Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Varga-Pergel Judit
Születési dátum: 1978-04-07
Város: Érd
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 116
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2021/11/03  12-7
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/04  8-8
          Genesys OSC-Újbuda - BVSC-Zugló  2021/12/07  16-11
          AHID-VasasPlaket - PVSK- Mecsek Füszért  2022/01/12  10-5
          AHID-VasasPlaket - Tigra-ZF-Eger  2022/01/15  15-8
          Honvéd - AHID-VasasPlaket  2022/01/22  7-8
          Honvéd - DVSE-Master Good  2022/02/26  13-6
          Honvéd - SZEGEDI VE  2022/03/19  7-5
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - ASI  2021/09/25  11-12
          ASI - YBL WPC  2021/10/09  10-11
          Fehérvár VS kft. - Ceglédi VSE  2021/10/30  13-12
          Neptun VSC - KSI SE  2022/03/05  4-16
          KSI SE - YBL WPC  2022/04/23  16-10
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - GyAVC  2021/10/16  24-6
          DVSE - Aquatics Waterpolo  2021/10/16  13-11
          CPVSE - Ceglédi Lamantinok  2021/10/16  22-3
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2021/10/16  22-11
          DVSE - Ceglédi Lamantinok  2021/10/16  13-9
          Egri Vízmű SC - Aquatics Waterpolo  2021/10/16  20-22
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AHID-VasasPlaket - SZEGEDI VE  2021/10/15  11-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo Academy Bp - TVSE  2021/10/03  6-19
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  21-7
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  11-10
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  8-10
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  18-3
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  13-11
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/27  9-5
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  6-8
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  12-13
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/24  10-6
          Oázis SC - UVSE II.  2022/05/15  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo Academy Bp - TVSE  2021/10/03  7-19
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  20-5
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  8-9
          III. KER. TVE - POLO Sport Club OBs  2022/02/20  18-3
          ASI DSE - Százhalombattai VSE.  2022/02/20  21-10
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  11-15
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  9-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  17-18
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/27  12-8
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  9-7
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  10-9
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/24  18-4
          Oázis SC - UVSE II.  2022/05/15  15-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo Academy Bp - TVSE  2021/10/03  0-38
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  31-0
          Honvéd - Genesys OSC-Újbuda  2021/12/12  6-14
          III. KER. TVE - POLO Sport Club OBgy  2022/02/20  16-7
          ASI DSE - Százhalombattai VSE  2022/02/20  20-11
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  6-22
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  9-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  7-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/27  18-6
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  6-10
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  20-6
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/24  13-2
          Oázis SC - UVSE II.  2022/05/15  10-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - MAFC-BME  2021/09/19  13-10
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          SE SK - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/11/21  25-12
          Sunday Boys - V-VVSE  2021/12/12  10-26
          Komplex PSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/02/27  17-11
          Sunday Boys - Komplex PSE  2022/03/20  10-21
          Oázis SC II. - V-VVSE  2022/05/15  5-0
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Oázis SC  2021/10/09  22-12
          KSI SE - Mohacs IFI  2021/10/09  34-5
          Vasas II. - Vasas SC  2021/10/09  4-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Honvéd I.  2021/12/11  7-13
          POLO SC Bp.Serd 2005 - BVSC-Zugló  2021/12/11  2-28
          OSC ÚJBUDA 1. - II. ker Sport Kft.  2021/12/11  21-0
          Honvéd II. - YBL WPC  2022/03/19  16-3
          FTC-Telekom - Honvéd I.  2022/03/19  10-7
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp.I. 2007 - OSC ÚJBUDA 2.  2022/04/23  4-16
          FTC-Telekom - VUA  2022/06/11  9-7
          KSI SE - POLO SC Bp.I. 2007  2022/06/11  20-6
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC  2022/06/11  10-5
          Iron waterpolo - UVSE  2022/06/11  3-32
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - YBL WP C II.  2022/05/28  15-3
          BFSE - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  9-11
          Sportliget - OSC Vízilabda Kft.  2022/05/28  19-1
          KESI - FTC-Telekom II.  2022/05/28  10-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - UVSE II.  2021/11/20  9-17
          Tigra-Zf-Eger - TVSE  2022/02/19  8-5
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2022/02/19  2-17
          KÓPÉ ÚVSE - PannErgy-Miskolc  2022/02/19  6-17
          TVSE - Honvéd  2022/04/23  10-6
          Tigra-Zf-Eger - KÓPÉ ÚVSE  2022/04/23  16-1
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - UVSE II.  2022/05/14  2-17
          BFSE - Honvéd  2022/05/14  9-9
          KESI - KSI SE II.  2022/05/14  10-3
          OSC ÚJBUDA 1. - ASI-MSA  2022/05/14  7-6
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - AQUA SE  2022/01/15  5-10
          Eger_gy.IV.leany - Vágta MSC  2022/01/15  9-7
          Tigra-Zf-Eger - Aquaworm  2022/01/15  16-1
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - DFVE  2022/03/12  2-13
          Mohacs Ifi - Komárom VSE  2022/03/12  21-6
          Komárom VSE - DFVE  2022/03/12  3-15
          Velence Plus - Mohacs Ifi  2022/03/12  9-22
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - VALDOR SZENTES  2021/11/27  7-12
          UVSE Hunguest H. - TVSE Kft.  2022/01/29  16-2
          UVSE Hunguest H. - DFVE  2022/04/08  18-17
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VALDOR SZENTES - III.Ker.TVE  2021/11/19  13-8
          GYVSE-UNI GYŐR - POLO Sport Club  2021/11/19  16-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - SZNVE IF  2021/09/19  17-7
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  7-21
          KSI SE - III. KER. TVE  2021/10/31  10-11
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/16  5-0
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - SZNVE SE  2021/09/19  16-8
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  11-19
          KSI SE - KESI  2021/10/31  19-7
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/16  13-1
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - SZNVE GY  2021/09/19  34-10
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  8-9
          KSI SE - KESI  2021/10/31  14-5
          KSI SE - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/16  24-1
  2020/2021
     Titkár 37
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - BFSE  2021/02/06  11-8
          Poseidon VSE - Erzsébeti SMTK  2021/02/06  15-5
          BFSE - SOTE VKS  2021/02/06  9-16
          Erzsébeti SMTK - Soproni VSE  2021/04/10  13-10
          MEAFC-Miskolc - BFSE  2021/04/10  12-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/05/02  11-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/05/02  9-20
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SOTE VKS - Víziló  2021/04/11  12-18
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
          Sunday Boys - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/05/18  5-19
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2021/05/15  15-2
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/15  10-9
          II. ker Spor - Kölyökpóló Suli  2021/05/15  8-8
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Honvéd  2021/02/27  10-8
          VUA - ASI DSE  2021/02/27  4-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  16-7
          SZVPS - VUA  2021/04/24  17-5
          ASI DSE - SZVPS  2021/05/22  4-16
          Vasas SC - UVSE Hunguest H.  2021/05/22  8-15
          VUA - Oázis SC  2021/05/22  2-19
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/22  12-7
          Honvéd - POLO SC Bp06 Penguin  2021/05/22  13-2
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC II.  2021/05/06  4-4
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI leány - ASI-Kistarcsa  2021/03/27  8-7
          MVLC-Miskolc - Váci VSE  2021/03/27  15-9
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-MSA - Tigra-ZF-Eger  2021/03/20  9-2
          Honvéd - Ceglédi VSE  2021/03/20  3-14
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/01  16-1
          UVSE Hunguest H. I. - Tigra-ZF-Eger  2021/05/01  18-3
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/05/01  5-10
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - UVSE Hunguest H. I.  2021/05/09  
          BVSC-Zugló - SE VK  2021/05/09  
          UVSE Hunguest H. I. - UVSE Hunguest H. II.  2021/05/09  
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - UVSE Hunguest Hotels  2021/02/12  7-17
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2020/12/12  6-7
          OSC ÚJBUDA - HVSC  2020/12/12  13-7
          Győri VSE - III. Kerületi TVE  2020/12/12  8-6
A fiú U18-as válogatott vb-kerete (Fotók: Dobos Sándor)
Belgrádba érkezett az U18-as válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok