Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Ádám Frank
Születési dátum: 2000-04-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Gólbíró 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa  2021/11/13  9-5
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - AHID-VasasPlaket  2021/12/10  14-10
          OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2021/12/10  11-15
          FTC Telekom - Szolnoki Dózsa  2021/12/11  12-9
     Játékvezető 128
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Fehérvár VS kft.  2021/10/02  19-128.5/10 (85%)
          TVSE - Ceglédi VSE  2021/10/20  13-198/10 (80%)
          YBL WPC - HVSC  2021/11/13  13-87/10 (70%)
          AVUS - VIWA-második.ker  2021/11/27  15-89.5/10 (95%)
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2022/01/29  10-98.5/10 (85%)
          ASI - AVUS  2022/02/05  12-107/10 (70%)
          VIWA-második.ker - Oázis SC  2022/02/12  11-68/10 (80%)
          YBL WPC - ASI  2022/02/26  18-67.5/10 (75%)
          HVSC - Fehérvár VS kft.  2022/03/05  14-108/10 (80%)
          KSI SE - ASI  2022/03/19  14-87/10 (70%)
          Oázis SC - ASI  2022/04/23  12-98.5/10 (85%)
          Neptun VSC - Invictus SC  2022/05/07  8-178.5/10 (85%)
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Poseidon VSE - ELTE-BEAC  2022/04/09  8-158.5/10 (85%)
          Poseidon VSE - KVE  2022/04/09  5-178.5/10 (85%)
          Aquatics Waterpolo - KVE  2022/04/09  8-138/10 (80%)
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - Kanizsa VKft.  2021/09/13  15-58/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2021/08/19  9-89/10 (90%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  15-78.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - AVUS  2021/09/19  11-188.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/10/10  9-158.5/10 (85%)
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  21-79.5/10 (95%)
          UVSE II. - Soproni VSE  2021/11/07  25-49/10 (90%)
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/11/14  14-87.5/10 (75%)
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  9-69/10 (90%)
          Legrand Szentes - SZVPS  2021/12/12  12-178.5/10 (85%)
          Tigra-ZF-Eger - Kaposvári VK  2021/12/19  14-68/10 (80%)
          SZVPS II - KVSE  2022/02/13  20-117.5/10 (75%)
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2022/03/13  9-187.5/10 (75%)
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  20-18/10 (80%)
          SZVPS - UVSE I.  2022/03/27  12-198/10 (80%)
          Legrand Szentes - CPVSE  2022/03/31  4-98/10 (80%)
          Sportliget - Váci VSE  2022/04/03  17-98/10 (80%)
          FTC-Telekom - UVSE I.  2022/04/06  13-106.5/10 (65%)
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  11-136/10 (60%)
          Polo Academy Bp - SZVPS II  2022/05/08  16-148/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - YBL WPC  2022/05/15  10-128/10 (80%)
          Polo Academy Bp - HVSC  2022/06/05  7-149/10 (90%)
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Oázis SC  2021/08/11  12-78/10 (80%)
          LEGRAND SZENTES - SZVPS  2021/08/13  6-148/10 (80%)
          YBL WPC - LEGRAND SZENTES  2021/08/19  9-148/10 (80%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  8-118/10 (80%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - AVUS  2021/09/19  7-228.5/10 (85%)
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/10/03  8-68.5/10 (85%)
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  20-59.5/10 (95%)
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-108/10 (80%)
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/10/31  9-118/10 (80%)
          Legrand Szentes - SZVPS  2021/12/12  8-257/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - Kaposvári VK  2021/12/19  9-88/10 (80%)
          Aquaworm Waterpolo - CVK  2022/02/20  23-88.5/10 (85%)
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/23  12-107.5/10 (75%)
          PannErgy-Miskolc - Dunakanyar Waterpolo  2022/02/27  21-58.5/10 (85%)
          Sportliget - Váci VSE  2022/04/03  15-148.5/10 (85%)
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  4-117/10 (70%)
          POLO Sport Club OBs - Százhalombattai VSE.  2022/05/08  9-229/10 (90%)
          Polo Academy Bp - HVSC  2022/06/05  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Oázis SC  2021/08/11  18-98/10 (80%)
          LEGRAND SZENTES - SZVPS  2021/08/13  3-168/10 (80%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  18-78/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  20-69/10 (90%)
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/10/03  3-68/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/10/10  19-118.5/10 (85%)
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-159/10 (90%)
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/10/31  11-98/10 (80%)
          UVSE II. - Soproni VSE  2021/11/07  5-148/10 (80%)
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/11/14  7-37/10 (70%)
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  11-149/10 (90%)
          SZVPS II - KVSE  2022/02/13  8-198/10 (80%)
          Aquaworm Waterpolo - CVK  2022/02/20  15-118/10 (80%)
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/23  13-168.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - Dunakanyar Waterpolo  2022/02/27  12-68/10 (80%)
          FTC-Telekom - SZVPS  2022/03/19  16-107.5/10 (75%)
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  7-167.5/10 (75%)
          SZVPS - UVSE I.  2022/03/27  8-137/10 (70%)
          LEGRAND SZENTES - CPVSE  2022/03/31  15-88.5/10 (85%)
          Polo Academy Bp - SZVPS II  2022/05/08  4-328/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - YBL WPC  2022/05/15  14-88/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - Jog-Ászok VSK  2021/12/19  11-98/10 (80%)
          ASI - FTC-Masters  2022/02/20  12-147/10 (70%)
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - HETE  2022/01/30  32-78.5/10 (85%)
          ASI - Sportliget  2022/01/30  11-88/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/09/25  12-179/10 (90%)
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - Szolnoki Dózsa  2022/02/22  9-168/10 (80%)
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Baby I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - GYŐRI VSE  2021/08/25  8/10 (80%)
          Fehérvár VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2021/08/25  8/10 (80%)
          GYŐRI VSE - DFVE  2021/08/25  8/10 (80%)
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Oázis Kft  2021/10/30  21-39/10 (90%)
          KVSE - Oázis Kft  2021/10/30  34-410/10 (100%)
          TVSE - Balaton VK  2022/03/12  25-78.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2022/03/12  15-118/10 (80%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2022/03/12  15-128/10 (80%)
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - GYVSE-UNI GYŐR  2021/10/22  26-48/10 (80%)
          DFVE - Tigra-ZF-Eger  2021/10/29  17-108.5/10 (85%)
          III. KER. TVE - DFVE  2021/11/03  6-198.5/10 (85%)
          TVSE Kft. - Tigra-ZF-Eger  2021/11/10  9-157.5/10 (75%)
          VALDOR SZENTES - SZNVE SZTE  2022/01/15  15-68.5/10 (85%)
          III. KER. TVE - VALDOR SZENTES  2022/01/22  9-107/10 (70%)
          Tigra-ZF-Eger - DFVE  2022/02/09  9-116.5/10 (65%)
          SZNVE SZTE - VALDOR SZENTES  2022/03/18  11-98/10 (80%)
          GYVSE-UNI GYŐR - III. KER. TVE  2022/03/23  6-108/10 (80%)
          GYVSE-UNI GYŐR - TVSE Kft.  2022/04/02  7-98.5/10 (85%)
       Osztályozó
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - OSC VSE  2022/06/04  18-68/10 (80%)
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VALDOR SZENTES - TVSE Kft.  2021/12/05  8-59/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club ifj  2021/10/17  14-89.5/10 (95%)
          UVSE - TVSE Kft.  2021/10/28  16-109/10 (90%)
          FTC-Telekom - Győri VSE  2021/10/31  16-68/10 (80%)
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  15-138/10 (80%)
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  10-99/10 (90%)
          DFVE - FTC-Telekom  2022/02/07  10-128/10 (80%)
          Szentes - FTC-Telekom  2022/03/06  9-148/10 (80%)
          SZNVE IF - Győri VSE  2022/03/27  7-98/10 (80%)
          Szentes - UVSE  2022/04/24  9-157.5/10 (75%)
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  10-59/10 (90%)
          Tigra-ZF-Eger - Szentes  2022/05/14  7-167.5/10 (75%)
          FTC-Telekom - DFVE  2022/05/14  15-77.5/10 (75%)
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club serd  2021/10/17  24-59.5/10 (95%)
          UVSE - TVSE Kft.  2021/10/28  16-69/10 (90%)
          FTC-Telekom - Győri VSE  2021/10/31  13-48/10 (80%)
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  12-137.5/10 (75%)
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  4-189/10 (90%)
          DFVE - FTC-Telekom  2022/02/07  12-7
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  3-149/10 (90%)
          KESI - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/06  8-167/10 (70%)
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - FTC-Telekom  2022/03/06  11-88.5/10 (85%)
          SZNVE GY - Győri VSE  2022/03/27  9-309/10 (90%)
          Szentes - UVSE  2022/04/24  11-98/10 (80%)
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  5-189/10 (90%)
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/11/13  7-309/10 (90%)
          UVSE - FTC-Telekom  2022/05/07  11-98/10 (80%)
     Időmérő 56
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd  2021/10/30  12-10
          METALCOM SZENTES - PannErgy-Miskolc  2021/11/24  9-10
          FTC Telekom - Kaposvári VK  2022/01/07  22-10
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquatics Waterpolo - KVSE  2022/04/09  11-15
          ELTE-BEAC - KVSE  2022/04/09  19-8
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - FTC Telekom  2021/10/15  8-13
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Oázis SC  2021/08/11  19-5
          LEGRAND SZENTES - SZVPS  2021/08/13  5-15
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/10/03  6-9
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/11/25  15-12
          Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/23  7-14
          PannErgy-Miskolc - Dunakanyar Waterpolo  2022/02/27  11-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  16-9
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2021/10/10  8-10
          UVSE II. - Soproni VSE  2021/11/07  18-7
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/11/14  13-8
          TVSE - YBL WPC  2021/11/28  10-4
          SZVPS II - KVSE  2022/02/13  14-5
          UVSE I. - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/20  8-7
          SZVPS - UVSE I.  2022/03/27  13-8
          Legrand Szentes - CPVSE  2022/03/31  11-13
          Polo Academy Bp - SZVPS II  2022/05/08  11-15
          PannErgy-Miskolc - YBL WPC  2022/05/15  10-9
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - LEGRAND SZENTES  2021/08/19  17-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - AVUS  2021/09/19  10-11
          UVSE II. - Polo Academy Bp  2021/10/17  31-0
          LEGRAND SZENTES - SZVPS  2021/12/12  15-20
          Tigra-ZF-Eger - Kaposvári VK  2021/12/19  19-9
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2022/03/13  12-9
          Sportliget - Váci VSE  2022/04/03  12-16
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  17-11
          POLO Sport Club OBgy - Százhalombattai VSE  2022/05/08  13-6
          Polo Academy Bp - HVSC  2022/06/05  6-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - ASI  2021/11/14  18-9
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2021/09/25  12-11
          ASI DSE - Tigra-Zf-Eger  2021/09/25  8-3
       DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Baby I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/08/25  
          PSN Zrt. Sportiskola - TVSE  2021/08/25  
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVK Gyermek I - KVSE  2021/10/30  7-17
          KVK Gyermek I - DFVE  2021/10/30  10-7
          KVSE - Fehérvár VSE  2022/03/12  16-8
          TVSE - Fehérvár VSE  2022/03/12  24-7
          KVSE - Soproni VSE  2022/03/12  5-9
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - DFVE  2022/04/08  18-17
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - FTC-Telekom  2022/03/06  11-10
          SZNVE SE - Győri VSE  2022/03/27  3-4
          Szentes - UVSE  2022/04/24  8-19
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - POLO Sport Club gy  2021/10/17  24-6
          UVSE - TVSE Kft.  2021/10/28  26-5
          FTC-Telekom - Győri VSE  2021/10/31  19-11
          FTC-Telekom - DFVE  2022/01/09  15-13
          TVSE Kft. - DFVE  2022/02/02  8-19
          DFVE - FTC-Telekom  2022/02/07  9-15
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/11/13  2-24
          UVSE - FTC-Telekom  2022/05/07  9-8
  2020/2021
     Gólbíró 14
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket  2020/11/11  18-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2020/11/28  14-15
          A-Híd VasasPlaket - FTC-Telekom  2021/01/16  5-8
          OSC ÚJBUDA - BVSC Zugló  2021/02/04  10-9
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2021/05/13  16-14
          OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2021/05/22  13-14
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK Mecsek Füszért - KSI SE  2020/07/26  10-9
          FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc  2020/07/26  17-4
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc  2020/08/06  17-12
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2020/08/06  14-9
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/07  10-9
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló  2020/08/28  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2020/09/07  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom  2020/09/07  9-5
     Játékvezető 137
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Dunakanyar Waterpolo  2020/09/26  10-167.5/10 (75%)
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  7-157.5/10 (75%)
          VIWA-második.ker - Neptun VSC  2020/10/03  16-58.5/10 (85%)
          FVSE - Neptun VSC  2020/10/10  16-117.5/10 (75%)
          Ceglédi VSE - VIWA-második.ker  2020/11/07  14-197.5/10 (75%)
          VIWA-második.ker - Dunakanyar Waterpolo  2020/11/20  15-98/10 (80%)
          YBL WPC - FVSE  2020/11/21  14-108/10 (80%)
          Neptun VSC - YBL WPC  2020/11/28  11-168/10 (80%)
          FVSE - VIWA-második.ker  2020/12/05  15-128/10 (80%)
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/12/12  10-198.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/02/17  14-178.5/10 (85%)
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/03/20  16-137.5/10 (75%)
          Dunakanyar Waterpolo - VIWA-második.ker  2021/04/17  12-128/10 (80%)
          Eszterházy SC - Ceglédi VSE  2021/05/08  10-99/10 (90%)
          Eszterházy SC - FVSE  2021/05/29  12-129.5/10 (95%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME-INFINITYN  2021/02/06  8-88/10 (80%)
          PTE-PEAC - Egri Vízmű SC.  2021/04/10  14-107/10 (70%)
          PTE-PEAC - Váci VSE  2021/04/10  14-77.5/10 (75%)
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Happy Hippos  2020/07/15  7-219/10 (90%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2020/07/22  11-128/10 (80%)
          POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest H. II  2020/07/26  1-438/10 (80%)
          Vasas SC - KSI SE  2020/07/29  6-206.5/10 (65%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  6-197.5/10 (75%)
          Honvéd - DVSE  2020/09/13  11-137/10 (70%)
          SZVPS - LEGRAND SZENTES  2020/09/20  13-77/10 (70%)
          KSI SE - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  17-117/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  15-98/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - UVSE Hunguest Hotels  2020/10/22  7-138.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-Miskolc  2020/11/08  17-57/10 (70%)
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  11-79/10 (90%)
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  10-89/10 (90%)
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2020/12/13  6-117/10 (70%)
          FTC-Telekom - DVSE  2021/01/17  14-28/10 (80%)
          BLAMAX-Kaposvári VK - Vasas SC  2021/01/24  11-158/10 (80%)
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  17-166/10 (60%)
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/03/07  10-97/10 (70%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  16-158/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. II - KVSE  2021/04/25  23-38.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-78/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. II - Ceglédi VSE  2021/05/16  14-49/10 (90%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2020/07/22  7-138/10 (80%)
          POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest H. II.  2020/07/26  1-238/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  9-127/10 (70%)
          Honvéd - DVSE  2020/09/13  18-138.5/10 (85%)
          SZVPS - LEGRAND SZENTES  2020/09/20  15-148/10 (80%)
          KSI SE - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  15-57/10 (70%)
          PannErgy-Miskolc - UVSE Hunguest Hotels  2020/10/22  0-5
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2020/10/31  13-68.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-Miskolc  2020/11/08  18-56.5/10 (65%)
          HVSC - Oázis SC  2020/11/15  10-178.5/10 (85%)
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  8-77.5/10 (75%)
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2020/11/22  13-108/10 (80%)
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  8-199/10 (90%)
          FTC-Telekom - DVSE  2021/01/17  16-87.5/10 (75%)
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Vasas SC  2021/01/24  7-138/10 (80%)
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  10-97/10 (70%)
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  14-108/10 (80%)
          SZVPS - Vasas SC  2021/02/28  10-168.5/10 (85%)
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/07  9-126/10 (60%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  11-127.5/10 (75%)
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/03/28  4-188.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest H. II. - KVSE  2021/04/25  22-58.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2021/05/16  9-79/10 (90%)
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  5-128.5/10 (85%)
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/07/15  16-89/10 (90%)
          Vasas SC - KSI SE  2020/07/29  15-136.5/10 (65%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - LEGRAND SZENTES  2020/09/20  12-118/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  11-138/10 (80%)
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II  2020/10/31  11-48.5/10 (85%)
          HVSC - Oázis SC  2020/11/15  3-98.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2020/12/13  10-168/10 (80%)
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  14-118/10 (80%)
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  6-138/10 (80%)
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  16-68/10 (80%)
          SZVPS - Vasas SC  2021/02/28  6-179/10 (90%)
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/03/28  11-148/10 (80%)
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-138.5/10 (85%)
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  13-178.5/10 (85%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - MAFC A-TEAM  2020/09/20  11-98/10 (80%)
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/09/27  10-117.5/10 (75%)
          YBL WPC - MAFC A-TEAM  2020/09/27  6-88/10 (80%)
          ASI DSE - 1427 JSMA  2020/10/11  14-77.5/10 (75%)
          Jog-Ászok VSK - ASI DSE  2020/10/18  10-148/10 (80%)
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/10/18  7-218/10 (80%)
          KPSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/04/11  18-98.5/10 (85%)
          Oázis Sc - Sportliget  2021/04/28  10-79/10 (90%)
          ASI DSE - SOTE VKS  2021/06/06  11-129/10 (90%)
          HETE - OSC Kft.  2021/06/20  5-199/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex - Oázis SC  2020/09/19  4-248.5/10 (85%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/19  8-68/10 (80%)
          KPSE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/09/19  2-328.5/10 (85%)
          Honvéd - Vasas SC  2020/09/19  8-128/10 (80%)
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/28  4-188/10 (80%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/28  5-98/10 (80%)
          KPSE - Sportliget  2020/12/12  9-107.5/10 (75%)
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2020/12/12  23-88/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/10  5-88/10 (80%)
          Vasas SC - FTC-Telekom  2020/10/10  13-56.5/10 (65%)
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/10/24  17-77/10 (70%)
          KSI SE - Vasas SC  2020/10/24  16-59/10 (90%)
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/24  6-148/10 (80%)
          YBL WPC - Sportliget  2020/11/21  12-59/10 (90%)
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/11/21  5-28.5/10 (85%)
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Oázis SC  2020/11/14  2-208/10 (80%)
          VUA - SZVPS  2020/11/14  4-108/10 (80%)
          OSC ÚJBUDA 2. - KSI SE  2021/06/05  2-139/10 (90%)
          Vasas SC - VUA  2021/06/05  13-29/10 (90%)
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KESI  2021/02/20  12-88.5/10 (85%)
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/20  18-58/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Ceglédi VSE  2020/11/07  11-59/10 (90%)
          KESI - BVSC-Zugló  2020/11/07  1-1610/10 (100%)
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - DFVE  2021/03/06  2-208/10 (80%)
          Szekszárd 1 - Velence Plus  2021/03/06  9-38.5/10 (85%)
          Szekszárd 1 - DFVE  2021/03/06  4-258.5/10 (85%)
          Balaton VK - MTE 1888 IFI  2021/03/06  27-98/10 (80%)
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Ker. TVE - BVSC-Zugló  2021/01/15  5-157/10 (70%)
          UVSE Hunguest H - Tigra-ZF-Eger  2021/01/20  24-118/10 (80%)
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - UVSE Hunguest Hotels  2020/07/30  3-187/10 (70%)
          BHSE - DUE-Maarsk Graphics  2020/07/31  8-238/10 (80%)
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-178/10 (80%)
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest H.  2020/10/04  11-268.5/10 (85%)
          III. Kerületi TVE - UVSE Hunguest H.  2020/10/18  4-238/10 (80%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  12-68/10 (80%)
          Tigra-ZF-Eger - POLO Sport Club ifj  2021/02/07  19-117/10 (70%)
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2021/02/07  5-108.5/10 (85%)
          OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2021/02/07  15-37.5/10 (75%)
          POLO Sport Club ifj - III. Kerületi TVE  2021/03/22  14-39/10 (90%)
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest H.  2020/10/04  8-258/10 (80%)
          KSI SE - UVSE Hunguest H.  2020/10/18  5-227/10 (70%)
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  11-88/10 (80%)
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  9-57/10 (70%)
          POLO Sport Club serd - KESI  2021/04/11  20-48.5/10 (85%)
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2021/05/16  14-107.5/10 (75%)
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-97.5/10 (75%)
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  14-118/10 (80%)
          POLO Sport Club gy - KESI  2021/04/11  16-58.5/10 (85%)
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/25  11-78.5/10 (85%)
     Időmérő 60
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2020/11/18  3-15
          TVSE Vízilabda Kft - UVSE Hunguest Hotels  2021/01/30  9-13
          KSI SE - Kaposvári VK  2021/03/10  9-10
          SZVE - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/14  11-9
          Szolnoki Dózsa - Tigra-ZF-Eger  2021/04/17  23-6
       Osztályozó
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Kf - DVSE  2021/06/12  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - AVUS  2020/10/31  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Poseidon VSE  2021/02/06  10-10
          SOTE VKS - Váci VSE  2021/02/06  9-9
          Invictus SC - Váci VSE  2021/04/10  10-6
          Egri Vízmű SC. - Invictus SC  2021/04/10  13-12
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II  2020/10/31  3-19
          HVSC - Oázis SC  2020/11/15  10-22
          DVSE - Honvéd  2021/02/14  11-8
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  17-6
          SZVPS - Vasas SC  2021/02/28  20-19
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/03/28  7-12
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  16-9
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/07/15  14-6
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  18-7
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2020/12/13  13-10
          DVSE - LEGRAND SZENTES  2021/01/31  12-9
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-18
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger  2020/07/22  12-18
          POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest H. II.  2020/07/26  8-16
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Szolnoki Dózsa  2020/09/06  16-11
          Honvéd - DVSE  2020/09/13  23-10
          KSI SE - Tigra-ZF-Eger  2020/09/27  15-5
          PannErgy-Miskolc - UVSE Hunguest Hotels  2020/10/22  10-19
          PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-Miskolc  2020/11/08  13-10
          BFSE - AQUA SE  2020/11/22  5-21
          Aquaworm Göd - Soproni VSE  2020/11/22  12-6
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  6-27
          FTC-Telekom - DVSE  2021/01/17  33-3
          BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - Vasas SC  2021/01/24  8-12
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/03/07  12-8
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  12-8
          UVSE Hunguest H. II - KVSE  2021/04/25  22-13
          UVSE Hunguest H. II - Ceglédi VSE  2021/05/16  11-3
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - ASI DSE  2020/10/04  9-21
          Octopus SE - Sportliget  2021/02/21  10-9
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Sportliget  2020/09/19  23-4
          Komplex - OSC ÚJBUDA 2.  2020/12/12  5-24
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/10/10  7-7
          II. ker Spor - Kölyökpóló Suli  2020/11/21  8-9
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/11/14  9-16
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2021/06/05  20-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2021/02/20  8-1
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest H. I.  2020/11/07  2-17
       Dunántúli Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - Balaton VK  2021/03/06  9-11
          MTE 1888 IFI - Honvéd-Dorog  2021/03/06  15-10
          Honvéd-Dorog - PSN Zrt. Sportiskola  2021/03/06  11-14
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZNVE  2020/09/07  17-13
          III. kerületi TVE - HUNGERIT SZENTES  2020/09/07  6-15
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  6-10
          III. Kerületi TVE - Győri VSE  2021/02/07  7-13
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest H.  2020/10/04  16-19
          KSI SE - UVSE Hunguest H.  2020/10/18  14-17
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  19-11
  2019/2020
     Időmérő 50
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Honvéd  2019/09/04  6-12
          FTC Telekom - Tatabánya  2019/09/18  21-9
          UVSE Hunguest Hotels - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/02  7-13
          AVUS - VasasPlaket  2019/11/02  10-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2019/11/27  20-6
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2020/02/26  10-12
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/02/29  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - PTE-PEAC  2019/10/05  11-13
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/10/05  13-12
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/10/05  13-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/07  10-4
          Honvéd - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  7-13
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/02/02  8-3
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/03/08  8-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/07  8-7
          Soproni VSE - Sportliget  2019/09/29  5-12
          ZF-Eger - AVUS  2019/11/03  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - Csongrád  2019/12/01  18-12
          CPVSE - KSI SE  2020/02/09  13-22
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  8-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/10/02  8-8
          Ozorai-Faterpolo VSE - KPSE  2020/02/23  6-10
          OSC KFT - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/03/08  11-10
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/02/15  8-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/02/15  10-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/12/04  16-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - Oxigén 2007  2019/09/28  19-4
          VUA II - Erzsébeti SMTK  2019/09/28  5-20
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - Százhalombattai VSE.  2019/09/21  12-3
          BVSC-Zugló lány - UVSE II.  2019/09/21  17-2
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Oázis SC  2020/01/18  9-12
          TVSE - AVUS  2020/01/19  8-15
          HVSC - TVSE  2020/01/19  8-7
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Dorog - Velence Plus  2019/09/14  11-8
          Erzsébeti SMTK - KPSE  2019/09/14  23-4
          Velence Plus - Erzsébeti SMTK  2019/12/14  1-10
          Velence Plus - Váci VSE  2019/12/14  1-21
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Blamax-Kaposvári VK  2019/10/19  12-10
          Blamax-Kaposvári VK - Mohács 2  2019/10/19  13-5
          Mohács 2 - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  6-27
          Soproni VSE - Oázis Nonprofit Kft  2019/11/02  14-3
          Velence Plus I - KVSE  2019/11/02  8-7
          KVSE - Oázis Nonprofit Kft  2019/11/02  8-7
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2019/12/15  29-5
          FTC Telekom - III. kerületi TVE  2019/12/15  14-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - ZF-Eger  2019/10/13  8-14
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  7-10
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI-Százhalombatta - FTC-Telekom  2019/11/10  10-3
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  5-6
     Gólbíró 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - Honvéd  2019/09/26  13-11
          FTC Telekom - Szolnoki Dózsa  2020/02/29  11-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Tungsram-Hungue - LFÁ-ZF-Eger  2019/10/08  16-11
     Játékvezető 80
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - CVSE  2019/09/21  9-89/10 (90%)
          Neptun VSC - Oázis SC  2019/10/19  11-168/10 (80%)
          Nagykanizsa - Neptun VSC  2019/10/26  17-37.5/10 (75%)
          FTC Telekom - TVSE  2019/10/29  19-78/10 (80%)
          KSI - YBL WPC  2019/11/28  22-88/10 (80%)
          DVSE - ASI DSE  2019/11/30  13-87/10 (70%)
          FTC Telekom - Fehérvár VSE  2019/12/03  20-86/10 (60%)
          CVSE - DVSE  2019/12/07  10-128.5/10 (85%)
          KSI - FTC Telekom  2020/02/08  14-47.5/10 (75%)
          Vasas SC - KSI  2020/02/12  3-119/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2020/02/15  11-68/10 (80%)
          Oázis SC - Neptun VSC  2020/02/22  16-137.5/10 (75%)
          FTC Telekom - YBL WPC  2020/02/29  11-97.5/10 (75%)
          FTC Telekom - Honvéd  2020/03/10  12-78.5/10 (85%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2019/10/05  4-157.5/10 (75%)
          Győri VSE - PVSK-PSN Zrt.  2019/10/05  5-238/10 (80%)
          PVSK-PSN Zrt. - PTE-PEAC  2019/10/05  14-58/10 (80%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2019/09/07  15-68/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Legrand Szentes  2019/09/22  6-118.5/10 (85%)
          ZF-Eger - AVUS  2019/11/03  19-118/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Csongrád  2019/12/01  11-197.5/10 (75%)
          CPVSE - KSI SE  2020/02/09  8-168/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KVSE  2020/03/01  15-99/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2019/09/07  20-59/10 (90%)
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/02/02  9-69/10 (90%)
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  15-168/10 (80%)
          Fehérvár VSE - KVSE  2020/03/01  24-49/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/03/08  4-117/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2019/09/07  10-38/10 (80%)
          Legrand Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/07  10-188/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Legrand Szentes  2019/09/22  21-69/10 (90%)
          Soproni VSE - Sportliget  2019/09/29  11-208/10 (80%)
          ZF-Eger - AVUS  2019/11/03  7-137/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - Csongrád  2019/12/01  9-147.5/10 (75%)
          CPVSE - KSI SE  2020/02/09  18-147/10 (70%)
          KVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  16-56/10 (60%)
          Fehérvár VSE - KVSE  2020/03/01  10-149/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/03/08  14-117/10 (70%)
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/03/11  8-98/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2020/02/15  12-98/10 (80%)
          Aquaworm Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/15  0-378/10 (80%)
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/15  13-78/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  12-128/10 (80%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/28  0-158/10 (80%)
          ASI-Kistarcsa II. - Aquaworm Waterpolo  2019/09/28  12-108/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - Oxigén 2008  2019/09/21  2-59/10 (90%)
          FTC-Telekom Leány - YBL WPC  2019/09/21  5-29/10 (90%)
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Vasas SC  2020/01/12  5-79/10 (90%)
          ASI - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/01/16  10-108/10 (80%)
          AVUS - HVSC  2020/01/18  23-78/10 (80%)
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2020/01/18  6-139/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2020/01/18  8-117.5/10 (75%)
          Oázis SC - TVSE  2020/01/18  10-9
          Szolnoki Dózsa - HVSC  2020/01/19  16-78/10 (80%)
          AVUS - Oázis SC  2020/01/19  16-127/10 (70%)
          Oázis SC - Szolnoki Dózsa  2020/01/19  5-138/10 (80%)
          Vasas SC - FTC Telekom  2020/01/26  6-87.5/10 (75%)
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus - KPSE  2019/09/14  11-38/10 (80%)
          Váci VSE - Erzsébeti SMTK  2019/09/14  13-118/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - Váci VSE  2019/09/14  4-218/10 (80%)
          Váci VSE - KPSE  2019/12/14  26-68/10 (80%)
          KPSE - Honvéd-Dorog  2019/12/14  8-148/10 (80%)
          Honvéd-Dorog - Erzsébeti SMTK  2019/12/14  3-88/10 (80%)
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  5-319/10 (90%)
          DFVE - Balaton VK  2019/10/19  2-269/10 (90%)
          AVUS - Velence Plus I  2019/11/02  24-39/10 (90%)
          CVK - AVUS  2019/11/02  4-189/10 (90%)
          CVK - Soproni VSE  2019/11/02  2-229/10 (90%)
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DSC-SI - PTE-PEAC  2019/12/15  16-29.5/10 (95%)
          DSC-SI - ASI DSE  2019/12/15  11-158/10 (80%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FTC-Telekom  2019/09/29  10-129/10 (90%)
          POLO Sport Club ifj - ZF-Eger  2019/10/13  9-178/10 (80%)
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-147/10 (70%)
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  12-138/10 (80%)
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  10-39/10 (90%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - FTC-Telekom  2019/09/29  3-167.5/10 (75%)
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-206.5/10 (65%)
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  9-109/10 (90%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - ZF-Eger  2019/10/13  9-138/10 (80%)
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  15-138/10 (80%)
  2018/2019
     Gólbíró 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/26  13-9
     Időmérő 45
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2019/01/26  4-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Neptun VSC  2019/02/09  14-7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bertók Szentes - Vízilo  2019/05/25  8-9
          AQUA SE - Vízilo  2019/05/25  8-18
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  20-7
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  9-4
          Aquaworm Serdülő - Soproni VSE  2019/01/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  12-14
          Aquaworm Gyerek - Soproni VSE  2019/01/27  3-16
          ASI DSE - GYŐRI VSE  2019/02/17  4-6
          Balaton VK - Cápa VK  2019/02/17  30-1
          Cápa VK - Sportliget S.E.  2019/03/03  1-23
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - HETE  2018/12/16  12-7
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - KPSE  2019/03/16  16-11
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Kaposvári VK  2018/12/11  19-6
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2018/12/22  15-6
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - SZVK  2018/10/20  28-7
          CVK - Velencei UVE  2018/10/20  19-5
          SZVK - Kanizsa VSE  2018/10/20  1-27
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Oázis  2019/02/16  7-9
          SZVK - BUSC  2019/02/16  14-6
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - POLO SC DVL2006  2019/01/19  14-1
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/01/19  13-12
          POLO SC DVL2006 - Kanizsa VSE  2019/01/19  7-11
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Új-Hullám SE Dorog  2018/11/18  15-0
          Új-Hullám SE Dorog - AVUS  2018/11/18  0-15
          AVUS - Soproni VSE  2018/11/18  13-5
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/03/03  
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/03/03  
          Soproni VSE - Sportliget  2019/03/03  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  13-14
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/03/06  22-1
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  28-7
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  12-16
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  8-9
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  5-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  23-3
     Játékvezető 79
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2019/05/11  11-108/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - AQUA SE  2019/05/25  14-117.5/10 (75%)
          Bertók Szentes - SE VK  2019/05/25  9-107.5/10 (75%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/04/14  7-229/10 (90%)
          PSN Zrt. - DVSE  2019/04/28  5-249.5/10 (95%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-118/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/04/14  17-169/10 (90%)
          PSN Zrt. - DVSE  2019/04/28  14-98.5/10 (85%)
          HUVK SE II - Soproni VSE  2019/05/12  13-68.5/10 (85%)
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-149/10 (90%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VVSE - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-118.5/10 (85%)
          KVSE - POLO Sport Club  2019/02/17  6-229/10 (90%)
          KVSE - GYŐRI VSE  2019/03/03  1-148.5/10 (85%)
          Balaton VK - POLO Sport Club  2019/03/03  12-78.5/10 (85%)
          VVSE - ASI DSE  2019/03/03  7-98/10 (80%)
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-37/10 (70%)
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/04/14  10-89/10 (90%)
          PSN Zrt. - DVSE  2019/04/28  19-128/10 (80%)
          HUVK SE II - Soproni VSE  2019/05/12  12-99/10 (90%)
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-68.5/10 (85%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Market-Vasas I.  2019/03/16  12-49/10 (90%)
          Market-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/03/16  11-48.5/10 (85%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PÁPAI SE  2018/10/20  18-58/10 (80%)
          Balaton VK - CVK  2018/10/20  4-118/10 (80%)
          Velencei UVE - DFVE-TOPO  2018/10/20  7-158.5/10 (85%)
          PÁPAI SE - Balaton VK  2018/10/20  4-59/10 (90%)
          Kanizsa VSE - CVK  2018/12/01  12-58.5/10 (85%)
          SZVK - Velencei UVE  2018/12/01  11-108/10 (80%)
          PÁPAI SE - DFVE-TOPO  2018/12/01  5-129/10 (90%)
          Balaton VK - SZVK  2018/12/01  24-28.5/10 (85%)
          DFVE-TOPO - Kanizsa VSE  2018/12/01  8-179/10 (90%)
          CVK - PÁPAI SE  2018/12/01  11-68.5/10 (85%)
          Velencei UVE - Balaton VK  2018/12/01  2-238.5/10 (85%)
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Velence Plus  2018/11/03  12-410/10 (100%)
          Sportliget - Erzsébeti SMTK  2018/11/03  8-108/10 (80%)
          GYŐRI VSE - Velence Plus  2018/11/03  24-110/10 (100%)
          Erzsébeti SMTK - BUSC  2018/11/03  8-69.5/10 (95%)
          Sportliget - GYŐRI VSE  2018/11/03  5-179.5/10 (95%)
          GYŐRI VSE - BHSE-Dorog  2019/02/02  9-99/10 (90%)
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/02/02  3-149/10 (90%)
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2019/02/02  7-119/10 (90%)
          BHSE-Dorog - Fehérvár VSE  2019/02/02  2-79/10 (90%)
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2019/02/02  9-99/10 (90%)
          Balaton VK - BUSC  2019/02/02  15-49/10 (90%)
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BHSE-Dorog  2018/10/27  10-48/10 (80%)
          GYŐRI VSE - Oázis  2018/10/27  26-38/10 (80%)
          Soproni VSE - BHSE-Dorog  2018/10/27  9-18/10 (80%)
          Oázis - Sportliget  2018/10/27  4-208/10 (80%)
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/10/27  7-98/10 (80%)
          III. Kerületi TVE - Velence Plus I.  2019/02/16  5-139/10 (90%)
          Oázis - III. Kerületi TVE  2019/02/16  18-99/10 (90%)
          Velence Plus I. - SZVK  2019/02/16  5-29/10 (90%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Erzsébeti SMTK  2018/11/18  18-78.5/10 (85%)
          Erzsébeti SMTK - GYŐRI VSE  2018/11/18  2-178/10 (80%)
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-169/10 (90%)
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-58.5/10 (85%)
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-19/10 (90%)
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-108.5/10 (85%)
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-128.5/10 (85%)
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/03/03  8.5/10 (85%)
          GYŐRI VSE - III. Kerületi TVE  2019/03/03  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  8.5/10 (85%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  8.5/10 (85%)
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  8.5/10 (85%)
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/05/14  18-68.5/10 (85%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  16-88.5/10 (85%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  11-78/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  14-68.5/10 (85%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  5-99/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/03/06  14-78.5/10 (85%)
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  17-48.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  10-218/10 (80%)
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  15-58.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  17-58.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  8-159/10 (90%)
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/03/06  15-68.5/10 (85%)
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  16-158/10 (80%)
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  8-268.5/10 (85%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  2-168/10 (80%)
     Segédtitkár 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/03/13  14-8
19. FINA Világbajnokság: HUN-ARG 23-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-GEO 18-14 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok