Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kádár Ildikó
Születési dátum: 1994-10-07
Város: Szentes
Szezon Meccs
  Férfi OB II
     Titkár 4
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  BENU Fiú Ifjúsági
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  BENU Fiú Serdülő
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  BENU Fiú Gyermek
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  DK Ifjúsági
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  DK Gyermek I.
     Időmérő 5
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16
  DK Gyermek III.
     Titkár 7
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
  DK Gyermek IV.
     Titkár 37
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 3
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16
  BENU Leány Ifjúsági
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 2
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16
  BENU Leány Serdülő
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 2
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16
  BENU Leány Gyermek
     Titkár 1
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-2
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-8
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - AQUA SE  2019/01/12  10-13
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2018/12/16  7-5
          DVSE - Gyula  2018/12/16  15-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  10-7
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2018/12/16  13-6
          Gyula - ZF-Eger  2018/12/16  3-25
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2018/12/16  8-9
          Szentes Fiú - Crisul  2018/12/16  4-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-11
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-1
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-6
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-14
          Vkv - Szegedi VPS  2019/01/18  7-6
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/01/18  5-2
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/01/18  14-3
          Vkv - ZF-Eger  2019/01/20  3-8
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/01/20  14-5
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/01/20  2-8
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/01/20  4-4
          Szolnoki Dózsa - Vkv  2019/01/20  8-5
          AQUA SE - Szentes fiú  2019/01/20  4-5
          Békéscsaba - Dynamo Ungvar 2007  2019/04/07  9-0
          Spartak vegyes - Invictus SC  2019/04/07  13-4
          KESI Lány - DMTK-KVSE  2019/04/07  8-16
          Szentes Lány - Crisul  2019/04/07  5-6
          Spartak vegyes - Békéscsaba  2019/04/07  3-13
          Dynamo Ungvar 2007 - KESI Lány  2019/04/07  1-6
          Invictus SC - Crisul  2019/04/07  7-8
          DMTK-KVSE - Szentes Lány  2019/04/07  3-7
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/06/01  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/06/01  5-7
          AQUA SE - Vkv  2019/06/01  4-5
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/06/01  6-2
          Vkv - Szegedi VPS  2019/06/01  3-13
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/06/01  13-1
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
     Időmérő 2
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/05/11  6-18
          Szolnoki Dózsa - Békéscsaba  2019/05/11  18-3
          Invictus SC - SVSE  2019/05/11  12-12
          Békéscsaba - DMTK-KVSE  2019/05/11  20-8
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-18
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-23
          SZNVEIF - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  4-25
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  5-13
          SZNVES - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  6-31
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - FTC-Telekom  2019/03/24  11-14
          SZNVEGY - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/28  11-16

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok