Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Juhász Renáta
Születési dátum: 1999-10-03
Város: Pécel
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 8
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
     Segédtitkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - TVSE Vízilabda Kft  2020/12/08  21-7
          BVSC Zugló - Honvéd  2020/12/12  13-9
  Férfi OB I/B
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Fiú Ifjúsági
     Titkár 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Lemhényi Ifjúsági Kupa
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Fiú Serdülő
     Titkár 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Vízvári Serdülő Kupa
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Fiú Gyermek
     Titkár 9
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Szívós István Gyermek Kupa
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Budapesti Gyarmati Dezső
     Titkár 8
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Budapesti serdülő fiú
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Budapest gyermek I.
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Budapesti gyermek II.
     Titkár 10
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE  2020/11/14  10-7
          Sportliget - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  2-14
          Honvéd I. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/27  7-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2021/04/10  7-9
          FTC-Telekom I. - KÓPÉ ÚVSE  2021/04/24  16-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/24  7-6
          YBL WPC I. - SZVPS  2021/04/24  8-8
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2021/05/18  11-6
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2021/06/05  6-10
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/05  15-4
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/03/20  7-4
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/03/20  17-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2021/04/17  11-12
          Oázis SC - ASI-MSA  2021/04/17  8-13
          Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2021/04/17  5-15
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE női OB.I - III. kerületi TVE  2020/11/14  6-20
          UVSE Hunguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2021/04/09  13-4
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics  2021/04/24  7-2
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2020/11/28  9-8
          OSC ÚJBUDA - Győri VSE  2020/11/28  4-9
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2020/11/28  4-27
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/24  0-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  9-17
          UVSE Hunguest Hotels - III. ker. TVE  2020/08/15  31-2
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club ifj  2020/09/20  8-21
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  7-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  14-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  20-6
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club serd  2020/09/20  15-12
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  5-14
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  19-5
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  16-9
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/15  19-14
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - POLO Sport Club gy  2020/09/20  24-10
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/10/04  12-16
          UVSE Hunguest H. - Tatabánya  2020/11/08  17-12
  Budapesti gyermek III.
     Titkár 16
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
          A-Híd VasasPlaket - TVSE Vízilabda Kft  2021/01/23  23-6
          UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa  2021/03/11  8-19
          KSI SE - PVSK Mecsek Füszért  2021/04/07  9-9
          KSI SE - METALCOM SZENTES  2021/04/14  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - OSC ÚJBUDA  2021/04/21  7-16
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
          OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2021/05/16  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - ASI DSE  2020/09/26  7-11
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2020/10/31  6-14
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  6-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  23-3
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  11-10
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-2
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBi  2021/04/25  30-3
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  15-13
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  30-3
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/24  5-14
          Oázis SC - BFSE  2021/04/01  12-10
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  8-6
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  14-10
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBs  2021/04/25  15-7
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - SZVPS  2020/10/11  11-12
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/10/31  2-10
          YBL WPC - KVSE  2020/11/15  20-3
          Oázis SC - BFSE  2021/03/07  20-4
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/04/11  3-18
          Oázis SC - HVSC  2021/04/18  24-3
          Polo Academy Bp. - POLO Sport Club OBgy  2021/04/25  17-15
          Szolnoki Dózsa - PSN Zrt. Sportiskola  2021/05/15  11-13
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2021/05/15  9-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/18  18-9
          Oázis Sc - RETR-O-SC  2020/10/18  10-6
          KPSE - ELTE-BEAC  2020/10/18  13-12
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2020/11/15  12-10
          Oázis SC 2 - MAFC-BME-INFINITYN  2021/03/07  9-4
          MAFC A-TEAM - OSC Kft.  2021/04/11  9-11
          HETE - KPSE  2021/04/25  4-8
          1427 JSMA - KPSE  2021/05/30  9-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          II. ker Spor - Sportliget  2021/03/20  6-8
          Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/20  3-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/20  11-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2021/02/13  13-3
          POLO SC Bp06 Penguin - KSI SE  2021/02/13  2-22
          SZVPS - BVSC-Zugló  2021/02/13  4-12
          Oázis SC - Vasas SC  2021/03/27  8-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/03/27  12-9
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2021/05/08  12-8
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/08  7-9
          UVSE Hunguest H. - SZVPS  2021/05/08  27-3
          ASI DSE - Vasas SC  2021/06/19  9-13
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  2-12
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2020/09/26  9-24
          UVSE Hunguest H. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2020/09/26  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I.  2020/09/26  7-15
          Honvéd - Váci VSE  2020/10/24  20-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2020/10/24  6-11
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/24  4-28
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2020/10/24  9-16
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/02/20  3-26
          Váci VSE - VUA  2021/02/20  9-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Kistarcsa - YBL WPC II.  2020/09/19  13-4
          Honvéd II. - POLO SC Bp2008  2020/09/19  19-9
          FTC-Telekom leány - III. Ker. TVE  2020/09/19  4-0
          Aquaworm - Polo Academy Bp  2020/09/19  10-3
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2020/11/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE II. - Honvéd I.  2020/11/14  8-37
          KSI leány - BFSE