%)
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  7-139/10 (90%)
          YBL WPC - HVSC  2019/03/10  14-69.5/10 (95%)
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  11-158/10 (80%)
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2019/03/24  11-98/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  17-108/10 (80%)
          DVSE - FTC-Telekom  2019/04/07  4-199/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/04/14  9-148.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Market-Vasas  2019/04/28  12-149/10 (90%)
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2019/05/05  10-159/10 (90%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/12  14-128/10 (80%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - PSN Zrt.  2019/06/02  11-168.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - Pharmacoidea-SZVPS  2019/01/27  2-169/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - Szentes Fiú  2019/01/27  9-68.5/10 (85%)
          ZF-Eger - Szentes Fiú  2019/01/27  11-39/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - Pharmacoidea-SZVPS  2019/01/27  8-89/10 (90%)
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/02/23  11-59/10 (90%)
       Dél-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - AQUA SE  2018/11/03  9/10 (90%)
          Crisul - Szolnoki Dózsa  2018/11/03  9/10 (90%)
          ZF-Eger - Szentes lány  2018/11/03  9/10 (90%)
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/12/01  13-49/10 (90%)
          Zempléni VK - KSK Delfin VK  2018/12/01  20-89/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/12/01  10-109/10 (90%)
          KSK Delfin VK - GyAVC  2018/12/01  3-229/10 (90%)
          AQUA SE - Jászberény  2019/02/16  29-210/10 (100%)
          KSK Delfin VK - PannErgy-MVLC  2019/02/16  4-20
          PannErgy-MVLC - Jászberény  2019/02/16  32-410/10 (100%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2019/04/06  8-118.5/10 (85%)
          KSK Delfin VK - AQUA SE  2019/04/06  0-269.5/10 (95%)
          KSK Delfin VK - Zempléni VK  2019/04/06  3-229.5/10 (95%)
          Jászberény - Zempléni VK  2019/04/06  3-179.5/10 (95%)
          PannErgy-MVLC - KSK Delfin VK  2019/05/25  29-29/10 (90%)
          AQUA SE - GyAVC  2019/05/25  37-59/10 (90%)
          KSK Delfin VK - Jászberény  2019/05/25  15-89/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2019/05/25  10-89/10 (90%)
          Jászberény - AQUA SE  2019/05/25  5-369/10 (90%)
          Zempléni VK - GyAVC  2019/05/25  26-59/10 (90%)
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SK HORNETS Kosice  2018/11/24  3-239/10 (90%)
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/11/24  21-39/10 (90%)
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/01/13  2-89/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2019/01/13  11-89/10 (90%)
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/04/23  7-149/10 (90%)
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2019/02/02  17-210/10 (100%)
          ZF-Eger - AQUA SE  2019/02/02  4-1810/10 (100%)
          PannErgy-MVLC - DVSE  2019/02/02  5-79/10 (90%)
          DVSE - DVSE vegyes  2019/03/09  16-19/10 (90%)
          DVSE vegyes - ZF-Eger  2019/03/09  3-109/10 (90%)
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/03/09  4-149/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2019/03/16  16-49.5/10 (95%)
          DVSE - AQUA SE  2019/03/16  12-109/10 (90%)
          ZF-Eger - DVSE vegyes  2019/03/16  5-59/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2019/03/16  11-149/10 (90%)
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/05/18  3-199/10 (90%)
          AQUA SE - DVSE  2019/05/18  2-119/10 (90%)
          DVSE vegyes - ZF-Eger  2019/05/18  1-119/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2019/05/18  14-129/10 (90%)
          DVSE - DVSE vegyes  2019/05/18  15-09/10 (90%)
          AQUA SE - DVSE vegyes  2019/06/08  14-19/10 (90%)
          DVSE vegyes - PannErgy-MVLC  2019/06/08  2-119/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - DVSE  2019/06/08  4-109/10 (90%)
       Észak-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger II. - Octopus BVSE  2018/12/09  
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/12/09  
          Octopus BVSE - MEAFC  2018/12/09  
          AQUA SE - ZF-Eger II.  2018/12/09  
          DVSE - ZF-Eger  2018/12/09  
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/12/09  
          MEAFC - PannErgy-MVLC  2018/12/09  
          DVSE - Zempléni VK  2018/12/09  
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2019/05/19  9/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2019/05/19  9/10 (90%)
          MEAFC - ZF-Eger  2019/05/19  
          ZF-Eger II. - Zempléni VK  2019/05/19  
          PannErgy-MVLC - DVSE  2019/05/19  
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/05/19  
          DVSE - MEAFC  2019/05/19  
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/05/19  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - BHSE  2018/11/10  17-18.5/10 (85%)
          DUE-Maarsk Graphic - RB - Tatabánya  2018/12/19  14-49/10 (90%)
          FTC-Telekom - Hungerit Szentes  2019/01/26  13-78/10 (80%)
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/02/16  9-118/10 (80%)
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/03/16  4-59/10 (90%)
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-158.5/10 (85%)
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - HVSC  2019/03/09  18-58.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - DSC-SI  2019/03/09  31-39/10 (90%)
          DSC-SI - ZF-Eger  2019/03/09  1-229/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  14-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  5-129/10 (90%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  9-39/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-910/10 (100%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-138.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  13-49/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-119/10 (90%)
          Fehérvár VSE - KESI  2018/12/02  5-29.5/10 (95%)
          HVSC - CeglédAlap  2018/12/02  5-189.5/10 (95%)
          KESI - CeglédAlap  2018/12/02  11-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-59/10 (90%)
     Gólbíró 2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/12/08  1-5
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/03/02  8-7
  2017/2018
     Játékvezető 132
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-179.5/10 (95%)
          HVSC - KVSE  2017/10/07  14-168/10 (80%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/10/28  15-88.5/10 (85%)
          DVSE - ASI DSE  2017/11/18  9-108.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - Vasas SC  2017/12/16  10-69/10 (90%)
          DVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/02/24  13-98.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - ASI DSE  2018/05/05  13-89/10 (90%)
          DVSE - Vasas SC  2018/05/17  10-88.5/10 (85%)
          Swietelsky Bcsaba - KVSE  2018/05/19  6-169/10 (90%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - SZÖRF  2017/10/07  17-89/10 (90%)
          SZÖRF - CRISUL MASTERS  2017/10/07  8-228.5/10 (85%)
          HVSC - SZUVTE BT  2017/10/07  8-129/10 (90%)
          SZUVTE BT - TVSE  2018/03/03  12-119/10 (90%)
          Diósgyőri Várfürdő - FTC Vízilabda  2018/03/03  11-139/10 (90%)
          FTC Vízilabda - TVSE  2018/03/03  12-99/10 (90%)
          Váci Vse - FVSE  2018/03/24  12-128/10 (80%)
          FVSE - SZVTK  2018/03/24  16-109/10 (90%)
          GyAVC - SZÖRF  2018/04/14  8-189/10 (90%)
          SZÖRF - BME  2018/04/14  9-239/10 (90%)
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/05/26  
          PVSK-PTE-ÁOK - SZUVTE BT  2018/05/26  12-169/10 (90%)
          KVE - PÁPAI SE  2018/06/09  18-89.5/10 (95%)
          PÁPAI SE - GyAVC  2018/06/09  12-2110/10 (100%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  14-79/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - YBL WPC  2017/10/08  13-49/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  11-79/10 (90%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/10/20  6-159/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2017/10/29  3-159/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  5-0
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  12-119/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - UVSE  2017/12/03  7-198.5/10 (85%)
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waerpolo  2018/02/02  12-178.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2018/02/16  6-88.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  13-87.5/10 (75%)
          PannErgy-MVLC - Hírös Sport - KESI  2018/03/21  18-49/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  18-99/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  19-99/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/20  18-59/10 (90%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  7-99/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  15-79/10 (90%)
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  10-99/10 (90%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/10/20  9-208.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - HVSC  2017/11/12  13-98.5/10 (85%)
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  9-69.5/10 (95%)
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2017/12/03  5-179/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Kaposvári VK  2017/12/10  11-108.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  8-158.5/10 (85%)
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/02  12-118/10 (80%)
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  14-89/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2018/02/16  18-68.5/10 (85%)
          AQUA SE - Vizilovak  2018/02/18  9-89/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  10-99/10 (90%)
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/03/04  14-49/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Hírös Sport - KESI  2018/03/21  16-48.5/10 (85%)
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  19-88/10 (80%)
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  11-128.5/10 (85%)
          DVSE - Racionet Honvéd  2018/04/29  12-78.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/20  14-99/10 (90%)
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  23-99.5/10 (95%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/01  13-78.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - YBL WPC  2017/10/08  19-710/10 (100%)
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/13  14-59.5/10 (95%)
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  6-179/10 (90%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/10/20  17-189/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2017/10/29  9-148.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  20-119/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - HVSC  2017/11/12  24-49/10 (90%)
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  17-58/10 (80%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  8-109.5/10 (95%)
          PannErgy-MVLC - Kaposvári VK  2017/12/10  19-69/10 (90%)
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  9-77.5/10 (75%)
          Hírös Sport - KESI - Dunakanyar Waterpolo  2018/02/02  16-178/10 (80%)
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  10-69/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2018/02/16  15-108.5/10 (85%)
          AQUA SE - Vizilovak  2018/02/18  13-99/10 (90%)
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/03/04  13-69/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Hírös Sport - KESI  2018/03/21  14-48.5/10 (85%)
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-109/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - FVSE  2018/04/22  18-129/10 (90%)
          DVSE - Racionet Honvéd  2018/04/29  14-158.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  12-78.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/23  18-88.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  17-99/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2017/10/28  17-29/10 (90%)
          Szegedi VPS - DVSE  2017/10/28  9-119/10 (90%)
          DVSE - Szentes  2017/12/09  11-59.5/10 (95%)
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/12/09  20-39.5/10 (95%)
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2017/12/09  8-69.5/10 (95%)
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - Túri Fullánkok  2018/03/10  9-29/10 (90%)
          Zempléni VK - SVSE  2018/03/10  20-49/10 (90%)
          Békéscsaba B - SVSE  2018/03/10  3-69/10 (90%)
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Zempléni VK-MVLC  2018/05/13  5-209/10 (90%)
          Szegedi VPS - Zempléni VK-MVLC  2018/05/13  3-179/10 (90%)
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - DVSE  2018/01/06  1-469.5/10 (95%)
          AQUA SE - SVSE  2018/01/06  25-48.5/10 (85%)
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - DVSE  2018/01/13  9-139.5/10 (95%)
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/01/13  7-109/10 (90%)
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/01/13  21-89/10 (90%)
          SPA-PRO - Szentes  2018/01/13  4-149/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - HUVK SE  2018/05/05  2-118/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - VKV  2018/05/05  6-58.5/10 (85%)
          ZF-Eger - VKV  2018/05/06  8-58.5/10 (85%)
          Szentes A - Szolnoki Dózsa  2018/05/06  3-119/10 (90%)
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/05/06  6-38.5/10 (85%)
          HUVK SE - ZF-Eger  2018/05/06  9-78.5/10 (85%)
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/01/10  7-148.5/10 (85%)
          DVSE - PSN Zrt.- PVSK  2018/01/11  14-148/10 (80%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/12/02  10-119/10 (90%)
          DVSE - AQUA SE  2017/12/02  11-139/10 (90%)
          ZF-Eger - DVSE  2017/12/02  11-129/10 (90%)
          MEAFC - B.Sport  2018/02/17  5-139.5/10 (95%)
          GyAVC - KSK Delfin VK  2018/02/17  5-209.5/10 (95%)
          MEAFC - revse  2018/02/17  10-39.5/10 (95%)
          B.Sport - Octopus  2018/02/17  20-59.5/10 (95%)
          revse - GyAVC  2018/02/17  12-89.5/10 (95%)
          Octopus - KSK Delfin VK  2018/02/17  7-199.5/10 (95%)
          B.Sport - revse  2018/04/07  26-19/10 (90%)
          B.Sport - GyAVC  2018/04/07  21-09/10 (90%)
          MEAFC - Octopus  2018/04/07  5-58.5/10 (85%)
          KSK Delfin VK - revse  2018/04/07  19-39/10 (90%)
          GyAVC - Octopus  2018/04/07  9-99/10 (90%)
          KSK Delfin VK - MEAFC  2018/04/07  16-68.5/10 (85%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2018/01/20  14-49/10 (90%)
          Váci VSE - DVSE  2018/01/20  4-209/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2018/01/20  2-79/10 (90%)
          ZF-Eger - Váci VSE  2018/01/20  12-69/10 (90%)
          DVSE - AQUA SE  2018/01/20  22-29/10 (90%)
          MEAFC - Zempléni VK  2018/04/28  11-109/10 (90%)
          Zempléni VK - GyAVC  2018/04/28  15-89.5/10 (95%)
          GyAVC - Octopus  2018/04/28  2-1410/10 (100%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/10/21  12-78/10 (80%)
          SZTE T&N - BVSC-Zugló Diapolo  2017/11/04  7-98.5/10 (85%)
     Időmérő 50
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Racionet Honvéd  2018/01/27  17-4
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/22  8-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CRISUL MASTERS - Békéscsaba  2017/10/07  17-9
          SZVTK - HVSC  2017/10/07  11-4
          Békéscsaba - SZVTK  2017/10/07  9-13
          SZUVTE BT - Diósgyőri Várfürdő  2018/03/03  11-13
          PVSK-PTE-ÁOK - SZVTK  2018/03/24  8-9
          PVSK-PTE-ÁOK - Váci Vse  2018/03/24  7-22
          PÁPAI SE - BME  2018/04/14  4-14
          PÁPAI SE - GyAVC  2018/04/14  15-9
          Diósgyőri Várfürdő - SZUVTE BT  2018/05/26  9-8
          SZVTK - Diósgyőri Várfürdő  2018/05/26  
          GyAVC - Soproni VSE  2018/06/09  5-8
          Soproni VSE - KVE  2018/06/09  8-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - HVSC  2017/11/12  14-7
          Market-Vasas - AVUS  2017/11/19  11-10
          PannErgy-MVLC - Kaposvári VK  2017/12/10  7-12
          Dunakanyar Waerpolo - FVSE  2017/12/17  11-2
          Racionet Honvéd - TVSE  2018/04/15  13-8
          DVSE - Racionet Honvéd  2018/04/29  13-7
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  11-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - YBL WPC  2017/10/08  13-7
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2017/10/29  5-9
          PannErgy-MVLC - Szvse  2017/11/05  15-8
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  15-17
          AQUA SE - KVSE  2018/04/21  4-3
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  12-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2017/12/03  9-15
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  20-9
          AQUA SE - KVSE  2018/04/21  10-3
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2017/10/28  6-17
          Szegedi VPS - Szentes  2017/10/28  11-8
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2017/10/28  4-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2017/12/09  9-8
          Szentes - ZF-Eger  2017/12/09  1-17
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - Békéscsaba B  2018/03/10  7-2
          Túri Fullánkok - B.Sport  2018/03/10  5-10
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Üdülőközpont Szentes  2018/05/13  9-8
          Üdülőközpont Szentes - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/05/13  14-5
          Szegedi VPS - SVSE  2018/05/13  11-2
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - Szekszárdi SKV  2018/01/06  4-24
          DVSE - SVSE  2018/01/06  24-1
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PROG  2018/01/13  7-16
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/01/13  9-24
          SPA-PRO - Szolnoki Dózsa  2018/01/13  11-24
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - ZF-Eger  2017/12/02  14-10
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/12/02  19-7
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - TIARA Gyerek III  2018/04/28  14-7
          TIARA Gyerek III - MEAFC  2018/04/28  6-20
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2017/10/25  5-4
  2016/2017
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - VasasPlaket  2016/11/19  7-8
     Időmérő 83
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2016/10/05  10-10
          VasasPlaket - PVSK Mecsek- Füszért  2016/10/08  14-13
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger  2016/10/22  7-10
          Kaposvári VK - FTC PQS Waterpolo  2016/11/05  9-15
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/01  7-13
          ZF-Eger - SZVSC  2017/05/10  3-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - BVSC-Zugló  2016/10/01  9-8
          EKF SC - UVSE  2016/11/26  12-11
          EKF SC - YBL WPC  2016/12/10  10-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - GyAVC  2017/02/04  5-0
          Kecskeméti VE - EVSC  2017/02/04  0-5
          GyAVC - Szolnok 2  2017/02/04  8-11
          Vidám Vízilovak - Váci VSE  2017/03/25  17-8
          Váci VSE - Vasas SC  2017/03/25  3-20
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2017/03/25  14-5
          SZTE EHÖK SE - FTC PQS Waterpolo  2017/05/13  
          Diósgyőri Várfürdő - SZTE EHÖK SE  2017/05/13  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  24-25
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt-Csongrád  2016/10/30  14-6
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2016/11/20  7-6
          AQUA SE - Aeroprodukt-Csongrád  2016/12/18  11-9
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  16-4
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Vasas SC Continental  2017/04/09  9-21
          Legrand-Szentes - Generali SZVPS  2017/05/14  12-2
          Oázis SC - HVSC  2017/05/21  14-5
          DVSE - Generali SZVPS  2017/05/28  16-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Ceglédi VSE  2016/11/20  3-16
          AQUA SE - Vestfrost-Csongrád  2016/12/18  6-25
          DVSE - Kaposvári VK  2017/02/19  14-9
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  10-14
          DVSE - Vasas SC Continental  2017/03/26  4-13
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  13-3
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - AQUA SE  2017/02/11  0-12
          AQUA SE - B.Sport  2017/02/11  17-8
          Octopus - Túri Fullánkok  2017/02/11  9-11
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - CSSV  2017/05/06  5-0
          Invictus Sc - Újszilvás  2017/05/06  23-4
          Újszilvás - CSSV  2017/05/06  5-0
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Hungerit Vízisportot  2017/03/04  21-2
          SVSE - Békéscsaba  2017/03/04  2-22
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2016/11/12  11-3
          ZF-Eger - Szentes A  2016/11/12  6-11
          Clubul Sportiv Crisu - ZF-Eger  2016/12/11  6-7
          SVSC - ZF-Eger  2016/12/11  5-18
          Békéscsaba - Dynamo Ungvár  2017/03/05  10-10
          Koelner-Csongrád - Kassa  2017/03/05  4-11
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/03/05  6-12
          ZF-Eger - Szentes A  2017/04/01  7-10
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2017/04/01  12-8
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes B - HVSC  2016/12/04  5-9
          Gyula - Koelner-Csongrád  2016/12/04  0-32
          Szentes B - AQUA SE  2016/12/04  7-12
          HVSC - Gyula  2016/12/04  12-0
          AQUA SE - Koelner-Csongrád  2016/12/04  1-22
          Szegedi Vps - SZVSC  2017/04/29  10-4
          ZF-Eger - Szegedi Vps  2017/04/29  4-16
          ZF-Eger - Progress Oradea  2017/06/03  3-10
          Szentes A - ZF-Eger  2017/06/03  11-9
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Szentes  2016/10/27  14-16
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda K - Miskolci Egyetemi At  2017/01/22  17-0
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/01/22  3-15
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  30-0
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  30-0
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/04/13  21-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza  2017/04/13  6-22
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  16-3
          Egri Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi At  2017/05/27  20-6
          Egri Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/27  6-20
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          AQUA Sportegyesület - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  24-0
          MVLC - Egri Vízilabda Klub  2017/03/18  3-20
          Egri Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátoro  2017/03/18  11-1
          Gyöngyösi Alligátoro - Miskolci Egyetemi At  2017/04/14  9-15
          Miskolci Egyetemi At - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  2-19
          AQUA Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub  2017/04/14  4-10
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/24  4-4
          ZF-Eger - MVLC  2017/02/25  10-10
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKE - UVSE Kft.  2016/10/08  7-20
          ZF-Eger-EKE - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/12  5-16
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE II.  2016/10/09  26-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
     Játékvezető 130
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Ceglédi VSE  2016/10/29  12-128.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - Racionet H  2017/02/25  17-128.5/10 (85%)
          SZVSC - UVSE  2017/03/03  13-148/10 (80%)
          DVSE - UVSE  2017/03/18  15-178.5/10 (85%)
          DVSE - HVSC  2017/03/26  11-78.5/10 (85%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/04/06  10-149/10 (90%)
          SZVSC - Alfa SC - ESMTK  2017/04/29  8-78/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - Diósgyőri Várfürdő  2017/02/04  7-139/10 (90%)
          Diósgyőri Várfürdő - Czeglédi Lamantinok  2017/02/04  14-89/10 (90%)
          Czeglédi Lamantinok - Kecskeméti VE  2017/02/04  5-0
          DFVE - Vasas SC  2017/03/25  5-148.5/10 (85%)
          Sportliget S.E. - FTC PQS Waterpolo  2017/03/25  6-129/10 (90%)
          FTC PQS Waterpolo - DFVE  2017/03/25  20-79/10 (90%)
          Diósgyőri Várfürdő - PTE-ÁOK  2017/05/13  12-129.5/10 (95%)
          FTC PQS Waterpolo - PTE-ÁOK  2017/05/13  18-59.5/10 (95%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2016/10/30  6-99/10 (90%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/13  10-68.5/10 (85%)
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  11-139/10 (90%)
          DVSE - Kaposvári VK  2017/02/19  15-128.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  9-168.5/10 (85%)
          DVSE - Vasas SC Continental  2017/03/26  6-89/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  11-89/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Vasas SC Continental  2017/04/09  8-119/10 (90%)
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-128.5/10 (85%)
          Legrand-Szentes - Rossmann SZVPS  2017/05/14  19-208/10 (80%)
          DVSE - Rossmann SZVPS  2017/05/28  11-129/10 (90%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Békéscsaba  2016/11/06  11-128/10 (80%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/13  16-158.5/10 (85%)
          DVSE - Kaposvári VK  2017/02/19  22-178/10 (80%)
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  11-78.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  15-168.5/10 (85%)
          Vasas Continental II - Váci VSE  2017/03/19  27-108/10 (80%)
          DVSE - Vasas SC Continental  2017/03/26  14-228.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  10-49/10 (90%)
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  12-138/10 (80%)
          PannErgy-MVLC - Oázis SC  2017/05/21  17-138/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/05/21  10-99/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/05/21  9-79/10 (90%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2016/10/30  14-189/10 (90%)
          AQUA SE - Békéscsaba  2016/11/06  7-89/10 (90%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2016/11/13  10-169/10 (90%)
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  20-99/10 (90%)
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  12-98/10 (80%)
          Vasas Continental II - Váci VSE  2017/03/19  11-77/10 (70%)
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Vasas SC Continental  2017/04/09  14-118/10 (80%)
          Vasas SC Continental - KSI SE  2017/04/23  6-107/10 (70%)
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-178.5/10 (85%)
          Legrand-Szentes - Tiszavirág SZVPS  2017/05/14  13-108.5/10 (85%)
          DVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/05/28  9-108/10 (80%)
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Túri Fullánkok  2017/02/10  8-89/10 (90%)
          Zempléni VK - Túri Fullánkok  2017/02/11  14-59.5/10 (95%)
          Zempléni VK - SVSE  2017/02/11  14-010/10 (100%)
          SVSE - B.Sport  2017/02/11  8-49/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dinamo Orade - PannErgy-MVLC  2017/05/06  4-209.5/10 (95%)
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/05/06  12-59/10 (90%)
          Invictus Sc - Dinamo Orade  2017/05/06  13-209/10 (90%)
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Szentes Üdülőközpont  2017/03/04  17-89/10 (90%)
          Szentes Üdülőközpont - SVSE  2017/03/04  12-59/10 (90%)
          Hungerit Vízisportot - PannErgy-MVLC  2017/03/04  1-208.5/10 (85%)
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - SVSC  2016/11/12  22-1010/10 (100%)
          SVSC - Clubul Sportiv Crisu  2016/11/12  11-159/10 (90%)
          Clubul Sportiv Crisu - Szegedi VPS  2016/11/12  13-59/10 (90%)
          Szegedi VPS - Szentes A  2016/12/11  5-89.5/10 (95%)
          Szentes A - Clubul Sportiv Crisu  2016/12/11  13-99/10 (90%)
          Szegedi VPS - SVSC  2016/12/11  5-69/10 (90%)
          AQUA SE - Gyula  2017/02/05  11-249/10 (90%)
          Szentes B - Zempléni VK  2017/02/05  7-89/10 (90%)
          AQUA SE - PannErgy-MVLC  2017/02/05  13-128.5/10 (85%)
          Gyula - Szentes B  2017/02/05  17-118.5/10 (85%)
          PannErgy-MVLC - Zempléni VK  2017/02/05  7-139/10 (90%)
          Szentes Lány - Szegedi VPS II.  2017/03/05  9-148/10 (80%)
          Dynamo Ungvár - Szentes Lány  2017/03/05  11-59.5/10 (95%)
          Kassa - Szegedi VPS II.  2017/03/05  7-209.5/10 (95%)
          SVSC - Clubul Sportiv Crisu  2017/04/01  10-139/10 (90%)
          Szentes A - SVSC  2017/04/01  12-99/10 (90%)
          Clubul Sportiv Crisu - Szegedi VPS  2017/04/01  9-48.5/10 (85%)
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-89.5/10 (95%)
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-99.5/10 (95%)
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-59/10 (90%)
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-109/10 (90%)
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-129.5/10 (95%)
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - SZVSC  2017/04/08  3-710/10 (100%)
          Koelner-Csongrád - Békéscsaba  2017/04/08  12-129/10 (90%)
          Szegedi VPS II. - Szentes  2017/04/08  4-1610/10 (100%)
          Koelner-Csongrád - Szegedi VPS  2017/04/08  7-99/10 (90%)
          Szentes - SZVSC  2017/04/08  5-1210/10 (100%)
          Szegedi VPS II. - Békéscsaba  2017/04/08  9-149/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Szentes B  2016/12/03  22-19/10 (90%)
          HVSC - AQUA SE  2016/12/03  5-109/10 (90%)
          Gyula - Szentes B  2016/12/03  3-108.5/10 (85%)
          Koelner-Csongrád - HVSC  2016/12/03  14-39/10 (90%)
          AQUA SE - Gyula  2016/12/03  17-29/10 (90%)
          Szegedi VPS II - DVSE  2017/01/14  4-159/10 (90%)
          Békéscsaba - Sp.Prozivka  2017/01/14  8-49/10 (90%)
          B.Sport - DVSE  2017/01/14  4-279/10 (90%)
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2017/01/14  2-29/10 (90%)
          Sp.Prozivka - B.Sport  2017/01/14  23-310/10 (100%)
          Vojvodina - SZVSC  2017/04/29  9-109/10 (90%)
          SZVSC - Szentes A  2017/06/03  10-98.5/10 (85%)
          Szegedi Vps - SZVSC  2017/06/03  14-79/10 (90%)
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - YBL WPC  2016/10/27  17-79/10 (90%)
          YBL WPC - PannErgy-MVLC  2016/10/27  13-179/10 (90%)
          DVSE - BVSC-Zugló  2016/11/07  9-179/10 (90%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/22  7-199/10 (90%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda K  2017/01/22  10-89.5/10 (95%)
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2017/01/22  5-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2017/04/13  22-310/10 (100%)
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda K  2017/04/13  7-910/10 (100%)
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/04/13  7-119/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/04/13  7-119/10 (90%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/04/13  25-210/10 (100%)
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-148/10 (80%)
          Zempléni Vízilabda K - MVLC  2017/05/27  11-148/10 (80%)
          Gyöngyösi Aligátorok - Zempléni Vízilabda K  2017/05/27  6-129.5/10 (95%)
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/27  10-109.5/10 (95%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/27  18-59.5/10 (95%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-69/10 (90%)
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-59/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-29/10 (90%)
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/03/18  1-119.5/10 (95%)
          Miskolci Egyetemi At - Zempléni Vízilabda C  2017/03/18  3-99/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2017/03/18  11-59/10 (90%)
          MVLC - AQUA Sportegyesület   2017/04/14  10-710/10 (100%)
          MVLC - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  12-69/10 (90%)
          Gyöngyösi Alligátoro - Zempléni Vízilabda C  2017/04/14  3-119/10 (90%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/02/24  14-110/10 (100%)
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2017/02/25  4-910/10 (100%)
          Zempléni Vízilabda C - ZF-Eger  2017/02/25  7-119.5/10 (95%)
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2017/02/25  3-710/10 (100%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC II. - TVSE Vizilabda Kft  2017/01/28  3-128.5/10 (85%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-117/10 (70%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club  2017/02/12  16-117.5/10 (75%)
  2015/2016
     Gólbíró 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - BVSC-Zugló  2015/10/04  11-9
          DVSE - A-HID OSC   2015/10/10  7-5
          MVLC - Kaposvári Vízilabda   2015/12/05  10-4
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas  2016/03/02  19-9
     Játékvezető 71
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - OSC VSE  2015/09/19  5-119/10 (90%)
          DVSE - PVSK-PSN  2015/10/17  7-69/10 (90%)
          DVSE - Racionet H  2015/10/31  12-119/10 (90%)
          DVSE - Tiszavirág SZVPS  2016/04/26  10-99/10 (90%)
          SZVSC - PVSK-PSN  2016/05/07  16-109/10 (90%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - Lamantinok  2016/04/02  15-149/10 (90%)
          GyAVC - Lamantinok  2016/04/02  8-179/10 (90%)
          MVLC Miskolci Vízila - EVSC  2016/04/02  17-128.5/10 (85%)
          Váci Vízilabda Sport - GyAVC  2016/04/16  19-89/10 (90%)
          GyAVC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/16  5-209/10 (90%)
          Váci Vízilabda Sport - EVSC  2016/04/16  13-138/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2015/10/18  15-99/10 (90%)
          DVSE - Vasas-Continental  2015/11/08  9-198.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2015/10/18  5-79/10 (90%)
          DVSE - Vasas-Continental  2015/11/08  9-79/10 (90%)
          MVLC Miskolci Vízila - KESI  2016/04/10  17-310/10 (100%)
          DVSE - Generali SZVPS  2016/05/22  11-149.5/10 (95%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - AQUA SE  2015/10/11  7-109/10 (90%)
          AQUA SE - Csabai Csirkefogók V  2015/10/22  6-79/10 (90%)
          DVSE - Vasas-Continental  2015/11/08  8-169/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - KESI  2016/01/23  22-710/10 (100%)
          Vasas Sport Club - ZF-Eger  2016/01/23  15-710/10 (100%)
          Szegedi Vizipóló Sul - DVSE  2016/01/23  9-11
          Vasas Sport Club - MVLC Miskolci Vízila  2016/01/23  13-310/10 (100%)
          ZF-Eger - KESI  2016/01/23  15-79/10 (90%)
          MVLC Miskolci Vízila - Szegedi Vizipóló Sul  2016/01/23  7-1010/10 (100%)
          ZF-Eger - Vasas Sport Club  2016/04/23  10-109/10 (90%)
          Szegedi Vizipóló Sul - KESI  2016/04/23  17-29/10 (90%)
          Szegedi Vizipóló Sul - ZF-Eger  2016/04/23  7-69/10 (90%)
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - GyAVC  2016/01/30  13-79/10 (90%)
          Csabai Csirkefogók V - Sugovica Vízilabda S  2016/01/30  15-210/10 (100%)
          GyAVC - Zempléni VK  2016/01/30  8-1110/10 (100%)
          Sugovica Vízilabda S - MVLC Miskolci Vízila  2016/01/30  3-910/10 (100%)
          Zempléni VK - Csabai Csirkefogók V  2016/01/30  12-98.5/10 (85%)
          Csabai Csirkefogók V - Zempléni VK  2016/04/09  9-139/10 (90%)
          Zempléni VK - GyAVC  2016/04/09  18-410/10 (100%)
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Zempléni VK  2016/03/19  4-89/10 (90%)
          Zempléni VK - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  9-59/10 (90%)
          Sugovica Vízilabda S - Hódmezővásárhelyi Ví  2016/03/19  6-69/10 (90%)
          Zempléni VK - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-09/10 (90%)
          OCTOPUS Búvár- és Ví - Zempléni VK  2016/03/20  2-119/10 (90%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2001-2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda C - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/06  10-139/10 (90%)
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/03/06  3-169/10 (90%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  18-59/10 (90%)
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/03/06  7-89/10 (90%)
          MVLC - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/06  20-29/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/03/06  11-79/10 (90%)
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  9-199/10 (90%)
          Kazincbarcikai Delfi - Gyöngyösi Aligátorok  2016/03/26  11-129/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2016/03/26  20-149/10 (90%)
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/03/26  14-99/10 (90%)
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/04/30  13-89/10 (90%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Zempléni Vízilabda C  2016/04/30  16-49.5/10 (95%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Kazincbarcikai Delfi  2016/04/30  18-29/10 (90%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2003-2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilabda C - Miskolci Egyetemi At  2016/02/06  18-59.5/10 (95%)
          AQUA Sportegyesület - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  10-149/10 (90%)
          Kazincbarcikai Delfi - MVLC  2016/02/06  4-229/10 (90%)
          Zempléni Vízilabda C - AQUA Sportegyesület   2016/02/06  17-109/10 (90%)
          Miskolci Egyetemi At - Kazincbarcikai Delfi  2016/02/06  3-99/10 (90%)
          MVLC - Váci Vízilabda Sport  2016/02/06  8-69/10 (90%)
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  0-1410/10 (100%)
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  23-410/10 (100%)
          AQUA Sportegyesület - Kazincbarcikai Delfi  2016/06/05  12-810/10 (100%)
          Váci Vízilabda Sport - MVLC  2016/06/05  14-810/10 (100%)
          Kazincbarcikai Delfi - Miskolci Egyetemi At  2016/06/05  11-410/10 (100%)
          Váci Vízilabda Sport - Zempléni Vízilabda C  2016/06/05  1-1310/10 (100%)
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V. (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2016/02/28  7-79/10 (90%)
          Gyöngyösi Aligátorok - Miskolci Egyetemi At  2016/02/28  4-119/10 (90%)
          Váci Vízilabda SE - Zempléni Vízilabda C  2016/02/28  7-89/10 (90%)
          AQUA SE Nyíregyháza - Gyöngyösi Aligátorok  2016/02/28  22-59/10 (90%)
          Miskolci Egyetemi At - MVLC  2016/02/28  5-119/10 (90%)
     Időmérő 36
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - MVLC  2015/09/23  13-7
          ZF-Eger - ContiTech-Szeged Dia  2015/10/07  15-7
          ZF-Eger - Szolnok  2016/02/21  6-8
          ZF-Eger - A-HID OSC   2016/03/14  11-7
          ZF-Eger - Szolnok  2016/05/15  8-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2015/12/13  12-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/03  3-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok 2 - GyAVC  2016/04/02  10-7
          Váci Vízilabda Sport - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/02  12-15
          Szolnok 2 - Váci Vízilabda Sport  2016/04/02  5-11
          EVSC - Szolnok 2  2016/04/16  7-8
          Szolnok 2 - Lamantinok  2016/04/16  7-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Racionet H  2016/02/14  9-7
          MVLC Miskolci Vízila - KESI  2016/04/10  17-2
          DVSE - Rossmann SZVPS  2016/05/22  6-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2015/10/22  16-13
          ZF-Eger - RACIONET H  2016/02/14  16-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Csabai Csirkefogók V  2015/10/18  3-12
          AQUA SE - Csongrád  2015/11/22  21-10
          AQUA SE - Oázis SC  2015/12/13  11-7
          AQUA SE - KESI  2016/02/21  12-9
          DVSE - Szokody Academy SZVP  2016/05/22  6-11
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/23  14-3
          DVSE - Vasas Sport Club  2016/04/23  7-13
          KESI - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/23  3-15
       Vidék bajnokság serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/09  9-10
          MVLC Miskolci Vízila - Sugovica Vízilabda S  2016/04/09  8-11
          Sugovica Vízilabda S - Csabai Csirkefogók V  2016/04/09  2-12
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sugovica Vízilabda S - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/19  8-1
          OCTOPUS Búvár- és Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/19  4-10
          V.U.K.Vízilabda és Ú - Sugovica Vízilabda S  2016/03/20  17-3
          Hódmezővásárhelyi Ví - OCTOPUS Búvár- és Ví  2016/03/20  13-2
          Hódmezővásárhelyi Ví - V.U.K.Vízilabda és Ú  2016/03/20  10-18
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2001-2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai Delfi - Zempléni Vízilabda C  2016/03/26  2-16
          Miskolci Egyetemi At - AQUA SE Nyíregyháza  2016/03/26  8-20
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - SZNVE  2016/05/07  13-11
  2014/2015
     Játékvezető 65
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - YBL Water Polo C  2014/09/27  10-109/10 (90%)
          Szolnok - SZTE EHÖK Sport   2014/10/18  11-109/10 (90%)
          Ceglédi Vasutas - Honvéd UVKSE  2014/11/08  8-79/10 (90%)
          Szolnok - HVSC  2014/11/15  15-710/10 (100%)
          DVSE - MAFC  2014/12/13  11-117/10 (70%)
          Békéscsaba - YBL Water Polo C  2015/02/21  7-98/10 (80%)
          DVSE - Honvéd UVKSE  2015/02/28  4-108.5/10 (85%)
          DVSE - KVSE  2015/03/21  9-89/10 (90%)
          MVLC Miskolci Ví - Honvéd UVKSE  2015/03/28  14-109/10 (90%)
          MVLC Miskolci Ví - UVSE   2015/04/15  19-79/10 (90%)
          Szolnok - Tiszavirág SZVPS  2015/04/18  10-98.5/10 (85%)
          DVSE - EKF SC  2015/05/16  9-108/10 (80%)
          DVSE - Tiszavirág SZVPS  2015/06/14  9-89/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2014/10/12  15-99/10 (90%)
          DVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/10/22  10-89/10 (90%)
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2014/11/09  17-99/10 (90%)
          Tatabányai Vízmű - Budapesti Honvéd  2015/02/08  3-118.5/10 (85%)
          MVLC - Ceglédi Vasutas   2015/02/15  10-138/10 (80%)
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  9-88/10 (80%)
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  6-89/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  7-107.5/10 (75%)
          DVSE - DOMINOAVUS  2015/04/07  12-49/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Szolnok  2014/09/28  6-2610/10 (100%)
          DVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/10/22  8-98.5/10 (85%)
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2014/11/09  20-410/10 (100%)
          Tatabányai Vízmű - RACIONET HONVÉD  2015/02/08  8-148/10 (80%)
          MVLC - Ceglédi Vasutas   2015/02/15  17-248/10 (80%)
          Szolnok - Csabai Csirkefog  2015/02/22  18-97.5/10 (75%)
          BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-48/10 (80%)
          A-Híd OSC - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  5-69/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  13-58/10 (80%)
          DVSE - Aligátor Vízilab  2015/04/07  10-118.5/10 (85%)
          MVLC - Csabai Csirkefog  2015/04/19  9-159/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2014/10/12  23-1210/10 (100%)
          Szolnok - Ceglédi Vasutas   2014/11/09  14-710/10 (100%)
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Oázis Sport Club  2015/02/08  13-179/10 (90%)
          BVSC-PÓLÓ - Tatabányai Vízmű  2015/03/01  13-57.5/10 (75%)
          Oázis Sport Club - Fehérvár Póló Sp  2015/03/22  9-89/10 (90%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC felnőtt - Vidám Vízilovak   2015/03/22  12-67/10 (70%)
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/10  5-159/10 (90%)
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  14-129/10 (90%)
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/10  5-169/10 (90%)
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  9-109/10 (90%)
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Kiskunfélegyházi  2014/12/06  37-1
          Szegedi Vizipóló - Váci Vízilabda S  2014/12/06  18-3
          Csabai Csirkefog - Dinamo Prosper O  2014/12/06  14-3
          Szegedi Vizipóló - Egri Vízilabda K  2014/12/06  4-6
          Váci Vízilabda S - Dinamo Prosper O  2014/12/06  8-11
          Kiskunfélegyházi - Csabai Csirkefog  2014/12/06  2-30
          Dinamo Prosper O - Kiskunfélegyházi  2014/12/07  19-10
          Váci Vízilabda S - Kiskunfélegyházi  2014/12/07  12-9
          Egri Vízilabda K - Csabai Csirkefog  2014/12/07  10-5
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2000-2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni Vízilab - Kazincbarcikai D  2015/06/06  9-6
          MVLC - Miskolci Egyetem  2015/06/06  15-3
          AQUA Sportegyesü - Kazincbarcikai D  2015/06/06  17-10
          Miskolci Egyetem - Gyöngyösi Alligá  2015/06/06  4-8
          MVLC - Zempléni Vízilab  2015/06/06  4-17
          Gyöngyösi Alligá - AQUA Sportegyesü  2015/06/06  7-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kazincbarcikai D - Miskolci Egyetem  2015/06/07  8-5
          Octopus - Gyöngyösi Alligá  2015/06/07  7-7
          MVLC - Kazincbarcikai D  2015/06/07  19-2
          Miskolci Egyetem - Zempléni Vízilab  2015/06/07  4-10
          Gyöngyösi Alligá - MVLC  2015/06/07  3-18
          AQUA Sportegyesü - Octopus  2015/06/07  23-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/03/07  6-78/10 (80%)
     Időmérő 23
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport   2014/11/29  9-8
          EKF SC - Angyalföldi Spor  2015/02/14  8-11
          EKF SC - Békéscsaba  2015/02/28  8-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Szolnok  2014/09/28  4-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tatabányai Vízmű  2014/10/12  12-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - FTC Vízilabda Ut  2014/10/22  17-11
          Tatabányai Vízmű - RACIONET HONVÉD  2015/02/08  16-18
          MVLC Miskolci Ví - Ceglédi Vasutas   2015/02/15  7-19
          Szolnok - Csabai Csirkefog  2015/02/22  16-12
          FTC Vízilabda Ut - Pécsi Sport Nonp  2015/03/29  23-4
          MVLC Miskolci Ví - Csabai Csirkefog  2015/04/19  8-12
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC Miskolci Vízila - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/10  2-23
          Cívis Póló Vízilabda - Szolnok  2015/05/24  13-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diadal SE - MVLC  2015/02/07  3-10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízilabda K - Váci Vízilabda S  2014/12/07  24-0
          Csabai Csirkefog - Szegedi Vizipóló  2014/12/07  2-5
          Szegedi Vizipóló - Dinamo Prosper O  2014/12/07  10-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - Hungerit Szentes  2015/02/14  11-16
          ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló  2015/04/02  10-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE   2014/11/30  3-10
          ZF-Eger - BVSC-PÓLÓ  2014/12/21  7-18
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szentes  2014/12/20  12-8
  2013/2014
     Gólbíró 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debrecen - Széchenyi B.-FTC  2014/04/04  5-6
     Titkár 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - OSC-ÚJBUDA  2014/02/15  24-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  15-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  6-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PSN Zrt.  2013/10/13  30-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Angyalföldi SI D  2014/02/15  30-3
     Játékvezető 83
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVLC - Ceglédi Vasutas   2013/09/21  24-56/6 (100%)
          Debreceni Cívis - Szolnok  2013/10/02  8-155.5/6 (92%)
          MVLC - PVSK-PSN  2013/10/12  17-96/6 (100%)
          Szolnok - DEAC  2013/10/19  14-104.5/5 (90%)
          KESI - Érd-MAFC  2013/10/26  14-75/6 (83%)
          MVLC - Tatabányai Vízmű  2013/11/16  17-118/6 (133%)
          ASI DSE - PVSK-PSN  2014/03/14  10-89/10 (90%)
          MVLC - KESI  2014/03/22  12-89/10 (90%)
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2014/04/12  11-159/10 (90%)
          DEAC - Szolnok  2014/04/12  9-149/10 (90%)
          MVLC - Érd-MAFC  2014/05/22  22-610/10 (100%)
          MVLC - UVSE  2014/05/31  9-108/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Főnix Ifjúsági K - KSI SE  2013/10/26  14-65/10 (50%)
          UVSE - Szentesi Öregfiú  2013/10/26  17-155/10 (50%)
          Szentesi Öregfiú - KSI SE  2013/10/26  9-105/10 (50%)
          HVSC - Csabai Csirkefog  2014/04/26  19-79/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Debreceni Cívis - Szentes  2013/11/02  3-95/6 (83%)
          Debreceni Cívis - RACIONET HONVÉD  2013/11/10  5-125.5/6 (92%)
          MVSI - KESI  2014/02/23  11-119/10 (90%)
          Debreceni Cívis - Kaposvári Vízila  2014/03/02  6-108.5/10 (85%)
          Debreceni Cívis - PSN Zrt.  2014/03/05  11-88.5/10 (85%)
          Debreceni Cívis - Vasas  2014/05/01  8-159/10 (90%)
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2014/05/25  11-109/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KESI  2013/10/20  11-115/5 (100%)
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/10/22  11-114.5/5 (90%)
          Debreceni Cívis - UVSE  2013/11/03  3-134/4 (100%)
          Szolnok - MVSI  2013/11/24  19-74/5 (80%)
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  13-44/4 (100%)
          AQUA SE - HVSC  2014/02/23  8-13
          Debreceni Cívis - Kaposvári Vízila  2014/03/02  14-49/10 (90%)
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  12-78.5/10 (85%)
          MVSI - Szolnok  2014/04/18  11-139/10 (90%)
          Debreceni Cívis - Szegedi Vizipóló  2014/05/25  12-69/10 (90%)
       Vidék bajnokság - Ifjúsági csoport
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zemplén - Kalocsa  2014/03/15  17-5
          Crisul Oradea - Kalocsa  2014/03/16  32-2
          Kalocsa - Csabai Csirkef.  2014/03/16  0-24
          Csabai Csirkef. - CSM Cluj  2014/03/16  14-8
          Zemplén - Spartak-Prozivka  2014/03/16  10-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - KESI  2013/10/20  11-155/5 (100%)
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/10/22  6-114/4 (100%)
          Debreceni Cívis - Szentes  2013/11/02  8-104.5/5 (90%)
          Debreceni Cívis - UVSE  2013/11/03  6-23.5/4 (88%)
          Debreceni Cívis - Honvéd-Up. VKSE  2013/11/10  10-94/5 (80%)
          Szolnok - MVSI  2013/11/24  17-44/4 (100%)
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Kaposvári Vízila  2013/12/08  19-53.5/4 (88%)
          MVSI - KESI  2014/02/23  8-189/10 (90%)
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - UVSE  2014/03/09  7-310/10 (100%)
          MVSI - Szolnok  2014/04/18  6-249/10 (90%)
          Debreceni Cívis - Vasas  2014/05/01  14-119/10 (90%)
          Debreceni Cívis - UVSE  2014/05/22  5-810/10 (100%)
          AQUA SE - KOMÁROMI VÍZIPÓL  2014/06/07  27-610/10 (100%)
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - MVSI  2014/06/07  5-1210/10 (100%)
          AQUA SE - KVSE  2014/06/07  16-610/10 (100%)
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Crisul Oradea I.  2014/05/17  5-15
          Szentes - Eger  2014/05/17  16-11
          Crisul Oradea I. - Hódmezővásárhely  2014/05/17  11-4
       Vidék bajnokság Gyermek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger leány - Viitorul Cluj  2014/03/23  5-5
          Crisul - Csabai Csirkef.  2014/03/23  4-13
          Eger leány - Csongrád  2014/03/23  5-8
          Viitorul Cluj - Crisul  2014/03/23  3-2
          Debrecen - Szentes  2014/05/10  5-410/10 (100%)
          HVSC - Nyíregyháza  2014/05/10  25-110/10 (100%)
          Szolnok - Debrecen  2014/05/10  14-1210/10 (100%)
          Szeged - Nyíregyháza  2014/05/10  8-410/10 (100%)
          HVSC - Szeged  2014/05/10  13-110/10 (100%)
          Szeged - Szentes  2014/05/11  8-010/10 (100%)
          HVSC - Szolnok  2014/05/11  16-710/10 (100%)
          Nyíregyháza - Debrecen  2014/05/11  9-910/10 (100%)
          HVSC - Eger  2014/05/11  9-610/10 (100%)
          Debrecen - Szeged  2014/05/11  3-1210/10 (100%)
          Szentes - Szolnok  2014/05/11  6-910/10 (100%)
          Eger - Nyíregyháza  2014/05/11  16-410/10 (100%)
       Vidék bajnokság Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád I. - Szentes  2014/05/31  11-8
          Eger - Hódmezővásárhely  2014/05/31  9-11
          Hódmezővásárhely - Szolnok  2014/06/01  7-1210/10 (100%)
          Csongrád I. - Eger  2014/06/01  14-010/10 (100%)
          Szolnok - Csongrád I.  2014/06/01  7-610/10 (100%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - Schönherz - MTK 1888  2014/03/09  9-109/10 (90%)
       2013. évi Halassy Olivér Vízilabda Gyermek Kupa 2001
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Ceglédi Vasutas   2013/08/31  6-114/4 (100%)
          AQUA SE - ZF-Eger  2013/08/31  7-194/4 (100%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE V Kft - BVSC- Zugló  2013/10/05  16-75/6 (83%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - SZVSE  2013/12/08  25-43.5/10 (35%)
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ - Angyalföldi SI D  2014/03/09  32-210/10 (100%)
     Időmérő 40
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Debrecen  2014/03/29  11-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy Károl - MVLC  2014/03/29  9-5
          DEAC - Debreceni Cívis   2014/04/30  8-8
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - UVSE  2013/10/26  6-14
          KESI - Szolnok 2  2013/10/26  10-9
          Főnix Ifjúsági K - Szolnok 2  2013/10/26  13-5
          SZVTK - Csongrád Városi   2014/04/26  8-10
          SZTE EHÖK - SZUVTE BT  2014/04/26  12-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló - Szentes  2013/10/22  5-13
          ZF-Eger - Vasas  2013/10/27  11-11
          Debreceni Cívis - UVSE  2013/11/03  8-15
          Szolnok - MVSI  2013/11/24  19-4
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízila  2013/12/08  20-11
          BVSC- Zugló - Szegedi Vizipóló  2014/03/09  16-6
          ZF-Eger - RACIONET HONVÉD  2014/03/23  12-6
          ZF-Eger - KSI SE  2014/04/06  13-12
          MVSI - Szolnok  2014/04/18  8-20
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas  2013/10/27  16-8
          Debreceni Cívis - Szentes  2013/11/02  5-11
          Debreceni Cívis - Honvéd-Up. VKSE  2013/11/10  7-11
          MVSI - KESI  2014/02/23  13-11
          ZF-Eger - Kaposvári Vízila  2014/04/05  16-10
          Debreceni Cívis - FTC Vízilabda Ut  2014/04/30  6-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Vasas  2013/10/27  6-8
          AQUA SE - HVSC  2014/02/23  7-16
          ZF-Eger - KSI SE  2014/04/06  13-9
          KVSE - MVSI  2014/06/07  6-9
       Vidék bajnokság Gyermek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger - Szeged  2014/05/17  11-5
          Hódmezővásárhely - Szentes