Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kendeházi Máté
Születési dátum: 2001-01-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/08  16-12
  Férfi OB II
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  Fiú Ifjúsági
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  Fiú Serdülő
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  Fiú Gyermek
     Időmérő 2
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  Komjádi Kupa
     Időmérő 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  ÉK Serdülő
     Segédtitkár 8
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Octopus BVSE  2020/02/29  12-15
          KSKDVK - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  0-33
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2020/02/29  29-1
          Octopus BVSE - Jászberényi Vidrák  2020/02/29  15-4
          MEAFC-Miskolc - KSKDVK  2020/02/29  21-9
          Jászberényi Vidrák - Zempléni VK  2020/02/29  5-27
          Dynamo Ungvár - Zempléni VK  2020/02/29  12-15
          Dynamo Ungvár - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  15-10
  ÉK Gyermek II.
     Időmérő 3
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
  ÉK Gyermek III.
     Időmérő 8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa

2021. nov. 13. 14:30

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok