Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Torda Péter ifj.
Születési dátum: 1997-12-25
Város: Szigetszentmiklós
Szezon Meccs
  2021/2022
     Játékvezető 2
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - VUA  2021/09/18  15-09/10 (90%)
          Honvéd - Váci VSE  2021/09/18  8-138.5/10 (85%)
     Időmérő 2
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/09/18  14-0
          FTC-Telekom - KSI SE II.  2021/09/18  16-1
  2020/2021
     Játékvezető 27
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - KESI  2020/10/04  14-137.5/10 (75%)
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II.  2020/10/11  5-207/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - KESI  2020/10/04  6-157/10 (70%)
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II  2020/10/11  4-267.5/10 (75%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-127.5/10 (75%)
          Ozorai-Faterpolo VSE - MAFC A-TEAM  2021/02/14  10-117.5/10 (75%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Honvéd  2021/02/27  8-78/10 (80%)
          Sportliget - BVSC-Zugló  2021/02/27  8-188/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2021/02/27  5-179/10 (90%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd  2020/11/07  12-107/10 (70%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ASI DSE  2021/05/12  11-38/10 (80%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - ASI-VASAS II:  2020/12/05  0-5
          POLO SC Bp2007 - Aquaworm  2020/12/05  19-38/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - SZVPS  2020/10/17  9-127.5/10 (75%)
          MVLC-Miskolc - BVSC-Zugló II  2020/10/17  4-128/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom I.  2020/11/28  6-96/10 (60%)
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/28  9-76/10 (60%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2020/11/21  3-117/10 (70%)
          Ceglédi VSE - KESI  2020/11/21  15-08/10 (80%)
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Győri VSE  2021/04/18  8/10 (80%)
          Győri VSE - PSN Zrt Kék Delfinek  2021/04/18  
          PSN Zrt Kék Delfinek - TVSE  2021/04/18  8/10 (80%)
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PÁPAI SE - DFVE leány  2021/02/20  0-148.5/10 (85%)
          DFVE fiú - DFVE leány  2021/02/20  3-87.5/10 (75%)
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Soproni VSE  2020/11/15  13-28.5/10 (85%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  11-146.5/10 (65%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  9-146.5/10 (65%)
     Időmérő 27
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - KESI  2020/10/04  15-12
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II  2020/10/11  9-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - KPSE  2021/02/27  26-4
          Oázis SC - Komplex  2021/02/27  15-5
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2020/11/07  14-5
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - YBL WPC II.  2020/12/05  3-6
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/04/17  12-10
          YBL WPC I. - BVSC-Zugló  2021/04/17  10-10
          KESI - FTC-Telekom  2021/04/17  8-12
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC I.  2020/10/17  2-7
          KÓPÉ ÚVSE - Váci VSE  2020/10/17  18-5
          UVSE Hunguest H. - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/28  15-8
          Ceglédi VSE - KSI SE  2020/11/28  5-10
          KSI leány - ASI-Kistarcsa  2021/03/27  8-7
          MVLC-Miskolc - Váci VSE  2021/03/27  15-9
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/11/21  13-10
          UVSE Hunguest H. I. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/21  12-3
          Százhalombattai VSE. - Oázis SC  2020/11/21  3-14
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - DFVE fiú  2021/02/20  8-11
          Fehérvár VSE - PÁPAI SE  2021/02/20  21-3
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2020/11/15  7-9
          Győri VSE - AVUS  2020/11/15  7-4
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DFVE  2020/10/18  17-8
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Alföld  2020/09/20  19-7
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Alföld  2020/09/20  23-10
  2019/2020
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  5-15
     Játékvezető 21
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Győri VSE  2019/10/06  9-126/10 (60%)
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  10-197.5/10 (75%)
          POLO Sport Club OBs - Balaton VK  2019/11/03  12-106/10 (60%)
          KVSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  6-208/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Győri VSE  2019/10/06  17-125.5/10 (55%)
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  16-88/10 (80%)
          POLO Sport Club OBgy - Balaton VK  2019/11/03  11-183/10 (30%)
          KVSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  13-157.5/10 (75%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/11/30  13-78.5/10 (85%)
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2019/11/30  8-197.5/10 (75%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - SZVK  2019/10/19  24-58/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - ASV Wien  2019/10/19  2-108/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2019/10/19  10-58.5/10 (85%)
          Balaton VK - Honvéd-Dorog  2019/10/19  12-98.5/10 (85%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/10/26  6-117.5/10 (75%)
          Új-Hullám S.E. - Váci VSE  2019/10/26  0-288.5/10 (85%)
          Soproni VSE - Váci VSE  2019/10/26  3-107.5/10 (75%)
          Győri VSE - Új-Hullám S.E.  2019/10/26  27-08/10 (80%)
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - DFVE-TOPO  2019/10/13  
          Váci VSE - KVSE  2019/10/13  
          KVSE - TVSE  2019/10/13  
     Időmérő 15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Nagykanizsa  2020/02/15  8-10
          DVSE - Neptun VSC  2020/03/07  17-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  15-7
          KVSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/17  8-13
          BVSC-Zugló - CPVSE  2020/03/04  10-5
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - Printker SZVPS  2019/11/30  10-12
          Nagyvarad1 - Printker SZVPS  2019/11/30  2-12
          Vkv - Nagyvarad1  2019/11/30  10-5
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PÁPAI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  1-32
          SZVK - PÁPAI SE  2019/10/19  15-4
          ASV Wien - DFVE  2019/10/19  13-7
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvár VíK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/13  
          TVSE - Blamax-Kaposvár VíK  2019/10/13  
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2019/10/13  
          DFVE-TOPO - Váci VSE  2019/10/13  
  2018/2019
     Időmérő 62
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2018/10/31  11-3
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2019/02/16  11-11
          MAFC 113 - Swietelsky Bcsaba  2019/02/16  7-16
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       TippMix Férfi Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/22  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/11/04  23-10
          Market-Vasas - BHSE  2018/11/18  13-8
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  12-10
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          Fehérvár VSE - Oázis SC  2019/03/03  12-10
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - KESI  2019/05/12  19-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas - BHSE  2018/11/18  10-7
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  16-15
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          Fehérvár VSE - Oázis SC  2019/03/03  17-6
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - KESI  2019/05/12  17-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Market-Vasas - BHSE  2018/11/18  3-12
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/11/18  4-9
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/02/03  20-2
          POLO Sport Club - VVSE  2019/02/03  7-12
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/02/23  19-9
          Dynamo Ungvar - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  16-8
          Dynamo Ungvar - Szentes  2019/02/23  14-6
          DMTK-KVSE - Szolnoki Dózsa  2019/03/30  9-21
          SVSE - DMTK-KVSE  2019/03/30  15-10
          Békéscsaba - SVSE  2019/03/30  13-6
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Piranha-KÓPÉ  2019/01/27  15-0
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2019/01/27  5-15
          HVSC - Invictus SC  2019/01/27  16-4
          Koelner-Csongrád - HVSC  2019/03/31  15-10
          Invictus SC - Piranha-KÓPÉ  2019/03/31  15-2
          HVSC - Invictus SC  2019/03/31  17-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-team - SE VK  2018/11/18  10-7
          MESE - 1427 VSE  2018/11/18  12-4
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2018/12/02  15-8
          Oázis Nonprofit Kft - Jog-Ászok VSK  2019/03/03  7-8
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - HUVK SE  2019/01/26  35-6
          Oázis SC Ifi - BVSC-Zugló  2019/01/26  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - POLO SC DVL2007  2019/02/24  2-3
          Fehérvár VSE - Soproni VSE  2019/02/24  4-1
          DFVE-TOPO I (leány) - Kanizsa VSE  2019/04/14  3-6
          Fehérvár VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/04/14  11-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Szeged SZTE  2019/01/18  19-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/16  10-5
       TippMix Női Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2018/12/22  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  9-8
          GYŐRI VSE - BVSC-Zugló  2019/02/24  7-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  15-10
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  10-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - DFVE  2018/12/02  6-5
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-8
     Játékvezető 36
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2019/02/03  6-87.5/10 (75%)
          Cápa VK - KVSE  2019/02/03  11-127.5/10 (75%)
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-58/10 (80%)
          Fehérvár VSE - Oázis SC  2019/03/03  7-137/10 (70%)
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-118/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - KESI  2019/05/12  18-67/10 (70%)
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Crisul  2019/02/23  11-168/10 (80%)
          ZF-Eger - DVSE  2019/02/23  17-99/10 (90%)
          Szegedi VPS - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  12-158/10 (80%)
          Crisul - DVSE  2019/02/23  18-108/10 (80%)
          Invictus SC - Békéscsaba  2019/03/30  7-198.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - Invictus SC  2019/03/30  18-78.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE 2006 - HVSC  2019/01/27  6-219/10 (90%)
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2019/01/27  10-239/10 (90%)
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2019/01/27  11-48/10 (80%)
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2019/03/31  0-99/10 (90%)
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2019/03/31  16-99/10 (90%)
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2019/03/31  5-179/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-168/10 (80%)
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-69.5/10 (95%)
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - JSM Alapítvány  2019/01/26  12-109/10 (90%)
          KPS - Váci VSE  2019/01/26  10-98/10 (80%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO I (leány) - Fehérvár VSE  2019/02/24  0-89/10 (90%)
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2019/02/24  12-37.5/10 (75%)
          Kanizsa VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/02/24  5-48.5/10 (85%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/04/14  5-49/10 (90%)
          Kanizsa VSE - POLO SC DVL2007  2019/04/14  7-69/10 (90%)
          POLO SC DVL2007 - Soproni VSE  2019/04/14  8-39/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  11-39/10 (90%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  14-98/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - BVSC-Zugló  2019/02/24  7-108/10 (80%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  12-48/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - GYŐRI VSE  2019/02/10  15-48.5/10 (85%)
          GYŐRI VSE - BVSC-Zugló  2019/02/24  1-98/10 (80%)

E.ON Férfi OB I

SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES

2021. szept. 25. 15:30

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - BVSC-Zugló

2021. okt. 24. 14:05

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Világraszóló Bajnokaink kiállítás, 2021.09.14. (Fotók: Róth Tamás)
Junior vb: Szerbia-Magyarország 10-7 (Fotó: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok