Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tóth Bendegúz
Születési dátum: 1993-02-06
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Játékvezető 58
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  17-37.5/10 (75%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  8-168.5/10 (85%)
          KVSE - TVSE  2021/10/10  2-188.5/10 (85%)
          KVSE - UVSE II.  2021/10/31  4-249/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  11-59/10 (90%)
          AVUS - Honvéd  2021/11/28  7-179/10 (90%)
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  19-77.5/10 (75%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  15-97.5/10 (75%)
          KVSE - TVSE  2021/10/10  6-97.5/10 (75%)
          KVSE - UVSE II.  2021/10/31  26-98.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  13-48.5/10 (85%)
          AVUS - Honvéd  2021/11/28  5-219.5/10 (95%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - RETR-O-SC  2021/09/19  5-88.5/10 (85%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-68/10 (80%)
          SE SK - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/11/21  25-129/10 (90%)
          FTC-Masters - YBL WPC  2022/01/16  13-69/10 (90%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Heavy  2022/02/20  10-158/10 (80%)
          1427 JSMA - V-VVSE  2022/02/20  18-99/10 (90%)
          BVSC-Zugló Heavy - Sunday Boys  2022/02/25  20-58.5/10 (85%)
          FTC-Masters - SE SK  2022/02/27  17-99/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/19  10-87/10 (70%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2021/11/10  3-148.5/10 (85%)
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2021/11/13  7-68/10 (80%)
          Sportliget - Honvéd II.  2021/11/13  2-178.5/10 (85%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Úvse - FTC-Telekom II.  2022/01/29  4-148.5/10 (85%)
          KESI - Sportliget  2022/01/29  12-118.5/10 (85%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Oázis SC  2021/09/25  12-78/10 (80%)
          KÓPÉ ÚVSE - Váci VSE  2021/09/25  9-78/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - BVSC-Zugló  2022/03/19  6-117/10 (70%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - Váci VSE  2022/04/30  19-49/10 (90%)
          SE SK - Tigra-Zf-Eger  2022/04/30  5-68/10 (80%)
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eger_gy.IV.leany - Vágta MSC  2022/01/15  9-79/10 (90%)
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - Komárom VSE  2021/10/02  7-98/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - Komárom VSE  2021/10/02  23-59/10 (90%)
          Balaton VK - Váci VSE  2021/10/02  10-98/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - Velence Plus  2021/10/30  13-39/10 (90%)
          Váci VSE - Velence Plus  2021/10/30  10-08.5/10 (85%)
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK  2021/11/07  12-89/10 (90%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2021/11/07  6-89/10 (90%)
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Baby - TVSE  2021/11/14  
          GYŐRI VSE - Baby - Új-Hullám SE  2021/11/14  
          Soproni VSE - Új-Hullám SE  2021/11/14  
          Új-Hullám SE - AVUS  2021/11/28  9/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. KER. TVE - TVSE Kft.  2022/03/20  7-10
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club ifj  2022/04/03  9-128/10 (80%)
          III. KER. TVE - FTC-Telekom  2022/04/10  8-98/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - POLO Sport Club serd  2021/11/14  9-86.5/10 (65%)
          SZNVE SE - BVSC-Zugló  2022/01/30  3-157.5/10 (75%)
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/02/27  9-78.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  4-98/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club serd  2022/04/03  15-148/10 (80%)
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  10-178/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - POLO Sport Club gy  2021/11/14  16-107.5/10 (75%)
          SZNVE GY - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-228/10 (80%)
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/02/27  12-38/10 (80%)
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  9-158/10 (80%)
          KESI - TVSE Kft.  2022/03/20  10-48/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - POLO Sport Club gy  2022/04/03  5-118.5/10 (85%)
     Időmérő 31
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - UVSE Hunguest H.  2021/11/13  14-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  7-19
          KVSE - TVSE  2021/10/10  4-27
          KVSE - UVSE II.  2021/10/31  7-21
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  21-5
          AVUS - Honvéd  2021/11/28  7-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  13-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V-VVSE - Oázis SC  2021/09/19  14-15
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas II. - KSI SE  2022/03/19  1-14
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas II. - YBL WPC  2021/11/13  4-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS  2022/01/29  5-20
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KÓPÉ ÚVSE  2021/09/25  2-6
          Honvéd - BVSC-Zugló II.  2021/09/25  4-2
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/04/30  14-11
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2022/04/30  3-7
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - AQUA SE  2022/01/15  5-10
          Tigra-Zf-Eger - Aquaworm  2022/01/15  16-1
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Honvéd-Dorog  2021/10/02  11-10
          Balaton VK - Velence Plus  2021/10/02  23-0
          Komárom VSE - Váci VSE  2021/10/30  4-12
          Balaton VK - Komárom VSE  2021/10/30  14-4
          Honvéd-Dorog - Balaton VK  2021/10/30  11-12
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - GYŐRI VSE-Gyermek IV  2021/11/07  1-16
          TVSE - AVUS  2021/11/07  3-7
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - FTC-Telekom  2022/03/19  11-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - POLO Sport Club ifj  2021/11/14  14-8
          SZNVE IF - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-21
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/02/27  10-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  11-13
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - TVSE Kft.  2022/03/20  9-18
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  4-13
  2020/2021
     Időmérő 15
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/30  18-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/25  12-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/25  10-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-8
          SOTE VKS - YBL WPC  2021/04/25  8-12
          HETE - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/05/02  5-5
          OSC Kft. - ELTE-BEAC  2021/05/06  15-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Oxigén  2021/04/10  8-7
          Aquaworm - ASI-Kistarcsa  2021/04/10  7-19
          Oxigén - BVSC-Zugló II  2021/04/24  4-1
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - PSN Zrt. II.  2021/03/20  6-1
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/03/20  3-3
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Soproni VSE  2021/03/07  5-4
          Fehérvár VSE - DFVE leány  2021/03/07  9-7
          CVK - DFVE leány  2021/03/07  1-9
     Játékvezető 7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/05/14  12-78.5/10 (85%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - MVLC-Miskolc  2021/04/10  3-68/10 (80%)
          MVLC-Miskolc - Aquaworm  2021/04/24  6-78/10 (80%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2021/03/20  7-148/10 (80%)
          Győri VSE - PSN Zrt. II.  2021/03/20  5-68/10 (80%)
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - DFVE fiú  2021/03/07  13-48/10 (80%)
          Soproni VSE - DFVE fiú  2021/03/07  20-19/10 (90%)
19. FINA Világbajnokság: HUN-BRA 20-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: ITA-HUN 10-9 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok