Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Forgó Dániel István
Születési dátum: 1997-04-26
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 2
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - POLO Sport Club OBs  2022/04/24  10-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - POLO Sport Club OBgy  2022/04/24  8-11
     Titkár 43
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Mohacs IFI  2022/01/22  41-3
          Honvéd - BVSC-Zugló  2022/01/22  7-25
          Vasas SC - FTC-Telekom  2022/01/22  11-15
          Vasas II. - Mohacs IFI  2022/02/19  18-4
          Honvéd - Vasas SC  2022/02/19  9-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - Vasas II.  2021/11/27  14-3
          FTC-Telekom - Sportliget  2021/11/27  19-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - KSI SE  2021/12/04  5-13
          FTC-Telekom - Iron waterpolo  2021/12/04  33-1
          POLO SC Bp.I. 2007 - Iron waterpolo  2022/02/05  18-3
          OSC ÚJBUDA 2. - KSI SE  2022/02/05  4-17
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/06/04  6-8
          Iron waterpolo - BVSC-Zugló  2022/06/04  6-29
          KSI SE - Fehérvár VSE  2022/06/04  14-6
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - VUA  2021/10/02  24-4
          Oxigén 2008 - POLO SC Bp.II. 2008  2021/10/02  3-7
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/11  8-11
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/12/11  11-10
          KESI - Sportliget  2022/03/26  12-7
          Oázis SC - BFSE  2022/03/26  13-13
          FTC-Telekom II. - Tigra-Zf-Eger  2022/03/26  2-9
          OSC Vízilabda Kft. - YBL WP C II.  2022/03/26  1-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Oxigén 2009  2021/11/06  9-3
          VUA - Százhalombattai VSE  2021/11/06  1-16
          OSC Vízilabda Kft. - Honvéd  2021/11/20  0-13
          Oázis SC - BVSC-Zugló II.  2021/11/20  8-7
          Váci VSE - YBL WPC  2021/11/20  8-4
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/12/04  8-14
          UVSE III. - FTC-Telekom leány  2021/12/18  11-3
          VUA - Aquaworm  2021/12/18  3-7
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportsziget SE - Százhalombattai VSE.  2022/04/09  0-15
          OSC ÚJBUDA 2. - VUK Kistarcsa  2022/04/09  17-2
          VUA - POLO SC Bp.IV. 2010  2022/04/09  1-16
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BFSE  2021/10/10  
          SE SK - UVSE II.  2021/10/10  
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/12  9-13
          TVSE - Balaton VK  2022/02/12  9-7
          PSN Zrt. Sportiskola - Erzsébeti SMTK  2022/02/12  10-3
          TVSE - AVUS  2022/02/12  15-4
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2022/02/12  5-16
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Mohacs Baby  2022/02/13  
          GYŐRI VSE - Baby - Soproni VSE  2022/02/13  
          CVK - Új-Hullám SE  2022/02/13  
  2020/2021
     Titkár 14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - ASI DSE  2021/04/24  14-10
          Oázis SC - Honvéd  2021/04/24  13-8
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS  2021/04/17  5-20
          YBL WPC II. - UVSE Hunguest H.  2021/04/17  4-13
          POLO SC Bp2007 - ASI-VASAS  2021/05/15  6-5
          UVSE Hunguest H. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/15  21-5
          ASI-VASAS II: - VUA  2021/05/29  5-9
          Új-Hullám SE - Váci VSE  2021/05/29  8-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2008 - III. Ker. TVE  2021/04/10  5-9
          KÓPÉ ÚVSE II. - FTC-Telekom leány  2021/04/10  4-15
          BFSE - FTC-Telekom leány  2021/05/08  0-3
          VUA - YBL WPC II.  2021/05/08  2-16
          YBL WPC II. - BFSE  2021/06/05  14-5
          FTC-Telekom leány - POLO SC Bp2008  2021/06/05  5-0
19. FINA Világbajnokság: HUN-BRA 20-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: ITA-HUN 10-9 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok