Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Lantosné Lampert Judit Marianna
Születési dátum: 1975-03-02
Város: Vecsés
Szezon Meccs
  Fiú Serdülő
     Titkár 1
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Fiú Gyermek
     Titkár 1
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Budapest gyermek I.
     Titkár 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Budapesti gyermek II.
     Titkár 6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Budapesti gyermek III.
     Titkár 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Női OB I/B
     Titkár 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  Budapesti gyermek II. leány
     Titkár 2
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/27  1-22
          SZVPS - KSI SE  2021/02/27  5-24
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp2007  2021/04/28  4-10
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/28  7-14
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok