Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kocsis Szabina Gabriella
Születési dátum: 1996-03-08
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Titkár 1
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-Miskolc - Tigra-Zf-Eger  2022/11/12  13-15
     Játékvezető 12
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - SZVPS II  2022/11/27  17-11
          Váci VSE - AQUA SE  2022/12/04  14-8
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - SZVPS II  2022/11/27  18-12
          Váci VSE - AQUA SE  2022/12/04  23-9
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - Vágta MSC  2022/12/04  
       Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Aquaworm 2009 - GyAVC  2022/11/05  4-23
          KSK Delfin VK - II. Ker Sport Kft  2022/11/05  0-18
          Zempléni VK - KSK Delfin VK  2022/11/05  9-4
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - KSI SE  2022/11/06  1-28
          POLO Sport Club serd - SZNVESE  2022/11/13  30-10
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club gy - SZNVEGY  2022/11/13  11-18
          Fehérvár VSE - KSI SE  2022/11/25  6-34
     Időmérő 7
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - SZVPS II  2022/11/27  8-13
          Váci VSE - AQUA SE  2022/12/04  11-13
       Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Aquaworm 2009 - PannErgy-Miskolc  2022/11/05  0-42
          II. Ker Sport Kft - MGM  2022/11/05  13-6
          MGM - PannErgy-Miskolc  2022/11/05  0-20
          GyAVC - Zempléni VK  2022/11/05  9-9
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - KSI SE  2022/11/06  3-22
  2018/2019
     Időmérő 7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DVSE - Market-Vasas  2018/09/30  14-4
          DVSE - AVUS  2018/10/21  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
          ZF-Eger - YORDO SZENTES  2019/06/01  17-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
     Játékvezető 7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2018/10/14  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DVSE - Market-Vasas  2018/09/30  8-12
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2018/10/14  7-16
          DVSE - AVUS  2018/10/21  12-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DVSE - Market-Vasas  2018/09/30  9-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2018/10/14  3-14
          DVSE - AVUS  2018/10/21  10-12
  2017/2018
     Időmérő 17
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  12-11
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  13-8
          PannErgy-MVLC - Oázis Ifi  2018/03/25  9-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  9-7
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  6-13
          Oázis SC Gyerek - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-14
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  12-7
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  17-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Cápa VK - Vasas Sport Club  2018/03/24  6-17
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/15  17-9
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BFSE - VUA  2018/03/24  11-9
          Füred - BFSE  2018/03/24  3-22
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - UVSE I.  2018/02/18  5-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - UVSE  2018/02/18  4-19
     Játékvezető 40
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waerpolo - FVSE  2017/12/17  11-2
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  16-13
          DVSE - TVSE  2018/03/23  16-12
          Oázis Ifi - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  20-8
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  19-9
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  11-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  10-9
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  15-17
          Dunakanyar Waterpolo - FVSE  2017/12/17  8-15
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  14-8
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  10-9
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/03/04  14-4
          YBL WPC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/03/18  5-6
          DVSE - TVSE  2018/03/23  11-8
          PannErgy-MVLC - Oázis SC Serdülő  2018/03/25  15-4
          Oázis SC Serdülő - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/15  10-12
          AQUA SE - KVSE  2018/04/21  4-3
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/12  12-5
          Ceglédi VSE - Szvse  2018/05/27  23-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          AQUA SE - Vizilovak  2017/10/15  6-17
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2017/11/26  8-10
          AQUA SE - Váci VSE  2018/02/04  10-6
          PannErgy-MVLC - Ceglédi VSE  2018/02/25  20-9
          AQUA SE - HUVK SE II  2018/03/04  13-6
          DVSE - TVSE  2018/03/23  11-12
          PannErgy-MVLC - Oázis SC Gyerek  2018/03/25  17-7
          AQUA SE - KVSE  2018/04/21  10-3
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes A - ZF-Eger  2018/05/05  6-6
          Szegedi VPS I: - HUVK SE  2018/05/05  3-9
          PROG - VKV  2018/05/05  5-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE-TOPO - Honvéd-Érd  2018/03/24  9-9
          Honvéd Kölyök Polo S - OSC VSE II.  2018/03/24  9-6
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club 2005 - Füred  2018/03/24  11-2
          VUA - Velence Plus B  2018/03/24  4-7
          Velence Plus B - POLO Sport Club 2005  2018/03/24  6-1
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE-YORDO - BVSC-Zugló  2018/06/10  7-11
     Titkár 7
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/14  14-9
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény 
          MEAFC - KSK Delfin VK  2017/12/09  6-7
          GyAVC - revse  2017/12/09  10-19
          KSK Delfin VK - Octopus  2017/12/09  8-14
          B.Sport - MEAFC  2017/12/09  18-2
          Octopus - GyAVC  2017/12/09  21-11
          revse - B.Sport  2017/12/09  9-21
  2016/2017
     Időmérő 31
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/05/27  11-8
          GyAVC - Váci VSE  2017/05/27  11-12
          Szentes - GyAVC  2017/05/27  18-19
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  11-13
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  11-8
          DVSE - Rossmann SZVPS  2017/05/28  11-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  10-4
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  15-16
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/03/19  15-8
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/04/08  19-10
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          PannErgy-MVLC - FVSE  2017/06/11  15-7
          FVSE - UVSE II.  2017/06/11  2-10
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/06/11  15-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BFSE - Hírős Sport II  2017/02/19  15-3
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Tiszavirág SZVPS  2017/05/21  11-7
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Békéscsaba - Vojvodina  2017/02/18  5-7
          Koelner-Csongrád - CSSV  2017/02/18  16-7
          Békéscsaba - Koelner-Csongrád  2017/02/18  10-13
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Békéscsaba - Invictus Sc  2017/03/18  16-3
          PannErgy-MVLC - CSSV  2017/03/18  20-8
          CSSV - Invictus Sc  2017/03/18  16-5
          Dinamo Orade - PannErgy-MVLC  2017/05/06  4-20
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/05/06  12-5
          Invictus Sc - Dinamo Orade  2017/05/06  13-20
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Miskolci Egyetemi At - Gyöngyösi Aligátorok  2017/05/13  7-21
          AQUA SE Nyíregyháza - Miskolci Egyetemi At  2017/05/13  31-6
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          MVLC - AQUA SE Nyíregyháza  2017/05/13  15-9
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
          Gyöngyösi Aligátorok - MVLC  2017/05/13  1-19
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE - POLO Sport Club  2017/02/12  16-11
     Játékvezető 41
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes - Pápai SE  2017/05/27  13-12
          Soproni VSE - Pápai SE  2017/05/27  11-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  8-10
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  9-16
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/03/19  4-13
          KSI SE - Racionet H  2017/04/08  17-3
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Rossmann SZVPS  2017/05/21  5-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AQUA SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/05  4-19
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  16-4
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  10-4
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - Generali SZVPS  2017/05/21  8-11
          DVSE - Generali SZVPS  2017/05/28  16-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE II.  2017/06/11  7-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AQUA SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/02/05  8-19
          UVSE II. - FVSE  2017/02/12  20-9
          Hírős Sport II - DFVE  2017/02/19  5-17
          Soproni VSE - Komárom VSE  2017/02/19  21-7
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/05  4-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - FTC Vízilabda  2017/03/12  10-14
          DVSE - BVSC-Zugló  2017/03/19  7-18
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/04/02  13-3
          KSI SE - Racionet Honvéd  2017/04/08  23-6
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          DVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/05/28  9-10
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes B - SZVSC  2017/02/18  4-14
          Szentes B - Vojvodina  2017/02/18  4-11
          SZVSC - CSSV  2017/02/18  19-6
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dinamo Orade - Újszilvás  2017/03/18  15-3
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2017/03/18  3-15
          PannErgy-MVLC - Újszilvás  2017/03/18  25-0
          Békéscsaba - CSSV  2017/05/06  5-0
          Invictus Sc - Újszilvás  2017/05/06  23-4
          Újszilvás - CSSV  2017/05/06  5-0
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek I. (2002-2003)
MérkőzésDátum Eredmény 
          Zempléni Vízilabda K - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  31-2
          Egri Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfi  2017/05/13  21-18
          Egri Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda K  2017/05/13  12-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes - TVSE  2017/02/25  14-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes - TVSE  2017/02/25  12-4
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Szentes - TVSE  2017/02/25  18-5
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
     Titkár 13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - TVSE  2017/04/09  12-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - TVSE  2017/04/09  14-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ZF-Eger - TVSE  2017/04/09  15-8
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény 
          KVSE - SVSE  2016/12/17  9-15
          B.Sport - CSSV  2016/12/17  11-7
          KVSE - HVSC  2016/12/17  6-19
          SVSE - Octopus  2016/12/17  12-11
          CSSV - HVSC  2016/12/17  7-16
          Octopus - B.Sport  2016/12/17  10-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Cívis Póló VSE - Soproni VSE  2016/09/24  15-8
          Dunaújvárosi Főiskol - Hírös Sport Nonprofi  2016/12/03  5-16
          Sport és Szabadidő K - PSN Zrt.  2016/12/03  4-19
          Velencei-tavi UVE - Váci Vízilabda Sport  2016/12/03  1-25
  2015/2016
     Titkár 53
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - UVSE Hunguest-H  2016/02/06  8-10
          Vasas - PVSK  2016/02/19  12-10
          FTC-PQS Waterpolo - A-HID OSC   2016/02/21  4-9
          ContiTech-Szeged Dia - Racionet Honvéd  2016/04/23  6-5
          UVSE Hunguest-H - PVSK  2016/05/13  8-9
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  3-4
          KSI SE - Racionet H  2016/05/11  16-7
          Fehérvár Póló Sport - Kölyök Póló Suli  2016/05/15  18-0
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  9-3
          KSI SE - RACIONET H  2016/05/11  17-5
          Fehérvár Póló Sport - Honvéd KPS  2016/05/15  5-13
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-14
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Váci Vízilabda Sport - AQUA SE  2016/02/14  13-5
          UVSE Continental II. - Fehérvár Póló Sport   2016/04/03  8-11
          KSI SE - RACIONET H  2016/05/11  21-4
          Fehérvár Póló Sport - Honvéd KPS  2016/05/15  17-8
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KSI SE  2016/05/27  13-10
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis 2 - YBL WPC  2015/11/15  7-17
          Oázis SC - UVSE Continental  2015/11/15  12-10
          OSC VSE - Csepeli VSE  2015/11/22  21-2
          MAFC-BME - Kertészeti Egyetem A  2016/02/28  7-9
          Bánki Vízisport Egye - Kertészeti Egyetem A  2016/03/06  10-21
          Semmelweis VKS - YBL WPC  2016/03/21  9-9
          Csepeli VSE - MAFC-BME  2016/04/17  5-10
          OSC VSE - Oázis SC  2016/05/29  16-7
          Csepeli VSE - Oázis 2  2016/06/05  12-14
          OSC VSE - Octopus SE  2016/06/12  12-11
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Komplex-Vasas - Dunaújvárosi Főiskol  2015/12/05  13-5
          JSMA - FTC Utánpótlás  2016/04/09  1-36
          KSI SE - Alfa SC Kispest  2016/04/09  35-0
          FTC Utánpótlás - Uj-Hullám SE  2016/04/09  31-4
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vidám Vízilovak VSC - Sunday Boys  2016/04/20  19-13
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Budapesti Honvéd Spo - Domino Avus  2016/04/02  5-16
          Bókay - KSI - HUVK SE II.  2016/04/02  11-9
          Domino Avus - Aquaworm Kft  2016/04/02  40-0
          Új-Hullám SE - BVSC-Póló leány  2016/04/02  6-8
          BVSC-Póló Zugló II. - Budapesti Honvéd Spo  2016/04/02  30-0
          Tatabányai Vízmű Spo - Kópé UVSE  2016/06/04  18-8
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2016/06/04  3-10
          Kaposvár Vízilabda K - Ceglédi Vasutas Spor  2016/06/04  5-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC VSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/02/13  12-5
          Honvéd UVKSE - YBL WPC  2016/02/13  11-7
          Kanizsa Vízilabda Sp - Hírös Sport Nonprofi  2016/02/13  3-8
          OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/02/13  15-4
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/05/27  5-11
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Vízilabda Kft. - DUE MAARSK GRAPHICS  2016/05/14  12-10
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental II. - KESI  2016/02/21  7-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár Póló Sport - ASI DSE  2016/05/22  13-3
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Continental - KESI  2016/02/21  23-2
          Vidám Vízilovak VSC - ASI DSE  2016/03/24  14-17
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          OSC VSE - Váci Vízilabda SE  2015/12/05  13-6
          III.kerületi TVE - Kaposvár VK  2015/12/05  6-14
     Időmérő 4
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/29  12-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO SC - DFVE  2016/03/13  13-14
          SZNVE - Szentes  2016/04/10  4-22
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vidám Vízilovak VSC - Váci Vízilabda Sport  2016/03/29  17-8

BENU Férfi Magyar Kupa

Genesys OSC Újbuda - EPS-Honvéd

2022. dec. 09. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

Genesys OSC Újbuda - FTC Telekom

2022. dec. 10. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC-Telekom - Tigra-Zf-Eger

2022. dec. 16. 18:30

BENU Női Magyar Kupa

III.Ker.Tve - UVSE

2022. dec. 16. 20:00

BENU Női Magyar Kupa

-

2022. dec. 17. 19:00

BENU Magyar Kupa, sajtótájékoztató (2022. december 7., Fotó: Kovács Anikó)
A tenerifei Világliga-döntőre készül női válogatottunk
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok