Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bata Kornél
Születési dátum: 2000-05-10
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 61
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - METALCOM SZENTES  2021/11/27  13-7
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - TVSE  2022/03/26  17-8
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE SK - Váci VSE  2022/02/26  16-11
          Csongrád - PTE-PEAC  2022/02/26  8-17
          Egri Vízmű SC - SE SK  2022/02/26  14-21
          Csongrád - Váci VSE  2022/02/26  14-22
          PTE-PEAC - Egri Vízmű SC  2022/02/26  25-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  6-14
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  20-1
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc  2022/06/05  10-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  22-10
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  8-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc  2022/06/05  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  12-7
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  7-16
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc  2022/06/05  9-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - RETR-O-SC  2022/02/20  11-12
          ASI - Jog-Ászok VSK  2022/04/24  22-12
          Komplex PSE - BVSC-Zugló Heavy  2022/05/15  19-15
          V-VVSE - Oázis SC II.  2022/06/12  13-13
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp.I. 2007 - KSI SE  2022/01/23  3-27
          YBL WPC - OSC ÚJBUDA 1.  2022/01/23  3-22
          BVSC-Zugló - Fehérvár VSE  2022/01/23  7-5
          YBL WPC - KSI SE  2022/03/19  5-11
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2022/03/19  1-12
          Fehérvár VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/19  10-11
          UVSE - POLO SC Bp.I. 2007  2022/03/19  17-7
          VUA - UVSE  2022/03/19  5-16
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - YBL WP C II.  2021/10/02  2-10
          BFSE - ASI-VASAS II.  2021/10/02  24-8
          Kópé Úvse - Oázis SC  2021/10/16  4-22
          KESI - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/16  12-7
          Aquaworm - YBL WP C II.  2021/11/13  8-10
          Tigra-Zf-Eger - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/11  19-1
          YBL WPC I. - UVSE  2021/12/11  5-15
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2021/12/04  3-12
          Honvéd - Váci VSE  2021/12/04  16-5
          BVSC-Zugló II. - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/04  14-1
          Százhalombattai VSE - Aquaworm  2022/02/05  16-1
          BVSC-Zugló II. - VUA  2022/02/05  16-1
          OSC Vízilabda Kft. - Oxigén 2009  2022/02/05  2-8
          Oxigén 2009 - VUA  2022/04/02  17-2
          Aquaworm - Oázis SC  2022/04/02  12-11
          Százhalombattai VSE - BVSC-Zugló II.  2022/04/02  15-7
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/11/27  16-1
          Oxigén - Sportsziget SE  2022/04/30  13-3
          Százhalombattai VSE. - OSC ÚJBUDA 2.  2022/04/30  2-16
          VUK Kistarcsa - VUA  2022/04/30  12-3
       Halassy Olivér Emléktorna
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - HVSC  2022/06/04  7-6
          TVSE - UVSE  2022/06/04  1-6
          HVSC - Tigra-Zf-Eger  2022/06/04  1-5
          PannErgy-MVLC - Szentes  2022/06/04  9-8
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BFSE  2021/11/07  
          Oázis SC - SE SK  2021/11/07  
          UVSE II. - UVSE  2021/12/19  
          Honvéd - SE SK  2021/12/19  
          SE SK - KSI SE  2022/03/13  
          OSC ÚJBUDA - KSI SE II.  2022/03/13  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  7-9
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  0-5
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  6-14
  2020/2021
     Titkár 11
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp06 Penguin - UVSE Hunguest H.  2021/04/24  2-20
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas SC  2021/04/24  4-18
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - Új-Hullám SE  2021/04/17  23-3
          Iron WP - VUA  2021/04/17  4-11
          POLO SC Bp2007 - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/15  8-4
          YBL WPC II. - Ceglédi VSE  2021/05/15  4-4
          Váci VSE - ASI-VASAS II:  2021/05/29  16-11
          Iron WP - Honvéd  2021/05/29  0-32
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Polo Academy Bp - YBL WPC II.  2021/04/10  7-10
          ASI-Kistarcsa - BVSC-Zugló II  2021/06/05  16-1
          Honvéd II. - Váci VSE  2021/06/05  19-13
19. FINA Világbajnokság: HUN-ARG 23-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-GEO 18-14 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok