Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Nagy László 2.
Születési dátum: 1990-04-16
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 96
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK- Mecsek Füszért - FTC Telekom  2021/09/11  5-16
          AHID-VasasPlaket - Honvéd  2021/09/24  9-9
          SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES  2021/09/25  13-6
          Tigra-ZF-Eger - DVSE-Master Good  2021/10/22  17-2
          METALCOM SZENTES - AHID-VasasPlaket  2021/10/30  5-15
          FTC Telekom - METALCOM SZENTES  2021/11/03  13-6
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/11/06  8-19
          SZEGEDI VE - UVSE Hunguest H.  2021/11/24  9-6
          Tigra-ZF-Eger - SZEGEDI VE  2021/12/04  15-11
          AHID-VasasPlaket - PVSK- Mecsek Füszért  2022/01/12  10-5
          AHID-VasasPlaket - METALCOM SZENTES  2022/02/02  12-3
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest H.  2022/02/05  19-8
          DVSE-Master Good - METALCOM SZENTES  2022/02/12  13-9
          Honvéd - DVSE-Master Good  2022/02/26  13-6
          DVSE-Master Good - UVSE Hunguest H.  2022/03/12  11-13
          Szolnoki Dózsa - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/02  9-13
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízil. Kft. - KSI SE  2021/10/09  10-11
          KSI SE - Neptun VSC  2021/10/16  15-6
          ASI - KSI SE  2021/10/30  13-20
          ASI - TVSE  2021/11/13  12-14
          Neptun VSC - Fehérvár VS kft.  2021/11/20  12-12
          VIWA-második.ker - HVSC  2021/12/04  13-12
          Oázis SC - Fehérvár VS kft.  2022/03/03  12-13
          KSI SE - ASI  2022/03/19  14-8
          AVUS - Kanizsa Vízil. Kft.  2022/05/07  7-9
          Neptun VSC - Kanizsa Vízil. Kft.  2022/05/28  6-16
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2021/09/17  12-6
          PVSK-Mecsek Füszért - FTC Telekom  2021/09/17  8-22
          FTC Telekom - PVSK-Mecsek Füszért  2021/09/18  16-6
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - PannErgy-Miskolc  2021/09/04  12-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  19-7
          UVSE II. - Balaton VK  2021/11/14  21-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  16-11
          UVSE II. - Balaton VK  2021/11/14  18-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  7-12
          UVSE II. - Balaton VK  2021/11/14  14-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Vízilabda Kft. - Oázis SC II.  2021/10/10  11-9
          Oázis SC II. - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/10/17  0-5
          Oázis SC - RETR-O-SC  2021/10/17  19-10
          Jog-Ászok VSK - SE SK  2021/11/28  9-7
          HETE - OSC Vízilabda Kft.  2022/03/27  8-13
          V-VVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/03/27  17-13
          HETE - 1427 JSMA  2022/04/10  8-11
          V-VVSE - RETR-O-SC  2022/04/10  9-9
          SE SK - Jog-Ászok VSK  2022/05/08  20-7
          SE SK - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/05/11  8-21
          1427 JSMA - HETE  2022/05/15  5-7
          YBL WPC - Jog-Ászok VSK  2022/05/15  12-10
          V-VVSE - 1427 JSMA  2022/05/22  17-14
          Ozorai-Faterpolo VSE - HETE  2022/05/29  12-15
          SE SK - ELTE-BEAC  2022/05/29  18-8
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Oázis SC  2022/01/29  10-11
          TVSE - BVSC-zugló Lokomotív  2022/01/29  5-14
          BVSC-Zugló Heavy - HETE  2022/01/29  10-10
          ASI - ELTE-BEAC  2022/01/29  15-11
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2021/10/26  22-2
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas SC  2021/10/26  15-6
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Sportliget  2022/02/26  22-3
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/26  5-17
          Honvéd I. - Vasas SC  2022/02/26  9-13
          YBL WPC II. - FTC-Telekom  2022/02/26  11-12
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 1.  2022/05/19  6-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - POLO SC Bp.II. 2008  2021/11/13  4-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom leány - OSC ÚJBUDA 2.  2021/11/06  18-4
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2022/03/19  10-9
          UVSE I. - ASI DSE  2022/03/19  15-8
          FTC-Telekom leány - Sportliget  2022/05/06  7-1
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - POLO SC Bp.IV. 2010  2021/10/16  15-0
          OSC ÚJBUDA 1. - SE SK  2021/10/16  2-3
          KESI - UVSE II.  2022/02/26  4-9
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt.-PVSK - Vasas SC  2022/02/22  16-11
       Halassy Olivér Emléktorna
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - HVSC  2022/06/04  7-6
          PSN Sportiskola - FTC-Telekom  2022/06/04  2-5
          TVSE - UVSE  2022/06/04  1-6
          Szentes - Tigra-Zf-Eger  2022/06/04  7-6
          HVSC - Tigra-Zf-Eger  2022/06/04  1-5
          PannErgy-MVLC - Szentes  2022/06/04  9-8
          PSN Sportiskola - TVSE  2022/06/04  0-3
          FTC-Telekom - UVSE  2022/06/04  3-2
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VALDOR SZENTES - GYVSE-UNI GYŐR  2021/10/27  10-2
          GYVSE-UNI GYŐR - SZNVE SZTE  2021/11/10  9-10
          GYVSE-UNI GYŐR - FTC-Telekom  2021/11/13  4-16
          GYVSE-UNI GYŐR - Tigra-ZF-Eger  2021/11/27  4-18
          Tigra-ZF-Eger - III. KER. TVE  2022/01/15  13-8
          BVSC-Zugló - III. KER. TVE  2022/01/29  13-7
          GYVSE-UNI GYŐR - DFVE  2022/03/19  4-11
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VKFT - UVSE  2022/03/28  5-21
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - BVSC-Zugló  2021/12/05  6-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - III. KER. TVE  2022/02/27  21-5
          POLO Sport Club ifj - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  7-9
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2022/02/27  16-6
          POLO Sport Club serd - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  0-5
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - KESI  2022/02/27  24-4
          POLO Sport Club gy - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/06  6-14
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/05/26  12-7
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/05/26  13-12
     Titkár 6
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK lány - VTUVE  2022/03/26  9-5
          Velence Plus A - VTUVE  2022/03/26  15-1
          PÁPAI SE - Balaton VK lány  2022/03/26  4-12
          SZVK - Velence Plus A  2022/03/26  6-11
          PÁPAI SE - Velence PLus B  2022/03/26  6-11
          Velence PLus B - SZVK  2022/03/26  9-7
  2020/2021
     Segédtitkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/01/24  8-8
     Időmérő 60
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVE - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/25  13-10
          SZVE - PVSK Mecsek Füszért  2020/12/05  8-8
          PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/23  12-9
          BVSC Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/01/30  7-3
          KSI SE - A-Híd VasasPlaket  2021/02/27  9-15
          SZVE - BVSC Zugló  2021/03/10  5-8
          FTC-Telekom - METALCOM SZENTES  2021/03/27  18-9
          A-Híd VasasPlaket - OSC ÚJBUDA  2021/04/07  11-8
          TVSE Vízilabda Kft - FTC-Telekom  2021/04/09  3-10
          BVSC Zugló - FTC-Telekom  2021/05/23  11-14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          Kanizsa Vízilabda Kf - FVSE  2020/10/17  23-11
          AVUS - Dunakanyar Waterpolo  2020/10/17  17-4
          Dunakanyar Waterpolo - ASI DSE  2020/11/28  13-17
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2020/12/05  8-12
          Neptun VSC - VIWA-második.ker  2021/02/27  12-14
          ASI DSE - Eszterházy SC  2021/03/20  13-10
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabda Kf  2021/04/10  17-22
          VIWA-második.ker - Oázis SC  2021/04/22  13-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2020/11/15  18-5
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2020/11/15  14-7
          Százhalombatta VSE. - CVK  2020/12/06  33-12
          Sportliget - Balaton VK  2020/12/13  8-11
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  9-6
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  20-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2020/11/15  13-10
          Százhalombatta - CVK  2020/12/06  20-12
          Sportliget - Balaton VK  2020/12/13  11-24
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  1-15
          Aquaworm Göd - CVK  2021/01/31  14-3
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - MAFC A-TEAM  2020/11/08  13-9
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Oázis SC  2021/04/10  6-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H.  2021/03/20  1-19
          Ceglédi VSE - POLO SC Bp2007  2021/03/20  7-14
          YBL WPC II. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  8-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/01/27  13-12
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt Kék Delfinek  2020/10/04  
          MTE 1888 Baby - PSN Zrt. Piros Rákok  2020/10/04  
          PSN Zrt. Piros Rákok - PSN Zrt Kék Delfinek  2020/10/04  
          Blamax-Kaposvári VK - MTE 1888 Baby  2020/10/04  
       Dunántúli Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence PLUS - Honvéd-Dorog  2021/01/16  8-7
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE SZEGED - HUNGERIT SZENTES  2020/11/14  22-10
          BVSC Zugló - III. kerületi TVE  2021/02/27  15-8
          DUE-Maarsk Graphics - BHSE női OB.I  2021/03/03  31-2
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC Zugló  2021/03/17  16-7
          FTC Telekom - BVSC Zugló  2021/04/21  12-9
          III. kerületi TVE - HUNGERIT SZENTES  2021/04/21  12-11
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  10-13
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  12-14
          OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2021/02/21  8-12
          POLO Sport Club serd - SZNVESE  2021/03/14  11-9
          POLO Sport Club serd - KESI  2021/04/11  20-4
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/28  5-9
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  19-5
          OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2021/02/21  10-15
          POLO Sport Club gy - SZNVEGY  2021/03/14  16-9
          POLO Sport Club gy - KESI  2021/04/11  16-5
          OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2021/04/25  10-8
     Titkár 16
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - UVSE Hunguest H.  2021/02/06  6-26
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/05/16  8-12
          SZVPS - Vasas SC  2021/05/16  10-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-2
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-4
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd I.  2021/02/13  16-2
          OSC ÚJBUDA 1. - Sportliget  2021/02/13  17-2
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom II.  2021/04/10  5-6
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/04/10  12-1
          KÓPÉ ÚVSE II. - III. Ker. TVE  2021/05/08  1-13
          POLO SC Bp2008 - Polo Academy Bp  2021/05/08  3-2
       Dunántúli Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Ker. TVE - DFVE  2021/04/24  18-3
          Erzsébeti SMTK - Fehérvár VSE  2021/04/24  4-10
          DFVE - Balaton VK 2.  2021/04/24  7-6
          III. Ker. TVE - Fehérvár VSE  2021/04/24  12-5
          Balaton VK 2. - Erzsébeti SMTK  2021/04/24  13-5
  2019/2020
     Időmérő 28
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/09/07  12-6
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2020/03/07  12-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  24-6
          TVSE - KSI  2019/11/30  9-17
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/12/07  16-11
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/12/14  18-12
          ASI DSE - Neptun VSC  2019/12/14  12-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2020/02/29  11-19
          TVSE - Honvéd  2020/03/07  10-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  3-16
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  9-19
          Százhalombattai VSE - Soproni VSE  2019/11/17  15-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  5-28
          Százhalombattai VSE - Soproni VSE  2019/11/17  11-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC KFT - ASI DSE  2020/03/01  15-9
          Jog-Ászok VSK - HETE  2020/03/01  10-12
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - Velence Plus I  2019/09/28  9-6
          CVK - KVSE  2019/09/28  7-3
          Oázis Nonprofit Kft - Soproni VSE  2019/09/28  2-25
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - AVE VE  2019/10/05  9-10
          AVUS 2. - Balaton VK  2019/10/05  16-3
          AVUS 2. - AVE VE  2019/10/05  37-0
          Balaton VK - SZVK  2019/10/05  27-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - LFÁ-ZF-Eger  2019/11/13  5-15
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/11/16  7-15
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2019/11/27  7-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Lány - Csongrád  2019/11/24  3-22
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Lány - Csongrád  2019/11/24  8-14
  2018/2019
     Időmérő 71
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL WPC  2018/10/13  8-14
          FTC Telekom - BHSE  2018/11/10  11-11
          Vasas SC - Kaposvári VK  2018/11/17  16-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  3-23
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  10-8
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  8-21
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  25-2
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  21-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/10/14  17-8
          Oázis SC Felnőtt - 1427 VSE  2018/11/11  20-6
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2018/11/25  8-16
          KPSE-KEAC - Vízilovak  2018/11/25  8-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - KPSE-KEAC  2019/06/02  6-8
          OSC Kft - UVSE  2019/06/02  12-10
          Sportliget - SE VK  2019/06/06  12-12
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - SZVK  2019/04/06  14-1
          CVK - Velencei UVE  2019/04/06  13-3
          Kanizsa VSE - PÁPAI SE  2019/04/06  22-2
          Balaton VK - CVK  2019/04/06  7-7
          SZVK - Kanizsa VSE  2019/04/06  0-25
          Velencei UVE - DFVE-TOPO  2019/04/06  5-10
          PÁPAI SE - Balaton VK  2019/04/06  6-16
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - BHSE-Dorog  2019/03/23  3-11
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/03/23  11-6
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/03/23  2-9
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2019/03/23  3-4
          GYŐRI VSE - BHSE-Dorog  2019/03/23  16-3
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/03/23  13-5
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/03/16  7-7
          VÁCI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/16  11-15
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/03/16  9-6
          Kaposvár-Balaton VK - Soproni VSE  2019/03/16  10-13
          Balaton VK - VÁCI VSE  2019/03/16  9-6
          BUSC - III. Kerületi TVE  2019/06/08  7-2
          Oázis - Velence Plus I.  2019/06/08  5-7
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/08  3-7
          Velence Plus I. - BUSC  2019/06/08  9-3
          SZVK - Oázis  2019/06/08  8-12
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - BFSE  2019/05/18  9-16
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/05/18  13-4
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/05/18  18-3
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/05/18  1-16
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/05/18  9-11
          Mohács 3 - Soproni VSE  2019/05/26  3-18
          BFSE - DFVE-TOPO  2019/05/26  4-13
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
          SZVK - Velence Plus II.  2019/06/01  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/06/01  8-5
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/01  16-1
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Új-Hullám SE Dorog  2019/03/24  18-4
          DFVE-TOPO II (fiú) - BUSC  2019/03/24  8-10
          Új-Hullám SE Dorog - Erzsébeti SMTK  2019/03/24  1-16
          BUSC - Sportliget  2019/03/24  8-8
          Erzsébeti SMTK - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/03/24  16-2
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/05/19  
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/05/19  
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/05/19  
          Sportliget - DFVE-TOPO  2019/05/19  
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/05/19  
          Kaposvári VK - III. Kerületi TVE  2019/05/19  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  7-18
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  12-7
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oxigén  2019/01/19  12-4
  2017/2018
     Időmérő 6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  15-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diósgyőri Várfürdő - PVSK-PTE-ÁOK  2018/06/09  
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/06/09  
          PVSK-PTE-ÁOK - SZVTK  2018/06/09  
          SZUVTE BT - Diósgyőri Várfürdő  2018/06/09  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Ceglédi Alapítvány  2018/05/06  16-17
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok