Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vályi Fanny
Születési dátum: 1993-12-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Gólbíró 1
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - UVSE  2023/01/22  13-6
     Időmérő 17
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Polo Academy Sc - Váci VSE  2022/12/11  10-5
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - HVSC  2022/11/27  19-3
          KVSE - III. Ker. Tve  2022/12/04  22-9
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Honvéd I.  2022/12/10  13-1
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Pécsi Sportiskola - Tigra-Zf-Eger  2022/11/19  10-2
          Genesys OSC Újbuda - KSI SE  2022/11/19  14-6
          PannErgy-Miskolc - YBL I.  2022/11/19  1-15
          II KER SPORT - ASI-VASAS  2023/01/21  4-12
          Váci VSE - Tigra-Zf-Eger  2023/01/21  12-11
          FTC-Telekom - Genesys OSC Újbuda  2023/02/04  
          KSI SE - YBL I.  2023/02/04  
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/10/30  26-2
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club ifj  2022/11/12  6-9
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          III. Ker. TVE - KSI SE  2022/11/13  3-22
          KSI SE - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/05  
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - TB.Womens Water Polo  2022/11/06  11-12
          DFVE - KSI SE  2023/02/12  
     Játékvezető 34
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - HVSC  2022/11/27  19-11
          KVSE - III. Ker. Tve  2022/12/04  10-15
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - HVSC  2022/11/27  13-5
          KVSE - III. Ker. Tve  2022/12/04  11-12
          Polo Academy SC - Váci VSE  2022/12/11  10-16
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Polo Academy SC - Váci VSE  2022/12/11  8-23
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL I. - BVSC-Zugló  2022/12/10  8-8
          Genesys OSC Újbuda - FTC-Telekom  2022/12/10  18-8
          KSI SE - YBL I.  2023/01/14  20-7
          Genesys OSC Újbuda - BVSC-Zugló  2023/01/14  10-10
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - YBL II.  2023/01/07  23-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2023/01/07  0-23
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2022/11/19  11-2
          KSI SE - Pécsi Sportiskola  2022/11/19  11-7
          UVSE II. - KSI SE II.  2023/01/21  10-3
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc  2023/01/21  16-2
          BVSC-Zugló - Pécsi Sportiskola  2023/02/04  
          Honvéd I - UVSE I.  2023/02/04  
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          VALDOR SZENTES - DFVE  2022/12/16  4-17
          FTC-Telekom - SZNVE  2023/02/04  
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Tb.Womens Water Polo  2022/11/06  11-14
          III. Ker. TVE - KSI SE  2022/11/13  6-12
          KSI SE - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/05  
          DFVE - KSI SE  2023/02/12  
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/10/30  34-2
          DFVE - TB.Womens Water Polo  2022/11/06  9-13
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club serd  2022/11/12  10-15
          DFVE - KSI SE  2023/02/12  
       Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - UVSE  2023/02/11  
          KSI SE - UVSE  2023/02/11  
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/10/30  30-4
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club gy  2022/11/12  29-8
          KESI - KSI SE  2022/11/13  3-32
          KSI SE - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/05  
  2021/2022
     Időmérő 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest H.  2021/09/08  20-16
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/26  1-11
          KESI - LEGRAND SZENTES  2021/08/30  5-13
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/09/11  6-7
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  36-2
     Játékvezető 10
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/26  14-7
          KESI - LEGRAND SZENTES  2021/08/30  9-5
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/26  12-20
          KESI - LEGRAND SZENTES  2021/08/30  14-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - YBL WPC  2021/09/18  20-2
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/09/18  12-8
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/09/11  15-7
          OSC ÚJBUDA 2. - VUA  2021/09/11  12-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  31-4
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  45-0
  2020/2021
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest Hotels - METALCOM SZENTES  2020/11/14  9-8
     Játékvezető 56
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2021/03/07  8-11
          UVSE Hunguest H. II - Ceglédi VSE  2021/05/16  14-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Százhalombatta VSE. - ASI DSE  2020/11/08  15-11
          Győri VSE - FVSE  2020/11/22  7-12
          Balaton VK - Aquaworm Göd  2020/12/06  12-1
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  7-6
          Váci VSE - Koelner-Csongrád  2021/01/17  12-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest H. II.  2021/01/31  12-8
          Győri VSE - KESI  2021/03/28  9-13
          Balaton VK - Sportliget  2021/05/09  12-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Százhalombatta - ASI DSE  2020/11/08  8-18
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Győri VSE - FVSE  2020/11/22  6-13
          Balaton VK - Aquaworm Göd  2020/12/06  12-11
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  8-7
          Váci VSE - Koelner-Csongrád  2021/01/17  12-16
          Tatabánya - UVSE Hunguest H. II  2021/01/31  12-5
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2021/03/07  14-13
          Győri VSE - KESI  2021/03/28  9-19
          Balaton VK - Sportliget  2021/05/09  23-6
          UVSE Hunguest H. II - Ceglédi VSE  2021/05/16  11-3
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - KPSE  2020/11/28  15-8
          Sportliget - Komplex  2020/11/28  16-6
          OSC ÚJBUDA 2. - KPSE  2021/02/13  19-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC II. - ASI-VASAS II:  2020/11/07  18-4
          VUA - Aquaworm  2020/11/07  10-5
          YBL WPC II. - Iron WP  2020/11/21  35-0
          ASI-VASAS II: - Aquaworm  2020/11/21  11-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KÓPÉ ÚVSE II. - VUA  2021/02/27  3-9
          Polo Academy Bp - BFSE  2021/02/27  12-5
          KÓPÉ ÚVSE II. - III. Ker. TVE  2021/05/08  1-13
          POLO SC Bp2008 - Polo Academy Bp  2021/05/08  3-2
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 2. - VSD  2020/12/05  9-2
          KÓPÉ ÚVSE - BFSE  2020/12/05  15-0
          Sportliget - ASI-MSA  2020/12/05  3-18
          UVSE Hunguest H. II. - ASI-MSA  2021/01/30  6-13
          KÓPÉ ÚVSE - VUK Kistarcsa  2021/01/30  14-6
          ASI-MSA - FTC-Telekom  2021/02/20  9-15
          Százhalombattai VSE. - BFSE  2021/05/01  16-1
          UVSE Hunguest H. II. - SE VK  2021/05/01  5-4
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI DSE - HVSC  2020/12/12  10-16
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/12/12  6-3
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO Sport Club ifj  2020/12/13  4-18
          DFVE - YORDO SZENTES  2021/02/14  10-18
          DFVE - Tigra-ZF-Eger  2021/05/23  10-9
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. - FTC-Telekom  2021/02/21  21-4
          OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H.  2021/03/21  4-10
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/05/15  6-11
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2021/05/16  14-10
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2020/12/13  7-14
          DFVE - YORDO SZENTES  2021/02/14  17-4
          UVSE Hunguest H. - FTC-Telekom  2021/02/21  16-9
          OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H.  2021/03/21  13-19
          Győri VSE - FVSE  2021/03/28  22-6
     Időmérő 23
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - FVSE  2020/11/22  4-16
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  10-6
          Váci VSE - Koelner-Csongrád  2021/01/17  14-19
          Tatabánya - UVSE Hunguest H. II  2021/01/31  5-12
          Győri VSE - KESI  2021/03/28  13-24
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2021/03/07  10-14
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2021/05/16  9-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SOTE VKS - OSC Kft.  2020/11/22  18-9
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2020/11/28  8-10
          Oázis SC - Vasas SC  2021/02/13  7-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Új-Hullám SE - Iron WP  2020/11/07  19-7
          VUA - POLO SC Bp2007  2020/11/21  5-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          SE VK - UVSE Hunguest H. II.  2020/12/05  8-13
          Honvéd - VUK Kistarcsa  2020/12/05  15-8
          SE VK - VSD  2021/01/30  13-6
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/20  11-14
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          III. Kerületi TVE - UVSE Hunguest H.  2020/12/12  5-11
          ASI DSE - Győri VSE  2020/12/12  6-20
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. - FTC-Telekom  2021/02/21  13-11
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - POLO Sport Club serd  2020/12/13  3-10
          DFVE - YORDO SZENTES  2021/02/14  12-13
          Győri VSE - FVSE  2021/03/28  14-8
  2019/2020
     Időmérő 11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  9-20
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  18-12
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          MEAFC-Miskolc - Erzsébeti SMTK  2020/01/25  16-6
          Jászberényi gyerek V - B.Sport-Kópé  2020/01/25  3-29
          B.Sport-Kópé - Erzsébeti SMTK  2020/01/25  8-18
          GyAVC - Jászberényi gyerek V  2020/01/25  23-3
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSKDVK - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  2-12
          Zempléni VK - B.Sport-Kópé  2020/02/29  14-6
          KSKDVK - B.Sport-Kópé  2020/02/29  0-15
          Octopus BVSE - GyAVC  2020/02/29  6-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  13-1
     Játékvezető 9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  12-16
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  18-25
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/03/01  13-15
          CPVSE - Legrand Szentes  2020/03/08  8-13
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2020/01/25  0-14
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Octopus BVSE - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  14-2
          Zempléni VK - GyAVC  2020/02/29  13-14
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  16-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  15-11

E.ON Férfi OB I.

FTC Telekom - Szolnoki Dózsa

2023. febr. 01. 20:45

E.ON Férfi OB I.

FTC Telekom - BVSC-Zugló

2023. febr. 11. 13:00

E.ON Férfi OB I.

Tigra-Zf-Eger - BVSC-Zugló

2023. febr. 15. 18:15

E.ON Női OB I.

FTC-Telekom - Tigra-Zf-Eger

2023. febr. 18. 14:05

Férfiválogatott-FTC kétkapus gyakorlás (2023. január 6., fotók: Kovács Anikó)
A férfiválogatott edzése 2023. január 4-én (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok