Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Herman Benjámin
Születési dátum: 1970-01-01
Város:
Szezon Meccs
  ÉK - Serdülő
     Időmérő 4
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/27  7-27
          MEAFC - TIARA Gyerek III  2018/01/27  25-4
          Octopus - GyAVC  2018/01/27  14-7
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/27  12-9
          TIARA Gyerek III - Octopus  2018/01/27  8-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7
  ÉK - Gyerek III.
     Időmérő 5
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/27  7-27
          MEAFC - TIARA Gyerek III  2018/01/27  25-4
          Octopus - GyAVC  2018/01/27  14-7
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/27  12-9
          TIARA Gyerek III - Octopus  2018/01/27  8-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7
  ÉK - Gyerek V.
     Időmérő 16
       Észak-keleti Liga Kupa - Serdülő
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - GyAVC  2018/03/10  24-4
          Zempléni VK - NYSC  2018/03/10  19-24
          GyAVC - NYSC  2018/03/10  7-13
          Zempléni VK - PannErgy-MVLC  2018/03/10  3-13
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Zempléni VK  2018/01/27  7-27
          MEAFC - TIARA Gyerek III  2018/01/27  25-4
          Octopus - GyAVC  2018/01/27  14-7
          Zempléni VK - MEAFC  2018/01/27  12-9
          TIARA Gyerek III - Octopus  2018/01/27  8-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC  2018/03/24  6-5
          AQUA SE - Zempléni VK  2018/03/24  13-1
          MEAFC - DVSE  2018/03/24  1-10
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/03/24  5-4
          ZF-Eger II. - ZF-Eger III.  2018/03/24  3-8
          ZF-Eger - Zempléni VK  2018/03/24  9-3
          ZF-Eger III. - MEAFC  2018/03/24  19-3
          ZF-Eger - ZF-Eger II.  2018/03/24  12-6
          MEAFC - ZF-Eger  2018/04/14  0-16
          PannErgy-MVLC - ZF-Eger III.  2018/04/14  8-2
          ZF-Eger II. - MEAFC  2018/04/14  15-2
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/14  3-11
          DVSE - Zempléni VK  2018/04/14  14-8
          ZF-Eger III. - AQUA SE  2018/04/14  7-9
          Zempléni VK - ZF-Eger II.  2018/04/14  3-9
          AQUA SE - DVSE  2018/04/14  10-7

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Film készül a Kemény-korszak 12 évéről (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok