Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Rózsavölgyi Dániel
Születési dátum: 1997-10-06
Város: Monor
Szezon Meccs
  2022/2023
     Időmérő 2
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - KESI  2022/08/26  
          FTC-Telekom - FVSE  2022/08/29  
     Játékvezető 4
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - KESI  2022/08/26  
          FTC-Telekom - FVSE  2022/08/29  
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - KESI  2022/08/26  
          FTC-Telekom - FVSE  2022/08/29  
  2021/2022
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE-Master Good - PannErgy-Miskolc  2021/11/13  11-12
     Időmérő 38
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK- Mecsek Füszért - DVSE-Master Good  2022/01/22  14-9
          FTC Telekom - SZEGEDI VE  2022/02/02  13-9
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Egri Vízmű SC  2021/11/13  7-8
          Egri Vízmű SC - Ceglédi Lamantinok  2021/11/13  18-7
          Ceglédi Lamantinok - CPVSE  2021/11/13  7-13
          Poseidon VSE - Váci VSE  2021/12/04  6-11
          Váci VSE - Erzsébeti SMTK  2021/12/04  18-11
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2021/12/04  7-16
          SE SK - Csongrád  2022/04/23  16-13
          SE SK - Egri Vízmű SC  2022/04/23  18-10
          Váci VSE - Egri Vízmű SC  2022/04/23  15-17
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Legrand Szentes  2021/09/26  17-3
          UVSE I. - CPVSE  2021/10/31  17-3
          Legrand Szentes - Kaposvári VK  2021/11/07  11-6
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2021/11/21  22-6
          Genesys OSC-Újbuda - Legrand Szentes  2021/12/05  9-7
          UVSE I. - Vasas SC  2021/12/12  13-10
          Oázis SC - YBL WPC  2021/12/12  8-6
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  9-8
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  6-8
          UVSE II. - YBL WPC  2022/04/03  7-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  10-9
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  11-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - Jog-Ászok VSK  2021/09/26  12-8
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2022/02/05  7-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/27  7-10
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas II.  2022/05/14  9-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WP C II. - BVSC-Zugló II.  2021/10/16  7-6
          ASI-VASAS II. - Honvéd  2021/10/16  2-16
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2.  2021/11/27  23-8
          Kópé Úvse - ASI-VASAS  2021/11/27  3-24
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - Győri VSE  2021/09/19  12-7
          Tigra-ZF-Eger - SZNVE IF  2021/10/03  14-8
          III. KER. TVE - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/24  10-1
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - SZNVE SE  2021/10/03  6-15
          KSI SE - TVSE Kft.  2022/03/13  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  8-9
          Tigra-ZF-Eger - SZNVE GY  2021/10/03  31-9
     Játékvezető 58
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - TVSE  2021/10/30  17-119/10 (90%)
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2022/03/19  12-107/10 (70%)
          HVSC - YBL WPC  2022/04/02  9-169/10 (90%)
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Aquatics Waterpolo  2021/11/13  17-105/10 (50%)
          DVSE - GyAVC  2021/11/13  19-38/10 (80%)
          GyAVC - Aquatics Waterpolo  2021/11/13  12-268.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2021/12/04  17-68/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Poseidon VSE  2021/12/04  19-107/10 (70%)
          Váci VSE - PTE-PEAC  2022/04/23  9-137/10 (70%)
          PTE-PEAC - Csongrád  2022/04/23  19-157/10 (70%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  12-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  12-108/10 (80%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Legrand Szentes  2021/09/26  11-47.5/10 (75%)
          UVSE I. - CPVSE  2021/10/31  14-68/10 (80%)
          Legrand Szentes - Kaposvári VK  2021/11/07  9-108.5/10 (85%)
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2021/11/21  19-79/10 (90%)
          Genesys OSC-Újbuda - Legrand Szentes  2021/12/05  17-79/10 (90%)
          UVSE I. - Vasas SC  2021/12/12  10-78/10 (80%)
          Oázis SC - YBL WPC  2021/12/12  9-87.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  10-118/10 (80%)
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  9-74.5/10 (45%)
          UVSE II. - YBL WPC  2022/04/03  10-57.5/10 (75%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/09/26  18-87.5/10 (75%)
          UVSE I. - CPVSE  2021/10/31  24-77.5/10 (75%)
          LEGRAND SZENTES - Kaposvári VK  2021/11/07  19-108.5/10 (85%)
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2021/11/21  15-39/10 (90%)
          Genesys OSC-Újbuda - LEGRAND SZENTES  2021/12/05  17-87.5/10 (75%)
          UVSE I. - Vasas SC  2021/12/12  18-88.5/10 (85%)
          Oázis SC - YBL WPC  2021/12/12  4-208/10 (80%)
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  6-108/10 (80%)
          SZVPS - KSI SE  2022/03/13  7-176.5/10 (65%)
          UVSE I. - KSI SE  2022/04/03  6-106/10 (60%)
          UVSE II. - YBL WPC  2022/04/03  7-257.5/10 (75%)
          Honvéd - CPVSE  2022/04/10  20-67.5/10 (75%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  7-178/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ASI  2021/12/12  16-168/10 (80%)
          1427 JSMA - Oázis SC II.  2022/02/06  5-188/10 (80%)
          Jog-Ászok VSK - Sportliget  2022/04/03  6-197.5/10 (75%)
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Heavy - HETE  2022/01/29  10-107/10 (70%)
          ASI - ELTE-BEAC  2022/01/29  15-118.5/10 (85%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vasas II.  2022/01/22  12-68.5/10 (85%)
          OSC ÚJBUDA 2. - KSI SE  2022/01/22  9-88/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2022/02/05  9-88/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2022/02/05  7-87.5/10 (75%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Sportliget  2021/10/27  7-118/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC II.  2022/03/19  23-27/10 (70%)
          II. ker Sport Kft. - Vasas II.  2022/03/19  8/10 (80%)
          YBL WPC - II. ker Sport Kft.  2022/05/14  14-78/10 (80%)
          Honvéd II. - POLO SC Bp.Serd 2005  2022/05/14  21-38.5/10 (85%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Ceglédi VSE  2021/11/27  2-229/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  7-217.5/10 (75%)
          KSI SE - TVSE Kft.  2022/03/13  9-107.5/10 (75%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - Győri VSE  2021/09/19  13-78.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/26  11-198/10 (80%)
          KESI - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/24  14-89/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2021/09/19  8-167/10 (70%)
          KESI - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/24  20-78/10 (80%)
          KSI SE - TVSE Kft.  2022/03/13  14-18/10 (80%)
  2020/2021
     Időmérő 26
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - YBL WPC  2021/02/20  4-12
          Ceglédi VSE - HVSC  2021/03/06  10-8
          Kanizsa Vízilabda Kf - HVSC  2021/03/27  7-6
          ASI DSE - Neptun VSC  2021/04/10  12-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - BFSE  2021/04/18  6-18
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - SOTE VKS  2021/02/14  10-9
          MAFC-BME-INFINITYN - HETE  2021/02/14  14-9
          YBL WPC - SOTE VKS  2021/03/21  9-10
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - Oázis SC  2021/03/13  5-16
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/01/30  17-4
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/01/30  2-20
          Vasas SC - UVSE Hunguest H.  2021/05/22  8-15
          VUA - Oázis SC  2021/05/22  2-19
          Honvéd - POLO SC Bp06 Penguin  2021/05/22  13-2
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2007 - UVSE Hunguest H.  2021/03/20  3-21
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Polo Academy Bp  2021/02/13  2-11
          Honvéd II. - MVLC-Miskolc  2021/02/27  7-11
          PSN Zrt. Sportiskola - YBL WPC I.  2021/03/27  10-4
          FTC-Telekom I. - UVSE Hunguest H.  2021/03/27  10-13
          KÓPÉ ÚVSE - YBL WPC I.  2021/04/10  6-14
          BFSE - POLO SC Bp2008  2021/04/24  5-8
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - KESI  2021/02/06  15-0
          KÓPÉ ÚVSE - BFSE  2021/02/06  16-1
          Honvéd - ASI-MSA  2021/05/29  4-9
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2021/05/08  15-4
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2021/04/24  11-5
     Játékvezető 32
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - BFSE  2021/04/18  9-137/10 (70%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/05/02  11-158/10 (80%)
          Aquaworm Göd - Balaton VK  2021/05/16  6-129/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - BFSE  2021/04/18  24-88/10 (80%)
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/05/02  9-207.5/10 (75%)
          Aquaworm Göd - Balaton VK  2021/05/16  7-167.5/10 (75%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - MAFC A-TEAM  2021/03/21  9-117.5/10 (75%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - KPSE  2021/06/06  11-128.5/10 (85%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  9-68/10 (80%)
          Vasas SC - Komplex  2021/03/13  14-210/10 (100%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VUA  2021/01/30  18-78.5/10 (85%)
          ASI DSE - SZVPS  2021/05/22  4-169/10 (90%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/22  12-78/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - ASI-VASAS  2021/03/20  2-126.5/10 (65%)
          ASI-VASAS - YBL WPC II.  2021/03/20  7-39/10 (90%)
          POLO SC Bp2007 - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/15  8-48.5/10 (85%)
          YBL WPC II. - Ceglédi VSE  2021/05/15  4-48.5/10 (85%)
          POLO SC Bp2007 - ASI-VASAS  2021/05/15  6-59/10 (90%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE II. - POLO SC Bp2008  2021/02/13  3-117/10 (70%)
          ASI-Kistarcsa - Oxigén  2021/02/27  20-59/10 (90%)
          SZVPS - PSN Zrt. Sportiskola  2021/04/10  9-168/10 (80%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-97/10 (70%)
          YBL WPC II. - KÓPÉ ÚVSE II.  2021/04/24  15-28.5/10 (85%)
          VUA - BFSE  2021/04/24  4-68/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Százhalombattai VSE.  2021/02/06  11-117/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/04/17  3-168/10 (80%)
          KÓPÉ ÚVSE - Százhalombattai VSE.  2021/04/17  11-78/10 (80%)
          SE VK - KESI  2021/04/17  16-110/10 (100%)
          FTC-Telekom - Oázis SC  2021/05/29  12-67/10 (70%)
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Kópé-B.Sport  2021/05/08  16-59/10 (90%)
          Kópé-B.Sport - AQUA SE  2021/05/08  7-209/10 (90%)
A fiú U18-as válogatott vb-kerete (Fotók: Dobos Sándor)
Belgrádba érkezett az U18-as válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok