Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Csák Marcell
Születési dátum: 1987-01-29
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Időmérő 65
       E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID VasasPlaket - PannErgy-MVLC  2022/10/19  14-8
          Zue.hu Szegedi VE - KSI  2022/11/05  10-10
          PannErgy-MVLC - Zue.hu Szegedi VE  2023/01/18  9-9
          Kaposvári VK - PannErgy-MVLC  2023/02/04  14-8
          PVSK- Mecsek Füszért - METALCOM SZENTES  2023/02/11  9-9
          Szolnoki Dózsa - Zue.hu Szegedi VE  2023/04/12  7-3
          BVSC-Zugló - Zue.hu Szegedi VE  2023/04/15  12-6
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Neptun VSC - DVSE-Master Good  2022/10/22  5-23
          ASI DSE - VIWA OSC  2022/11/05  13-11
          Oázis SC - DVSE-Master Good  2022/11/19  8-22
          ASI DSE - DVSE-Master Good  2022/12/17  7-8
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          PVSK- Mecsek Füszért - SZVE  2022/11/11  6-9
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE  2023/02/19  11-8
          GYVSE UNI-GYŐR - Oázis SC  2023/05/21  10-15
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE II. - DFVE  2022/11/06  20-2
          III. Ker. Tve - Százhalombattai VSE.  2022/11/13  16-8
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - SZVPS  2022/09/03  14-3
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Blamax Kaposvári VK  2023/04/23  9-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MAFC BME INFINITYN - III. Ker. Tve  2022/11/27  12-12
          Sportliget S.E. - Oázis SC 2.  2023/03/12  15-6
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2023/03/19  9-16
       2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2023/01/15  8-20
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2022/09/10  14-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/09/10  6-18
          Sportliget SE - Genesys OSC Újbuda11  2023/04/22  8-9
          BVSC-Zugló - KSI SE  2023/06/03  10-7
          Genesys OSC Újbuda - Sportliget SE  2023/06/03  20-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Genesys OSC Újbuda - FTC-Telekom  2022/12/10  18-8
          Genesys OSC Újbuda - FTC-Telekom  2023/02/11  8-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Genesys OSC Újbuda - UVSE  2022/11/19  7-9
          YBL I. - BVSC-Zugló  2023/02/04  12-2
       Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/09/03  5-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE I. - Genesys OSC Újbuda11  2023/03/11  10-7
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/08/27  6-12
          PannErgy-Miskolc - BVSC-Zugló  2022/08/27  5-19
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE I. - KSI SE  2022/09/24  14-11
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2022/09/24  3-1
          KÓPÉ ÚVSE - Vágta MSC  2022/10/08  9-12
          KIS-PINGVIN SE - BFSE  2022/10/08  9-3
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2022/10/22  17-4
          Szolnoki Dózsa - Oázis SC  2022/10/22  13-5
          YBL II. - Vágta MSC  2022/12/17  11-10
          BFSE - Honvéd II  2022/12/17  16-6
          Pécsi Sportiskola - Honvéd I  2023/01/21  9-5
          YBL II. - BVSC-Zugló II  2023/03/04  5-13
          Vágta MSC - KÓPÉ ÚVSE  2023/03/04  4-11
          MGM - Százhalombattai VSE.  2023/03/18  8-2
          III. Ker. Tve - Oázis SC  2023/03/18  3-7
          Polo Academy Sport C - Aquaworm  2023/05/13  12-19
          Polo Academy Sport C - Százhalombattai VSE.  2023/05/13  8-17
          Százhalombattai VSE. - KIS-PINGVIN SE  2023/05/13  11-7
          FTC-Telekom - UVSE I.  2023/05/20  2-17
          BVSC-Zugló - YBL I.  2023/05/20  8-3
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE II. - UVSE II.  2022/10/15  13-10
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Oázis Kft  2023/02/18  17-9
          Oázis Kft - PÁPAI SE  2023/02/18  6-21
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Pécsi Sportiskola - Kaposvári VK  2023/03/25  12-10
          Pécsi Sportiskola - Fehérvár VSE  2023/03/25  7-3
          Kaposvári VK - TVSE  2023/03/25  8-5
          Pécsi Sportiskola - AVUS  2023/04/23  6-12
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Soproni VSE  2022/10/02  15-0
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - III.Ker.Tve  2022/10/22  14-7
       Osztályozó
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tb. Womens Water Pol - POLO Sport Club up  2023/05/20  11-3
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TB.Womens Water Polo - Fehérvár VSE  2022/09/18  20-1
          GYVSE UNI-GYŐR - FTC-Telekom  2022/12/11  1-7
     Játékvezető 78
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VS Kft. - TVSE  2023/01/28  9-15
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2023/04/01  9-9
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE II. - DFVE  2022/11/06  28-5
          III. Ker. Tve - Százhalombattai VSE.  2022/11/13  14-16
          AVUS - Kaposvári VK  2023/04/23  15-5
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE  2023/02/19  14-15
          AVUS - Kaposvári VK  2023/04/23  9-8
          GYVSE UNI-GYŐR - Oázis SC  2023/05/21  9-11
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE II. - DFVE  2022/11/06  14-8
          III. Ker. Tve - Százhalombattai VSE:  2022/11/13  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE  2023/02/19  8-20
          BVSC-Zugló - Pécsi Sportiskola  2023/04/22  8-13
          GYVSE UNI-GYŐR - Oázis SC  2023/05/21  10-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          RETR-O-SC - FTC-Masters  2022/10/09  4-14
          Sportliget S.E. - BVSC-Zugló  2022/10/09  13-8
          RETR-O-SC - ASI DSE  2022/11/27  5-0
          Sportliget S.E. - WPBSE  2022/11/27  22-3
          MAFC BME INFINITYN - ASI DSE  2023/03/05  12-15
          RETR-O-SC - Ozorai-Faterpolo VSE  2023/03/12  20-5
          BVSC-Zugló - HETE  2023/03/12  19-8
          Oázis SC 2. - SE SK  2023/03/19  6-19
          MAFC BME INFINITYN - WPBSE  2023/03/19  16-14
       2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL JUNIOR - MAFC-INFINITYN  2023/01/15  7-13
          ASI DSE - ELTE-BEAC  2023/01/15  15-10
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Genesys OSC Újbuda - Vasas SC  2022/09/10  15-1
          Honvéd - Genesys OSC Újbuda11  2022/09/10  10-8
          Honvéd - FTC-Telekom  2023/04/22  1-6
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2023/04/22  6-17
          Genesys OSC Újbuda - Oázis SC  2023/04/22  24-4
          Vasas SC - FTC-Telekom  2023/06/03  12-2
          Honvéd - Oázis SC  2023/06/03  7-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Honvéd I.  2022/12/10  13-1
          YBL I. - BVSC-Zugló  2022/12/10  8-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2023/02/11  8-10
          YBL I. - Honvéd II.  2023/02/11  9-13
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL II. - BVSC-Zugló  2022/11/19  4-10
          Vasas SC - FTC-Telekom I.  2023/02/04  8-7
          UVSE - FTC-Telekom II.  2023/02/04  18-7
       Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom leány - UVSE  2022/09/03  1-18
          UVSE - KSI SE  2022/09/03  14-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - ASI-VASAS  2023/03/11  11-6
          KSI SE - BVSC-Zugló  2023/03/11  8-13
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Genesys OSC Újbuda  2022/08/27  11-11
          III.Ker.Tve - FTC-Telekom  2022/08/27  0-37
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL I. - Genesys OSC Újbuda  2022/09/24  3-11
          Pécsi Sportiskola - PannErgy-Miskolc  2022/09/24  15-6
          MGM - Pilisvörösvár  2022/10/08  17-2
          BVSC-Zugló II - VUA  2022/10/08  3-4
          Honvéd I - FTC-Telekom  2022/10/22  4-13
          ASI-VASAS - KSI SE II.  2022/10/22  21-10
          BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE  2022/12/17  8-13
          Pilisvörösvár - VUA  2022/12/17  5-8
          YBL I. - FTC-Telekom  2023/01/21  8-14
          Genesys OSC Újbuda - BVSC-Zugló  2023/01/21  10-8
          VUA - BFSE  2023/03/04  1-10
          Pilisvörösvár - Honvéd II  2023/03/04  4-8
          Aquaworm - KIS-PINGVIN SE  2023/03/18  12-9
          Genesys OSC Újbuda 2 - Polo Academy Sport C  2023/03/18  18-7
          Genesys OSC Újbuda 2 - III. Ker. Tve  2023/05/13  11-5
          MGM - Oázis SC  2023/05/13  7-5
          Honvéd I - Genesys OSC Újbuda  2023/05/20  7-14
          KSI SE - Pécsi Sportiskola  2023/05/20  14-5
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KÓPÉ ÚVSE - ASI-VASAS  2022/10/15  6-4
          Oázis SC - Új-Hullám SE II.  2022/10/15  18-3
          KSI SE - BVSC-Zugló  2023/04/15  8-4
          FTC-Telekom - UVSE I  2023/04/15  3-13
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYVSE UNI - GYŐR - PÁPAI SE  2023/02/18  7-8
          GYVSE UNI - GYŐR - Pécsi Sportiskola  2023/02/18  11-15
          Pécsi Sportiskola - TVSE  2023/02/18  14-11
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - AVUS  2023/03/25  1-12
          AVUS - GYVSE UNI - GYŐR  2023/03/25  6-6
          Fehérvár VSE - GYVSE UNI - GYŐR  2023/03/25  8-4
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYVSE UNI - GYŐR - AVUS  2022/10/02  0-15
          Soproni VSE - GYVSE UNI - GYŐR  2022/10/02  4-16
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tb.Womens Water Polo - Fehérvár VSE  2022/09/18  26-4
          GYVSE UNI-GYŐR - FTC-Telekom  2022/12/11  5-10
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TB.Womens Water Polo - Fehérvár VSE  2022/09/18  15-4
          GYVSE UNI-GYŐR - FTC-Telekom  2022/12/11  11-25
  2021/2022
     Időmérő 36
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - SZEGEDI VE  2021/10/24  6-9
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2021/11/03  12-7
          SZEGEDI VE - AHID-VasasPlaket  2022/03/05  9-10
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Neptun VSC - HVSC  2021/11/06  9-9
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZUVTE BT - CPVSE  2022/03/19  9-15
          SZUVTE BT - MAFC-INFINITYN  2022/03/19  16-13
          Győri VSE - Uni Győr - MAFC-INFINITYN  2022/03/19  7-19
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  8-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          1427 JSMA - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/10/03  13-4
          Jog-Ászok VSK - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/03  9-10
          Oázis SC - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/05/04  11-13
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2.  2022/05/07  17-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Sportliget - Kópé Úvse  2021/10/02  21-1
          Ceglédi VSE - YBL WPC I.  2022/04/09  8-12
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2022/05/14  8-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ceglédi VSE - TVSE  2021/10/09  5-16
          Aquaworm - UVSE III.  2021/12/04  4-13
          KESI - FTC-Telekom leány  2022/02/05  0-12
          YBL WPC - UVSE III.  2022/02/05  7-12
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK lány  2021/11/20  24-9
          SZVK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/11/20  2-26
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE/B - GYŐRI VSE-Gyermek I  2021/11/13  2-19
          Soproni VSE/B - Soproni VSE  2021/11/13  0-40
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2021/08/13  16-1
          Fehérvár VSE - KVSE  2021/08/13  7-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2021/08/13  14-5
          Blamax-Kaposvári VK - TVSE  2021/08/14  19-5
          TVSE - Fehérvár VSE  2021/08/14  16-7
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2021/08/14  9-5
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Sportliget - Soproni VSE  2022/02/26  0-15
          KVSE - Sportliget  2022/02/26  15-1
          KVSE - Fehérvár VSE  2022/02/26  10-9
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/10/22  13-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  5-0
          POLO Sport Club ifj - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  13-11
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club serd - Győri VSE  2021/09/19  13-7
     Játékvezető 68
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - KSI SE  2021/11/06  10-20
          VIWA-második.ker - HVSC  2021/12/04  13-12
          Fehérvár VS kft. - TVSE  2022/02/12  16-11
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2022/05/26  12-13
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - Uni Győr - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/19  5-15
          CPVSE - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/19  9-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          CVK - Százhalombattai VSE.  2021/12/05  5-29
          Százhalombattai VSE. - Aquaworm Waterpolo  2022/02/13  14-18
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  13-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          CVK - Százhalombattai VSE  2021/12/05  7-15
          Százhalombattai VSE - Aquaworm Waterpolo  2022/02/13  7-17
          TVSE - Oázis SC  2022/06/05  
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2022/05/01  19-3
          Jog-Ászok VSK - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/05/25  4-16
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Mohacs IFI  2022/05/07  23-3
          KSI SE - Honvéd  2022/05/07  21-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2022/05/25  18-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom II.  2021/10/02  3-14
          UVSE - BVSC-Zugló  2022/04/09  13-4
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2022/04/09  10-7
          ASI-VASAS - KSI SE  2022/04/09  9-18
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2022/05/14  12-8
          FTC-Telekom - YBL WPC I.  2022/05/14  8-2
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - ASI DSE  2021/10/09  18-4
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE I.  2021/10/09  5-8
          OSC ÚJBUDA 2. - Oxigén 2009  2021/12/04  14-4
          FTC-Telekom leány - Százhalombattai VSE  2021/12/04  15-5
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 2.  2022/02/05  6-16
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - KSI SE  2022/04/23  5-11
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény 
          SE SK - BVSC-Zugló  2021/11/28  
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/11/28  
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2022/02/06  
          SE SK - UVSE  2022/02/06  
          OSC ÚJBUDA - UVSE II.  2022/02/06  
          BFSE - Oázis SC  2022/03/13  
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2022/03/13  
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2022/06/12  
          Ceglédi VSE - SE SK  2022/06/12  
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZVK - Balaton VK  2021/11/20  4-27
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2021/11/20  17-10
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK lány  2021/11/20  16-4
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Soproni VSE  2021/11/13  19-5
          Új-Hullám SE - TVSE  2021/11/13  1-36
          Új-Hullám SE - GYŐRI VSE-Gyermek I  2021/11/13  3-30
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2021/08/13  9-5
          DFVE - TVSE  2021/08/13  0-15
          GYŐRI VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/13  1-14
          TVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/13  7-15
          Blamax-Kaposvári VK - Balaton VK  2021/08/13  6-6
          KVSE - Soproni VSE  2021/08/13  2-12
          KVSE - GYŐRI VSE  2021/08/14  4-15
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/08/14  4-13
          GYŐRI VSE - DFVE  2021/08/14  16-1
          DFVE - KVSE  2021/08/14  7-11
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/14  6-11
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/14  3-16
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Fehérvár VSE  2022/02/26  11-9
          TVSE - Soproni VSE  2022/02/26  10-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club ifj - Győri VSE  2021/09/19  12-7
          Tigra-ZF-Eger - Győri VSE  2022/03/06  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  10-7
          Tigra-ZF-Eger - Győri VSE  2022/03/06  10-7
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  10-13
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2021/09/19  8-16
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  5-0
          Tigra-ZF-Eger - Győri VSE  2022/03/06  14-11
          POLO Sport Club gy - Tigra-ZF-Eger  2022/03/20  14-15
  2020/2021
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - DVSE  2020/09/02  12-9
     Segédtitkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/10/31  11-12
     Időmérő 57
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - BVSC Zugló  2020/09/20  13-9
          Kaposvári VK - SZVE  2021/02/27  14-12
          PannErgy-Miskolc - Kaposvári VK  2021/04/10  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - Neptun VSC  2021/05/08  13-3
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2020/10/17  15-8
          Csongrád - SZVTK  2020/10/17  14-9
          SZVTK - Békéscsaba  2020/10/17  12-12
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar - Happy Hippos  2020/07/22  8-11
          FTC-Telekom - AVUS  2020/07/29  22-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - AQUA SE  2020/10/18  15-12
          POLO Sport Club OBi - Győri VSE  2020/11/15  1-15
          BFSE - HVSC  2021/01/17  19-6
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  17-16
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2021/03/28  10-8
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/04/25  11-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2020/11/08  10-14
          Aquaworm Göd - CVK  2021/02/28  19-4
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/03/21  13-11
          KPSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/04/11  18-9
          Víziló - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/05/09  0-5
          SOTE VKS - Octopus SE  2021/05/30  10-11
          KPSE - MAFC-BME-INFINITYN  2021/06/02  10-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/10  5-8
          Vasas SC - FTC-Telekom  2020/10/10  13-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          VUA - POLO SC Bp2008  2021/03/27  4-12
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/04/24  4-13
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PSN Zrt. Sportiskola - MTE 1888 IFI  2021/04/17  21-8
          Honvéd-Dorog - Velence Plus  2021/04/17  6-1
          Velence Plus - PSN Zrt. Sportiskola  2021/04/17  1-18
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - Balaton VK 2.  2020/10/03  13-1
          MTE 1888 Serdulo - Balaton VK 2.  2020/10/03  16-10
          MTE 1888 Serdulo - Velence PLUS  2021/02/20  11-6
          Velence PLUS - Soproni VSE  2021/02/20  8-17
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - Balaton VK 2.  2021/02/06  14-8
          AVE VE - Balaton VK 2.  2021/02/06  4-19
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/02/13  14-14
          Szekszárd 3 - VTUVE  2021/03/06  13-8
          VTUVE - Velence PLUS  2021/03/06  7-9
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  10-4
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/15  13-9
       Dunántúli Gyermek II. bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MTE 1888 Gyermek 3 - BUSC  2020/10/31  4-26
          MTE 1888 Gyermek 3 - Győri VSE  2020/10/31  6-16
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PÁPAI SE - AVUS  2020/11/07  2-16
          PÁPAI SE - Győri VSE  2020/11/07  5-9
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - KVSE  2021/05/15  12-4
          AVUS - Győri VSE  2021/05/15  10-4
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE Vízilabda Kft - BVSC Zugló  2021/02/20  5-13
          TVSE Vízilabda Kft - HUNGERIT SZENTES  2021/03/20  5-6
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          HUNGERIT SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/21  11-23
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO SC serd Kupa  2020/08/15  8-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club serd - Győri VSE  2020/11/15  8-5
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  26-9
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - DFVE  2020/09/19  8-5
          Oázis SC - Oxigén-ASI  2020/09/19  11-17
     Játékvezető 102
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          FVSE - Neptun VSC  2020/10/10  16-11
          AVUS - FVSE  2020/11/07  16-7
          Oázis SC - HVSC  2020/11/14  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2020/12/05  8-12
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2021/02/27  13-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Invictus SC - Csongrád  2020/10/17  16-13
          HVSC - Invictus SC  2020/10/17  8-13
          HVSC - SZUVTE BT  2020/10/17  10-12
          Erzsébeti SMTK - Győri VSE  2021/05/16  12-4
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2020/11/08  10-23
          KVSE - UVSE Hunguest H. II  2020/11/22  10-24
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar - Soproni VSE  2020/07/22  17-6
          FTC-Telekom - AVUS  2020/07/29  7-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - AQUA SE  2020/10/18  22-8
          POLO Sport Club OBs - Győri VSE  2020/11/15  5-17
          KVSE - UVSE Hunguest H. II.  2020/11/22  6-16
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  11-12
          BFSE - HVSC  2021/01/17  14-9
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/01/24  9-22
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  12-9
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2021/02/21  5-12
          Sportliget - Balaton VK  2021/02/28  7-21
          Százhalombatta VSE. - Sportliget  2021/03/07  15-11
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2021/03/28  3-9
          Százhalombatta VSE. - Soproni VSE  2021/04/11  13-9
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  2-21
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/25  14-9
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/05/02  11-15
          CVK - Aquaworm Göd  2021/05/09  5-17
          Soproni VSE - CVK  2021/05/16  10-1
          Soproni VSE - Százhalombatta VSE.  2021/05/30  10-9
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar - Soproni VSE  2020/07/22  17-2
          FTC-Telekom - AVUS  2020/07/29  18-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - AQUA SE  2020/10/18  18-8
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2020/11/08  21-14
          POLO Sport Club OBgy - Győri VSE  2020/11/15  11-13
          KVSE - UVSE Hunguest H. II  2020/11/22  11-9
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  28-5
          BFSE - HVSC  2021/01/17  7-11
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/01/24  11-26
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  14-11
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2021/02/21  11-14
          Aquaworm Göd - CVK  2021/02/28  26-4
          Sportliget - Balaton VK  2021/02/28  12-18
          Százhalombatta - Sportliget  2021/03/07  18-6
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2021/03/28  5-10
          Százhalombatta - Soproni VSE  2021/04/11  10-17
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  5-23
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/25  12-8
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/05/02  9-20
          CVK - Aquaworm Göd  2021/05/09  9-22
          Soproni VSE - CVK  2021/05/16  24-4
          Soproni VSE - Százhalombatta  2021/05/30  14-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA  2020/11/21  6-18
          MAFC-BME-INFINITYN - 1427 JSMA  2020/11/29  6-9
          MAFC A-TEAM - Víziló  2020/11/29  12-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/10/10  7-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BFSE - KÓPÉ ÚVSE II.  2021/03/27  11-8
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/24  0-15
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - AVUS  2020/12/06  
          Balaton VK - Győri VSE  2020/12/06  
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Honvéd-Dorog  2021/04/17  12-0
          Szekszárd 1 - Balaton VK  2021/04/17  3-28
          Szekszárd 1 - MTE 1888 IFI  2021/04/17  4-23
          Balaton VK - DFVE  2021/04/17  9-4
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MTE 1888 Serdulo - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/03  5-29
          PSN Zrt. Sportiskola - Szekszárd 2  2020/10/03  41-2
          Szekszárd 2 - Balaton VK  2020/10/03  0-47
          Balaton VK - MTE 1888 Serdulo  2021/01/16  21-1
          Balaton VK 2. - Szekszárd 2  2021/01/16  10-7
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/02/20  15-4
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2021/02/20  9-16
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVE VE - Fehérvár VSE  2021/02/06  6-28
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/02/06  12-14
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/02/13  13-15
          KVSE - Fehérvár VSE  2021/02/13  23-9
          AVE VE - Velence PLUS  2021/03/06  6-10
          Szekszárd 3 - AVE VE  2021/03/06  10-17
          KVSE - Soproni VSE  2021/05/15  7-10
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/05/15  9-6
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  16-2
       Dunántúli Gyermek II. bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - Oázis Kft  2020/10/31  12-11
          Oázis Kft - BUSC  2020/10/31  15-15
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/11/07  5-18
          Soproni VSE - AVUS  2020/11/07  3-13
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO SC ifj Kupa  2020/08/15  2-11
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  14-11
          POLO Sport Club ifj - Győri VSE  2020/11/15  14-3
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  17-7
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  37-4
          SZNVESE - YORDO SZENTES  2020/10/11  9-18
          FVSE - Alföld  2020/12/13  9-22
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/15  8-15
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  35-4
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2020/10/11  15-26
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2020/11/15  16-1
          FVSE - Alföld  2020/12/13  7-23
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI-Százhalombatta - Oázis SC  2020/09/19  19-2
          KSI-Százhalombatta - Oxigén-ASI  2020/09/19  24-7
  2019/2020
     Segédtitkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - VasasPlaket  2019/09/18  11-10
     Játékvezető 56
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/11/16  17-13
          Honvéd - Dunakanyar Waterpolo  2019/12/07  12-13
          Dunakanyar Waterpolo - FTC Telekom  2020/03/07  12-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/10/26  18-7
          Fehérvár VSE - PVSK-PSN Zrt.  2019/10/26  4-21
          Soproni VSE - PVSK-PSN Zrt.  2019/10/26  10-22
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  15-7
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  6-14
          AVUS - Honvéd  2020/02/02  1-12
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/09  9-11
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  6-17
          KESI - TVSE  2020/03/01  7-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  15-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - Győri VSE  2019/09/29  18-12
          KESI - TVSE  2020/03/01  11-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  15-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - Győri VSE  2019/09/29  17-10
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  16-8
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  12-11
          AVUS - Honvéd  2020/02/02  18-11
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/09  14-16
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  16-5
          KESI - TVSE  2020/03/01  15-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC I. - UVSE II.  2019/11/30  18-1
          Honvéd-Érd - FTC-Telekom II.  2019/11/30  4-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - KSI SE II.  2019/09/28  10-9
          Printker Szegedi VPS - FTC-Telekom  2019/09/28  12-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló lány - FTC-Telekom II.  2019/10/05  16-4
          YBL WPC - III. kerületi TVE  2019/10/05  16-7
          BVSC-Zugló lány - YBL WPC  2019/12/07  10-4
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - AVUS  2020/01/19  8-15
          AVUS - Oázis SC  2020/01/19  16-12
          HVSC - TVSE  2020/01/19  8-7
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - SZVK  2020/02/01  25-8
          PÁPAI SE - ASV Wien  2020/02/01  2-17
          SZVK - Honvéd-Dorog  2020/02/01  5-22
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - AVUS 2.  2019/09/21  7-16
          AVE VE - SZVK  2019/09/21  1-15
          AVUS 2. - SZVK  2019/09/21  34-1
          AVE VE - Balaton VK  2019/09/21  0-36
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/11/09  5-7
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/11/09  2-17
          Mohács 3 - BUSC  2019/11/09  1-21
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Győri VSE  2019/09/22  24-1
          AVUS - PÁPAI SE  2019/09/22  24-0
          Győri VSE - PÁPAI SE  2019/09/22  10-5
          Váci VSE - AVUS  2019/12/08  5-13
          Váci VSE - Győri VSE  2019/12/08  14-6
          Soproni VSE - PÁPAI SE  2019/12/08  5-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  8-7
          ZF-Eger - Győri VSE  2019/12/14  12-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  8-22
          POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  3-25
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  11-26
          POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  11-18
          ZF-Eger - Győri VSE  2019/12/14  13-10
     Időmérő 45
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2019/10/05  11-13
          ZF-Eger - Honvéd  2019/10/19  15-8
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/11/27  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI - FTC Telekom  2020/02/08  14-4
          Vasas SC - KSI  2020/02/12  3-11
          Oázis SC - CVSE  2020/03/07  8-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - PTE-PEAC  2019/10/26  6-10
          Balaton VK - Győri VSE  2019/10/26  9-11
          PTE-PEAC - Fehérvár VSE  2019/10/26  14-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  10-19
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  18-19
          AVUS - honvéd  2020/02/02  18-19
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/09  11-20
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  15-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  9-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI-Vasas I. - SZVPS  2019/11/30  12-13
          Budafóka - POLO SC BP2006 A  2019/11/30  1-28
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI-Kistarcsa - ZF-Eger  2019/09/28  7-20
          POLO SC BP2007 - KESI  2019/09/28  5-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE II. - Oxigén 2008  2019/10/05  8-12
          Százhalombattai VSE. - FTC-Telekom Leány  2019/10/05  4-16
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/01/13  17-6
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2020/01/19  16-7
          Oázis SC - Szolnoki Dózsa  2020/01/19  5-13
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - PÁPAI SE  2020/02/01  18-4
          Honvéd-Dorog - PSN Zrt. Sportiskola  2020/02/01  6-16
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2020/02/01  21-5
          ASV Wien - Balaton VK  2020/02/01  4-13
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Mohács 3 - KVSE  2019/11/09  1-25
          KVSE - Balaton VK  2019/11/09  6-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Új-Hullám S.E. - Váci VSE  2019/09/22  3-23
          Soproni VSE - Új-Hullám S.E.  2019/09/22  24-1
          Soproni VSE - Váci VSE  2019/09/22  8-5
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/12/08  4-11
          Új-Hullám S.E. - PÁPAI SE  2019/12/08  0-1
          Új-Hullám S.E. - AVUS  2019/12/08  1-20
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          III. Kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2019/09/28  11-12
          FTC Telekom - III. Kerületi TVE  2019/10/09  14-5
          III. Kerületi TVE - SZEGED SZTE  2019/10/12  12-8
          BHSE - III. Kerületi TVE  2019/11/09  13-23
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2020/02/14  15-8
          BHSE - SZEGED SZTE  2020/03/11  9-19
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Margitsziget - Budapesti Honvéd Spo  2019/10/22  17-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  8-25
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - Győri VSE  2019/12/14  15-10
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          VasasPlaket - AVUS  2020/02/22  8-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          III. Kerületi TVE - Hungerit Szentes  2019/11/13  11-7
  2018/2019
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/03/06  12-5
     Időmérő 70
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - VasasPlaket  2019/02/02  11-10
          Kaposvári VK - Tatabánya  2019/02/23  8-9
          FTC-Telekom - DVSE  2019/03/02  22-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/18  8-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MAFC 113 - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/15  5-25
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2019/01/26  11-10
          FTC Telekom - EKE SC  2019/02/09  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/02/16  6-10
          FTC Telekom - YBL WPC  2019/03/02  7-13
          Neptun VSC - ASI DSE  2019/03/09  11-14
          ASI DSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/05/04  8-10
          FTC Telekom - Kaposvári VK  2019/05/10  12-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/11  18-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  6-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  9-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  14-5
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  11-6
          Soproni VSE - KVSE  2018/11/25  5-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  17-3
          Invictus SC - Aquaworm Serdülő  2019/05/12  10-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HUVK SE II - Soproni VSE  2018/11/18  15-7
          Vízilovak - TVSE  2018/11/18  3-10
          Soproni VSE - KVSE  2018/11/25  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2018/12/02  16-9
          Soproni VSE - AQUA SE  2019/05/05  21-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - Octopus SE  2019/05/12  10-17
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KESI - HUVK SE  2019/02/09  15-1
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - Aquaworm Göd 2005  2018/12/15  19-1
          UVSE II. - ASI-Vasas II.  2019/02/16  7-2
          KPSE - Oxigén  2019/02/16  6-18
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/03/09  8-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - Százhalombatta  2018/11/24  15-15
          POLO SC BVLSZ2006 - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/24  7-11
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/11/17  13-19
          Velence Plus I. - BUSC  2018/11/17  5-4
          Balaton VK - VÁCI VSE  2018/11/17  3-3
          BUSC - DFVE-TOPO  2018/11/17  6-22
          VÁCI VSE - Velence Plus I.  2018/11/17  23-5
          SZVK - BUSC  2019/05/25  3-5
          Velence Plus I. - SZVK  2019/05/25  12-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Mohács 3 - Kaposvár-Balaton VK  2018/12/15  4-16
          BFSE - SZVK  2018/12/15  15-0
          Mohács 3 - BFSE  2018/12/15  9-12
          III. Kerületi TVE - CVK  2019/04/27  5-13
          SZVK - III. Kerületi TVE  2019/04/27  1-16
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/03/03  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/03/03  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/03/03  
          Sportliget - Kaposvári VK  2019/04/28  
          Soproni VSE - Sportliget  2019/04/28  
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/04/28  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BHSE - ZF-Eger  2018/11/28  6-19
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE  2018/12/18  19-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/08  9-12
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/02/16  8-8
          UVSE Hunguest Hotels - RB - Tatabánya  2019/02/27  19-3
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/09  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          SZNVEIF - YORDO SZENTES  2019/02/10  4-20
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/06/01  4-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2019/05/26  11-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - FTC-Telekom  2019/05/05  1-6
     Játékvezető 94
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - AQUA SE  2019/05/05  5-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - VVSE  2019/02/24  23-6
          Sportliget S.E. - KVSE  2019/02/24  20-3
          Invictus SC - Aquaworm Gyerek  2019/05/12  8-9
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/09  18-3
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BHSE - II. kerületi Sport  2019/02/16  17-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE I.  2019/03/09  9-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - AVUS  2018/11/24  8-9
          ASI-Vasas - KSI SE II.  2018/11/24  12-2
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kanizsa VSE - CVK  2018/12/01  12-5
          SZVK - Velencei UVE  2018/12/01  11-10
          PÁPAI SE - DFVE-TOPO  2018/12/01  5-12
          Balaton VK - SZVK  2018/12/01  24-2
          DFVE-TOPO - Kanizsa VSE  2018/12/01  8-17
          CVK - PÁPAI SE  2018/12/01  11-6
          Velencei UVE - Balaton VK  2018/12/01  2-23
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2019/05/11  5-16
          PÁPAI SE - SZVK  2019/05/11  17-2
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/05/11  6-8
          CVK - DFVE-TOPO  2019/05/11  10-8
          Velencei UVE - PÁPAI SE  2019/05/11  9-7
          SZVK - CVK  2019/05/11  4-17
          Kanizsa VSE - Velencei UVE  2019/05/11  19-4
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2018/12/08  12-7
          Velence Plus I. - Balaton VK  2018/12/08  1-18
          VÁCI VSE - BUSC  2018/12/08  18-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus I.  2018/12/08  10-4
          BUSC - Balaton VK  2018/12/08  3-22
          BUSC - Oázis  2019/05/25  7-7
          III. Kerületi TVE - Velence Plus I.  2019/05/25  3-12
          Oázis - III. Kerületi TVE  2019/05/25  14-5
          BUSC - III. Kerületi TVE  2019/06/08  7-2
          Oázis - Velence Plus I.  2019/06/08  5-7
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/08  3-7
          Velence Plus I. - BUSC  2019/06/08  9-3
          SZVK - Oázis  2019/06/08  8-12
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Velence Plus II. - SZVK  2019/04/27  15-0
          HKLSE - Velence Plus II.  2019/04/27  
          HKLSE - Velence Plus II.  2019/04/27  
          CVK - HKLSE  2019/04/27  
          CVK - HKLSE  2019/04/27  
          SZVK - Velence Plus II.  2019/06/01  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/06/01  8-5
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/01  16-1
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Kaposvári VK  2019/02/03  3-3
          Balaton VK - PSN Zrt.  2019/02/03  16-1
          GYŐRI VSE - AVUS  2019/02/03  4-3
          Kaposvári VK - Balaton VK  2019/02/03  2-9
          PSN Zrt. - GYŐRI VSE  2019/02/03  4-7
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  0-5
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          BUSC - Új-Hullám SE Dorog  2019/04/14  15-0
          DFVE-TOPO II (fiú) - Sportliget  2019/04/14  11-6
          Erzsébeti SMTK - BUSC  2019/04/14  13-5
          Új-Hullám SE Dorog - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/04/14  0-15
          Sportliget - Erzsébeti SMTK  2019/04/14  3-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/03/03  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/03/03  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/03  
          TVSE - Váci VSE  2019/03/03  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/03/31  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/03/31  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/03/31  
          TVSE - AVUS  2019/03/31  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/31  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/03/31  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/03/31  
          III. Kerületi TVE - Soproni VSE  2019/04/28  
          DFVE-TOPO - GYŐRI VSE  2019/04/28  
          GYŐRI VSE - III. Kerületi TVE  2019/04/28  
          TVSE - Váci VSE  2019/05/19  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/05/19  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/05/19  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/05/19  
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/05/19  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2019/04/07  
          VÁCI VSE - TVSE  2019/04/07  
          Kaposvári VK - Kanizsa VSE  2019/04/07  
          TVSE - AVUS  2019/04/07  
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/07  
          AVUS - VÁCI VSE  2019/04/07  
          DFVE-TOPO - Kaposvári VK  2019/04/07  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - FTC-Telekom  2019/05/05  11-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          SZNVES - YORDO SZENTES  2019/02/10  5-17
          GYŐRI VSE - FTC-Telekom  2019/05/05  11-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2019/02/10  13-17
  2017/2018
     Időmérő 23
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Neptun VSC - MAFC "112"  2017/11/18  10-8
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/02  8-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis Ifi - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  16-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vizilovak - UVSE II.  2017/10/29  9-15
          Váci VSE - Vizilovak  2017/11/05  7-16
          Oázis SC Serdülő - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  13-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vizilovak - UVSE II.  2017/10/29  11-15
          Váci VSE - Vizilovak  2017/11/05  3-12
          Oázis SC Gyerek - Swietelsky Bcsaba  2017/12/10  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI-Vasas - UVSE I  2017/12/16  6-15
          Ceglédi Vasutas Spor - BVSC  2017/12/16  10-17
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Mohács - Balaton VK  2018/01/27  4-19
          Szekszárdi SKV - Velence-SL  2018/01/27  0-5
          PÁPAI SE - ESMTK  2018/01/27  16-7
          Velence-SL - Mohács  2018/01/27  25-5
          ESMTK - Szekszárdi SKV  2018/01/27  5-0
          Balaton VK - PÁPAI SE  2018/01/27  7-4
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club 2005 - Velence Plus B  2017/12/09  9-7
          POLO Sport Club 2005 - Sportliget  2017/12/09  2-20
          VUA - Soproni VSE  2017/12/09  3-15
          Velence Plus B - Soproni VSE  2017/12/09  4-20
          Sportliget - VUA  2017/12/09  18-4
     Játékvezető 21
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - PSN Zrt.  2017/12/16  6-5
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2017/12/16  10-10
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PÁPAI SE - Balaton VK  2017/11/04  4-11
          Velence-SL - CVK Ú-VSE  2017/11/04  1-8
          Balaton VK - Velence-SL  2017/11/04  7-7
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/11/04  7-10
          Győri VSE - CVK Ú-VSE  2017/11/04  8-18
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - Velence Plus B  2017/10/28  31-2
          VUA - Sportliget  2017/10/28  6-23
          Soproni VSE - VUA  2017/10/28  26-4
          Velence Plus B - POLO Sport Club 2005  2017/10/28  10-14
          Sportliget - POLO Sport Club 2005  2017/10/28  18-2
       DVL Gyermek C bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Velence Plus C - Váci VSE  2017/10/22  4-9
          Győri VSE - Soproni VSE  2017/10/22  7-1
          CVK Ú-VSE - Balaton VK  2017/12/17  10-15
          Kaposvári VK_Balaton - Hélix SE Komló  2017/12/17  5-0
          Hélix SE Komló - Balaton VK  2017/12/17  0-5
          CVK Ú-VSE - Kaposvári VK_Balaton  2017/12/17  8-15
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVSE - Kópé Vízilabda Kft  2017/12/03  5-0
          Kaposvári VK - Füred  2017/12/03  17-0
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2017/12/03  8-4
  2016/2017
     Játékvezető 5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/09/17  8-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/09/17  11-6
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Piranha VSE - Soproni VSE  2016/10/09  7-7
          AVUS 2. - Váci VSE  2016/10/09  9-11
          Váci VSE - Piranha VSE  2016/10/09  6-4
     Időmérő 28
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - EKF SC  2016/12/03  10-9
          YBL WPC - DVSE  2016/12/03  15-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  9-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/09/17  20-9
          YBL WPC - Honvéd KPS  2016/11/13  12-2
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - Szekszárdi SKV  2016/10/29  19-7
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Szekszárdi SKV - Velence  2016/10/29  13-6
          PSN Zrt. - VUA  2016/10/29  26-3
       DVL Gyermek "B" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HUVK SE - Soproni VSE  2016/11/12  7-17
          Balaton VK - HKLSE  2016/11/12  36-5
          BFSE - BVSKA  2016/11/12  16-4
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/11/12  12-9
          BVSKA - HUVK SE  2016/11/12  4-15
          HKLSE - BFSE  2016/11/12  2-38
       DVL Baby "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS 1. - AVUS 2.  2016/10/09  21-4
          Győri VSE - AVUS 1.  2016/10/09  2-15
          Soproni VSE - Balaton VK  2016/10/09  4-15
          Balaton VK - Győri VSE  2016/10/09  4-14
          Váci VSE - Balaton VK  2016/12/04  6-11
          Győri VSE - Piranha VSE  2016/12/04  10-6
          Soproni VSE - Váci VSE  2016/12/04  5-11
          Balaton VK - AVUS 2.  2016/12/04  14-7
          AVUS 1. - Soproni VSE  2016/12/04  25-0
          AVUS 2. - Győri VSE  2016/12/04  3-9
          Piranha VSE - AVUS 1.  2016/12/04  1-24
  2015/2016
     Időmérő 45
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Vasas  2015/09/30  8-14
          FTC-PQS Waterpolo - Racionet Honvéd  2015/10/07  7-8
          BVSC-Zugló - ContiTech-Szeged Dia  2015/11/04  14-11
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2015/11/08  8-7
          DVSE - Vasas  2015/11/14  9-9
          BVSC-Zugló - Kaposvári Vízilabda   2015/11/15  11-8
          DVSE - KSI SE  2016/01/30  14-6
          BVSC-Zugló - MVLC  2016/01/31  14-12
          Kaposvári Vízilabda - ContiTech-Szeged Dia  2016/02/13  8-11
          FTC-PQS Waterpolo - UVSE Hunguest-H  2016/02/17  12-7
          Vasas - PVSK  2016/02/19  12-10
          FTC-PQS Waterpolo - BVSC-Zugló  2016/03/02  10-6
          EBP Tatabánya - UVSE Hunguest-H  2016/03/05  9-9
          Vasas - BVSC-Zugló  2016/03/05  7-7
          Szolnok - ZF-Eger  2016/05/21  9-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI DSE - DVSE  2015/11/21  20-10
          SZVSC - HVSC  2016/02/20  11-5
          UVSE Continental - OSC VSE  2016/03/19  9-9
          ASI DSE - MTK 1888 Vízilabda,   2016/04/02  12-11
          OSC VSE - MAFC "110"  2016/04/23  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kölyök Póló Suli - Vasas-Continental II  2015/11/15  10-16
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda  2015/12/06  8-10
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  24-6
          Rossmann SZVPS - UVSE Continental I.  2016/04/03  9-13
          Rossmann SZVPS - KSI SE  2016/04/24  3-17
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  12-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-25
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  16-9
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  12-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          EBP Tatabánya - FTC Vízilabda   2015/12/06  6-16
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  15-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Oázis SC  2015/11/21  22-7
          Győri VSE - OSC VSE  2015/11/21  2-19
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVE - Budaörsi UVVSE  2015/11/22  11-13
          KVE - YBL WPC  2015/12/13  11-14
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC- Zugló - MVLC Miskolci Vízila  2016/01/21  38-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Vízilabda Kft. - Hungerit Szentes  2016/04/20  15-8
          BVSC- Zugló - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/04/28  5-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC - Szentes  2016/03/06  5-13
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  19-5
          DFVE - KESI  2015/12/12  10-3
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vidám Vízilovak VSC - Fehérvár Póló Sport   2015/12/13  16-19
          UVSE Continental - KESI  2016/02/21  23-2
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest-H - Vasas  2015/11/07  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC - Budapesti Honvéd Spo  2015/11/22  10-5
     Játékvezető 25
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DVSE - BVSC- Zugló  2015/11/14  5-19
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  7-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC Vízilabda - ZF-Eger  2016/02/28  14-15
          Generali SZVPS - UVSE Continental I.  2016/04/03  5-16
          Generali SZVPS - KSI SE  2016/04/24  6-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ceglédi Vasutas Spor - KESI  2016/03/24  21-11
          Szokody Academy SZVP - UVSE Continental I.  2016/04/03  5-15
          Szokody Academy SZVP - KSI SE  2016/04/24  8-23
          DVSE - EBP Tatabánya  2016/05/29  15-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd Kölyök Polo S - Alfa SC Kispest  2015/11/21  26-2
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vidám Vízilovak VSC - Velencei-tavi UVE  2015/11/21  12-2
          BVSC-Póló Zugló - Új-Hullám SE  2015/11/21  16-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  8-7
          DFVE - KESI  2015/12/12  19-7
          UVSE Continental II. - KESI  2016/02/21  7-5
          UVSE Continental I. - KESI  2016/03/06  27-4
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
          EBP Tatabánya - UVSE Continental II.  2016/04/17  9-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental - KESI  2016/03/06  21-1
          KESI - UVSE Continental  2016/05/22  6-26
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2015/11/22  13-3
          DFVE - KESI  2015/12/12  18-5
          EBP Tatabánya - UVSE Continental  2016/04/17  3-19
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
  2014/2015
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC - Szolnok  2015/05/06  7-9
     Időmérő 19
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC - KSI SE  2015/02/25  15-7
          RACIONET Honvéd - ZF-Eger  2015/04/22  4-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MAFC - HVSC  2015/05/30  13-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Budapesti Honvéd - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  10-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          RACIONET HONVÉD - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  13-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  14-21
          KOMÁROMI VÍZIPÓL - Balaton VK  2015/03/22  15-11
          RACIONET HONVÉD - Pécsi Sport Nonp  2015/04/19  16-5
       Szívós István Gyermek 2000 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          B. Sport - BVSC-Póló  2014/10/11  0-17
          KSI SE - OSC gyermek  2014/10/11  29-6
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Pécsi Sport Nonprofi - Racionet H  2015/05/24  12-11
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Pécsi Sport Nonprofi - R.HONVÉD U  2015/05/24  8-7
          KESI - HKPS  2015/05/31  13-8
          Csabai Csirkefogók V - KESI  2015/05/31  6-5
          HKPS - Csabai Csirkefogók V  2015/05/31  12-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/03/31  6-10
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE  2015/05/04  8-11
          UVSE-Centrál - Hungerit Szentes  2015/05/23  10-7
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  10-18
     Játékvezető 3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  4-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tatabányai Vízmű - Szentes  2015/03/22  7-8
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - Szentes  2015/03/01  4-10
  2013/2014
     Időmérő 9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Neptun VSC - HVSC Club  2013/10/26  19-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnok - KESI  2013/11/03  16-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - Tatabányai Vízmű  2014/03/02  5-35
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MOM Sport Ybl - FTC Utánpótlás  2013/10/19  8-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC Utánpótlás - MOM Sport Ybl  2014/03/08  9-8
          Hírös Sport Nonp - Váci Vízilabda S  2014/05/03  16-7
          Balaton VK - Váci Vízilabda S  2014/05/03  18-9
          MOM Sport Ybl - Kaposvár Vízilab  2014/05/17  20-6
          UVSE II. - Hírös Sport Nonp  2014/05/17  6-12
     Játékvezető 11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnok - KESI  2013/11/03  22-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Aligátor Vízilab - Váci VSE  2013/10/27  34-3
          Szolnok - KESI  2013/11/03  9-16
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC Serdülő - Honvéd UVKSE  2013/10/19  5-11
          FTC Utánpótlás - Bókay - KSI  2013/10/19  9-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Hírös Sport Nonp - Váci Vízilabda S  2014/03/08  17-10
          UVSE II. - Hírös Sport Nonp  2014/03/08  5-14
          Kanizsa Vízilabd - MOM Sport Ybl  2014/05/03  6-20
          Kanizsa Vízilabd - UVSE II.  2014/05/03  7-5
          FTC Utánpótlás - UVSE II.  2014/05/17  13-5
          Váci Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2014/05/17  6-15

Női barátságos mérkőzés

Hungary - Italy

2023. jún. 11. 19:00

A férfiválogatott sajtónyilvános edzése (2023.03.07., Fotók: Kovács Anikó)
Komjádi Kupa: Vasas SC-FTC 7-17 (2023.02.13., Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok