Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kollarics Gábor
Születési dátum: 2001-05-23
Város: Göd
Szezon Meccs
  2021/2022
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa  2022/05/14  15-8
     Időmérő 59
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - UVSE Hunguest H.  2021/10/30  12-7
          PVSK- Mecsek Füszért - SZEGEDI VE  2022/02/19  6-10
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízil. Kft. - ASI  2022/01/29  11-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - KSI SE  2021/10/03  12-17
          Tigra-ZF-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/10  4-13
          Honvéd - KESI  2021/11/07  18-9
          Honvéd - Legrand Szentes  2021/11/21  13-8
          AVUS - CPVSE  2021/12/12  12-4
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-19
          PSN Zrt. Sportiskola - CPVSE  2022/02/20  5-0
          SZVPS - BVSC-Zugló  2022/03/06  9-12
          Vasas SC - SZVPS  2022/04/03  11-10
          SZVPS - Szolnoki Dózsa  2022/04/08  16-8
          CPVSE - SZVPS  2022/04/27  10-16
          SZVPS II - Soproni VSE  2022/05/29  12-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - SZVPS II  2021/10/17  10-13
          HVSC - AQUA SE  2021/10/31  13-5
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  10-11
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  10-14
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  7-16
          Polo Academy Bp - Sportliget  2022/05/22  11-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBgy - CVK  2022/02/27  14-10
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  8-15
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  13-9
          Balaton VK - Sportliget  2022/05/15  13-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - FTC-Masters  2021/11/07  3-25
          1427 JSMA - SE SK  2021/11/14  8-23
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2021/11/14  20-4
          Sunday Boys - V-VVSE  2021/12/12  10-26
          V-VVSE - OSC Vízilabda Kft.  2022/02/27  6-15
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Honvéd  2021/09/25  10-11
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2022/05/14  7-2
       Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2008) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom leány - YBL WPC I.  2021/08/14  1-13
          YBL WPC I. - UVSE  2021/08/14  7-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/10/02  12-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - PannErgy-Miskolc  2021/11/06  7-9
          Sportliget - FTC-Telekom  2021/11/06  1-16
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportsziget SE - Százhalombattai VSE.  2022/04/09  0-15
          VUA - POLO SC Bp.IV. 2010  2022/04/09  1-16
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - Zempléni VK  2022/03/12  15-11
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2022/03/12  1-18
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - SZVK  2021/10/09  26-3
          Balaton VK - SZVK  2021/10/09  24-0
          Velence PLus B - AVUS  2022/01/22  8-21
          VTUVE - AVUS  2022/01/22  1-30
          Velence PLus B - TVSE  2022/01/22  0-32
          PÁPAI SE - VTUVE  2022/03/05  15-4
          PÁPAI SE - SZVK  2022/03/05  18-4
          Velence Plus A - SZVK  2022/03/05  12-4
          Velence Plus A - VTUVE  2022/03/26  15-1
          SZVK - Velence Plus A  2022/03/26  6-11
          Velence PLus B - SZVK  2022/03/26  9-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - III. KER. TVE  2021/10/03  12-6
          DFVE - KSI SE  2022/03/27  16-8
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  16-15
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  10-17
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2022/05/20  15-2
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Kft. - UVSE  2022/02/14  3-21
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/12/11  7-21
     Játékvezető 95
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - VIWA-második.ker  2022/01/29  11-97/10 (70%)
          VIWA-második.ker - YBL WPC  2022/02/05  9-125.5/10 (55%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - SZVPS II  2021/10/17  11-109/10 (90%)
          HVSC - AQUA SE  2021/10/31  7-58/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2021/11/14  7-117.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  9-88/10 (80%)
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  5-167.5/10 (75%)
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  8-147.5/10 (75%)
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  5-197/10 (70%)
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  8-38/10 (80%)
          Balaton VK - Sportliget  2022/05/15  14-89/10 (90%)
          Polo Academy Bp - Sportliget  2022/05/22  12-107.5/10 (75%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - KSI SE  2021/10/03  9-158/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/10  12-86.5/10 (65%)
          Honvéd - KESI  2021/11/07  12-76/10 (60%)
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2021/11/14  14-158/10 (80%)
          Honvéd - Legrand Szentes  2021/11/21  14-79/10 (90%)
          AVUS - CPVSE  2021/12/12  9-128/10 (80%)
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  1-108.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - CPVSE  2022/02/20  5-0
          POLO Sport Club OBs - CVK  2022/02/27  12-98/10 (80%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2022/03/06  7-68/10 (80%)
          Vasas SC - SZVPS  2022/04/03  8-74/10 (40%)
          SZVPS - Szolnoki Dózsa  2022/04/08  12-46/10 (60%)
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  7-127/10 (70%)
          CPVSE - SZVPS  2022/04/27  14-118.5/10 (85%)
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  7-136.5/10 (65%)
          Balaton VK - Sportliget  2022/05/15  16-148.5/10 (85%)
          SZVPS II - Soproni VSE  2022/05/29  12-108/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - KSI SE  2021/10/03  7-279/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/10  6-77.5/10 (75%)
          AQUA SE - SZVPS II  2021/10/17  17-58/10 (80%)
          HVSC - AQUA SE  2021/10/31  5-169/10 (90%)
          Honvéd - KESI  2021/11/07  8-59/10 (90%)
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2021/11/14  11-14
          Honvéd - LEGRAND SZENTES  2021/11/21  20-98/10 (80%)
          AVUS - CPVSE  2021/12/12  11-49/10 (90%)
          Ceglédi VSE - Fehérvár VSE  2021/12/19  6-108/10 (80%)
          AQUA SE - KVSE  2022/02/12  7-88/10 (80%)
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  3-206.5/10 (65%)
          PSN Zrt. Sportiskola - CPVSE  2022/02/20  5-0
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  8-147/10 (70%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2022/03/06  6-119/10 (90%)
          Vasas SC - SZVPS  2022/04/03  12-137.5/10 (75%)
          SZVPS - Szolnoki Dózsa  2022/04/08  8-156/10 (60%)
          CPVSE - SZVPS  2022/04/27  6-189.5/10 (95%)
          Polo Academy Bp - Sportliget  2022/05/22  8-187.5/10 (75%)
          SZVPS II - Soproni VSE  2022/05/29  7-127/10 (70%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - OSC Vízilabda Kft.  2021/11/21  20-128/10 (80%)
          Sportliget - ASI  2022/04/10  15-117.5/10 (75%)
          MAFC-BME - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/04/10  7-138.5/10 (85%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2021/09/25  4-217/10 (70%)
          Vasas II. - Honvéd  2022/02/05  10-97.5/10 (75%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - YBL WPC II.  2021/12/11  6-58/10 (80%)
          Oázis SC - YBL WPC II.  2022/05/14  9-86.5/10 (65%)
          Sportliget - FTC-Telekom  2022/05/14  3-167/10 (70%)
          BVSC-Zugló - Honvéd I.  2022/05/14  15-28/10 (80%)
       Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2008) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - BVSC-Zugló  2021/08/14  3-188/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC I. - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/02  41-08/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2021/11/06  15-09/10 (90%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - Oázis SC  2022/01/29  12-68/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - VUK Kistarcsa  2022/04/09  17-28/10 (80%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - BFSE  2021/09/26  9/10 (90%)
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/09/26  9.5/10 (95%)
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - KSKDVK  2022/03/12  13-48/10 (80%)
          Szent István Polo - Kópé-B.Sport  2022/03/12  5-138.5/10 (85%)
          MEAFC-Miskolc - Szent István Polo  2022/03/12  21-38.5/10 (85%)
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Balaton VK lány  2021/10/09  18-29/10 (90%)
          Balaton VK lány - Erzsébeti SMTK  2021/10/09  1-138.5/10 (85%)
          Erzsébeti SMTK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/09  5-218.5/10 (85%)
          VTUVE - PÁPAI SE  2022/01/22  5-0
          Velence Plus A - PÁPAI SE  2022/01/22  5-0
          Velence Plus A - TVSE  2022/01/22  2-319/10 (90%)
          Velence Plus A - Balaton VK lány  2022/03/05  5-88.5/10 (85%)
          Velence PLus B - VTUVE  2022/03/05  21-98/10 (80%)
          Velence PLus B - Balaton VK lány  2022/03/05  7-58/10 (80%)
          Balaton VK lány - VTUVE  2022/03/26  9-58/10 (80%)
          PÁPAI SE - Balaton VK lány  2022/03/26  4-128/10 (80%)
          PÁPAI SE - Velence PLus B  2022/03/26  6-118.5/10 (85%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - III. KER. TVE  2022/02/04  2-188/10 (80%)
          TVSE Kft. - UVSE  2022/02/14  9-178.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - III. KER. TVE  2022/03/25  10-56.5/10 (65%)
          III. KER. TVE - FTC-Telekom  2022/04/10  8-97/10 (70%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - KESI  2021/10/03  19-89/10 (90%)
          TVSE Kft. - UVSE  2022/02/14  7-196.5/10 (65%)
          FTC-Telekom - KESI  2022/03/24  16-107.5/10 (75%)
          DFVE - KSI SE  2022/03/27  12-14
          KESI - SZNVE SE  2022/05/20  15-69/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - POLO Sport Club serd  2022/05/20  12-119/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - KESI  2021/10/03  14-49/10 (90%)
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  9-197/10 (70%)
          FTC-Telekom - KESI  2022/03/24  17-107.5/10 (75%)
          DFVE - KSI SE  2022/03/27  6-12
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  4-138.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/12/11  3-238.5/10 (85%)
     Titkár 1
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - Tigra-ZF-Eger  2022/02/12  16-9
  2020/2021
     Gólbíró 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/02  9-7
     Időmérő 31
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK Mecsek Füszért - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/19  11-10
          Tigra-ZF-Eger - A-Híd VasasPlaket  2020/10/10  6-8
          BVSC Zugló - METALCOM SZENTES  2020/11/07  23-11
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2021/01/16  7-18
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Kf - AVUS  2020/09/26  9-8
          Kanizsa Vízilabda Kf - VIWA-második.ker  2020/11/28  19-13
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  15-6
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBi - YBL WPC  2020/09/20  1-29
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  14-11
          BLAMAX-Kaposvári VK - Vasas SC  2021/01/24  11-15
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  7-13
          KVSE - YBL WPC  2021/04/18  7-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Soproni VSE  2020/11/15  5-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  23-6
          Sportliget - Soproni VSE  2020/10/04  6-25
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  7-19
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Heavy T. - YBL WPC  2020/10/04  8-15
          MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.  2020/10/04  6-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - II. ker Spor  2021/02/20  22-1
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/02/20  10-4
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/17  6-6
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2021/04/17  1-14
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - Váci VSE  2020/09/19  9-13
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/19  5-6
          UVSE Hunguest H. - KÓPÉ ÚVSE  2021/02/13  19-10
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/13  9-7
          FTC-Telekom I. - KSI SE  2021/05/08  10-4
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2021/05/08  8-4
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/21  2-22
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Tatabánya  2020/11/15  8-13
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  17-8
     Játékvezető 55
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  17-88/10 (80%)
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  18-98/10 (80%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  15-126.5/10 (65%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBs - YBL WPC  2020/09/20  0-218/10 (80%)
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  17-87/10 (70%)
          Sportliget - Soproni VSE  2020/10/04  9-88/10 (80%)
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  28-68/10 (80%)
          ASI DSE - Balaton VK  2020/11/22  5-197/10 (70%)
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  13-78/10 (80%)
          ASI DSE - Sportliget  2021/01/17  7-68/10 (80%)
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Vasas SC  2021/01/24  7-137/10 (70%)
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  11-188/10 (80%)
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-67.5/10 (75%)
          KVSE - YBL WPC  2021/04/18  4-196.5/10 (65%)
          Sportliget - CVK  2021/05/02  14-68.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - Balaton VK  2021/05/16  6-129/10 (90%)
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  22-96/10 (60%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBgy - YBL WPC  2020/09/20  0-267.5/10 (75%)
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  14-177.5/10 (75%)
          ASI DSE - Soproni VSE  2020/11/15  16-127/10 (70%)
          ASI DSE - Balaton VK  2020/11/22  12-197.5/10 (75%)
          ASI DSE - Sportliget  2021/01/17  30-27.5/10 (75%)
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Vasas SC  2021/01/24  8-128/10 (80%)
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  6-218/10 (80%)
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-189/10 (90%)
          KVSE - YBL WPC  2021/04/18  7-208/10 (80%)
          Sportliget - CVK  2021/05/02  12-58/10 (80%)
          Aquaworm Göd - Balaton VK  2021/05/16  7-168.5/10 (85%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2020/11/08  0-5
          ASI DSE - MAFC-BME-INFINITYN  2020/11/08  16-78/10 (80%)
          SOTE VKS - RETR-O-SC  2021/02/21  13-117/10 (70%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Kölyökpóló Suli  2021/02/20  12-137/10 (70%)
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom  2021/04/17  5-168/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - SZVPS  2020/09/19  8-87/10 (70%)
          MVLC-Miskolc - YBL WPC I.  2020/09/19  0-158/10 (80%)
          FTC-Telekom I. - YBL WPC I.  2021/02/13  7-37/10 (70%)
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/02/13  14-27.5/10 (75%)
          KSI SE - SZVPS  2021/03/27  20-67.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - KÓPÉ ÚVSE  2021/03/27  14-58/10 (80%)
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2021/05/09  7.5/10 (75%)
          KSI SE - Oázis SC  2021/05/09  7.5/10 (75%)
          BFSE - UVSE Hunguest H. I.  2021/05/09  7.5/10 (75%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  16-177/10 (70%)
          III. Kerületi TVE - DFVE  2020/11/08  6-216.5/10 (65%)
          III. Kerületi TVE - Tatabánya  2020/11/15  1-217.5/10 (75%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  14-97/10 (70%)
          SZNVESE - YORDO SZENTES  2020/10/11  9-188/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-68/10 (80%)
          KSI SE - DFVE  2020/11/08  9-166.5/10 (65%)
          FVSE - Alföld  2020/12/13  9-227/10 (70%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2020/10/11  15-267.5/10 (75%)
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-66.5/10 (65%)
          KSI SE - DFVE  2020/11/08  9-196.5/10 (65%)
          KSI SE - Tatabánya  2020/11/15  18-157/10 (70%)
          FVSE - Alföld  2020/12/13  7-237.5/10 (75%)
  2019/2020
     Időmérő 9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/02/01  17-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - AQUA SE  2020/02/02  7-12
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2020/02/09  12-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBs - Balaton VK  2019/11/03  12-10
          Váci VSE - AQUA SE  2020/02/02  10-15
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2020/02/09  9-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club OBgy - Balaton VK  2019/11/03  11-18
          Váci VSE - AQUA SE  2020/02/02  22-6
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2020/02/09  8-12
19. FINA Világbajnokság: HUN-BRA 20-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: ITA-HUN 10-9 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok