Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Biró Viktor
Születési dátum: 1967-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Gólbíró 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AHID-VasasPlaket  2022/01/30  11-8
          FTC Telekom - AHID-VasasPlaket  2022/04/03  15-14
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - DFVE  2022/04/08  18-17
     Játékvezető 118
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízil. Kft. - Eszterházy SC  2021/11/06  16-116/10 (60%)
          TVSE - Neptun VSC  2021/11/27  14-118.5/10 (85%)
          Fehérvár VS kft. - TVSE  2022/02/12  16-118/10 (80%)
          Kanizsa Vízil. Kft. - Oázis SC  2022/02/19  17-108.5/10 (85%)
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PTE-PEAC - SE SK  2022/03/19  15-87/10 (70%)
          Csongrád - SE SK  2022/03/19  9-128/10 (80%)
          Csongrád - Egri Vízmű SC  2022/03/19  17-138/10 (80%)
          Aquatics Waterpolo - KVSE  2022/04/09  11-158.5/10 (85%)
          ELTE-BEAC - KVSE  2022/04/09  19-88.5/10 (85%)
          DVSE - Aquatics Waterpolo  2022/05/07  12-188/10 (80%)
          DVSE - KVSE  2022/05/07  9-228/10 (80%)
          Csongrád - MAFC-INFINITYN  2022/06/11  12-108/10 (80%)
          MAFC-INFINITYN - SZUVTE BT  2022/06/11  15-117/10 (70%)
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - UVSE I.  2021/08/16  2-208/10 (80%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/10/17  13-108.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  21-59/10 (90%)
          Vasas SC - AVUS  2021/11/21  13-59/10 (90%)
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  4-209/10 (90%)
          Sportliget - Balaton VK  2022/01/30  9-129/10 (90%)
          Váci VSE - Győri VSE  2022/02/27  12-148/10 (80%)
          Balaton VK - Győri VSE  2022/03/27  11-128/10 (80%)
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2022/04/10  6-118/10 (80%)
          Legrand Szentes - Kaposvári VK  2022/04/23  15-98.5/10 (85%)
          AQUA SE - HVSC  2022/04/24  6-198/10 (80%)
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - UVSE I  2021/08/16  8-158/10 (80%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/10/17  12-147/10 (70%)
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-108/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  2-178.5/10 (85%)
          Aquaworm Waterpolo - POLO Sport Club OBs  2021/12/05  16-78/10 (80%)
          TVSE - BFSE  2021/12/19  18-57.5/10 (75%)
          CPVSE - SZVPS  2022/02/13  8-187/10 (70%)
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  22-106.5/10 (65%)
          Váci VSE - Győri VSE  2022/02/27  10-148/10 (80%)
          BFSE - PannErgy-Miskolc  2022/04/03  9-168/10 (80%)
          Legrand Szentes - Kaposvári VK  2022/04/23  8-118.5/10 (85%)
          AQUA SE - HVSC  2022/04/24  12-59/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  11-88/10 (80%)
          Győri VSE - HVSC  2022/05/08  9-38/10 (80%)
          UVSE II. - Békéscsaba  2022/06/05  25-58/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-159/10 (90%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  13-49/10 (90%)
          Vasas SC - AVUS  2021/11/21  23-18.5/10 (85%)
          TVSE - BFSE  2021/12/19  25-48.5/10 (85%)
          Sportliget - Balaton VK  2022/01/30  6-15
          CPVSE - SZVPS  2022/02/13  11-166/10 (60%)
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  12-78.5/10 (85%)
          Váci VSE - Győri VSE  2022/02/27  6-198.5/10 (85%)
          Balaton VK - Győri VSE  2022/03/27  16-159/10 (90%)
          BFSE - PannErgy-Miskolc  2022/04/03  8-178/10 (80%)
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2022/04/10  14-107.5/10 (75%)
          LEGRAND SZENTES - Kaposvári VK  2022/04/23  18-68.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  7-178/10 (80%)
          Győri VSE - HVSC  2022/05/08  20-18.5/10 (85%)
          UVSE II. - Békéscsaba  2022/06/05  14-118/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE SK - ELTE-BEAC  2022/05/29  18-88.5/10 (85%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2022/02/05  4-108.5/10 (85%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - Oázis SC  2021/10/22  15-119/10 (90%)
          BFSE - FTC-Telekom II.  2022/02/26  10-98/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - Aquaworm  2021/11/20  11-58.5/10 (85%)
          YBL WPC - Honvéd  2021/12/18  11-147.5/10 (75%)
          OSC Vízilabda Kft. - KÓPÉ ÚVSE  2021/12/18  1-169/10 (90%)
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Tigra-Zf-Eger  2022/02/22  10-128/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Honvéd-Dorog  2022/04/30  12-128/10 (80%)
          Balaton VK - Honvéd-Dorog  2022/04/30  11-78/10 (80%)
          Váci VSE - Balaton VK  2022/04/30  4-148/10 (80%)
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2021/08/13  16-18.5/10 (85%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2021/08/13  9-58/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KVSE  2021/08/13  7-48.5/10 (85%)
          Blamax-Kaposvári VK - Balaton VK  2021/08/13  6-67/10 (70%)
          KVSE - Soproni VSE  2021/08/13  2-128.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2021/08/13  14-58.5/10 (85%)
          Blamax-Kaposvári VK - TVSE  2021/08/14  19-58/10 (80%)
          KVSE - GYŐRI VSE  2021/08/14  4-158/10 (80%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2021/08/14  16-79/10 (90%)
          DFVE - KVSE  2021/08/14  7-118/10 (80%)
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/14  3-168.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2021/08/14  9-57/10 (70%)
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Fehérvár VSE  2021/11/07  8-79/10 (90%)
          TVSE - AVUS  2021/11/07  3-78/10 (80%)
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Új-Hullám SE  2021/10/24  
          AVUS - Új-Hullám SE  2021/10/24  
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/11/22  3-78/10 (80%)
          III. Ker. TVE - PTE-PEAC  2022/03/26  25-28.5/10 (85%)
          III. Ker. TVE - MAFC-INFINITYN  2022/03/26  11-58/10 (80%)
          Balaton VKFT - UVSE  2022/03/28  5-218.5/10 (85%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE Kft.  2021/10/17  3-247.5/10 (75%)
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  22-49/10 (90%)
          Győri VSE - POLO Sport Club ifj  2021/11/28  11-98/10 (80%)
          POLO Sport Club ifj - UVSE  2022/01/16  11-278/10 (80%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2022/01/23  4-1910/10 (100%)
          POLO Sport Club ifj - SZNVE IF  2022/03/13  22-89/10 (90%)
          III. KER. TVE - TVSE Kft.  2022/03/20  7-10
          III. KER. TVE - Fehérvár VSE  2022/05/13  33-47.5/10 (75%)
          POLO Sport Club ifj - SZNVE IF  2022/05/13  10-146/10 (60%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE Kft.  2021/10/17  4-2910/10 (100%)
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  16-29/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  4-129/10 (90%)
          DFVE - Győri VSE  2021/12/12  21-138/10 (80%)
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  16-88.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2022/01/23  3-349/10 (90%)
          KESI - TVSE Kft.  2022/03/20  9-188/10 (80%)
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2022/05/20  15-29/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - POLO Sport Club serd  2022/05/20  12-118/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  8-229/10 (90%)
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2021/11/28  15-78.5/10 (85%)
          DFVE - Győri VSE  2021/12/12  19-158.5/10 (85%)
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  8-188.5/10 (85%)
          POLO Sport Club gy - UVSE  2022/01/16  9-278/10 (80%)
          POLO Sport Club gy - SZNVE GY  2022/03/13  21-158/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZENTES - DFVE  2021/11/13  12-148.5/10 (85%)
          SZENTES - DFVE  2021/11/13  9-148.5/10 (85%)
          SZENTES - UVSE  2021/12/11  8-168/10 (80%)
          UVSE - KSI SE  2022/02/26  13-118/10 (80%)
          UVSE - KSI SE  2022/02/26  13-118/10 (80%)
          KSI SE - Oázis SC  2022/05/21  20-68.5/10 (85%)
          KSI SE - Oázis SC  2022/05/21  24-89/10 (90%)
          BVSC-Zugló - SZENTES  2022/05/28  12-138/10 (80%)
          BVSC-Zugló - SZENTES  2022/05/28  14-118/10 (80%)
     Időmérő 65
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2021/09/08  8-16
          Honvéd - FTC Telekom  2021/10/22  7-14
          DVSE-Master Good - SZEGEDI VE  2021/11/03  3-9
          METALCOM SZENTES - Kaposvári VK  2021/11/13  7-7
          Kaposvári VK - PVSK- Mecsek Füszért  2022/01/29  14-12
          PannErgy-Miskolc - AHID-VasasPlaket  2022/02/05  10-17
          METALCOM SZENTES - UVSE Hunguest H.  2022/03/05  10-13
          PannErgy-Miskolc - Tigra-ZF-Eger  2022/03/26  13-12
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Váci VSE  2022/03/19  13-17
          PTE-PEAC - Váci VSE  2022/03/19  22-8
          Poseidon VSE - ELTE-BEAC  2022/04/09  8-15
          Poseidon VSE - KVE  2022/04/09  5-17
          Aquatics Waterpolo - KVE  2022/04/09  8-13
          KVSE - Fehérvár VSE  2022/05/07  19-11
          Fehérvár VSE - Aquatics Waterpolo  2022/05/07  7-27
          Váci VSE - SZUVTE BT  2022/06/11  16-22
          Váci VSE - Csongrád  2022/06/11  12-24
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BFSE  2021/12/19  16-7
          CPVSE - SZVPS  2022/02/13  6-25
          Balaton VK - HVSC  2022/02/20  6-14
          BFSE - PannErgy-Miskolc  2022/04/03  4-21
          Tigra-ZF-Eger - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/27  12-10
          Győri VSE - HVSC  2022/05/08  4-11
          UVSE II. - Békéscsaba  2022/06/05  18-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2021/11/07  11-5
          Vasas SC - AVUS  2021/11/21  16-3
          Sportliget - Balaton VK  2022/01/30  11-7
          Balaton VK - Győri VSE  2022/03/27  18-7
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2022/04/10  16-10
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - UVSE I.  2021/08/16  4-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/10/17  16-10
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  10-5
          Aquaworm Waterpolo - POLO Sport Club OBgy  2021/12/05  10-9
          AQUA SE - HVSC  2022/04/24  15-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE SK - Oázis SC  2022/02/20  10-11
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC-Telekom  2022/02/05  5-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - FTC-Telekom  2022/01/29  1-29
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-Zf-Eger  2022/01/29  7-4
          Kópé Úvse - Oxigén 2008  2022/05/28  14-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén 2009 - FTC-Telekom leány  2021/11/20  3-12
          Váci VSE - BVSC-Zugló II.  2021/12/18  6-12
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2022/04/30  12-5
          PSN Zrt. Sportiskola - Százhalombattai VSE.  2022/04/30  11-6
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - TVSE  2021/08/13  0-15
          GYŐRI VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/08/13  1-14
          TVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/13  7-15
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/08/14  4-13
          GYŐRI VSE - DFVE  2021/08/14  16-1
          Balaton VK - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/14  6-11
       DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE-Gyermek IV - TVSE  2021/11/07  13-1
          Soproni VSE - CVK  2021/11/07  12-8
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VALDOR SZENTES - UVSE Hunguest H.  2021/11/13  3-19
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/14  10-17
          DFVE - Győri VSE  2021/12/12  30-7
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  14-6
          Genesys OSC-Újbuda - Győri VSE  2022/05/13  6-9
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - POLO Sport Club serd  2021/11/28  9-11
          POLO Sport Club serd - UVSE  2022/01/16  9-23
          POLO Sport Club serd - SZNVE SE  2022/03/13  20-10
          KESI - SZNVE SE  2022/05/20  15-6
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE Kft.  2021/10/17  10-8
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  21-8
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2022/01/23  9-24
          KESI - TVSE Kft.  2022/03/20  10-4
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZENTES - UVSE  2021/12/11  5-24
  2020/2021
     Időmérő 30
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2021/05/01  16-9
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2020/07/15  13-7
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - PSN Zrt.  2020/07/29  9-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  6-19
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-12
          Győri VSE - UVSE Hunguest H. II  2020/11/08  4-24
          Dunakanyar Waterpolo - Koelner-Csongrád  2020/11/22  18-20
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/01/17  11-7
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/01/24  5-11
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  16-15
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/18  7-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  8-17
          FVSE - Győri VSE  2021/04/25  17-16
          Váci VSE - AQUA SE  2021/05/02  13-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Váci VSE  2020/11/15  
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  8-7
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  6-13
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  11-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - HETE  2020/11/15  19-10
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Komplex  2020/10/31  16-7
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2020/12/12  20-10
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/12/19  7-13
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/02/13  14-2
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/12/06  
          TVSE - KVSE  2020/12/06  
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - POLO Sport Club ifj  2020/12/13  4-18
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2020/08/01  19-12
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Alföld  2020/10/18  17-6
     Játékvezető 80
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Eszterházy SC  2020/12/12  14-217.5/10 (75%)
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/02/17  14-177.5/10 (75%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  17-165/10 (50%)
          BFSE - Váci VSE  2020/11/15  20-127.5/10 (75%)
          FVSE - KVSE  2020/12/06  17-57/10 (70%)
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  10-66/10 (60%)
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  11-88.5/10 (85%)
          FVSE - Győri VSE  2021/04/25  20-68.5/10 (85%)
          Váci VSE - AQUA SE  2021/05/02  15-168.5/10 (85%)
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  2-199/10 (90%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2020/07/15  18-96/10 (60%)
          BLAMAX-KAPOSVÁR VK - PSN Zrt.  2020/07/29  6-107.5/10 (75%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  9-127.5/10 (75%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  15-136/10 (60%)
          Százhalombatta VSE. - Sportliget  2020/09/20  17-147/10 (70%)
          Soproni VSE - CVK  2020/10/11  10-38/10 (80%)
          Százhalombatta VSE. - Soproni VSE  2020/10/18  14-109/10 (90%)
          Balaton VK - Százhalombatta VSE.  2020/10/28  15-78/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest H. II.  2020/11/08  5-158/10 (80%)
          BFSE - Váci VSE  2020/11/15  31-28/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Koelner-Csongrád  2020/11/22  18-108/10 (80%)
          FVSE - KVSE  2020/12/06  18-58/10 (80%)
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  7-68/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/01/17  10-77/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/01/24  4-188/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/01/31  15-78/10 (80%)
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  10-97/10 (70%)
          Balaton VK - Aquaworm Göd  2021/03/07  16-57/10 (70%)
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  10-118/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/18  13-147/10 (70%)
          ASI DSE - Soproni VSE  2021/05/09  6-108/10 (80%)
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  14-88/10 (80%)
          Aquaworm Göd - Sportliget  2021/05/30  10-88/10 (80%)
          Balaton VK - CVK  2021/06/06  27-109/10 (90%)
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2020/07/15  7-166.5/10 (65%)
          BLAMAX-KAPOSVÁR VK - PSN Zrt.  2020/07/29  9-168/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  16-117.5/10 (75%)
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-187.5/10 (75%)
          Százhalombatta - Sportliget  2020/09/20  25-98/10 (80%)
          Soproni VSE - CVK  2020/10/11  33-49/10 (90%)
          Százhalombatta - Soproni VSE  2020/10/18  10-208/10 (80%)
          AVUS - LEGRAND SZENTES  2020/10/27  12-117.5/10 (75%)
          Balaton VK - Százhalombatta  2020/10/28  23-168/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest H. II  2020/11/08  12-108/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Koelner-Csongrád  2020/11/22  27-128/10 (80%)
          FVSE - KVSE  2020/12/06  14-68/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/01/17  20-137/10 (70%)
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/01/24  8-178/10 (80%)
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/01/31  15-78/10 (80%)
          Balaton VK - Aquaworm Göd  2021/03/07  20-169.5/10 (95%)
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  13-167.5/10 (75%)
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/18  14-88.5/10 (85%)
          FVSE - Győri VSE  2021/04/25  13-48.5/10 (85%)
          Váci VSE - AQUA SE  2021/05/02  18-98/10 (80%)
          ASI DSE - Soproni VSE  2021/05/09  10-99/10 (90%)
          Aquaworm Göd - Sportliget  2021/05/30  19-38.5/10 (85%)
          Balaton VK - CVK  2021/06/06  19-98/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - 1427 JSMA  2020/11/08  8-98/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/31  3-77/10 (70%)
          FTC-Telekom - KPSE  2020/10/31  15-47/10 (70%)
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/31  5-207/10 (70%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - SZVPS  2020/12/12  11-136.5/10 (65%)
          ASI DSE - POLO SC Bp06 Penguin  2020/12/12  11-108/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/12/19  2-359/10 (90%)
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/12/19  27-49/10 (90%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - KÓPÉ ÚVSE  2021/02/13  19-107.5/10 (75%)
          FTC-Telekom I. - YBL WPC I.  2021/02/13  7-38.5/10 (85%)
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/13  9-76/10 (60%)
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - DFVE  2020/12/06  10/10 (100%)
          DFVE - Fehérvár VSE  2020/12/06  10/10 (100%)
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2020/08/01  29-58.5/10 (85%)
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2020/08/01  16-108.5/10 (85%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FVSE  2020/09/27  19-58.5/10 (85%)
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  37-47.5/10 (75%)
          Győri VSE - POLO Sport Club serd  2020/12/13  3-108/10 (80%)
          FVSE - Győri VSE  2021/03/05  6-209/10 (90%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FVSE  2020/09/27  28-18.5/10 (85%)
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  35-48/10 (80%)
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2020/12/13  7-148/10 (80%)
          FVSE - Győri VSE  2021/03/05  5-299/10 (90%)
     Gólbíró 2
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2020/09/07  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom  2020/09/07  9-5
  2019/2020
     Időmérő 39
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/04  12-14
          AVUS - Honvéd  2019/09/07  9-11
          BVSC-Zugló - VasasPlaket  2019/09/18  11-10
          Tatabánya - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/06  9-10
          PannErgy-MVLC-Miskol - Tatabánya  2019/11/27  13-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - YBL WPC  2020/02/29  11-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2019/09/21  4-16
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  6-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  16-15
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  13-23
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  20-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vasas SC  2019/09/08  15-11
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/22  26-8
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - MAFC A-Team  2019/10/06  17-8
          ASI DSE - OSC KFT  2019/10/20  18-10
          Oázis SC 1. - BVSC-Zugló Lokomotív  2019/11/10  19-8
          OSC KFT - Octopus SE  2019/12/01  5-15
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2019/11/17  6-5
          AQUA SE - Csongrád  2019/11/17  1-10
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2019/11/17  2-14
          Békéscsaba - Csongrád  2019/11/17  6-9
          ZF-Eger - CRIORD  2019/12/07  8-9
          CRIORD - Szegedi VPS  2019/12/07  8-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Százhalombattai VSE  2019/10/09  30-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/28  0-15
          ASI-Kistarcsa II. - Aquaworm Waterpolo  2019/09/28  12-10
          VUA II - Oxigén 2007  2019/10/26  8-10
          Aquaworm Waterpolo - Erzsébeti SMTK  2019/10/26  4-19
          Aquaworm Waterpolo - VUA II  2020/02/15  8-6
          ASI-Kistarcsa II. - Sportliget  2020/02/15  12-12
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Oxigén 2008  2019/11/02  9-18
          HUVK SE - TVSE  2019/11/30  6-13
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2019/11/30  7-10
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - Váci VSE  2020/02/29  14-4
          KVSE - Blamax-Kaposvári VK  2020/02/29  11-11
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2019/11/17  26-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  18-9
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  10-30
     Játékvezető 61
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Vasas SC  2019/09/28  8-188.5/10 (85%)
          Nagykanizsa - HVSC  2019/10/05  16-38.5/10 (85%)
          Oázis SC - ASI DSE  2019/10/26  9-136.5/10 (65%)
          Szolnoki Dózsa - Oázis SC  2019/12/07  14-138.5/10 (85%)
          Honvéd - Fehérvár VSE  2020/02/15  17-128/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vasas SC  2019/09/08  15-109/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  13-118/10 (80%)
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/09/21  19-68.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/22  14-79/10 (90%)
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  15-97/10 (70%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-77/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-139/10 (90%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  15-128/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  12-188/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - honvéd  2019/09/22  12-78.5/10 (85%)
          Százhalombattai VSE - Balaton VK  2019/10/06  22-159/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-108/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-87/10 (70%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  10-89/10 (90%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  15-188.5/10 (85%)
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-38/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  11-69/10 (90%)
          AVUS - Szegedi VPS  2019/09/21  14-168/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2019/09/21  17-138/10 (80%)
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/29  5-158/10 (80%)
          Százhalombattai VSE - Balaton VK  2019/10/06  7-209/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/27  8-77.5/10 (75%)
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/01/26  10-48/10 (80%)
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  22-88/10 (80%)
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-78/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  9-178/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - YBL WPC  2019/11/10  6-178/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2019/11/17  15-39.5/10 (95%)
          Yordo Szentes - HVSC  2019/11/17  10-39.5/10 (95%)
          Yordo Szentes - Gyula  2019/11/17  22-29/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/12/07  8-48/10 (80%)
          Vkv - ZF-Eger  2019/12/07  6-128/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  12-128/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - Oxigén 2007  2019/09/28  19-48/10 (80%)
          VUA II - Erzsébeti SMTK  2019/09/28  5-208/10 (80%)
          ASI-Kistarcsa II. - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/26  1-168/10 (80%)
          YBL WPC II. - Sportliget  2019/10/26  16-98/10 (80%)
          Erzsébeti SMTK - POLO SC BP2007  2020/02/15  20-108.5/10 (85%)
          KSI SE II. - Oxigén 2007  2020/02/15  21-48.5/10 (85%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - YBL WPC  2019/11/02  11-98/10 (80%)
          ASI-MSA - Vidám Vízilovak  2019/11/30  12-68/10 (80%)
          SOTE VKS - VUK Kistarcsa  2019/11/30  15-09/10 (90%)
          SOTE VKS - VUK Kistarcsa  2019/11/30  15-09/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE leány - KVSE  2020/02/29  3-139/10 (90%)
          PSN Zrt. I. - DFVE leány  2020/02/29  8-19/10 (90%)
          Váci VSE - PSN Zrt. I.  2020/02/29  13-49/10 (90%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  12-138/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  5-137.5/10 (75%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  7-188/10 (80%)
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2019/11/17  32-69/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/01  15-18/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-238/10 (80%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - TVSE  2019/10/13  13-78/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KESI  2019/11/03  8-169/10 (90%)
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2019/11/17  11-98.5/10 (85%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/12/01  7-48/10 (80%)
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  7-199/10 (90%)
  2018/2019
     Gólbíró 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
     Időmérő 68
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - KVSE  2019/02/16  9-17
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          FTC Telekom - Ceglédi VSE  2019/04/26  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - DVSE  2019/05/02  19-16
          Dunakanyar Waterpolo - KVSE  2019/05/04  9-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  22-1
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  25-13
          Tiszavirág-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  7-11
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  13-12
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  11-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/08  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  7-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  14-6
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  11-20
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  15-10
          Rossmann-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  11-9
          Soproni VSE - Aquaworm Serdülő  2019/04/07  9-10
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  22-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  11-9
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  9-4
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  12-4
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  11-10
          Mercedes-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  9-8
          Soproni VSE - Aquaworm Gyerek  2019/04/07  15-0
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Újszilvás  2019/05/12  29-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - UVSE  2019/02/24  14-12
          Oázis SC Felnőtt - UVSE  2019/05/01  13-11
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2019/05/21  9-18
          YBL WPC - Oázis SC Felnőtt  2019/06/07  15-13
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vízilovak  2019/05/11  17-7
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSM Alapítvány - KSI SE  2019/02/09  2-24
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPSE  2019/03/23  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/23  16-4
          ASI-Vasas - AVUS  2019/02/23  14-10
          CVSE - Oázis SC  2019/02/23  10-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Velence Plus II.  2019/03/30  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/03/30  17-2
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/30  17-2
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2019/04/17  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/05/14  18-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  13-9
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  7-13
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  22-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - YORDO SZENTES  2019/02/10  5-17
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/05/26  14-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oázis SC Leány 2005  2019/02/02  19-2
     Játékvezető 32
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  9-129/10 (90%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  6-148.5/10 (85%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  17-116/10 (60%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  1-239/10 (90%)
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  12-47/10 (70%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  5-88/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - YBL WPC  2019/05/19  9-78.5/10 (85%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2019/05/11  11-58/10 (80%)
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-48/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/09  7-610/10 (100%)
          BVSC-Zugló - JSM Alapítvány  2019/03/23  12-710/10 (100%)
          Váci VSE - HUVK SE  2019/03/23  3-49/10 (90%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-68/10 (80%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2019/03/24  7/10 (70%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - SE VK  2019/03/24  7/10 (70%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2019/03/09  14-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/03/09  11-88/10 (80%)
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/03/09  7-119/10 (90%)
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/03/09  23-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/09  10-179/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - YORDO SZENTES  2019/02/10  4-208/10 (80%)
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-118/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  8-37.5/10 (75%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  5-97.5/10 (75%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  10-98.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  10-78/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2019/02/10  13-178/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  12-98/10 (80%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  2-168/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  4-88.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  17-98/10 (80%)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ARG 23-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-GEO 18-14 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok