Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Sipos Dávid
Születési dátum: 2000-01-08
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 65
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - PVSK- Mecsek Füszért  2022/03/19  7-8
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - HVSC  2022/02/12  9-6
          Fehérvár VS kft. - KSI SE  2022/05/28  8-22
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquatics Waterpolo - DVSE  2022/05/28  
          KVSE - Aquatics Waterpolo  2022/05/28  5-0
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Vasas SC  2022/02/13  4-18
          Győri VSE - Sportliget  2022/02/20  10-7
          AVUS - SZVPS  2022/02/27  7-12
          AVUS - CPVSE  2022/03/20  11-9
          KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/27  7-19
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  15-5
          KESI - Legrand Szentes  2022/04/27  9-17
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/30  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  12-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - ASI DSE  2021/11/14  16-11
          YBL WPC - TVSE  2022/04/24  7-12
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/30  16-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - ASI DSE  2021/11/14  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2022/03/06  8-20
          Váci VSE - Soproni VSE  2022/05/15  5-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - SE SK  2021/10/17  6-24
          Sunday Boys - 1427 JSMA  2021/11/07  6-17
          V-VVSE - YBL WPC  2021/11/14  14-17
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2021/09/25  4-21
          Mohacs IFI - Vasas SC  2022/05/07  5-347/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA - Vasas II.  2022/05/07  18-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YBL WPC  2021/09/18  20-2
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/09/18  12-8
          BVSC-Zugló - YBL WPC II.  2021/10/16  16-10
          OSC ÚJBUDA 1. - Sportliget  2022/01/29  25-2
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - KSI SE  2021/12/04  5-13
          YBL WPC - Iron waterpolo  2022/02/19  22-6
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/02/19  12-10
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II. - Oxigén 2008  2021/09/04  5-14
          Oázis SC - KESI  2021/10/02  6-5
          POLO SC Bp.II. 2008 - VUA  2021/10/28  21-1
          Honvéd - Aquaworm  2021/10/28  6-9
          FTC-Telekom II. - Oázis SC  2022/05/14  7-9
          OSC Vízilabda Kft. - KESI  2022/05/14  0-15
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - BVSC-Zugló  2021/08/07  1-17
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/08/07  16-3
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC Vízilabda Kft.  2021/09/11  17-2
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2021/12/04  18-3
          OSC Vízilabda Kft. - Oázis SC  2022/03/05  1-12
          Aquaworm - Oxigén 2009  2022/03/05  9-12
          Sportliget - KESI  2022/03/19  10-4
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE III.  2022/03/19  12-6
          Aquaworm - Oázis SC  2022/04/02  12-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/11/13  12-7
          KESI - KSI SE  2021/11/13  0-15
          KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2021/12/11  1-16
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/11  14-8
          UVSE I. - KSI SE  2022/03/26  13-12
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2022/03/26  8-9
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2022/04/09  5-12
          KSI SE - SE SK  2022/04/09  10-4
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/12  8-22
          PSN Zrt. Sportiskola - Százhalombattai VSE.  2022/03/12  19-8
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE-Gyerek III - TVSE  2021/10/30  11-9
          GYŐRI VSE-Gyerek III - AVUS  2021/10/30  7-6
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYVSE-UNI GYŐR - III. KER. TVE  2022/03/23  6-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - Fehérvár VSE  2022/01/16  27-4
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  30-5
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/04/24  6-7
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Oázis SC  2022/03/25  28-15
     Játékvezető 70
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - DVSE  2022/05/28  5-0
          Fehérvár VSE - KVSE  2022/05/28  8-87/10 (70%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2022/03/06  6-178.5/10 (85%)
          YBL WPC - TVSE  2022/04/24  4-78.5/10 (85%)
          Váci VSE - Soproni VSE  2022/05/15  8-67.5/10 (75%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBs - CVK  2021/10/10  6-106/10 (60%)
          KESI - Vasas SC  2022/02/13  9-218.5/10 (85%)
          Győri VSE - Sportliget  2022/02/20  11-138.5/10 (85%)
          AVUS - SZVPS  2022/02/27  10-207/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2022/03/06  7-149/10 (90%)
          AVUS - CPVSE  2022/03/20  11-128/10 (80%)
          KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/27  9-168.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  6-97/10 (70%)
          KESI - Legrand Szentes  2022/04/27  11-128/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  11-97/10 (70%)
          Váci VSE - Soproni VSE  2022/05/15  3-168/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBgy - CVK  2021/10/10  14-77.5/10 (75%)
          KESI - Vasas SC  2022/02/13  8-118.5/10 (85%)
          Győri VSE - Sportliget  2022/02/20  20-68/10 (80%)
          AVUS - SZVPS  2022/02/27  4-188.5/10 (85%)
          AVUS - CPVSE  2022/03/20  12-68.5/10 (85%)
          KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/27  9-148.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  13-117/10 (70%)
          YBL WPC - TVSE  2022/04/24  14-208.5/10 (85%)
          KESI - LEGRAND SZENTES  2022/04/27  12-88.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  16-98/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló Heavy  2022/05/01  18-148/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Honvéd  2021/09/25  10-117/10 (70%)
          BVSC-Zugló - Vasas II.  2021/12/18  9-47/10 (70%)
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2022/05/07  10-138/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Sport Kft. - Honvéd I.  2021/10/16  9-139/10 (90%)
          Honvéd I. - POLO SC Bp.Serd 2005  2021/12/16  26-49/10 (90%)
          Oázis SC - Vasas SC  2022/01/29  7-117/10 (70%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/01/29  14-68.5/10 (85%)
          YBL WPC II. - Honvéd I.  2022/01/29  11-138.5/10 (85%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO SC Bp.I. 2007  2022/02/19  25-18/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - BVSC-Zugló II.  2021/09/04  22-77/10 (70%)
          BFSE - Honvéd  2021/09/04  18-48/10 (80%)
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2021/10/02  9-147/10 (70%)
          YBL WP C II. - BFSE  2022/05/14  4-128/10 (80%)
          Tigra-Zf-Eger - Sportliget  2022/05/14  11-108.5/10 (85%)
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/08/07  27-39/10 (90%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - YBL WPC  2021/09/11  6-108/10 (80%)
          FTC-Telekom - KESI  2021/12/04  15-08.5/10 (85%)
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/12/04  8-148.5/10 (85%)
          Százhalombattai VSE - VUA  2022/03/05  15-08.5/10 (85%)
          UVSE II. - YBL WPC  2022/03/19  15-88.5/10 (85%)
          Oxigén 2009 - VUA  2022/04/02  17-27/10 (70%)
          Százhalombattai VSE - BVSC-Zugló II.  2022/04/02  15-77/10 (70%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE SK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/11/13  2-88.5/10 (85%)
          UVSE I. - POLO SC Bp.IV. 2010  2021/11/13  15-09/10 (90%)
          UVSE I. - SE SK  2021/12/11  7-88.5/10 (85%)
          SE SK - BVSC-Zugló  2022/03/26  12-77.5/10 (75%)
          Tigra-Zf-Eger - Váci VSE  2022/03/26  20-58/10 (80%)
          Tigra-Zf-Eger - UVSE I.  2022/04/09  5-74.5/10 (45%)
          Váci VSE - FTC-Telekom  2022/04/09  5-207.5/10 (75%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KÓPÉ ÚVSE  2021/10/24  9/10 (90%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom  2021/10/24  9/10 (90%)
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Dorog - Százhalombattai VSE.  2022/03/12  20-128/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - Balaton VK  2022/03/12  
          Balaton VK - Váci VSE  2022/03/12  20-78/10 (80%)
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - AVUS  2021/10/30  3-139/10 (90%)
          Soproni VSE - TVSE  2021/10/30  4-139/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/04/24  11-145.5/10 (55%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - Fehérvár VSE  2022/01/16  25-58/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  29-49/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - Fehérvár VSE  2022/01/16  22-58/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  13-79/10 (90%)
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/04/24  9-76/10 (60%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Oázis SC  2022/03/25  31-78/10 (80%)
  2020/2021
     Játékvezető 4
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2021/03/21  3-178/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Iron WP  2021/03/20  25-48/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Oxigén  2021/04/10  8-77.5/10 (75%)
          Aquaworm - ASI-Kistarcsa  2021/04/10  7-198/10 (80%)
     Időmérő 23
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2021/05/02  4-12
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2021/05/09  8-7
          Százhalombatta VSE. - Aquaworm Göd  2021/05/19  11-15
          CVK - ASI DSE  2021/05/23  5-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2021/05/02  17-10
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2021/05/09  11-12
          Százhalombatta - Aquaworm Göd  2021/05/19  10-17
          CVK - ASI DSE  2021/05/23  6-24
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HETE - Oázis SC 2  2021/04/11  9-21
          Sunday Boys - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/05/18  5-19
          Sunday Boys - Oázis SC 2  2021/05/25  8-17
          OSC Kft. - MAFC A-TEAM  2021/06/06  17-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/21  6-16
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Új-Hullám SE  2021/03/20  13-7
          Aquaworm - ASI-VASAS II:  2021/03/20  6-5
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - MVLC-Miskolc  2021/04/10  3-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE Hunguest H.  2021/04/24  10-10
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2021/05/08  4-9
          Ceglédi VSE - Honvéd I.  2021/05/08  16-1
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2021/05/22  6-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - Tatabánya  2021/05/15  9-10
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/05/16  12-6
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok