Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kántor Gábor
Születési dátum: 1975-03-28
Város: Nyíregyháza
Szezon Meccs
  BENU Fiú Serdülő
     Időmérő 1
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  26-2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-8
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-5
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-10
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2
  BENU Fiú Gyermek
     Időmérő 1
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  26-2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-8
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-5
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-10
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2
  Vidék gyerek III.
     Időmérő 5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  26-2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-8
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-5
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-10
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2
  ÉK - Gyerek III.
     Időmérő 6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2017/03/12  26-2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - AQUA SE  2017/05/20  13-8
          Gyula - PannErgy-MVLC  2017/05/20  14-9
          Szentes B - AQUA SE  2017/05/20  11-5
          Zempléni VK - Gyula  2017/05/20  14-10
          PannErgy-MVLC - Szentes B  2017/05/20  7-12
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III. (2004-2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Alligátoro  2017/01/07  12-1
          AQUA Sportegyesület - Zempléni Vízilabda C  2017/01/07  4-6
          Gyöngyösi Alligátoro - Egri Vízilabda Klub  2017/01/07  2-21
          MVLC - Miskolci Egyetemi At  2017/01/07  11-5
          Egri Vízilabda Klub - AQUA Sportegyesület   2017/01/07  5-9
          Zempléni Vízilabda C - MVLC  2017/01/07  9-2

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa

2021. nov. 13. 14:30

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok