Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Varga Csenge
Születési dátum: 1998-09-24
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Időmérő 2
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - CPVSE  2022/08/03  14-4
          Genesys OSC Újbuda - Tigra-Zf-Eger  2022/08/15  
     Játékvezető 4
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - CPVSE  2022/08/03  11-38/10 (80%)
          Genesys OSC Újbuda - Tigra-Zf-Eger  2022/08/15  
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - CPVSE  2022/08/03  22-47/10 (70%)
          Genesys OSC Újbuda - Tigra-Zf-Eger  2022/08/15  
  2021/2022
     Játékvezető 113
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2021/12/04  18-56.5/10 (65%)
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - DVSE  2021/09/18  14-108.5/10 (85%)
          DVSE - CPVSE  2021/09/18  5-199/10 (90%)
          Egri Vízmű SC - CPVSE  2021/09/18  14-128/10 (80%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/10/03  21-29/10 (90%)
          KVSE - TVSE  2021/10/10  4-278.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2022/02/20  11-78/10 (80%)
          KVSE - Győri VSE  2022/03/06  14-157/10 (70%)
          Győri VSE - AQUA SE  2022/05/22  19-69.5/10 (95%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - TVSE  2021/10/10  2-188.5/10 (85%)
          Győri VSE - Balaton VK  2021/10/17  5-98/10 (80%)
          AVUS - Kaposvári VK  2021/10/31  11-135.5/10 (55%)
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/11/07  16-68/10 (80%)
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  17-108/10 (80%)
          III. KER. TVE - ASI DSE  2021/12/05  5-127/10 (70%)
          Szolnoki Dózsa - Legrand Szentes  2022/02/20  26-118/10 (80%)
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  11-157.5/10 (75%)
          KVSE - Győri VSE  2022/03/06  8-11
          BFSE - YBL WPC  2022/03/20  13-158/10 (80%)
          CPVSE - Kaposvári VK  2022/03/27  7-128/10 (80%)
          Győri VSE - AQUA SE  2022/05/22  13-49/10 (90%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/10/03  20-67.5/10 (75%)
          Győri VSE - Balaton VK  2021/10/17  12-47.5/10 (75%)
          AVUS - Kaposvári VK  2021/10/31  9-89/10 (90%)
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/11/07  22-39/10 (90%)
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  5-108.5/10 (85%)
          III. KER. TVE - ASI DSE  2021/12/05  11-128/10 (80%)
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  6-229/10 (90%)
          KVSE - Győri VSE  2022/03/06  13-147/10 (70%)
          BFSE - YBL WPC  2022/03/20  3-209/10 (90%)
          CPVSE - Kaposvári VK  2022/03/27  9-77.5/10 (75%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/02/27  17-119/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Mohacs IFI  2021/10/09  34-59/10 (90%)
          Vasas II. - Vasas SC  2021/10/09  4-108/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC II.  2021/10/16  16-108/10 (80%)
          YBL WPC II. - POLO SC Bp.Serd 2005  2021/10/27  17-18.5/10 (85%)
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2021/11/13  7-68/10 (80%)
          Vasas II. - YBL WPC  2021/11/13  4-78/10 (80%)
          FTC-Telekom - Sportliget  2021/11/27  19-38.5/10 (85%)
          Oázis SC - YBL WPC II.  2021/12/11  6-58/10 (80%)
          Vasas II. - YBL WPC  2022/04/30  10-47.5/10 (75%)
          II. ker Sport Kft. - Honvéd II.  2022/04/30  9-207.5/10 (75%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron waterpolo - Fehérvár VSE  2021/11/06  5-347/10 (70%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2022/03/19  1-128/10 (80%)
          FTC-Telekom - VUA  2022/06/11  9-78/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC  2022/06/11  10-58/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - ASI-VASAS II.  2021/10/02  24-88/10 (80%)
          Kópé Úvse - ASI-VASAS II.  2022/02/12  18-88/10 (80%)
          Aquaworm - Honvéd  2022/02/12  14-89/10 (90%)
          OSC ÚJBUDA 2. - Kópé Úvse  2022/02/26  15-99/10 (90%)
          VUA - BVSC-Zugló II.  2022/02/26  2-149/10 (90%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/04  14-19/10 (90%)
          UVSE III. - UVSE II.  2022/04/02  3-149/10 (90%)
          YBL WPC - Sportliget  2022/04/02  6-97.5/10 (75%)
          OSC ÚJBUDA 1. - ASI DSE  2022/04/23  16-68/10 (80%)
          UVSE I. - FTC-Telekom  2022/04/23  8-37/10 (70%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - BVSC-Zugló  2022/01/29  4-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - BFSE  2022/01/29  8-77/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA 2. - VUA  2022/03/12  20-57.5/10 (75%)
          Oxigén - VUK Kistarcsa  2022/03/12  4-128/10 (80%)
          KSI SE II. - ASI-MSA  2022/03/26  11-238.5/10 (85%)
          BFSE - OSC ÚJBUDA 1.  2022/03/26  1-168/10 (80%)
          Oázis SC - UVSE II.  2022/05/14  2-178.5/10 (85%)
          OSC ÚJBUDA 1. - ASI-MSA  2022/05/14  7-68/10 (80%)
          KSI SE II. - BFSE  2022/05/28  7-119/10 (90%)
          UVSE II. - OSC ÚJBUDA 1.  2022/05/28  2-159/10 (90%)
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Erzsébeti SMTK  2021/12/18  1-208/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Erzsébeti SMTK  2021/12/18  15-58/10 (80%)
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Pápai Se  2021/10/30  0-5
          Balaton VK - AVE VE  2021/10/30  0-5
          Busc - AVE VE  2021/10/30  16-38/10 (80%)
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - DFVE  2021/11/20  7-188/10 (80%)
          MAFC-INFINITYN - UVSE  2021/12/13  7-128/10 (80%)
          DFVE - ASI DSE  2022/04/09  33-48/10 (80%)
          ASI DSE - HVSC  2022/04/09  16-158/10 (80%)
          Genesys OSC-Újbuda - DFVE  2022/04/28  6-158/10 (80%)
          III. Ker. TVE - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/29  4-107/10 (70%)
          DFVE - UVSE  2022/05/29  7-105.5/10 (55%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  10-179/10 (90%)
          III. KER. TVE - SZNVE IF  2021/12/12  16-67/10 (70%)
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  26-88/10 (80%)
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  9-78.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  5-0
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  29-29.5/10 (95%)
          DFVE - III. KER. TVE  2022/04/03  18-87.5/10 (75%)
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  30-59/10 (90%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/04/24  6-158/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - Szentes  2021/09/19  17-145.5/10 (55%)
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2021/10/24  5-158/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  4-129/10 (90%)
          KESI - SZNVE SE  2021/12/12  20-139/10 (90%)
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  38-59/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - Szentes  2022/01/16  12-168/10 (80%)
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  12-37/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  10-78.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  29-310/10 (100%)
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  5-199/10 (90%)
          DFVE - KESI  2022/04/03  20-178/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  29-49/10 (90%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/04/24  7-107/10 (70%)
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/05/21  11-138.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - POLO Sport Club serd  2022/05/21  2-239/10 (90%)
          SZNVE SE - POLO Sport Club serd  2022/05/21  7-138/10 (80%)
          Győri VSE - KESI  2022/05/21  3-99/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - Szentes  2021/09/19  7-167/10 (70%)
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2021/10/24  4-238/10 (80%)
          KESI - SZNVE GY  2021/12/12  15-139/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - Szentes  2022/01/16  8-108/10 (80%)
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  3-199/10 (90%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/04/24  11-157/10 (70%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/10/16  12-118/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/10/16  10-188.5/10 (85%)
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/12/11  7-218.5/10 (85%)
     Időmérő 64
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - Ceglédi Lamantinok  2021/09/18  7-19
          Aquatics Waterpolo - GyAVC  2021/09/18  21-8
          Aquatics Waterpolo - Ceglédi Lamantinok  2021/09/18  18-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2021/10/17  5-10
          AVUS - Kaposvári VK  2021/10/31  11-6
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/11/07  8-3
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  22-6
          Oázis SC - TVSE  2022/02/27  8-10
          BFSE - YBL WPC  2022/03/20  8-11
          CPVSE - Kaposvári VK  2022/03/27  7-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2021/10/03  8-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - TVSE  2021/10/10  6-9
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2022/02/20  17-12
          Győri VSE - AQUA SE  2022/05/22  9-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex PSE - ELTE-BEAC  2021/10/17  6-11
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Sport Kft. - Honvéd I.  2021/10/16  9-13
          BVSC-Zugló - II. ker Sport Kft.  2021/10/27  25-3
          Sportliget - Honvéd II.  2021/11/13  2-17
          Honvéd II. - Vasas II.  2021/11/27  14-3
          POLO SC Bp.Serd 2005 - OSC ÚJBUDA 2.  2022/04/30  2-17
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YBL WPC  2021/11/06  6-14
          YBL WPC - KSI SE  2022/03/19  5-11
          Fehérvár VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/19  10-11
          KSI SE - POLO SC Bp.I. 2007  2022/06/11  20-6
          Iron waterpolo - UVSE  2022/06/11  3-32
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - YBL WP C II.  2021/10/02  2-10
          POLO SC Bp.II. 2008 - VUA  2022/02/12  9-5
          BVSC-Zugló II. - Oxigén 2008  2022/02/12  10-5
          Oxigén 2008 - Aquaworm  2022/02/26  4-13
          ASI-VASAS II. - POLO SC Bp.II. 2008  2022/02/26  6-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom leány - OSC ÚJBUDA 2.  2022/04/02  5-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/04/23  10-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2022/01/29  6-9
          FTC-Telekom - VUA  2022/01/29  15-0
          Honvéd - UVSE II.  2022/03/26  4-8
          KESI - Oázis SC  2022/03/26  8-7
          BFSE - Honvéd  2022/05/14  9-9
          KESI - KSI SE II.  2022/05/14  10-3
          ASI-MSA - KESI  2022/05/28  15-0
          Honvéd - Oázis SC  2022/05/28  8-3
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2021/12/18  10-12
          Balaton VK lány - Balaton VK  2021/12/18  8-20
          SZVK - Balaton VK lány  2021/12/18  4-12
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Busc - Erzsébeti SMTK  2021/10/30  10-9
          Fehérvár VSE - Pápai Se  2021/10/30  28-2
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2021/10/30  8-8
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - DFVE  2021/11/20  6-30
          ASI DSE - HVSC  2021/11/20  21-10
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club UP  2022/04/09  8-12
          HVSC - BVSC-Zugló  2022/04/09  5-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Genesys OSC-Újbuda - Szentes  2021/09/19  10-18
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2021/10/24  9-13
          Tigra-ZF-Eger - Szentes  2022/01/16  9-12
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  7-21
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2022/05/21  7-10
          Fehérvár VSE - SZNVE SE  2022/05/21  5-11
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  8-22
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/12/19  22-7
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  20-4
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/01/30  5-0
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  24-3
          DFVE - KESI  2022/04/03  19-10
          Tigra-ZF-Eger - Fehérvár VSE  2022/04/10  13-7
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/12/11  3-23
     Gólbíró 2
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - FTC-Telekom  2021/11/27  12-13
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H.  2022/01/15  13-10
  2020/2021
     Időmérő 39
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd  2020/11/08  13-17
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Poseidon VSE  2020/10/17  20-12
          MAFC-BME-INFINITYN - Váci VSE  2020/10/17  10-12
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME-INFINITYN  2020/10/17  7-10
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - POLO Sport Club ifj  2020/07/29  37-2
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Ceglédi VSE  2020/09/25  5-8
          Oázis SC - Békéscsaba  2020/12/06  15-8
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/12/15  6-7
          POLO Sport Club OBi - KVSE  2021/01/31  5-22
          OSC ÚJBUDA - LEGRAND SZENTES  2021/02/14  7-8
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/04/11  9-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2021/01/17  7-12
          Sportliget - Balaton VK  2021/02/28  7-21
          Váci VSE - POLO Sport Club OBs  2021/05/23  20-5
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Százhalombatta  2021/01/17  24-11
          Aquaworm Göd - CVK  2021/02/28  26-4
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  20-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - 1427 JSMA  2020/10/11  14-7
          Octopus SE - Jog-Ászok VSK  2021/03/28  19-5
          ELTE-BEAC - 1427 JSMA  2021/04/11  16-17
          SOTE VKS - Oázis Sc  2021/05/16  6-20
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/05/08  12-6
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  4-17
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE II.  2020/11/28  18-3
          Sportliget - VUA  2020/11/28  16-1
          Honvéd I. - KSI leány  2020/11/28  10-4
          Váci VSE - BVSC-Zugló II  2021/02/27  14-6
          FTC-Telekom leány - Polo Academy Bp  2021/03/27  5-3
          BFSE - KÓPÉ ÚVSE II.  2021/03/27  11-8
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szekszárd 3 - PSN Zrt. Sportiskola  2020/12/12  0-5
          III. Ker. TVE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/12/12  6-10
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/08/01  22-5
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  33-9
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  11-10
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  17-8
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  3-8
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - YORDO SZENTES  2021/03/14  8-4
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2020/11/14  8-11
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2020/11/14  11-21
     Játékvezető 73
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2020/10/17  15-78/10 (80%)
          Poseidon VSE - SOTE VKS  2020/10/17  9-87.5/10 (75%)
          BFSE - SOTE VKS  2020/10/17  6-109/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2021/01/17  5-198/10 (80%)
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  21-68.5/10 (85%)
          Váci VSE - POLO Sport Club OBi  2021/05/23  29-59/10 (90%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - POLO Sport Club serd  2020/07/29  23-18.5/10 (85%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Ceglédi VSE  2020/09/25  12-57/10 (70%)
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  15-108/10 (80%)
          Oázis SC - Békéscsaba  2020/12/06  29-68/10 (80%)
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2020/12/13  11-38.5/10 (85%)
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/12/15  10-157.5/10 (75%)
          Soproni VSE - Százhalombatta VSE.  2021/01/17  10-155.5/10 (55%)
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  9-68/10 (80%)
          POLO Sport Club OBs - KVSE  2021/01/31  2-248/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - LEGRAND SZENTES  2021/02/14  14-97.5/10 (75%)
          Aquaworm Göd - CVK  2021/02/28  19-47/10 (70%)
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/04/11  17-68/10 (80%)
          ASI DSE - Százhalombatta VSE.  2021/04/18  8-128.5/10 (85%)
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  25-29/10 (90%)
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2021/05/02  11-48/10 (80%)
          Sportliget - Százhalombatta VSE.  2021/05/16  6-78/10 (80%)
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - POLO Sport Club gy  2020/07/29  16-47/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Ceglédi VSE  2020/09/25  3-246/10 (60%)
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  6-278.5/10 (85%)
          Oázis SC - Békéscsaba  2020/12/06  11-107/10 (70%)
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2020/12/13  6-78/10 (80%)
          LEGRAND SZENTES - PSN Zrt. Sportiskola  2020/12/15  10-168.5/10 (85%)
          Győri VSE - Tatabánya  2021/01/17  5-128/10 (80%)
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  1-158/10 (80%)
          POLO Sport Club OBgy - KVSE  2021/01/31  6-168/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - LEGRAND SZENTES  2021/02/14  22-68/10 (80%)
          Sportliget - Balaton VK  2021/02/28  12-188.5/10 (85%)
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/04/11  18-7
          ASI DSE - Százhalombatta  2021/04/18  22-108.5/10 (85%)
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2021/05/02  5-78/10 (80%)
          Sportliget - Százhalombatta  2021/05/16  11-188/10 (80%)
          Váci VSE - POLO Sport Club OBgy  2021/05/23  14-109/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KPSE  2021/05/08  25-48.5/10 (85%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/11/28  8-138/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - KSI leány  2021/02/27  3-118/10 (80%)
          YBL WPC II. - III. Ker. TVE  2021/03/27  6-88/10 (80%)
          VUA - POLO SC Bp2008  2021/03/27  4-128/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom II.  2021/04/10  5-69/10 (90%)
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szekszárd 3 - Blamax-Kaposvári VK  2020/12/12  0-5
          Erzsébeti SMTK - III. Ker. TVE  2020/12/12  3-179/10 (90%)
          Erzsébeti SMTK - Blamax-Kaposvári VK  2020/12/12  1-179/10 (90%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - YORDO SZENTES  2021/03/14  9-128/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger  2021/05/29  6-117/10 (70%)
          Tatabánya - DFVE  2021/05/30  11-68.5/10 (85%)
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/08/01  17-4
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  25-87/10 (70%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  14-47/10 (70%)
          KSI SE - KESI  2020/10/04  23-47/10 (70%)
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  13-47/10 (70%)
          KESI - SZNVESE  2021/02/07  3-258/10 (80%)
          Tatabánya - YORDO SZENTES  2021/03/14  10-28/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  13-148.5/10 (85%)
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/04/11  8-138/10 (80%)
          DFVE - FTC-Telekom  2021/05/15  1-47.5/10 (75%)
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/05/16  4-127.5/10 (75%)
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - Győri VSE  2020/08/01  25-7
          YORDO SZENTES - ALFÖLD  2020/08/08  16-97.5/10 (75%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  20-57/10 (70%)
          KSI SE - KESI  2020/10/04  33-47.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  7-87.5/10 (75%)
          KESI - SZNVEGY  2021/02/07  5-218/10 (80%)
          Tatabánya - FTC-Telekom  2021/03/21  8-108/10 (80%)
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/04/11  16-127/10 (70%)
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/04/24  6-148/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2021/04/25  10-87.5/10 (75%)
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2020/11/14  16-37/10 (70%)
          Oázis SC - DFVE  2020/11/14  7-216.5/10 (65%)
     Gólbíró 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/01/24  8-8
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/14  10-11
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2020/11/23  12-8
          FTC Telekom - BVSC Zugló  2021/04/10  9-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/21  12-11
  2019/2020
     Gólbíró 3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - LFÁ-ZF-Eger  2019/10/18  10-9
          FTC Telekom - BVSC-Zugló Diapolo  2019/11/23  9-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Tungsram-Hungue - DUE-Maarsk Graphic  2019/12/08  12-13
     Játékvezető 27
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  6-148/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  18-198/10 (80%)
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  13-68/10 (80%)
          Soproni VSE - Százhalombattai VSE  2020/03/08  6-168/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  12-87.5/10 (75%)
          Soproni VSE - Százhalombattai VSE  2020/03/08  15-107.5/10 (75%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC I. - FTC-Telekom  2019/12/14  5-164.5/10 (45%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2019/12/14  6-118/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Oxigén 2008  2020/03/07  15-26
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - AVE VE  2019/11/30  40-19/10 (90%)
          SZVK - Balaton VK  2019/11/30  0-379/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - Új-Hullám S.E.  2020/02/29  4-309.5/10 (95%)
          DFVE fiú - Új-Hullám S.E.  2020/02/29  19-59/10 (90%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  8-78/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/02/09  7-128/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  7-107/10 (70%)
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  8-228.5/10 (85%)
          Ceglédi Lány - Fehérvár VSE  2019/10/13  12-98/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  7-188/10 (80%)
          ZF-Eger - SZNVESE  2019/12/01  18-158/10 (80%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/02/09  16-138/10 (80%)
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  15-68/10 (80%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Lány - Fehérvár VSE  2019/10/13  20-48/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  8-169/10 (90%)
          ZF-Eger - SZNVEGY  2019/12/01  10-159/10 (90%)
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/02/09  7-48/10 (80%)
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  19-67.5/10 (75%)
     Időmérő 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI - Eszterházy SC  2019/11/16  16-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Oázis SC  2019/11/17  12-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC KFT - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/09/29  16-5
          BVSC-Zugló Heavy T - YBL WPC  2019/09/29  11-16
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - KPS  2019/12/14  32-1
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom Leány - III. kerületi TVE  2020/03/07  12-8
          UVSE II. - VUK Kistarcsa  2020/03/07  16-7
          UVSE II. - VUK Kistarcsa  2020/03/07  16-7
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - AVUS 2.  2019/11/30  0-35
          AVE VE - AVUS 2.  2019/11/30  0-31
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - DFVE fiú  2020/02/29  3-9
          Mohács 3 - BUSC  2020/02/29  1-41
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  7-16
          ZF-Eger - SZNVEIF  2019/12/01  32-9
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2020/02/16  17-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/09/29  13-4
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/10/06  11-26
  2018/2019
     Játékvezető 30
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis - BUSC  2019/04/06  6-49/10 (90%)
          Velence Plus I. - III. Kerületi TVE  2019/04/06  7-69/10 (90%)
          BUSC - SZVK  2019/04/06  16-310/10 (100%)
          III. Kerületi TVE - Oázis  2019/04/06  6-169/10 (90%)
          SZVK - Velence Plus I.  2019/04/06  2-79/10 (90%)
          PSN Zrt. - Mohács 2  2019/05/25  12-68/10 (80%)
          Sportliget - DFVE-TOPO  2019/05/25  20-28/10 (80%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2019/03/09  14-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/03/09  11-87.5/10 (75%)
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/03/09  7-119/10 (90%)
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/03/09  23-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/09  10-179/10 (90%)
          Balaton VK - TVSE  2019/04/13  5-158/10 (80%)
          Kaposvár-Balaton VK - Váci VSE  2019/04/13  19-48/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/04/13  6-148/10 (80%)
          TVSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/13  5-128/10 (80%)
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/04/13  11-158/10 (80%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/02/03  14-39/10 (90%)
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/02/03  4-28.5/10 (85%)
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/02/03  10-78.5/10 (85%)
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/02/03  1-109/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/02/03  5-89/10 (90%)
          Kanizsa VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/06/02  8-28/10 (80%)
          Soproni VSE - POLO SC DVL2007  2019/06/02  2-98/10 (80%)
          DFVE-TOPO I (leány) - Fehérvár VSE  2019/06/02  1-148/10 (80%)
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2019/06/02  2-78/10 (80%)
          Fehérvár VSE - Soproni VSE  2019/06/02  6-58/10 (80%)
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-48.5/10 (85%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  10-117/10 (70%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  15-48.5/10 (85%)
     Időmérő 13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 2 - Sportliget  2019/05/25  3-15
          DFVE-TOPO - BHSE-Dorog  2019/05/25  8-4
          BHSE-Dorog - PSN Zrt.  2019/05/25  2-18
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  0-5
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/05/04  11-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - Bánki VSE  2019/03/06  25-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2019/05/05  14-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  11-3
A fiú U18-as válogatott vb-kerete (Fotók: Dobos Sándor)
Belgrádba érkezett az U18-as válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok