Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kendeházi Máté
Születési dátum: 2001-01-31
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 72
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VIWA-második.ker  2021/10/27  6-12
          VIWA-második.ker - ASI  2021/11/20  11-10
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Poseidon VSE - Sportliget  2022/06/11  
          Poseidon VSE - KVE  2022/06/11  
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2021/08/19  9-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  14-8
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  13-7
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  15-14
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/10/17  21-5
          SZVPS II - BFSE  2021/10/31  5-29
          BFSE - HVSC  2021/11/07  22-8
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I.  2021/11/21  6-12
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  17-3
          UVSE I. - Vasas SC  2022/03/06  13-5
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  9-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Fehérvár VSE  2021/10/27  10-7
          CPVSE - Honvéd  2021/12/05  16-13
          Sportliget - Soproni VSE  2021/12/12  5-10
          Legrand Szentes - Tigra-ZF-Eger  2022/02/13  11-12
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  13-15
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/09/04  11-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - AQUA SE  2022/06/05  14-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - V-VVSE  2022/02/20  18-9
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sportliget  2022/05/08  12-9
          MAFC-BME - YBL WPC  2022/05/08  12-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Sport Kft. - POLO SC Bp.Serd 2005  2021/09/18  17-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron waterpolo - Fehérvár VSE  2021/11/06  5-34
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC Vízilabda Kft.  2022/04/30  19-4
          KESI - Tigra-Zf-Eger  2022/04/30  2-14
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - BVSC-Zugló  2021/09/11  0-15
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE II.  2021/09/11  6-2
          Százhalombattai VSE - VUA  2022/03/05  15-0
          FTC-Telekom - PSN Zrt. Sportiskola  2022/04/02  10-3
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportsziget SE - VUK Kistarcsa  2021/10/16  3-18
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Baby I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - GYŐRI VSE  2021/08/26  
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - KSKDVK  2022/05/07  16-8
          KSKDVK - Szent István Polo  2022/05/07  2-23
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - PannErgy-Miskolc  2022/01/15  6-18
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - AQUA SE  2022/01/29  3-23
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MATE-GEAC-MSA - Vágta MSC  2022/02/12  13-4
          KSKDVK - Vágta MSC  2022/02/12  12-16
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Százhalombattai VSE.  2021/10/02  13-11
          DFVE - Mohacs Ifi  2021/10/02  8-12
          Váci VSE - Százhalombattai VSE.  2022/05/28  7-9
          Honvéd-Dorog - Váci VSE  2022/05/28  12-9
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Balaton VK  2021/11/20  4-27
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2021/11/20  17-10
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK lány  2021/11/20  16-4
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2022/03/12  25-7
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2022/03/12  15-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2022/03/12  15-12
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2021/08/13  9-5
          Blamax-Kaposvári VK - Balaton VK  2021/08/13  6-6
          KVSE - Soproni VSE  2021/08/13  2-12
          KVSE - GYŐRI VSE  2021/08/14  4-15
          DFVE - KVSE  2021/08/14  7-11
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/14  3-16
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KVSE  2022/04/10  12-3
          GYŐRI VSE-Gyermek IV - AVUS  2022/04/10  8-7
          KVK Gyermek IV - KVSE  2022/04/10  5-9
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - VALDOR SZENTES  2021/11/10  19-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  4-10
          DFVE - POLO Sport Club ifj  2022/01/30  18-12
          UVSE - FTC-Telekom  2022/02/10  16-15
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  15-3
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  38-5
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-8
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2021/10/28  8-14
          POLO Sport Club gy - Fehérvár VSE  2021/12/12  7-12
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  9-19
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  3-10
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZENTES - UVSE  2021/12/11  8-16
     Játékvezető 135
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - ASI  2021/09/25  11-128/10 (80%)
          Eszterházy SC - VIWA-második.ker  2021/10/30  13-118/10 (80%)
          Eszterházy SC - KSI SE  2022/01/29  4-227/10 (70%)
          KSI SE - YBL WPC  2022/04/23  16-107/10 (70%)
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVE - Békéscsaba  2022/06/11  9-107.5/10 (75%)
          Békéscsaba - Sportliget  2022/06/11  14-98/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/09/04  21-147/10 (70%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Fehérvár VSE  2021/10/27  14-109/10 (90%)
          CPVSE - Honvéd  2021/12/05  7-126/10 (60%)
          Sportliget - Soproni VSE  2021/12/12  9-68/10 (80%)
          Legrand Szentes - Tigra-ZF-Eger  2022/02/13  3-208/10 (80%)
          KESI - KSI SE  2022/02/27  3-308.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  13-78/10 (80%)
          Soproni VSE - AQUA SE  2022/06/05  20-48/10 (80%)
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - LEGRAND SZENTES  2021/08/19  9-148/10 (80%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  4-108/10 (80%)
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  19-68/10 (80%)
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  11-78/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/10/17  15-118/10 (80%)
          SZVPS II - BFSE  2021/10/31  20-188/10 (80%)
          BFSE - HVSC  2021/11/07  14-119/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I.  2021/11/21  7-118.5/10 (85%)
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  19-77.5/10 (75%)
          KESI - KSI SE  2022/02/27  5-208/10 (80%)
          UVSE I. - Vasas SC  2022/03/06  3-117.5/10 (75%)
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  4-67.5/10 (75%)
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-128/10 (80%)
          Soproni VSE - AQUA SE  2022/06/05  14-58/10 (80%)
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - LEGRAND SZENTES  2021/08/19  17-87.5/10 (75%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  3-138.5/10 (85%)
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  9-88/10 (80%)
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  9-88.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/10/17  6-88.5/10 (85%)
          UVSE II. - Fehérvár VSE  2021/10/27  9-179/10 (90%)
          SZVPS II - BFSE  2021/10/31  6-158/10 (80%)
          BFSE - HVSC  2021/11/07  14-48/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I.  2021/11/21  7-108/10 (80%)
          CPVSE - Honvéd  2021/12/05  5-158/10 (80%)
          Sportliget - Soproni VSE  2021/12/12  8-188/10 (80%)
          LEGRAND SZENTES - Tigra-ZF-Eger  2022/02/13  12-136.5/10 (65%)
          YBL WPC - Békéscsaba  2022/02/20  13-88/10 (80%)
          KESI - KSI SE  2022/02/27  6-88/10 (80%)
          UVSE I. - Vasas SC  2022/03/06  16-98/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  11-86.5/10 (65%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  14-166.5/10 (65%)
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-66/10 (60%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME - Sportliget  2021/10/17  6-198.5/10 (85%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Heavy  2022/02/20  10-158.5/10 (85%)
          OSC Vízilabda Kft. - V-VVSE  2022/05/08  19-88/10 (80%)
          Oázis SC II. - Sunday Boys  2022/05/08  20-88.5/10 (85%)
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-zugló Lokomotív - MAFC-Infinityn  2022/01/22  22-118/10 (80%)
          ELTE-BEAC - TVSE  2022/01/22  5-148/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2021/09/18  16-98.5/10 (85%)
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-149/10 (90%)
          BVSC-Zugló - Sportliget  2022/02/26  22-38.5/10 (85%)
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/26  5-179/10 (90%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YBL WPC  2021/11/06  6-148/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - YBL WP C II.  2022/04/30  11-87/10 (70%)
          Sportliget - BFSE  2022/04/30  12-78.5/10 (85%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Sportliget  2021/09/11  6-108/10 (80%)
          KESI - PannErgy-Miskolc  2022/01/07  6-139/10 (90%)
          OSC Vízilabda Kft. - Oázis SC  2022/03/05  1-129/10 (90%)
          Aquaworm - Oxigén 2009  2022/03/05  9-128.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/04/02  7-93/10 (30%)
          ASI DSE - KSI SE  2022/04/02  5-168/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - UVSE II.  2021/10/16  1-158.5/10 (85%)
          Oxigén - ASI-MSA  2021/10/16  0-159/10 (90%)
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Baby I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - DFVE  2021/08/26  8.5/10 (85%)
          GYŐRI VSE - Fehérvár VSE  2021/08/26  8.5/10 (85%)
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/26  8.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - TVSE  2021/08/26  8.5/10 (85%)
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Zempléni VK  2022/05/07  22-68.5/10 (85%)
          Zempléni VK - PannErgy-Miskolc  2022/05/07  5-279/10 (90%)
          Kópé-B.Sport - MEAFC-Miskolc  2022/05/07  
          MEAFC-Miskolc - Kópé-B.Sport  2022/05/07  
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Zempléni VK  2021/11/13  17-79/10 (90%)
          jaszberényi vidrák - PannErgy-Miskolc  2021/11/13  3-358.5/10 (85%)
          AQUA SE - Zempléni VK  2021/11/13  17-29/10 (90%)
          AQUA SE - jaszberényi vidrák  2021/11/13  22-59/10 (90%)
          PannErgy-Miskolc - AQUA SE  2021/12/04  26-79.5/10 (95%)
          PannErgy-Miskolc - jaszberényi vidrák  2021/12/04  28-59.5/10 (95%)
          Zempléni VK - AQUA SE  2021/12/04  12-108.5/10 (85%)
          jaszberényi vidrák - Zempléni VK  2021/12/04  4-229/10 (90%)
       Északkeleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE Leány - Tigra-Zf-Eger  2022/01/29  1-109/10 (90%)
          Kópé-B.Sport - AQUA SE Leány  2022/01/29  1-319/10 (90%)
          AQUA SE - Kópé-B.Sport  2022/01/29  26-19/10 (90%)
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - KSKDVK  2022/02/12  18-17
          Zempléni VK - MATE-GEAC-MSA  2022/02/12  5-209/10 (90%)
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohacs Ifi - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/02  4-178.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Százhalombattai VSE.  2021/10/02  16-99/10 (90%)
          Honvéd-Dorog - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/28  7-128/10 (80%)
          Százhalombattai VSE. - Balaton VK  2022/05/28  5-138/10 (80%)
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/28  8-118/10 (80%)
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK lány  2021/11/20  24-99/10 (90%)
          SZVK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/11/20  2-269/10 (90%)
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Fehérvár VSE  2022/03/12  16-88.5/10 (85%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2022/03/12  24-78/10 (80%)
          KVSE - Soproni VSE  2022/03/12  5-98/10 (80%)
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2021/08/13  16-18.5/10 (85%)
          DFVE - TVSE  2021/08/13  0-158/10 (80%)
          GYŐRI VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/13  1-148.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - KVSE  2021/08/13  7-48.5/10 (85%)
          TVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/13  7-157.5/10 (75%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2021/08/13  14-58.5/10 (85%)
          Blamax-Kaposvári VK - TVSE  2021/08/14  19-58/10 (80%)
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/08/14  4-138/10 (80%)
          GYŐRI VSE - DFVE  2021/08/14  16-18.5/10 (85%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2021/08/14  16-79/10 (90%)
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/14  6-117.5/10 (75%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2021/08/14  9-57/10 (70%)
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE-Gyermek IV - Fehérvár VSE  2022/04/10  8-97/10 (70%)
          KVK Gyermek IV - PSN Zrt. Sportiskola  2022/04/10  2-138/10 (80%)
          Fehérvár VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/04/10  8-178/10 (80%)
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2022/01/26  9-78/10 (80%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2021/10/28  5-158.5/10 (85%)
          POLO Sport Club ifj - Fehérvár VSE  2021/12/12  28-29/10 (90%)
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  26-89.5/10 (95%)
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-108/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - III. KER. TVE  2022/02/04  2-188/10 (80%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  7-118/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  11-98.5/10 (85%)
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2021/10/28  16-78/10 (80%)
          POLO Sport Club serd - Fehérvár VSE  2021/12/12  31-39/10 (90%)
          DFVE - POLO Sport Club serd  2022/01/30  17-48/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  16-157/10 (70%)
          UVSE - FTC-Telekom  2022/02/10  13-75.5/10 (55%)
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  17-108.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  10-157/10 (70%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  7-108.5/10 (85%)
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  22-79.5/10 (95%)
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-38/10 (80%)
          DFVE - POLO Sport Club gy  2022/01/30  22-77.5/10 (75%)
          UVSE - FTC-Telekom  2022/02/10  12-67/10 (70%)
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  11-107.5/10 (75%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZENTES - UVSE  2021/12/11  5-248/10 (80%)
  2020/2021
     Időmérő 67
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC Zugló  2020/10/17  10-13
          Honvéd - Kaposvári VK  2020/12/02  15-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  7-15
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2020/10/31  17-16
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  9-19
          Erzsébeti SMTK - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  9-21
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  22-7
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  19-9
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  2-17
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  20-7
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  25-4
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  5-11
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  14-6
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
          Honvéd - Vasas SC  2021/05/02  11-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  21-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  18-3
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  20-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - KPSE  2020/10/11  11-8
          RETR-O-SC - MAFC A-TEAM  2020/10/11  12-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sunday Boys  2020/10/11  24-3
          OSC Kft. - 1427 JSMA  2021/03/28  18-6
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          BVSC-Zugló Heavy T. - Oázis SC 2  2021/05/16  6-20
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2021/03/13  14-8
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Honvéd  2020/10/03  9-14
          OSC ÚJBUDA 2. - SZVPS  2021/03/27  1-14
          UVSE Hunguest H. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/04/10  28-4
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          KSI SE - POLO SC Bp06 Penguin  2021/05/28  14-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2021/02/20  14-9
          ASI-VASAS - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/20  22-3
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/20  18-7
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/04/17  6-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - FTC-Telekom II.  2020/10/25  13-3
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - Oázis SC  2020/10/29  19-4
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/29  2-13
          Ceglédi VSE - Tigra-ZF-Eger  2020/10/29  5-6
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2021/03/20  19-6
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - AVUS  2020/12/06  
          Balaton VK - Győri VSE  2020/12/06  
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MEAFC-Miskolc - PannErgy-Miskolc  2020/11/28  6-25
          AQUA SE - MEAFC-Miskolc  2020/11/28  19-4
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence PLUS  2020/11/21  19-4
          Komárom VSE - Velence PLUS  2020/11/21  0-5
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence PLUS - DFVE  2020/11/14  14-16
          Soproni VSE - DFVE  2020/11/14  13-3
          Soproni VSE - VTUVE  2020/11/14  19-6
          AVE VE - Fehérvár VSE  2021/02/06  6-28
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/02/06  12-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2021/03/06  8-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Blamax-Kaposvári VK  2021/03/06  12-6
          KVSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/03/06  11-7
          KVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/06/05  7-10
          KVSE - Balaton VK  2021/06/05  10-14
          Blamax-Kaposvári VK - Balaton VK  2021/06/05  7-13
       Dunántúli Gyermek II. bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Kft - MTE 1888 Gyermek 3  2021/05/22  36-4
          BUSC - MTE 1888 Gyermek 3  2021/05/22  23-4
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - AVUS  2021/05/29  14-9
          AVUS - PSN Zrt. I.  2021/05/29  6-12
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. 2010. - AVUS  2021/05/30  2-10
          KVSE - Balaton VK  2021/05/30  8-19
          Győri VSE - PSN Zrt. 2010.  2021/05/30  10-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  11-8
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  8-10
     Titkár 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Honvéd  2021/01/16  6-7
          PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/23  12-9
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/01/30  10-11
          PannErgy-Miskolc - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/07  14-5
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft  2020/11/07  17-8
     Gólbíró 1
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2020/11/07  15-9
     Játékvezető 96
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - YBL WPC  2021/02/27  10-168/10 (80%)
          ASI DSE - HVSC  2021/05/15  9-98/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - HVSC  2021/04/24  12-78.5/10 (85%)
          Soproni VSE - HVSC  2021/04/24  11-98/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  3-128.5/10 (85%)
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  14-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. II - Győri VSE  2021/04/11  24-69/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  12-133/10 (30%)
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  14-97/10 (70%)
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  10-209/10 (90%)
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  11-106.5/10 (65%)
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  11-128/10 (80%)
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  15-67/10 (70%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  17-68/10 (80%)
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  19-77.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - BFSE  2021/01/27  4-108.5/10 (85%)
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  7-118/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  8-47/10 (70%)
          UVSE Hunguest H. II. - Győri VSE  2021/04/11  27-49/10 (90%)
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  2-219/10 (90%)
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-78.5/10 (85%)
          Honvéd - Vasas SC  2021/05/02  9-116.5/10 (65%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  21-87/10 (70%)
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  9-247/10 (70%)
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  5-188/10 (80%)
          SZVPS - FTC-Telekom  2020/11/22  6-217.5/10 (75%)
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  28-58/10 (80%)
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2020/12/13  15-98/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - SZVPS  2021/01/17  8-58/10 (80%)
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  24-58.5/10 (85%)
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  9-227.5/10 (75%)
          Vasas SC - KSI SE  2021/03/07  5-145.5/10 (55%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2021/03/28  14-106.5/10 (65%)
          CVK - Balaton VK  2021/04/18  5-239/10 (90%)
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-158/10 (80%)
          Honvéd - Vasas SC  2021/05/02  9-109/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - ELTE-BEAC  2021/05/09  9-119/10 (90%)
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sportliget  2021/05/16  13-28/10 (80%)
          ASI DSE - SOTE VKS  2021/06/06  11-129/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/13  10-78/10 (80%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - Oázis SC  2021/03/20  22-28/10 (80%)
          POLO SC Bp06 Penguin - VUA  2021/03/27  18-58/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2021/03/27  8-137.5/10 (75%)
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/10  8-198.5/10 (85%)
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-99/10 (90%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2007 - YBL WPC II.  2021/02/20  15-97/10 (70%)
          UVSE Hunguest H. - POLO SC Bp2007  2021/02/20  22-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC II.  2021/02/20  20-18/10 (80%)
          KESI - BVSC-Zugló  2021/04/17  8-127/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2021/04/17  6-127.5/10 (75%)
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/05/15  4-118/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - FTC-Telekom I.  2021/02/27  5-158/10 (80%)
          KÓPÉ ÚVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/27  3-188/10 (80%)
          YBL WPC I. - KSI SE  2021/02/27  5-108/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/10/29  11-67/10 (70%)
          Százhalombattai VSE. - KESI  2020/10/29  5-27.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/03/20  10-48.5/10 (85%)
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2020/12/06  9/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/02/21  10/10 (100%)
          Balaton VK - DFVE  2021/02/21  9/10 (90%)
          Blamax-Kaposvári VK - MTE 1888 Baby  2021/02/21  10/10 (100%)
          Fehérvár VSE - DFVE  2021/02/21  9/10 (90%)
          MTE 1888 Baby - Balaton VK  2021/02/21  9/10 (90%)
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - AQUA SE  2020/11/28  11-57/10 (70%)
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Honvéd-Dorog  2020/11/21  16-38/10 (80%)
          Velence PLUS - Honvéd-Dorog  2021/01/16  8-78.5/10 (85%)
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - VTUVE  2020/11/14  11-48/10 (80%)
          KVSE - Velence PLUS  2020/11/14  15-128/10 (80%)
          Balaton VK - Balaton VK 2.  2021/02/06  14-89/10 (90%)
          AVE VE - Balaton VK 2.  2021/02/06  4-199/10 (90%)
          Balaton VK - KVSE  2021/03/06  14-39/10 (90%)
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/03/06  4-98.5/10 (85%)
          Blamax-Kaposvári VK - Soproni VSE  2021/06/05  6-58/10 (80%)
          Soproni VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/06/05  5-88/10 (80%)
       Dunántúli Gyermek II. bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - BUSC  2021/05/22  15-59/10 (90%)
          Oázis Kft - Győri VSE  2021/05/22  2-59/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. I.  2021/05/29  4-169/10 (90%)
          Blamax-Kaposvári VK - TVSE  2021/05/29  8-88/10 (80%)
          KVSE - TVSE  2021/05/29  15-78/10 (80%)
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - Győri VSE  2021/05/30  12-119/10 (90%)
          AVUS - KVSE  2021/05/30  14-119/10 (90%)
          Balaton VK - Blamax-Kaposvári VK  2021/05/30  8-89/10 (90%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  12-68/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  3-89/10 (90%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  34-47.5/10 (75%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  35-68.5/10 (85%)
          SZNVESE - Alföld  2020/11/22  15-97.5/10 (75%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  8-98/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  13-148.5/10 (85%)
          POLO Sport Club serd - FVSE  2021/04/14  23-69/10 (90%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FVSE  2020/09/20  30-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. - KESI  2020/09/20  40-19/10 (90%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  19-118/10 (80%)
          SZNVEGY - Alföld  2020/11/22  21-137.5/10 (75%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  19-148/10 (80%)
          POLO Sport Club gy - FVSE  2021/04/14  35-19.5/10 (95%)
  2019/2020
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels  2020/02/08  16-12
     Időmérő 19
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  14-15
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  13-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  11-16
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  10-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - CVSE  2019/11/03  5-21
          AQUA SE - Dunakanyar Waterpolo  2019/11/17  11-10
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa  2020/01/26  13-12
       Észak-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - Piranha-Kópé  2020/03/07  4-14
          ZF-Eger - Octopus BVSE  2020/03/07  35-2
          Piranha-Kópé - ZF-Eger  2020/03/07  2-29
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus BVSE - AQUA SE  2019/11/24  1-16
          PannErgy-MVLC-Miskol - Zempléni VK  2019/11/24  16-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AQUA SE  2019/11/24  10-15
          Zempléni VK - Octopus BVSE  2019/11/24  18-9
          Octopus BVSE - Zempléni VK  2019/12/15  11-12
          AQUA SE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  9-24
          Octopus BVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/12/15  2-17
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/15  8-21
     Segédtitkár 8
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Octopus BVSE  2020/02/29  12-15
          KSKDVK - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  0-33
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2020/02/29  29-1
          Octopus BVSE - Jászberényi Vidrák  2020/02/29  15-4
          MEAFC-Miskolc - KSKDVK  2020/02/29  21-9
          Jászberényi Vidrák - Zempléni VK  2020/02/29  5-27
          Dynamo Ungvár - Zempléni VK  2020/02/29  12-15
          Dynamo Ungvár - MEAFC-Miskolc  2020/02/29  15-10
19. FINA Világbajnokság: HUN-BRA 20-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: ITA-HUN 10-9 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok