Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Szentkereszti Gabriella
Születési dátum: 1976-10-11
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Gólbíró 2
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Tigra-Zf-Eger  2023/02/18  14-9
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Tigra-Zf-Eger  2022/12/16  12-10
     Időmérő 36
       E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC - Genesys OSC Újbuda  2022/10/08  8-14
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - ASI DSE  2022/11/19  9-11
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Invictus SC - Egri Vízmű SC  2022/12/03  6-8
          Aquatics Waterpolo - Egri Vízmű SC  2022/12/03  16-13
          Polo Academy SC - Aquatics Waterpolo  2022/12/03  12-23
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - KESI  2023/02/05  21-5
          UVSE II. - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/26  16-6
          CPVSE - Legrand Szentes  2023/04/23  21-8
          PannErgy-Miskolc - FVSE  2023/05/14  12-9
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2022/09/25  25-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szent István Polo - III. Ker. Tve  2023/02/26  4-8
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - KSI SE  2022/09/24  4-13
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          II. Ker. Sport - Oázis SC  2023/01/28  3-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL II. - BVSC-Zugló  2022/11/19  4-10
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/09/17  5-6
          BVSC-Zugló - Genesys OSC Újbuda11  2022/09/17  20-4
          ASI-VASAS - Váci VSE  2022/09/17  19-5
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd II - Vágta MSC  2023/04/22  4-3
          BVSC-Zugló II - Pilisvörösvár  2023/04/22  8-7
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - Genesys OSC Újbuda  2023/03/11  13-10
          MAFC-INFINITYN - Genesys OSC Újbuda  2023/03/11  6-14
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-Zf-Eger - Genesys OSC Újbuda  2022/11/20  15-4
          UVSE - FTC-Telekom  2023/03/19  22-7
          DFVE - Tigra-Zf-Eger  2023/03/26  14-6
          GYVSE UNI-GYŐR - POLO Sport Club ifj  2023/04/30  9-8
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYVSE UNI-GYŐR - DFVE  2022/09/18  6-12
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2022/10/09  10-11
          DFVE - FTC-Telekom  2022/10/16  12-17
          DFVE - TB.Womens Water Polo  2022/11/06  9-13
          TB.Womens Water Polo - Tigra-Zf-Eger  2023/04/02  13-6
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-Zf-Eger - Szentes  2022/10/02  8-15
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club gy  2022/11/12  29-8
          Genesys OSC Újbuda - POLO Sport Club gy  2022/12/09  18-8
          GYVSE UNI-GYŐR - TB.Womens Water Polo  2023/02/12  16-11
          Szentes - FTC-Telekom  2023/03/05  12-9
          POLO Sport Club gy - KESI  2023/05/21  20-13
     Játékvezető 73
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VS Kft. - Ceglédi VSE  2022/10/15  13-14
          Oázis SC - DVSE-Master Good  2022/11/19  8-22
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2022/12/03  9-11
          Polo Academy SC - Váci VSE  2022/12/03  11-17
          Invictus SC - Ceglédi VSE  2022/12/03  7-18
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2022/09/25  14-8
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - KESI  2023/02/05  18-8
          UVSE II. - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/26  15-4
          CPVSE - Legrand Szentes  2023/04/23  14-13
          PannErgy-Miskolc - FVSE  2023/05/14  7-11
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Százhalombattai VSE:  2022/09/25  13-7
          BVSC-Zugló - KESI  2023/02/05  13-6
          UVSE II. - GYVSE UNI-GYŐR  2023/02/26  17-10
          CPVSE - Legrand Szentes  2023/04/23  7-12
          PannErgy-Miskolc - FVSE  2023/05/14  9-5
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - FTC-Telekom  2022/09/24  6-11
          Genesys OSC Újbuda11 - BVSC-Zugló  2022/09/24  5-19
          Sportliget SE - Honvéd  2022/09/24  12-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          VUA - Honvéd I.  2023/01/28  4-17
          Vasas SC - YBL II.  2023/01/28  10-9
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Genesys OSC Újbuda - UVSE  2022/11/19  7-9
          YBL I. - Sportliget SE  2022/12/17  15-1
          FTC-Telekom I. - YBL II.  2022/12/17  13-2
          KSI SE - Oázis SC  2023/04/01  13-1
          YBL I. - YBL II.  2023/04/01  15-2
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - UVSE I.  2022/09/17  7-14
          FTC-Telekom leány - UVSE II.  2022/09/17  1-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KIS-PINGVIN SE - Százhalombattai VSE.  2023/02/04  8-9
          Aquaworm - Polo Academy Sport C  2023/02/04  11-7
          Oázis SC - MGM  2023/02/04  4-10
          III. Ker. Tve - Genesys OSC Újbuda 2  2023/02/04  8-11
          BFSE - YBL II.  2023/04/22  3-7
          KÓPÉ ÚVSE - VUA  2023/04/22  9-6
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - DFVE  2022/10/16  
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2022/10/16  
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tb. Women Water Polo - Tigra-Zf-Eger  2023/03/01  11-20
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club UTP - UVSE  2023/03/11  15-7
          POLO Sport Club UTP - MAFC-INFINITYN  2023/03/13  19-7
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYVSE UNI-GYŐR - DFVE  2022/09/18  10-6
          Tigra-Zf-Eger - Szentes  2022/10/02  8-15
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2022/10/09  24-3
          DFVE - FTC-Telekom  2022/10/16  7-14
          DFVE - Tb.Womens Water Polo  2022/11/06  11-14
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club ifj  2022/11/12  6-9
          Genesys OSC Újbuda - POLO Sport Club ifj  2022/12/09  3-10
          GYVSE UNI-GYŐR - Tb.Womens Water Polo  2023/02/12  4-13
          Szentes - FTC-Telekom  2023/03/05  15-9
          Tb.Womens Water Polo - Tigra-Zf-Eger  2023/04/02  8-3
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-Zf-Eger - Szentes  2022/10/02  9-11
          Tigra-Zf-Eger - POLO Sport Club serd  2022/11/12  10-15
          Tigra-Zf-Eger - Genesys OSC Újbuda  2022/11/20  17-6
          Genesys OSC Újbuda - POLO Sport Club serd  2022/12/09  8-15
          GYVSE UNI-GYŐR - TB.Womens Water Polo  2023/02/12  11-9
          Szentes - FTC-Telekom  2023/03/05  16-14
          UVSE - FTC-Telekom  2023/03/19  18-5
          DFVE - Tigra-Zf-Eger  2023/03/26  19-17
          GYVSE UNI-GYŐR - POLO Sport Club serd  2023/04/30  7-8
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club serd  2023/05/07  9-7
       Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Szentes  2022/11/05  13-4
          KSI SE - Szentes  2022/11/05  21-6
          DFVE - Tigra-Zf-Eger  2023/03/18  12-8
          DFVE - Tigra-Zf-Eger  2023/03/18  14-8
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYVSE UNI-GYŐR - DFVE  2022/09/18  15-9
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2022/10/09  13-10
          DFVE - FTC-Telekom  2022/10/16  6-12
          DFVE - TB.Womens Water Polo  2022/11/06  11-12
          Tigra-Zf-Eger - Genesys OSC Újbuda  2022/11/20  31-5
          UVSE - FTC-Telekom  2023/03/19  18-15
          DFVE - Tigra-Zf-Eger  2023/03/26  16-12
          TB.Womens Water Polo - Tigra-Zf-Eger  2023/04/02  14-8
          GYVSE UNI-GYŐR - POLO Sport Club gy  2023/04/30  24-7
          KESI - Fehérvár VSE  2023/05/21  9-22
          GYVSE UNI-GYŐR - Genesys OSC Újbuda  2023/05/21  27-9
  2021/2022
     Játékvezető 103
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Fehérvár VS kft.  2021/10/09  17-8
          Eszterházy SC - Neptun VSC  2021/11/13  15-9
          TVSE - AVUS  2021/12/11  5-14
          Fehérvár VS kft. - AVUS  2022/02/26  9-18
          Invictus SC - YBL WPC  2022/03/19  10-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  7-19
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  10-13
          Győri VSE - SZVPS II  2021/12/19  10-8
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  7-14
          Fehérvár VSE - UVSE II.  2022/03/06  11-10
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  15-5
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  12-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/10  16-5
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  13-7
          CVK - POLO Sport Club OBs  2021/11/21  6-12
          Győri VSE - SZVPS II  2021/12/19  5-4
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  11-13
          Fehérvár VSE - UVSE II.  2022/03/06  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  11-9
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2021/09/10  6-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  15-9
          Vasas SC - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/10  9-15
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  10-16
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  9-10
          CVK - POLO Sport Club OBgy  2021/11/21  9-26
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  13-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          Komplex PSE - ELTE-BEAC  2021/10/17  6-11
          Ozorai-Faterpolo VSE - ASI  2021/11/28  8-26
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/12/12  6-19
          1427 JSMA - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/12  7-16
          YBL WPC - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/02/06  9-13
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Vasas II.  2022/01/22  12-6
          OSC ÚJBUDA 2. - KSI SE  2022/01/22  9-8
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2022/02/19  20-3
          KSI SE - Oázis SC  2022/02/19  22-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2022/02/12  10-9
          Sportliget - Honvéd I.  2022/02/12  4-22
          FTC-Telekom - Oázis SC  2022/02/12  9-9
          BVSC-Zugló - Sportliget  2022/02/26  22-3
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/26  5-17
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/09/11  6-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI-VASAS II. - Oxigén 2008  2021/09/04  5-14
          OSC Vízilabda Kft. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/16  0-20
          Tigra-Zf-Eger - YBL WPC I.  2021/10/16  3-4
          ASI-VASAS - YBL WPC I.  2022/03/12  12-15
          Honvéd - BVSC-Zugló II.  2022/04/30  11-11
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2022/04/30  14-8
          Kópé Úvse - Aquaworm  2022/04/30  8-14
          Oázis SC - YBL WP C II.  2022/05/28  15-3
          Sportliget - OSC Vízilabda Kft.  2022/05/28  19-1
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/08/08  17-2
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KÓPÉ ÚVSE - Váci VSE  2022/04/02  10-14
          PannErgy-Miskolc - TVSE  2022/04/02  15-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/09/18  14-0
          FTC-Telekom - KSI SE II.  2021/09/18  16-1
          VUA - KSI SE II.  2021/10/02  1-16
          KSI SE - UVSE I.  2021/11/27  12-10
          Sportsziget SE - POLO SC Bp.IV. 2010  2022/03/12  1-16
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-Zf-Eger - CPVSE  2021/11/13  3-15
          MEAFC-Miskolc - CPVSE  2021/11/13  1-27
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - DFVE  2021/11/14  
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club UP  2022/04/09  8-12
          HVSC - BVSC-Zugló  2022/04/09  5-12
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-Zf-Eger - TVSE Kft.  2021/11/19  16-4
          TVSE Kft. - SZNVE SZTE  2021/11/19  10-7
          Tigra-Zf-Eger - BVSC-Zugló  2021/12/05  6-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  31-4
          Fehérvár VSE - FTC-Telekom  2021/11/14  4-30
          Fehérvár VSE - UVSE  2021/11/28  2-29
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  15-13
          SZNVE IF - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-21
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  11-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  7-11
          Fehérvár VSE - SZNVE IF  2022/04/24  10-16
          Fehérvár VSE - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/14  3-20
          SZNVE IF - Győri VSE  2022/05/14  6-7
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - UVSE  2021/11/28  2-36
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  12-3
          SZNVE SE - BVSC-Zugló  2022/01/30  3-15
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  29-3
          UVSE - Szentes  2022/03/20  16-5
          Fehérvár VSE - SZNVE SE  2022/04/24  4-13
          BVSC-Zugló - Szentes  2022/05/20  9-11
          DFVE - FTC-Telekom  2022/05/20  5-13
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/05/21  11-13
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2022/05/21  7-10
          SZNVE SE - POLO Sport Club serd  2022/05/21  7-13
          Fehérvár VSE - SZNVE SE  2022/05/21  5-11
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  36-2
          Fehérvár VSE - FTC-Telekom  2021/11/14  2-33
          Fehérvár VSE - UVSE  2021/11/28  8-25
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  15-13
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  20-4
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  24-3
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  9-15
          UVSE - Szentes  2022/03/20  8-9
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  3-10
          Fehérvár VSE - SZNVE GY  2022/04/24  9-13
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/11/13  7-19
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2021/12/11  3-10
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/05/07  19-10
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/05/07  20-16
     Időmérő 51
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/10  9-6
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  8-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/26  8-16
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  6-12
          Tigra-ZF-Eger - CPVSE  2022/04/03  6-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - SZVPS II  2021/12/19  22-2
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  8-12
          Fehérvár VSE - UVSE II.  2022/03/06  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2022/05/08  16-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - SE SK  2021/12/12  6-14
          FTC-Masters - Sportliget  2022/02/13  14-13
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2022/02/19  6-6
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - YBL WPC II.  2022/02/12  6-6
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/09/11  15-7
          OSC ÚJBUDA 2. - VUA  2021/09/11  12-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Aquaworm - BVSC-Zugló II.  2021/09/04  22-7
          BFSE - Honvéd  2021/09/04  18-4
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/10/16  7-6
          KSI SE - UVSE  2021/10/16  10-14
          ASI-VASAS II. - Oxigén 2008  2022/04/30  4-8
          POLO SC Bp.II. 2008 - BVSC-Zugló II.  2022/04/30  9-3
          BFSE - Tigra-Zf-Eger  2022/05/28  9-11
          KESI - FTC-Telekom II.  2022/05/28  10-11
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - UVSE  2021/08/08  5-12
          KÓPÉ ÚVSE - Honvéd  2021/08/08  12-13
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - Tigra-Zf-Eger  2022/04/02  10-19
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BFSE - VUA  2021/09/18  15-0
          Honvéd - Váci VSE  2021/09/18  8-13
          BFSE - Honvéd  2021/10/02  16-1
          OSC ÚJBUDA 1. - KESI  2021/11/27  16-1
          POLO SC Bp.IV. 2010 - SE SK  2021/11/27  1-16
       Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2021/11/13  13-12
          Tigra-Zf-Eger - GyAVC  2021/11/13  41-1
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - ASI DSE  2022/04/09  33-4
          ASI DSE - HVSC  2022/04/09  16-15
          Genesys OSC-Újbuda - DFVE  2022/04/28  6-15
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZNVE SZTE - Tigra-Zf-Eger  2021/11/19  6-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - TVSE Kft.  2022/01/23  9-7
          FTC-Telekom - Fehérvár VSE  2022/02/13  29-2
          UVSE - Szentes  2022/03/20  18-6
          III. KER. TVE - Győri VSE  2022/05/14  9-4
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/19  45-0
          Fehérvár VSE - FTC-Telekom  2021/11/14  4-31
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  12-13
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/03/13  4-9
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  10-15
          Fehérvár VSE - POLO Sport Club serd  2022/05/21  2-23
          Győri VSE - KESI  2022/05/21  3-9
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZNVE GY - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-22
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/11/13  7-20
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2021/12/11  5-13
     Gólbíró 3
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - FTC-Telekom  2021/11/27  12-13
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H.  2022/01/15  13-10
          UVSE Hunguest H. - DFVE  2022/04/08  18-17
  2020/2021
     Gólbíró 5
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC Zugló - Tigra-ZF-Eger  2020/10/24  12-9
          BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/14  10-11
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2020/11/23  12-8
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/21  12-11
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/11  4-9
     Időmérő 51
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - SZVE  2021/03/17  8-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  11-15
          UVSE Hunguest Hotels - Tigra-ZF-Eger  2020/10/11  22-8
          LEGRAND SZENTES - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  10-14
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  11-13
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/03/07  10-9
          Győri VSE - POLO Sport Club OBi  2021/04/18  22-1
          KVSE - HVSC  2021/05/16  9-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/01/31  16-7
          Sportliget - ASI DSE  2021/02/14  12-4
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-Miskolc  2021/02/21  12-7
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2021/03/28  3-9
          POLO Sport Club OBs - Tatabánya  2021/05/02  3-18
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  15-11
          Tigra-ZF-Eger - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/25  11-6
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2021/02/14  7-9
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  14-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KPSE - RETR-O-SC  2020/10/04  7-14
          MAFC-BME-INFINITYN - KPSE  2021/02/28  11-13
          Oázis Sc - YBL WPC  2021/05/30  14-13
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Komplex  2021/04/10  36-3
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2021/05/22  15-5
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/10/24  17-7
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/24  6-14
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/06  8-6
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - VUA  2020/10/31  19-7
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H.  2020/10/31  11-6
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2020/10/31  15-4
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Ceglédi VSE - ASI-VASAS  2020/10/10  12-12
          FTC-Telekom - ASI-VASAS  2020/10/10  24-6
          Ceglédi VSE - KESI  2020/10/10  5-17
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2020/12/19  0-16
          ASI-VASAS - BVSC-Zugló  2020/12/19  7-22
          FTC-Telekom - KESI  2021/02/20  12-8
          KESI - BVSC-Zugló  2021/04/17  8-12
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC II. - III. Ker. TVE  2020/10/03  6-5
          POLO SC Bp2008 - FTC-Telekom leány  2020/10/03  0-15
          KSI leány - Váci VSE  2021/04/24  6-8
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BFSE - SE VK  2020/09/26  0-15
          VSD - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/26  0-15
          KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/26  8-5
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  16-17
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  14-6
          FTC-Telekom - DFVE  2021/03/14  12-9
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC serd Kupa - Tatabánya  2020/08/08  10-12
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Győri VSE - KESI  2021/04/18  8-4
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2020/11/14  16-3
          Oázis SC - DFVE  2020/11/14  7-21
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/12/05  4-12
          Oxigén-ASI - BVSC-Zugló  2020/12/05  0-5
     Játékvezető 103
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI DSE - Oázis SC  2020/11/21  9-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  12-14
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  8-18
          Tigra-ZF-Eger - BLAMAX-Kaposvári VK  2020/10/25  19-7
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/01/31  11-9
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-Miskolc  2021/02/21  17-16
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  14-7
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2021/03/28  10-8
          POLO Sport Club OBi - Tatabánya  2021/05/02  3-24
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/20  12-13
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/04  12-4
          UVSE Hunguest Hotels - Tigra-ZF-Eger  2020/10/11  14-5
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  6-17
          Tigra-ZF-Eger - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/10/25  14-6
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  11-22
          Százhalombatta VSE. - CVK  2020/12/06  33-12
          CVK - Soproni VSE  2020/12/13  2-27
          Balaton VK - CVK  2021/01/17  38-1
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/01/24  9-22
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2021/02/14  12-10
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2021/02/28  12-9
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/07  9-12
          Győri VSE - POLO Sport Club OBs  2021/04/18  16-1
          KVSE - HVSC  2021/05/16  10-13
          Százhalombatta VSE. - ASI DSE  2021/06/06  19-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KESI - UVSE Hunguest H. II  2020/09/20  16-8
          UVSE Hunguest Hotels - Tigra-ZF-Eger  2020/10/11  17-4
          Győri VSE - YBL WPC  2020/10/18  11-23
          DVSE - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/15  16-22
          Százhalombatta - CVK  2020/12/06  20-12
          CVK - Soproni VSE  2020/12/13  8-26
          Balaton VK - CVK  2021/01/17  23-5
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/01/24  11-26
          Tigra-ZF-Eger - AVUS  2021/01/31  14-9
          Sportliget - ASI DSE  2021/02/14  5-25
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-Miskolc  2021/02/21  10-8
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/07  12-8
          UVSE Hunguest H. II - YBL WPC  2021/03/28  5-10
          Győri VSE - POLO Sport Club OBgy  2021/04/18  8-5
          POLO Sport Club OBgy - Tatabánya  2021/05/05  3-14
          KVSE - HVSC  2021/05/16  16-2
          Százhalombatta - ASI DSE  2021/06/06  11-20
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HETE - Víziló  2020/11/08  12-21
          Sportliget - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/02/28  10-9
          Oázis SC 2 - ELTE-BEAC  2021/05/30  18-11
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/10  4-20
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/04/10  12-6
          Vasas SC - KPSE  2021/04/10  26-5
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 2.  2021/04/10  4-21
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/22  6-14
          Komplex - Sportliget  2021/05/22  3-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - Vasas SC  2020/10/24  16-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/03/06  9-7
          FTC-Telekom - YBL WPC  2021/03/06  17-6
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - ASI DSE  2020/10/31  13-8
          POLO SC Bp06 Penguin - SZVPS  2020/10/31  10-3
          KSI SE - Honvéd  2020/10/31  20-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - KESI  2020/10/10  9-2
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  29-0
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  20-3
          KESI - Ceglédi VSE  2020/12/19  10-5
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/20  18-5
          BVSC-Zugló - KESI  2021/02/20  8-1
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/04/17  6-17
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2021/04/17  6-12
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI-Kistarcsa - Aquaworm  2020/10/03  16-6
          Polo Academy Bp - Honvéd II.  2020/10/03  4-17
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2020/10/17  7-11
          FTC-Telekom II. - BFSE  2020/10/17  15-0
          KSI leány - Oxigén  2020/10/17  8-11
          KÓPÉ ÚVSE II. - VUA  2020/10/17  14-12
          Honvéd I. - Sportliget  2020/10/17  22-7
          ASI-Kistarcsa - Honvéd II.  2021/04/24  13-5
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd - Sportliget  2020/09/26  13-10
          ASI-MSA - VUK Kistarcsa  2020/09/26  22-11
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény 
          FTC-Telekom - BHSE női O.Kupa 2021  2021/01/12  23-7
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest H  2021/01/22  15-17
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC ifj Kupa - Tatabánya  2020/08/08  7-19
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Tigra-ZF-Eger  2021/05/23  10-9
          OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger  2021/05/29  6-11
          Tatabánya - DFVE  2021/05/30  11-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  14-9
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  9-14
          KESI - SZNVESE  2021/02/07  3-25
          FTC-Telekom - DFVE  2021/03/14  5-9
          FVSE - POLO Sport Club serd  2021/03/21  8-25
          DFVE - FTC-Telekom  2021/05/15  1-4
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC gyerm Kupa - Tatabánya  2020/08/08  14-11
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  17-8
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2020/11/08  10-13
          KESI - SZNVEGY  2021/02/07  5-21
          FTC-Telekom - DFVE  2021/03/14  14-18
          FVSE - POLO Sport Club gy  2021/03/21  2-18
          Győri VSE - KESI  2021/04/18  21-6
          FTC-Telekom - Tatabánya  2021/04/24  11-8
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2020/11/14  8-11
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2020/11/14  11-21
          Oxigén-ASI - DFVE  2020/12/05  0-5
          KSI-Százhalombatta - DFVE  2020/12/05  28-1
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2021/05/08  4-17
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2021/05/08  1-16
  2019/2020
     Időmérő 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/11/09  14-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/08  11-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Egri Vízmű SC - Sportliget  2020/03/07  17-11
          SZUVTE BT - Egri Vízmű SC  2020/03/07  17-20
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  5-6
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  17-16
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Honvéd-Érd - BVSC-Zugló  2019/10/05  10-11
          KSI SE - Oázis SC  2019/11/30  15-7
          KPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/30  0-5
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Oázis SC  2020/01/19  16-12
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club ifj - ZF-Eger  2019/10/13  9-17
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  8-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2019/11/17  32-6
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-23
     Játékvezető 28
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZUVTE BT - PTE-PEAC  2020/03/07  19-6
          Sportliget - PTE-PEAC  2020/03/07  10-13
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  18-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  8-6
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  7-8
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-8
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  13-6
          Kaposvári VK - AVUS  2020/02/09  7-10
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-3
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  15-8
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  12-13
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  12-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/05  14-6
          YBL WPC II. - CVSE  2019/10/05  12-4
          FTC-Telekom - Százhalombattai VSE  2019/11/30  19-6
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - AVUS  2020/01/19  8-15
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2020/01/19  16-7
          HVSC - TVSE  2020/01/19  8-7
          Oázis SC - Szolnoki Dózsa  2020/01/19  5-13
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2019/11/17  26-4
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  10-30
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club serd - ZF-Eger  2019/10/13  8-14
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  9-11
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club gy - ZF-Eger  2019/10/13  9-13
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2019/11/17  11-9
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  7-19
          TVSE - YORDO SZENTES  2020/03/08  7-13
  2018/2019
     Játékvezető 19
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          II. kerületi Sport - ASI-Vasas II.  2019/04/13  6-4
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HUVK SE - KÓPÉ ÚVSE  2019/05/19  
          BVSC-Zugló - SE VK  2019/05/19  
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/19  
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-18
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-3
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-4
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - VÁCI VSE  2019/04/06  7-6
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/06  8-2
          VÁCI VSE - Soproni VSE  2019/04/06  2-8
          Kaposvár-Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  3-9
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/04/06  15-5
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/06/01  12-10
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/01  9-7
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/06/01  5-24
          Váci VSE - TVSE  2019/06/01  12-18
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/06/01  21-0
     Időmérő 8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - BFSE  2019/02/24  15-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Soproni VSE - BFSE  2019/02/24  13-6
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BHSE - KPSE  2019/04/13  30-3
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE II.  2019/04/13  3-7
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-8
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
     Gólbíró 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/05/04  11-7

Női barátságos mérkőzés

Hungary - Italy

2023. jún. 11. 19:00

A férfiválogatott sajtónyilvános edzése (2023.03.07., Fotók: Kovács Anikó)
Komjádi Kupa: Vasas SC-FTC 7-17 (2023.02.13., Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok