Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Szilvasán Patrik
Születési dátum: 1994-10-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  Férfi OB II
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Fiú Ifjúsági
     Játékvezető 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Fiú Serdülő
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 5
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Fiú Gyermek
     Játékvezető 5
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Budapesti Gyarmati Dezső
     Játékvezető 3
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Budapest gyermek I.
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Budapesti gyermek II.
     Időmérő 3
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 3
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Budapesti gyermek III.
     Játékvezető 8
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Budapesti gyermek IV.
     Időmérő 4
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Budapesti Baby I.
     Játékvezető 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Dunántúli Gyermek III.
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 5
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Leány Ifjúsági
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
     Játékvezető 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Leány Serdülő
     Játékvezető 3
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Poseidon VSE  2021/06/05  7-6
          Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-3
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  19-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  10-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  17-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Kft.  2021/05/02  0-5
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-35
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/03/20  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  6-5
          KSI SE - ASI-MSA  2021/03/13  16-3
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PÁPAI SE  2020/10/10  16-4
          PÁPAI SE - Soproni VSE  2020/10/10  3-12
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  4-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-14
  Leány Gyermek
     Játékvezető 4
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)
  Budapesti gyermek II. leány
     Játékvezető 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Czeglédi Lamantinok  2021/06/05  17-98.5/10 (85%)
          MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba  2021/06/05  14-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  16-68.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - HVSC  2020/11/08  12-168.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-29/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  17-58.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  18-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Aquaworm Göd  2020/09/20  24-48/10 (80%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-39/10 (90%)
          Tatabánya - KVSE  2021/04/11  15-28/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DVSE  2021/04/25  24-88/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-59/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-118/10 (80%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/02/28  17-88/10 (80%)
          OSC Kft. - HETE  2021/03/21  15-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-139/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/20  13-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/03/20  6-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-67/10 (70%)
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-76.5/10 (65%)
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-168.5/10 (85%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-29/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-48/10 (80%)
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-18/10 (80%)
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-89.5/10 (95%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/13  7-199/10 (90%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  9/10 (90%)
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  9/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/10/10  9-28/10 (80%)
          AVUS - Győri VSE  2020/10/10  16-28/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/01/30  11-78/10 (80%)
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/01/30  12-128/10 (80%)
          Soproni VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/01/30  8-158.5/10 (85%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-67.5/10 (75%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-88/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  6-137/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  10-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  9-148.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/20  5-167/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2020/10/11  12-188/10 (80%)
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-147/10 (70%)
          Alföld - Tigra-ZF-Eger  2021/04/18  13-198.5/10 (85%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-48/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-68/10 (80%)

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa

2021. nov. 13. 14:30

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok