Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Pásztor Márta
Születési dátum: 1966-04-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI - SE SK  2021/09/19  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WP C II. - POLO SC Bp.II. 2008  2021/09/11  8-8
  2020/2021
     Időmérő 130
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - OSC ÚJBUDA  2020/10/07  3-18
          PannErgy-Miskolc - Tigra-ZF-Eger  2020/10/24  9-9
          OSC ÚJBUDA - PVSK Mecsek Füszért  2020/11/25  14-6
          Kaposvári VK - Tigra-ZF-Eger  2021/01/23  10-15
          OSC ÚJBUDA - DVSE  2021/03/10  18-9
          A-Híd VasasPlaket - PVSK Mecsek Füszért  2021/03/27  14-3
          PannErgy-Miskolc - DVSE  2021/03/31  16-10
          Kaposvári VK - Honvéd  2021/04/07  7-18
          METALCOM SZENTES - PannErgy-Miskolc  2021/04/28  9-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Dunakanyar Waterpolo  2020/09/26  10-16
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/03  5-10
          ASI DSE - YBL WPC  2020/10/10  18-13
          Kanizsa Vízilabda Kf - Oázis SC  2020/11/07  22-12
          ASI DSE - FVSE  2020/11/14  20-14
          Oázis SC - FVSE  2020/11/28  11-9
          Kanizsa Vízilabda Kf - Eszterházy SC  2020/12/05  22-11
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/12/12  10-19
          Ceglédi VSE - ASI DSE  2021/03/27  10-20
          Neptun VSC - Eszterházy SC  2021/04/17  10-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Tatabánya  2020/12/11  6-12
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - ASI DSE  2020/09/20  16-6
          CVK - Balaton VK  2020/10/18  4-17
          Balaton VK - Százhalombatta VSE.  2020/10/28  15-7
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  10-20
          ASI DSE - Balaton VK  2020/11/22  5-19
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  11-12
          CVK - Soproni VSE  2020/12/13  2-27
          Balaton VK - CVK  2021/01/17  38-1
          Százhalombatta VSE. - Balaton VK  2021/01/24  9-22
          Százhalombatta VSE. - CVK  2021/02/14  35-6
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2021/02/21  5-12
          ASI DSE - CVK  2021/03/28  17-4
          Balaton VK - ASI DSE  2021/04/11  30-4
          ASI DSE - Százhalombatta VSE.  2021/04/18  8-12
          ASI DSE - Sportliget  2021/04/25  10-14
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2021/05/02  11-4
          Balaton VK - Sportliget  2021/05/09  12-6
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-10
          Balaton VK - CVK  2021/06/06  27-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - ASI DSE  2020/09/20  16-11
          CVK - Balaton VK  2020/10/18  4-34
          Balaton VK - Százhalombatta  2020/10/28  23-16
          CVK - Aquaworm Göd  2020/11/08  5-18
          ASI DSE - Balaton VK  2020/11/22  12-19
          Soproni VSE - Sportliget  2020/12/06  28-5
          CVK - Soproni VSE  2020/12/13  8-26
          Balaton VK - CVK  2021/01/17  23-5
          Százhalombatta - Balaton VK  2021/01/24  11-26
          Százhalombatta - CVK  2021/02/14  19-11
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2021/02/21  11-14
          ASI DSE - CVK  2021/03/28  24-5
          Balaton VK - ASI DSE  2021/04/11  17-13
          ASI DSE - Százhalombatta  2021/04/18  22-10
          ASI DSE - Sportliget  2021/04/25  27-4
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2021/05/02  5-7
          Balaton VK - Sportliget  2021/05/09  23-6
          Balaton VK - Soproni VSE  2021/05/23  12-5
          Balaton VK - CVK  2021/06/06  19-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - MAFC-BME-INFINITYN  2020/09/27  19-7
          ASI DSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/09/27  6-7
          Jog-Ászok VSK - ASI DSE  2020/10/18  10-14
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/10/18  7-21
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA  2020/11/21  6-18
          OSC Kft. - ASI DSE  2020/11/29  17-19
          Octopus SE - 1427 JSMA  2020/12/13  18-4
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2021/02/14  17-21
          1427 JSMA - Sunday Boys  2021/02/18  14-12
          ASI DSE - Oázis Sc  2021/02/21  15-16
          Octopus SE - Oázis Sc  2021/03/07  11-7
          ASI DSE - YBL WPC  2021/03/28  11-10
          ASI DSE - Víziló  2021/04/25  11-10
          ASI DSE - RETR-O-SC  2021/05/02  11-11
          Oázis Sc - ASI DSE  2021/05/09  12-12
          MAFC-BME-INFINITYN - MAFC A-TEAM  2021/05/09  9-7
          OSC Kft. - MAFC-BME-INFINITYN  2021/05/16  11-8
          Ozorai-Faterpolo VSE - HETE  2021/05/30  10-14
          ASI DSE - SOTE VKS  2021/06/06  11-12
          Sportliget - Víziló  2021/06/13  7-5
          MAFC A-TEAM - Oázis SC 2  2021/06/13  9-20
          KPSE - Sunday Boys  2021/06/20  15-9
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/09/19  2-32
          Honvéd - Vasas SC  2020/09/19  8-12
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/28  4-18
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/28  5-9
          Sportliget - Oázis SC  2021/05/08  10-6
          Honvéd - Komplex  2021/05/08  19-4
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC I. - FTC-Telekom  2021/05/13  6-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE  2020/10/03  5-18
          Váci VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/03  8-9
          YBL WPC I. - Oázis SC  2020/10/03  13-7
          SZVPS - MVLC-Miskolc  2020/10/03  17-2
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/17  10-9
          FTC-Telekom I. - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/17  11-16
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H.  2020/10/17  13-19
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2020/10/17  7-11
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/02/27  12-8
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Oázis SC  2020/09/26  19-4
          Ceglédi VSE - Százhalombattai VSE.  2020/09/26  17-4
          KSI SE - Százhalombattai VSE.  2020/11/04  18-3
          ASI-MSA - Tigra-ZF-Eger  2021/03/20  9-2
          Honvéd - Ceglédi VSE  2021/03/20  3-14
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2020/12/06  
       Dunántúli Gyermek II. bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Győri VSE  2020/10/25  5-11
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE leány  2020/12/05  6-5
          KVSE - DFVE leány  2020/12/05  7-5
       Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - KVSE  2021/04/11  10-7
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - III. kerületi TVE  2020/10/10  19-10
          III. kerületi TVE - BVSC Zugló  2020/10/17  8-13
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          III. kerületi TVE - Tigra-ZF-Eger  2020/11/18  14-10
          SZTE SZEGED - DUE-Maarsk Graphics  2020/11/21  7-18
          FTC Telekom - TVSE Vízilabda Kft  2021/02/17  21-3
          HUNGERIT SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2021/02/20  7-30
          TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE  2021/03/03  7-11
          Tigra-ZF-Eger - BVSC Zugló  2021/03/13  6-11
          HUNGERIT SZENTES - SZTE SZEGED  2021/03/17  13-10
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Ker. TVE - BVSC-Zugló  2021/01/15  5-15
          BHSE női O.Kupa 2021 - III. Ker. TVE  2021/01/22  10-20
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/25  8-13
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2021/05/29  5-7
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  37-4
          SZNVESE - YORDO SZENTES  2020/10/11  9-18
          FVSE - KESI  2021/01/31  16-9
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/05/16  4-12
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - FVSE  2020/10/04  35-4
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2020/10/11  15-26
          FVSE - KESI  2021/01/31  12-15
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVE  2020/11/14  20-2
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2020/08/21  12-6
  2019/2020
     Időmérő 54
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/09/18  19-7
          Metalcom Szentes - BVSC-Zugló  2019/11/30  11-10
          PVSK-Mecsek Füszért - DVSE  2020/02/01  14-11
          PVSK-Mecsek Füszért - Szegedi Férfi V. Cs.  2020/02/15  15-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - ASI DSE  2019/10/26  9-13
          BVSC-Zugló - Nagykanizsa  2019/11/28  11-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC  2019/11/30  12-14
          FTC Telekom - Fehérvár VSE  2019/12/03  20-8
          Neptun VSC - HVSC  2019/12/07  8-8
          Eszterházy SC - YBL WPC  2019/12/14  8-8
          CVSE - ASI DSE  2020/02/08  8-11
          Oázis SC - Neptun VSC  2020/02/22  16-13
          Honvéd - Eszterházy SC  2020/02/29  10-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/06  10-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/06  9-15
          Balaton VK - Soproni VSE  2019/10/27  13-10
          Balaton VK - Sportliget  2019/11/17  16-9
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  15-18
          Balaton VK - POLO Sport Club OBs  2020/03/01  15-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/06  18-22
          Balaton VK - Soproni VSE  2019/10/27  20-9
          Balaton VK - Sportliget  2019/11/17  18-10
          Balaton VK - Százhalombattai VSE  2020/02/09  22-8
          Balaton VK - POLO Sport Club OBgy  2020/03/01  14-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - KPSE  2019/10/06  17-4
          Vidám Vízilovak - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/10/20  16-4
          SOTE VKS - Octopus SE  2019/11/03  5-12
          OSC KFT - MAFC A-Team  2019/11/09  18-9
          Octopus SE - RETR-O-SC  2019/11/21  15-8
          SOTE VKS - ELTE-BEAC  2019/11/24  16-10
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/12/01  17-10
          HETE - MAFC A-Team  2019/12/01  11-7
          Jog-Ászok VSK - ELTE-BEAC  2019/12/15  14-9
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Printker Szegedi VPS  2020/02/15  15-6
          KESI - KSI SE  2020/02/15  6-13
          CVSE - UVSE  2020/02/15  9-20
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2020/02/15  17-11
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - PSN Zrt.-PVSK  2020/01/26  16-14
       2020. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Zempléni VK - Sportliget  2020/02/02  15-19
          KPSE KEAC - Fehérvár VSE  2020/02/02  8-26
          HETE - Oázis SC  2020/02/02  13-23
          Vidám Vízilovak - BVSC-Zugló 45  2020/02/02  18-5
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/11/17  12-6
          CVK - KVSE  2019/11/17  1-21
          TVSE - Balaton VK  2019/11/17  10-3
          Fehérvár VSE - CVK  2019/11/17  13-7
          KVSE - Balaton VK  2019/11/17  7-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - BHSE  2019/11/13  16-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/02/16  6-16
          DFVE - III. kerületi TVE  2020/03/08  17-9
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/02/16  6-13
          DFVE - III. kerületi TVE  2020/03/08  19-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/02/16  13-14
          DFVE - KSI-Százhalombatta  2020/03/08  14-13
  2018/2019
     Időmérő 91
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/02/16  11-11
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/06  7-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - BVSC-Zugló  2019/03/16  10-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - BHSE  2019/04/10  6-7
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2019/04/17  7-5
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/27  12-12
          BHSE - DVSE  2019/05/11  14-13
          DVSE - BHSE  2019/05/15  13-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2019/05/17  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/22  17-8
          FTC Telekom - DVSE  2018/09/22  11-6
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          BHSE - FTC Telekom  2019/02/23  9-11
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BHSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/11  15-11
          Vasas SC - YBL WPC  2019/05/18  8-9
          ASI DSE - Vasas SC  2019/05/25  11-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - VVSE  2019/06/01  18-6
          Oázis SC - SZUVTE BT  2019/06/01  12-12
          TVSE - Oázis SC  2019/06/01  5-9
          SZUVTE BT - VVSE  2019/06/01  13-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  18-7
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  14-12
          KSI SE - DVSE  2019/02/27  14-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  15-10
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  9-11
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  5-10
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  10-26
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-8
          Aquaworm Serdülő - Invictus SC  2019/05/04  38-11
          Százhalombatta - HUVK SE II  2019/05/05  19-21
          BFSE - AQUA SE  2019/05/12  6-23
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  23-10
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  12-3
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  4-12
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  12-21
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-4
          Aquaworm Gyerek - Invictus SC  2019/05/04  11-7
          Százhalombatta - HUVK SE II  2019/05/05  7-25
          BFSE - AQUA SE  2019/05/12  5-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          HETE - BVSC-Zugló  2019/03/31  4-7
          1427 VSE - MESE  2019/04/07  10-16
          YBL WPC - Vízilovak  2019/04/07  8-9
          1427 VSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/05/05  11-4
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2019/05/16  16-6
          SE VK - Octopus SE  2019/05/30  11-13
          1427 VSE - Sunday Boys  2019/06/02  6-4
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/17  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Market-Vasas II.  2018/11/17  6-9
          Oázis SC Serdülő - Vízilovak  2018/11/17  11-7
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE I.  2018/12/01  2-35
          CVSE - HUVK SE  2018/12/01  6-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/12/01  9-9
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/12/08  5-5
          BVSC-Zugló - FVSE  2018/12/09  
          FVSE - Vasas SC  2018/12/09  
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - VÁCI VSE  2019/06/08  17-2
          Kaposvár-Balaton VK - Soproni VSE  2019/06/08  4-9
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/06/08  4-3
          VÁCI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/06/08  3-9
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/06/08  7-6
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/06/02  5-4
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/06/02  10-5
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/06/02  15-1
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/06/02  8-3
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/06/02  3-19
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged SZTE - ZF-Eger  2018/12/19  12-15
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2019/02/16  8-4
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/03/13  14-8
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/27  11-13
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - RB Tatabánya  2018/11/16  21-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  11-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  8-25
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  41-2
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  24-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  11-21
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  27-12
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  16-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  3-7
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  10-16
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  12-3
  2017/2018
     Időmérő 6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Neptun VSC  2018/05/19  8-9
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/26  8-9
          UVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/06/04  15-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2018/06/02  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  16-10

E.ON Férfi OB I

SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES

2021. szept. 25. 15:30

Világraszóló Bajnokaink kiállítás, 2021.09.14. (Fotók: Róth Tamás)
Junior vb: Szerbia-Magyarország 10-7 (Fotó: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok