Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mátyás Attila
Születési dátum: 1972-01-11
Város: Felsőpakony
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 22
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - METALCOM SZENTES  2021/09/11  23-13
          FTC Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/09/24  
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2021/10/01  
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - PVSK-Mecsek Füszért  2021/09/18  16-6
          OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H.  2021/09/19  18-10
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  11-5
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/08/31  13-11
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/09/12  10-17
          UVSE I. - FTC-Telekom  2021/09/12  16-14
       Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  8-11
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/08/31  8-12
          BVSC-Zugló - UVSE I  2021/09/11  10-9
          SZVPS - Vasas SC  2021/09/11  11-13
       Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/08/24  18-7
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/08/31  11-5
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2021/09/10  6-12
          UVSE I. - KSI SE  2021/09/10  6-11
       Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp.I. 2007 - FTC-Telekom  2021/09/25  
          UVSE - Fehérvár VSE  2021/09/25  
  2020/2021
     Titkár 235
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2020/11/28  14-15
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/12/12  5-15
          A-Híd VasasPlaket - FTC-Telekom  2021/01/16  5-8
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/01/23  5-17
          KSI SE - A-Híd VasasPlaket  2021/02/27  9-15
          KSI SE - Kaposvári VK  2021/03/10  9-10
          KSI SE - UVSE Hunguest Hotels  2021/03/31  11-11
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/04/07  16-8
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/14  14-8
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/05  2-7
          Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA  2021/05/19  18-10
          OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2021/05/22  13-14
       Osztályozó
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabda Kf - DVSE  2021/06/12  11-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Ceglédi VSE  2020/10/31  17-16
          Oázis SC - VIWA-második.ker  2020/12/12  11-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Poseidon VSE  2020/10/17  20-12
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2020/10/17  15-7
          MAFC-BME-INFINITYN - Váci VSE  2020/10/17  10-12
          Poseidon VSE - SOTE VKS  2020/10/17  9-8
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME-INFINITYN  2020/10/17  7-10
          BFSE - SOTE VKS  2020/10/17  6-10
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2021/05/12  12-9
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - PannErgy-Miskolc  2020/07/25  9-16
          FTC-Telekom - PVSK Mecsek Füszért  2020/07/25  25-5
          KSI SE - FTC-Telekom  2020/07/25  7-22
          PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért  2020/07/25  13-13
          PVSK Mecsek Füszért - KSI SE  2020/07/26  10-9
          FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc  2020/07/26  17-4
          UVSE HUnguest Hotels - DVSE  2020/08/01  9-5
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/08/01  13-8
          UVSE HUnguest Hotels - FTC-Telekom  2020/08/01  8-14
          DVSE - Honvéd  2020/08/01  6-23
          FTC-Telekom - DVSE  2020/08/02  14-4
          Honvéd - UVSE HUnguest Hotels  2020/08/02  15-8
          Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc  2020/08/06  17-12
          OSC ÚJBUDA - Honvéd  2020/08/06  14-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/08/06  15-10
          A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger  2020/08/07  16-10
          FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc  2020/08/08  18-7
          Szolnoki Dózsa - Honvéd  2020/08/08  16-7
          A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló  2020/08/08  11-5
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/08/08  11-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2020/08/08  24-3
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2020/08/08  12-11
          A-Híd VasasPlaket - Honvéd  2020/08/08  13-15
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  21-5
          PVSK Mecsek Füszért - DVSE  2020/08/09  12-8
          UVSE HUnguest Hotels - Kaposvári VK  2020/08/09  11-7
          METALCOM SZENTES - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/09  11-7
          SZVE - KSI SE  2020/08/09  10-7
          Kaposvári VK - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/12  11-8
          UVSE HUnguest Hotels - METALCOM SZENTES  2020/08/12  6-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/08/12  12-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2020/09/26  5-11
          FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket  2020/09/26  13-9
          BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket  2020/09/27  7-10
          Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom  2020/09/27  18-19
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  14-12
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/05  7-13
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/08/05  11-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  15-7
          UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBi  2020/10/04  39-0
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  9-17
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  19-9
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2020/11/22  10-7
          Honvéd - SZVPS  2020/11/28  7-9
          Vasas SC - AVUS  2020/12/06  10-3
          Honvéd - OSC ÚJBUDA  2020/12/13  14-7
          BFSE - HVSC  2021/01/17  19-6
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  6-8
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  14-4
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  17-6
          KSI SE - UVSE Hunguest Hotels  2021/03/14  7-10
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/04/11  10-6
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/18  17-6
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  20-8
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/05/09  10-9
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2021/05/28  22-10
          UVSE Hunguest Hotels - Tigra-ZF-Eger  2021/05/28  14-2
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/05/29  12-5
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2021/05/29  17-16
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/05/30  11-8
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2021/05/30  8-5
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  15-5
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/06  6-22
          PSN Zrt. - KSI SE  2020/08/06  7-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  20-21
          UVSE Hunguest H. II. - POLO Sport Club OBs  2020/10/04  26-0
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  8-11
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  14-9
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2020/11/22  5-8
          Vasas SC - AVUS  2020/12/06  12-3
          Honvéd - OSC ÚJBUDA  2020/12/13  7-11
          BFSE - HVSC  2021/01/17  14-9
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  2-7
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  21-7
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  14-10
          KSI SE - UVSE Hunguest Hotels  2021/03/14  10-8
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/04/11  12-10
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/18  7-6
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  11-6
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/05/09  21-6
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/07/29  21-15
          PSN Zrt. - ZF-Eger  2020/08/04  16-6
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/08/04  16-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVSE - Győri VSE  2020/09/20  10-13
          UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBgy  2020/10/04  18-3
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  17-19
          Polo Academy Bp. - KVSE  2020/10/31  9-24
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2020/11/22  11-8
          Vasas SC - AVUS  2020/12/06  13-11
          Honvéd - OSC ÚJBUDA  2020/12/13  20-21
          BFSE - HVSC  2021/01/17  7-11
          YBL WPC - Tatabánya  2021/01/24  4-5
          BFSE - Békéscsaba  2021/01/31  9-22
          FTC-Telekom - SZVPS  2021/02/21  16-6
          KSI SE - UVSE Hunguest Hotels  2021/03/14  10-7
          FTC-Telekom - Vasas SC  2021/04/11  9-10
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/18  9-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  12-7
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/05/09  13-12
          KSI SE - Vasas SC  2021/05/14  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/14  18-13
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2021/05/15  16-10
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/05/15  12-10
          Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA  2021/05/16  10-9
          PSN Zrt. Sportiskola - Vasas SC  2021/05/16  11-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - SOTE VKS  2020/10/04  6-15
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/04  13-7
          Víziló - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/10/18  18-8
          HETE - YBL WPC  2020/10/18  6-18
          Víziló - KPSE  2020/11/22  12-11
          HETE - MAFC A-TEAM  2020/11/22  12-16
          Octopus SE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/11/29  12-11
          Octopus SE - Sportliget  2021/02/21  10-9
          Víziló - Jog-Ászok VSK  2021/02/28  14-12
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/02/28  10-10
          Octopus SE - YBL WPC  2021/04/11  10-7
          Víziló - SOTE VKS  2021/04/18  9-8
          HETE - MAFC-BME-INFINITYN  2021/04/18  9-16
          1427 JSMA - HETE  2021/05/09  10-7
          Jog-Ászok VSK - YBL WPC  2021/05/09  8-9
          HETE - Sunday Boys  2021/06/13  17-9
          HETE - OSC Kft.  2021/06/20  5-19
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/10/10  7-7
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/10  5-8
          Vasas SC - FTC-Telekom  2020/10/10  13-5
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2021/05/22  14-9
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - POLO SC Bp06 Penguin  2020/09/19  22-12
          Honvéd - Vasas SC  2020/09/19  20-11
          ASI DSE - VUA  2020/09/19  30-7
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2020/09/19  6-14
          KSI SE - SZVPS  2020/09/19  26-4
          OSC ÚJBUDA 1. - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/19  15-5
          UVSE Hunguest H. - POLO SC Bp06 Penguin  2020/11/14  22-5
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2021/05/26  8-15
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp2007 - Aquaworm  2020/10/24  22-2
          ASI-VASAS II: - VUA  2020/10/24  5-21
          Aquaworm - Új-Hullám SE  2020/10/24  19-6
          Iron WP - POLO SC Bp2007  2020/10/24  0-30
          Új-Hullám SE - ASI-VASAS II:  2020/10/24  7-15
          VUA - YBL WPC II.  2020/10/24  2-9
          YBL WPC II. - Új-Hullám SE  2020/12/05  5-0
          ASI-VASAS II: - POLO SC Bp2007  2020/12/05  8-17
          Aquaworm - Iron WP  2020/12/05  24-1
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2020/12/19  1-21
          KESI - FTC-Telekom  2020/12/19  8-16
          ASI-VASAS - Ceglédi VSE  2020/12/19  20-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - Polo Academy Bp  2020/11/28  11-8
          ASI-Kistarcsa - POLO SC Bp2008  2020/11/28  16-1
          Aquaworm - III. Ker. TVE  2020/11/28  10-5
          YBL WPC I. - KÓPÉ ÚVSE  2020/12/12  18-3
          SZVPS - BVSC-Zugló II  2020/12/12  18-3
          OSC ÚJBUDA 2. - MVLC-Miskolc  2020/12/12  15-2
          Oázis SC - Váci VSE  2020/12/12  10-9
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE Hunguest H.  2021/04/24  10-10
          FTC-Telekom II. - Honvéd I.  2021/04/24  10-7
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2021/01/27  15-7
          Honvéd - BVSC-Zugló  2021/02/24  12-11
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/21  17-15
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H.  2021/03/21  10-13
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - Oázis SC  2020/10/29  19-4
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2020/10/29  2-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/10/29  11-6
          Ceglédi VSE - Tigra-ZF-Eger  2020/10/29  5-6
          Százhalombattai VSE. - KESI  2020/10/29  5-2
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2020/11/21  3-11
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/11/21  13-10
          UVSE Hunguest H. I. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/21  12-3
          Ceglédi VSE - KESI  2020/11/21  15-0
          Százhalombattai VSE. - Oázis SC  2020/11/21  3-14
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - BVSC Zugló  2021/02/13  4-28
          BHSE női OB.I - HUNGERIT SZENTES  2021/02/17  7-24
          FTC Telekom - BVSC Zugló  2021/04/10  9-9
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/01/22  8-7
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2020/11/03  7-14
          Győri VSE - III. Kerületi TVE  2021/04/25  9-8
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/04/25  7-13
          III. Kerületi TVE - UVSE Hunguest H.  2021/04/25  8-5
          Győri VSE - BVSC-Zugló  2021/04/25  8-7
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/08/04  22-8
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2020/08/06  17-10
          ZF-Eger - SZNVE  2020/09/07  17-13
          III. kerületi TVE - HUNGERIT SZENTES  2020/09/07  6-15
          TVSE Vízilabda Kft - BHSE  2020/09/08  14-9
          SZNVE - III. kerületi TVE  2020/09/08  9-7
          ZF-Eger - HUNGERIT SZENTES  2020/09/08  13-11
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/08/30  6-11
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2020/08/30  5-4
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - III. Kerületi TVE  2020/10/11  22-10
          OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger  2020/10/30  11-9
          FTC-Telekom - Tatabánya  2021/02/14  10-17
          OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club ifj  2021/03/07  16-15
          III. Kerületi TVE - Tigra-ZF-Eger  2021/03/07  7-14
          POLO Sport Club ifj - Győri VSE  2021/03/07  15-10
          Tigra-ZF-Eger - OSC ÚJBUDA  2021/03/07  13-10
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H.  2021/05/22  8-6
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Tatabánya  2020/08/29  15-12
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/29  9-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - KSI SE  2020/10/11  13-15
          OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger  2020/10/30  12-7
          FTC-Telekom - Tatabánya  2021/02/14  11-6
          FTC-Telekom - DFVE  2021/05/16  11-12
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/28  11-15
          BVSC-Zugló - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  16-10
          FTC-Telekom - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  18-14
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/28  13-9
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - KSI SE  2020/10/11  15-25
          OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger  2020/10/30  15-10
          FTC-Telekom - Tatabánya  2021/02/14  28-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/08  15-10
          FTC-Telekom - Tatabánya  2021/04/24  11-8
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2021/04/25  8-20
     Időmérő 7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Aquaworm  2021/04/17  6-24
          Aquaworm - Iron WP  2021/04/17  23-7
          ASI-VASAS II: - Új-Hullám SE  2021/04/17  23-3
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Oxigén-ASI  2021/02/13  15-4
          KSI-Százhalombatta - Oázis SC  2021/02/13  20-2
  2019/2020
     Titkár 99
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/16  20-8
          UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom  2019/11/30  7-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - FTC Telekom  2019/09/28  7-9
          FTC Telekom - Vasas SC  2019/10/08  8-8
          Vasas SC - Eszterházy SC  2019/10/18  8-8
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2019/10/19  19-9
          FTC Telekom - KSI  2019/11/07  9-13
          ASI DSE - Nagykanizsa  2019/11/16  4-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC  2020/02/15  11-6
          FTC Telekom - Honvéd  2020/03/10  12-7
          KSI - Nagykanizsa  2020/06/27  9-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  5-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  7-14
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  17-8
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  8-11
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  22-21
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  15-6
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  20-6
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  16-8
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  13-9
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  16-15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2019/09/06  11-21
          PSN Zrt. Sportiskola - Vasas SC  2019/09/06  16-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/20  22-4
          Legrand Szentes - honvéd  2019/09/20  12-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  18-7
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  12-19
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  16-4
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-7
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  9-7
          UVSE Hunguest Hotels - honvéd  2020/02/09  16-12
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  5-18
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  16-13
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/09/22  13-5
          Legrand Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  11-23
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/10/31  11-15
          Vasas SC - Szolnoki Dózsa  2019/11/03  16-5
          YBL WPC - Vidám Vízilovak  2019/11/03  7-11
          UVSE Hunguest Hotels - CPVSE  2019/11/17  20-11
          UVSE Hunguest Hotels - Legrand Szentes  2020/02/02  18-9
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/02/09  21-8
          Vidám Vízilovak - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-19
          UVSE Hunguest Hotels - Fehérvár VSE  2020/03/08  19-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2. - OSC KFT  2019/09/15  6-14
          Sportliget - OSC KFT  2019/10/06  18-11
          RETR-O-SC - Jog-Ászok VSK  2019/10/06  15-9
          Oázis SC 2. - ASI DSE  2019/10/13  11-11
          Oázis SC 1. - Octopus SE  2019/10/13  11-6
          ELTE-BEAC - Jog-Ászok VSK  2019/10/20  16-7
          HETE - Sunday Boys  2019/10/20  21-8
          1427 JSMA - Oázis SC 2.  2019/12/01  8-13
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC  2019/12/01  10-10
          HETE - BVSC-Zugló Heavy T  2019/12/15  10-10
          ASI DSE - SOTE VKS  2019/12/15  9-14
          OSC KFT - ASI DSE  2020/03/01  15-9
          Jog-Ászok VSK - HETE  2020/03/01  10-12
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/14  1-24
          KPS - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/14  10-8
          FTC-Telekom - UVSE  2019/09/14  7-7
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2019/09/14  10-11
          KSI SE - Oázis SC  2019/09/14  15-10
          KPS - KPSE  2020/02/15  12-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/02/15  8-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/02/15  10-9
          Aquaworm Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/15  0-37
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/15  13-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - YBL WPC I.  2019/11/16  9-7
          Oázis SC - KPS  2019/11/16  26-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/11/16  8-11
          Vasas SC - YBL WPC II.  2019/11/16  5-10
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2019/11/16  2-10
          Sportliget - Honvéd-Érd  2019/11/16  6-18
          YBL WPC II. - Honvéd-Érd  2019/12/14  12-12
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/12/14  4-17
          Sportliget - CVSE  2019/12/14  12-12
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/07  5-9
          Honvéd-Érd - Oázis SC  2020/03/07  16-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - YBL WPC I.  2019/10/13  12-9
          FTC-Telekom II. - UVSE II.  2019/10/19  12-2
          POLO SC BP2006 A - SZVPS  2019/10/19  5-8
          Honvéd-Érd - ASI-Vasas I.  2019/10/19  2-22
          Budafóka - YBL WPC I.  2019/10/19  0-33
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  23-3
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2019/10/06  16-8
          III. kerületi TVE - SZNVEIF  2019/10/13  24-11
          POLO Sport Club ifj - DFVE  2019/12/01  14-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2019/09/29  39-0
          III. kerületi TVE - POLO Sport Club serd  2019/10/06  2-13
          III. kerületi TVE - SZNVESE  2019/10/13  2-19
          POLO Sport Club serd - DFVE  2019/12/01  6-17
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - KSI-Százhalombatta  2019/09/29  18-11
          KSI-Százhalombatta - POLO Sport Club gy  2019/10/06  16-7
          KSI-Százhalombatta - SZNVEGY  2019/10/13  12-8
          POLO Sport Club gy - DFVE  2019/12/01  7-23
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI-Százhalombatta  2019/09/28  11-21
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/28  12-11
          TVSE - FTC-Telekom  2019/09/28  1-24
          KSI-Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/07  19-9
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/03/07  7-9
  2018/2019
     Titkár 124
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/29  14-11
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/20  7-9
          KSI - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/17  5-10
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2019/04/20  7-7
          KSI - Kaposvári VK  2019/04/27  12-14
          UVSE Hunguest Hotels - Metalcom Szentes  2019/04/27  5-6
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/05/01  11-9
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2019/05/11  12-4
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113  2018/11/24  18-8
          Neptun VSC - HVSC  2018/12/08  10-10
          Neptun VSC - BHSE  2019/02/02  12-8
          ASI DSE - BHSE  2019/03/02  10-11
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/17  5-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  5-10
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  4-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  18-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  13-12
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  19-4
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  11-14
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  12-14
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  19-9
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/06/15  9-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          Vízilovak - HVSC  2019/01/20  11-7
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          BHSE - UVSE Hunguest H. I.  2019/02/17  8-17
          BHSE - LEGRAND SZENTES  2019/03/03  13-7
          Vízilovak - Oázis SC  2019/03/31  8-16
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          Oázis SC Felnőtt - MAFC A-team  2018/12/09  14-4
          Oázis Nonprofit Kft - YBL WPC  2018/12/09  0-24
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 VSE  2019/03/03  1-8
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/04/14  7-9
          KPSE-KEAC - Sunday Boys  2019/04/14  14-7
          Vízilovak - RETR-O-SC  2019/04/21  14-8
          MAFC A-team - UVSE  2019/05/05  10-14
          YBL WPC - Octopus SE  2019/05/05  6-10
          SE VK - RETR-O-SC  2019/05/15  12-5
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC  2019/01/19  18-1
          KPSE - POLO SC BVLSZ2002  2019/01/19  7-7
          BHSE - Market-Vasas I.  2019/01/19  13-5
          Market-Vasas I. - Market-Vasas II.  2019/03/02  6-16
          POLO SC BVLSZ2002 - Oázis SC Serdülő  2019/03/02  9-14
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-14
          HUVK SE - FTC-Telekom  2019/05/25  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BVSC-Zugló  2019/05/25  7-12
          POLO SC BVLSZ2002 - KPSE  2019/05/25  11-10
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/25  3-14
          YBL WPC - Oázis SC Serdülő  2019/05/25  14-12
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - Oázis SC Ifi  2018/10/13  4-18
          KPSE - KSI SE  2018/10/13  5-28
          JSM Alapítvány - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  0-18
          BVSC-Zugló - Váci VSE  2018/10/13  20-7
          KSI SE - Oázis SC Ifi  2018/11/10  15-7
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  10-22
          JSM Alapítvány - BVSC-Zugló  2018/11/10  7-15
          HUVK SE - Váci VSE  2018/11/10  8-12
          KPS - HUVK SE  2018/12/08  9-5
          KPSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  10-19
          JSM Alapítvány - Váci VSE  2018/12/08  9-6
          Oázis SC Ifi - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  3-6
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-7
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - FTC-Telekom  2019/05/04  5-9
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  3-10
          KSI SE II. - VUK Kistarcsa  2019/05/04  2-12
          Százhalombatta - Soproni VSE  2019/05/04  16-11
          Városgazda UA - Aquaworm Göd 2006  2019/05/04  4-15
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/01/19  14-13
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - CVK  2019/04/13  8-5
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
          HKLSE - III. Kerületi TVE  2019/04/13  
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2019/05/19  
          Balaton VK - PSN Zrt. II.  2019/05/19  
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/05/19  
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/05/19  
          PSN Zrt. - Balaton VK  2019/05/19  
          PSN Zrt. II. - AVUS  2019/05/19  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          DUE-Maarsk Graphic - BHSE  2019/01/18  25-4
          DUE-Maarsk Graphic - ZF-Eger  2019/02/01  13-10
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/02/02  13-9
          DUE-Maarsk Graphic - Szeged SZTE  2019/02/08  14-3
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/02/16  9-11
          DUE-Maarsk Graphic - FTC-Telekom  2019/02/22  8-10
          BHSE - Szeged SZTE  2019/03/13  7-14
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/04/20  
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/26  13-9
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/05/01  6-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  12-16
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  10-21
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  8-26
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oxigén  2018/11/24  14-2
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/11/24  7-3
          FTC-Telekom - Oázis SC Leány 2005  2018/11/24  14-1
          KSI-Százhalombatta - Yordo Szentes  2018/11/24  11-3
  2017/2018
     Titkár 19
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Vasas SC  2018/05/05  11-7
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/05/19  10-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE II. - Honvéd-Érd  2018/06/16  5-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club  2018/06/16  5-13
          DFVE-TOPO - Cápa VK  2018/06/16  4-9
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - KSI SE  2018/05/19  11-20
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - BVSC  2018/05/11  9-14
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén Úszó és Sport - Bókay - KSI  2018/05/05  10-10
          Honvéd-Érd - Sport és Szabadidő K  2018/05/05  8-9
          Új-Hullám SE - UVSE II.  2018/05/05  7-16
          Komplex Póló Suli Sp - OSC VSE II.  2018/05/05  0-24
          BVSC - ASI-Vasas  2018/06/02  17-11
          OSC VSE - KSI SE  2018/06/02  9-3
          FTC Utánpótlás - Szegedi VPS  2018/06/02  7-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  13-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - HVSC  2018/05/20  21-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Oázis SC  2018/05/19  4-9
          OSC VSE - BVSC  2018/05/19  1-4

E.ON Férfi OB I

SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES

2021. szept. 25. 15:30

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - BVSC-Zugló

2021. okt. 24. 14:05

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Világraszóló Bajnokaink kiállítás, 2021.09.14. (Fotók: Róth Tamás)
Junior vb: Szerbia-Magyarország 10-7 (Fotó: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok